گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

NAZIY0

عضو جدید
اخ نگين از شلوغي كه من ديشب سرسام گرفتم!خونمون دقيقا تو راسته وكيل اباده.رفتم بيرون ديدم 2طرف ماشينا نگه داشتن همه زدن بيرون از ماشينا.دقيقا تا اذان صبح تو راسته وكيل اباد شلوغ بود.صبحم خبر رسيد كه از طرقبه شانديز تا تقي اباد همين طوري بوده.جالب اينجا بود كه حتي نيرو انتظامي هم با مردم كاري نداشت هيچ همكاري هم ميكرد!فقط اخر شب بين طرفدارا درگيري به وجود اومد كه مجبور شدن دخالت كنن.ولي خدا وكيلي چه قدر رو مردم فشار بوده كه با يك اتفاق اينقدر به جنبو جوش در اومدن...

MOHANDES Asal20

عضو جدید
میگم بچه ها دیدین کل دنیا بهمون تبریک گفتن...از آمریکا و کشورای اروپایی گرفته تا این کشورای عربیه همسایه...
واقعا حال کردم...دیگه از این موزامبیکو زیمباووه و زومبیاو زولبیا خبری نیس
:biggrin::biggrin::biggrin:

MOHANDES Asal20

عضو جدید
خوبی این انتخابات این بود که پای بعضی دوستان بالاخره شایدم ناخواسته به تالار گپ و گفت باز شد.
به فال نیک میگیریم

مهندس جان اسمش روشه دیگه ه ه ه...حماسه ی ملی...خب همه حرفی برا گفتن دارن دیگه ه ه ه ه....

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خوبی این انتخابات این بود که پای بعضی دوستان بالاخره شایدم ناخواسته به تالار گپ و گفت باز شد.
به فال نیک میگیریم
سمیرا اینا نبینه که میگه این دوباره میخواد آتیش بسوزونه:D

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم بچه ها دیدین کل دنیا بهمون تبریک گفتن...از آمریکا و کشورای اروپایی گرفته تا این کشورای عربیه همسایه...
واقعا حال کردم...دیگه از این موزامبیکو زیمباووه و زومبیاو زولبیا خبری نیس
:biggrin::biggrin::biggrin:

کشور دوست و برادر : ونزوئلا وقتی پایه های اتحادش را با دولت ایران لرزان یافت در اسرع وقت تبریک گفت و اعلام دوستی کرد :D

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ نگين از شلوغي كه من ديشب سرسام گرفتم!خونمون دقيقا تو راسته وكيل اباده.رفتم بيرون ديدم 2طرف ماشينا نگه داشتن همه زدن بيرون از ماشينا.دقيقا تا اذان صبح تو راسته وكيل اباد شلوغ بود.صبحم خبر رسيد كه از طرقبه شانديز تا تقي اباد همين طوري بوده.جالب اينجا بود كه حتي نيرو انتظامي هم با مردم كاري نداشت هيچ همكاري هم ميكرد!فقط اخر شب بين طرفدارا درگيري به وجود اومد كه مجبور شدن دخالت كنن.ولي خدا وكيلي چه قدر رو مردم فشار بوده كه با يك اتفاق اينقدر به جنبو جوش در اومدن...

برعکس تو قم با گاز اشک آور و شوک الکتریکی سعی می کردن مردمو متفرق کنن

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
یه سوالی رو من توی این مدت (از شنبه شب تا حالا ) از کسایی که دیدم پرسیدم و عموما جواب درست درمونی نگرفتم : اگه روحانی رای نمیاورد همین روند قطره چکانی و طولانی اعلام نتایج رو یکی از استدلالهای تقلب نمیکردید (نمیکردیم)؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوالی رو من توی این مدت (از شنبه شب تا حالا ) از کسایی که دیدم پرسیدم و عموما جواب درست درمونی نگرفتم : اگه روحانی رای نمیاورد همین روند قطره چکانی و طولانی اعلام نتایج رو یکی از استدلالهای تقلب نمیکردید (نمیکردیم)؟

نه !

این دفه قرار بود تقلب نشه ! :D

MOHANDES Asal20

عضو جدید
نه دیگه...این سری ولی فقیه و شورای نگهبان بهمون قول 100% دادن تقلب نشه...:biggrin:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

قطعا چرا
همین حالا هم من فکر می کنم رای بیشتر از این صحبتا بوده!

می گن دقت رو نمی خواستیم فدای سرعت کنیم. این یعنی اینکه توی 10 دوره ی پیش که همگی روند اعلام نتایج با این سری کاملا متفاوت و سریع تر بوده شمارش با بی دقتی صورت گرفته!!!

آخه عجیب نیست؟ توی همین دور پیش ساعت 12 که رای گیری هنوز تموم نشده بود 10 ملیون رای شمارش و اعلام می شه اما این سری ساعت 6 صبح فقط 800 هزار رای شمارش شده رو اعلام می کنن؟
جای تامل داره واقعا.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
راستش این بار هم حرف و حدیث توش بود، ولی چون آقای روحانی به عنوان برنده اعلام شد، کسی اعتراضی نکرد.
من خودم تو اخبار خوندم که وزیر کشور روز انتخابات گفت که امسال نتایج رو نسبت به دوره های دیگه زودتر خواهیم داد. یا تو یکی از پست ها هم گفتم، فرماندار یزد ساعت 3:50 مصاحبه کرده بود و گفته بود که نتایج رو به وزارت کشور فرستادیم. اگه یزد با جمعیت بیشتر از بسیاری از شهرهای کشور،چنین کاری کرده باشه، پس اصولاً تا ساعت 6 باید 10 میلیون رایی حداقل شمارش شده بود. در حالی که ساعت 6:20 اولین نتایج شمارش 800.000 رای بود. تاخیر اعلام اسامی کمی مشکوک بود.
البته نمی خوام باز بحث سیاسی کنم، ولی من چندین مساله تو سایت ها مختلف خوندم که درست بودنشون که خدا می دونه. مانند اینکه نتایج خیلی زودتر معلوم شده بوده ولی اعلام نتایجو نگه داشتن برای شب، تا میزان شلوغی تو خیابونا کمتر بشه، بقیش هم بماند.

این متن هم جالب بود، یکی از بچه ها فرستاده بود:(قابل توجه آقایون، خانوما نخونن;) )
کاش برای ازدواج هم مثل انتخابات عمل می شد. چند تا نامزد توسط مامانم تأیید صلاحیت می شدن. می آمدن دونه دونه از هنرهای خود و برنامه هاشون برام توضیح می دادند، بعدش من هم سر فرصت باآگاهی همسرم روانتخاب می کردم. مهم تر این که: هر چهار سال یک بار هم، فرصت داشتم حماسه ی دیگری می آفریدم

samira.it

عضو جدید
این متن هم جالب بود، یکی از بچه ها فرستاده بود:(قابل توجه آقایون، خانوما نخونن;) )
کاش برای ازدواج هم مثل انتخابات عمل می شد. چند تا نامزد توسط مامانم تأیید صلاحیت می شدن. می آمدن دونه دونه از هنرهای خود و برنامه هاشون برام توضیح می دادند، بعدش من هم سر فرصت باآگاهی همسرم روانتخاب می کردم. مهم تر این که: هر چهار سال یک بار هم، فرصت داشتم حماسه ی دیگری می آفریدم

اونوقت واسه حماسه بعدي زنده نميموندي كه:smile:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
راستش این بار هم حرف و حدیث توش بود، ولی چون آقای روحانی به عنوان برنده اعلام شد، کسی اعتراضی نکرد.
من خودم تو اخبار خوندم که وزیر کشور روز انتخابات گفت که امسال نتایج رو نسبت به دوره های دیگه زودتر خواهیم داد. یا تو یکی از پست ها هم گفتم، فرماندار یزد ساعت 3:50 مصاحبه کرده بود و گفته بود که نتایج رو به وزارت کشور فرستادیم. اگه یزد با جمعیت بیشتر از بسیاری از شهرهای کشور،چنین کاری کرده باشه، پس اصولاً تا ساعت 6 باید 10 میلیون رایی حداقل شمارش شده بود. در حالی که ساعت 6:20 اولین نتایج شمارش 800.000 رای بود. تاخیر اعلام اسامی کمی مشکوک بود.
البته نمی خوام باز بحث سیاسی کنم، ولی من چندین مساله تو سایت ها مختلف خوندم که درست بودنشون که خدا می دونه. مانند اینکه نتایج خیلی زودتر معلوم شده بوده ولی اعلام نتایجو نگه داشتن برای شب، تا میزان شلوغی تو خیابونا کمتر بشه، بقیش هم بماند.

آخریشا موافقمممم:biggrin:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اونوقت واسه حماسه بعدي زنده نميموندي كه:smile:
خب جمله با کاش شروع میشه :cry: یعنی در حسرت چنین وضعی به سر می بریم:biggrin:.

آخریشا موافقمممم:biggrin:
فک کنم همه آقایون موافق باشن;)

یه دوستی داشتیم، به شوخی می گفت آرزوش اینه یه خونه 7 طبقه داشته باشه، تو هر طبقه هم یک خانم داشته باشه:biggrin:
البته الان از پس یکیش نمیشه براومد، 7 تا که دیگه بماند.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام منم تبریک میگم راستش وقتی سایت رو باز می کردم داشتم فکر می گردم حالا آقا امیرحسین و آقا دانیال کلی اینجا پست زدن و دارن شادی می کنن ولی فکر کنم فعلا رفتن بیرون :D

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام منم تبریک میگم راستش وقتی سایت رو باز می کردم داشتم فکر می گردم حالا آقا امیرحسین و آقا دانیال کلی اینجا پست زدن و دارن شادی می کنن ولی فکر کنم فعلا رفتن بیرون :D
مشغول گشت و گذار تو نت بودم
یه جایی خوندم به خاطر اقای روحانی بود که ایران برنده شد:biggrin:
من موندم چرا بعضیا همه چیز و با هم قاطی میکنن!!:cool:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
از هیجان نگاه کردنم چیزی نمیگم .. :D
فقط در این حد بگم منی که سالی یبار سر درد میگیرم .. اینبار سر درد گرفتم :D

اون توپ آخر که از کنار دروازمون رد شد که یه لحظه قلبم ایستااااااااااااااااااااااد :biggrin:

واااااای خیلی خوشحال بودم ..
اتفاقا صنم خانم بیرون بودیم .. کلی شلوغ کردیم و ملت رو بگو چقدر شاد بودن .. :D

♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

زنده باد ایران
زنده باد ایران
زنده باد ایران

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک می گم. واقعاً خوشحالم که مردم ایران این هفته دوبار، بهانه ای برای شاد بودن داشتند. کاش همیشه مردم بتونن اینقدر خوشحال باشن.

واای نمردیمو ایران رفت جام جهانی .تبریک تبریک همیشه شاد باشید:smile::gol:
اتفاقاً به من نچسبید، خیلی راحت رفتیم به جام جهانی، ما عادت کردیم بریم بازی پلی آف تا مردم هی حرص بخورن و جونشون بالا بیاد تا برسیم جام جهانی.
تبریک میگم صعود تیم ملی را به جام جهانی در برزیل
پ.ن:حال سرمربی کره خوب گرفته شد.
دقیقاً منم از حرکت کیروش خیلی خوشم اومد، آخر بازی اساسی حال مربی کره رو گرفت.
منم تعجب کردم دانیال نیومده!!! اون پای ثابت بحث فوتباله.
مشغول گشت و گذار تو نت بودم
یه جایی خوندم به خاطر اقای روحانی بود که ایران برنده شد:biggrin:
من موندم چرا بعضیا همه چیز و با هم قاطی میکنن!!:cool:
جالب بود که تو جاهای مختلف شهر، مردم جمع شده بودند و دست میزند و خیلی جاها عکس روحانی رو همراه داشتند.
از هیجان نگاه کردنم چیزی نمیگم .. :D
فقط در این حد بگم منی که سالی یبار سر درد میگیرم .. اینبار سر درد گرفتم :D

اون توپ آخر که از کنار دروازمون رد شد که یه لحظه قلبم ایستااااااااااااااااااااااد :biggrin:

واااااای خیلی خوشحال بودم ..
اتفاقا صنم خانم بیرون بودیم .. کلی شلوغ کردیم و ملت رو بگو چقدر شاد بودن .. :D
سبز و سفید و قرمز نوشتی!!!

بالا