نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91

melika02

عضو جدید
سال اولی که من ارشد دادم رتبم 175 شد با این رتبه دارقوز آباد سفلی هم قبول نمیشدم:cry: بابا شما خیلی خوش بحالتون شده خودتون خبر ندارین:wallbash:
آره منم راضی نیستم امسال حسابی میخونم ایشالا واسه دارقوز آباد! :D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم راضی نیستم امسال حسابی میخونم ایشالا واسه دارقوز آباد! :D

من مطمئنم که تو امسال دارقوزآباد قبول میشی ، فقط تلاشتو بیشتر کن و نا امید نشو و برای اینکه هدفت فراموش نشه روی یه برگه بزرگ بنویس دارقوزآباد بچسبون به در کمدت تا همیشه به آرزوها و اهدافت فکر کنی :دی

'nobody'

کاربر بیش فعال
:cry:

محمد جان تو که میدونی مال من تسلیت داره!
دوستان مراسم ختم آن مرحوم از فردا به مدت ده شب برقرار است!وسیله ایاب ذهاب مینی بوس میباشد!:biggrin:
ولی باز خداروشکر این سال مزخرف و کابوس وار تموم شد!امیدوارم شزایط منو تجربه نکنید ولی پشت کنکور ارشد موندن برای پسر جماعت اونم بیکار خیلی سخته....بچه هایی که کشیدن میفهمن من چی میگم:cry:

این که پشت کنکور موندن سخته رو منم قبول دارم. باز کنکور ارشد از پایان کلاس تا خود کنکور چند ماهه ولی من که کنکور کارشناسی یک سال پشت کنکور موندم انگار به اندازه 10 سال پیر شدم(به گفته اطرافیان)

سال اولی که من ارشد دادم رتبم 175 شد با این رتبه دارقوز آباد سفلی هم قبول نمیشدم:cry: بابا شما خیلی خوش بحالتون شده خودتون خبر ندارین:wallbash:

مهندس نمیشه اینطوری گفت. اون وقتا اولا تعداد داوطلب خیلی کمتر از الان بود و ثانیا همون هایی هم که بودن به جدیت الان نمیخوندن. اون موقع لیسانس برای خودش عظمتی داشت و خیلی ها براشون ارشد مهم نبود و کار بیشتر اهمیت داشت اما الان دیگه لیسانس داره بی ارزش میشه. همه دارن برای ارشد به شکل وحشتناکی میخونن
خود من از مهر به بعد تنها کاری که انجام میدادم که به کنکورم ربطی نداشت نفس کشیدن بود یعنی با خواب کمتر از 5-6 ساعت در شبانه روز تمام وقت و زندگیم برا کنکور رفت که اخرش رتبم شد 171
یا همین آقا محسن خودمونم مطمئنم درد دل ها داره از درس خوندنش و مطمئنم اگه بیشتر از من نخونده باشه کتر از منم نخونده. درصد هایی که گفته اینو ثابت میکنه. آماره 38% امسال یعنی به راحتی میتونست زیر 50 بیاره ولی متاسفانه تخصصی خیلی درصدش پایین بود

vatanparast

عضو جدید
این که پشت کنکور موندن سخته رو منم قبول دارم. باز کنکور ارشد از پایان کلاس تا خود کنکور چند ماهه ولی من که کنکور کارشناسی یک سال پشت کنکور موندم انگار به اندازه 10 سال پیر شدم(به گفته اطرافیان)

مهندس نمیشه اینطوری گفت. اون وقتا اولا تعداد داوطلب خیلی کمتر از الان بود و ثانیا همون هایی هم که بودن به جدیت الان نمیخوندن. اون موقع لیسانس برای خودش عظمتی داشت و خیلی ها براشون ارشد مهم نبود و کار بیشتر اهمیت داشت اما الان دیگه لیسانس داره بی ارزش میشه. همه دارن برای ارشد به شکل وحشتناکی میخونن
خود من از مهر به بعد تنها کاری که انجام میدادم که به کنکورم ربطی نداشت نفس کشیدن بود یعنی با خواب کمتر از 5-6 ساعت در شبانه روز تمام وقت و زندگیم برا کنکور رفت که اخرش رتبم شد 171
یا همین آقا محسن خودمونم مطمئنم درد دل ها داره از درس خوندنش و مطمئنم اگه بیشتر از من نخونده باشه کتر از منم نخونده. درصد هایی که گفته اینو ثابت میکنه. آماره 38% امسال یعنی به راحتی میتونست زیر 50 بیاره ولی متاسفانه تخصصی خیلی درصدش پایین بود

در حال حاضر با چند سال سابقه کار و تجربه محیط های مختلف کاری به این نتیجه رسیدم که اگه آدم برای رسیدن به موقعیت کاری و مالی بهتر دنبال فوق گرفتنه فقط وقت خودش رو هدر داده طبق قانون خدمات کشوری (البته برای مشاغل دولتی) تفاوت یک لیسانس و فوق لیسانس به قدری ناچیزه و گاهی کاملا بر اساس طبقه و گروهی شغلی برعکسه که ارزش نداره آدم عمرشو تلف کنه ولی اگه کسی قصدش افزایش دانش و کار علمی کردنه بله کاملا ارزشمنده وقت گذاشتن و خوندن برای کنکور

eng_m

عضو جدید
دوستان در مورد مهندسی دانش ،دانشگاه علوم اقتصادی اطلاعی دارد؟دانشگاه علوم اقتصادی چجور دانشگاهی هست ؟اساتیدش؟جوش؟
پیشاپیش سپاسگزارم

mohsen_522

عضو جدید

جانا سخن از زبان ما میگویی! پیر شدن رو واقعا قبول دارم واقعا آدم پیر میشه...

در حال حاضر با چند سال سابقه کار و تجربه محیط های مختلف کاری به این نتیجه رسیدم که اگه آدم برای رسیدن به موقعیت کاری و مالی بهتر دنبال فوق گرفتنه فقط وقت خودش رو هدر داده طبق قانون خدمات کشوری (البته برای مشاغل دولتی) تفاوت یک لیسانس و فوق لیسانس به قدری ناچیزه و گاهی کاملا بر اساس طبقه و گروهی شغلی برعکسه که ارزش نداره آدم عمرشو تلف کنه ولی اگه کسی قصدش افزایش دانش و کار علمی کردنه بله کاملا ارزشمنده وقت گذاشتن و خوندن برای کنکور
نمیدونم ولی شاید برای نسل ما یه جور فرار از آینده محتوم و متاسفانه نه چندان خوب پیش رو باشه ! ما نسل کنکوریم ....من خودم برای این خوندم که تو ارشد چیزی یهد بگیریم چون تو لیسانس تقریبا همه دوره رو مشغول پیچوندن بودم!:D و خب یه دلیلشم شاید نیم نگاهی به دکترا باشه که البته خیلی سحته تو صنایع!

Aseman69

عضو جدید
اول تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن و بعد هم یه سوال!
من نظرم اینه که کلا واسه کنکور (چه لیسانس چه ارشد) بهتره آدم از کسایی کمک و راهنمایی بگیره که تازه کنکور دادن.. و مشاورا رو کمتر قبول دارم.. حالا سوالم از شما اینه که واسه نتیجه گیری هرچه بهتر از چه زمان و چه جوری درس بخونیم؟ چیا رو اول بخونیم و چیا مهمترهستن؟
مرسی :smile:

mr-adler

عضو جدید
سلام
این اولین پست منه.اقا محسن اولا بهت از صمیم قلب تبریک میگم و همچنین به بقیه دوستایی که قبول شدن.یه سوال داشتم محسن جان!
کدوم گرایشش قبول شدی؟رتبت 294 منطقه 2 بود دیگه؟

mohsen_522

عضو جدید
سلام
این اولین پست منه.اقا محسن اولا بهت از صمیم قلب تبریک میگم و همچنین به بقیه دوستایی که قبول شدن.یه سوال داشتم محسن جان!
کدوم گرایشش قبول شدی؟رتبت 294 منطقه 2 بود دیگه؟
اول که سلام دوم خوش اومدی ;) سوم این که عزیز دل برادر 294 کل دیگه!منطقه 2 چه صیغعیه؟تو ارشد فقط کل میاد گرامی :) چهارم این که صنایع-صنایع قبول شدم

mohsen_522

عضو جدید
اول تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن و بعد هم یه سوال!
من نظرم اینه که کلا واسه کنکور (چه لیسانس چه ارشد) بهتره آدم از کسایی کمک و راهنمایی بگیره که تازه کنکور دادن.. و مشاورا رو کمتر قبول دارم.. حالا سوالم از شما اینه که واسه نتیجه گیری هرچه بهتر از چه زمان و چه جوری درس بخونیم؟ چیا رو اول بخونیم و چیا مهمترهستن؟
مرسی :smile:
تو این تاپیک در این مورد مفصل بحث شده مفیده خوندن این تاپیک در کل!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/352434-کنکوری-های-ارشد-92

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول که سلام دوم خوش اومدی ;) سوم این که عزیز دل برادر 294 کل دیگه!منطقه 2 چه صیغعیه؟تو ارشد فقط کل میاد گرامی :) چهارم این که صنایع-صنایع قبول شدم

کدوم دانشگاه قبول شدی آقا محسن؟
با امید موفقیت های روز افزونت !

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
92 هم داره ثبت نام میکنه نه؟

mr-adler

عضو جدید
سلام
اقا محسن ما تو دانشکده فنی مهندسی دوست زیاد داریم اگه کاری بود در خدمتیم...
خودم هم دانشکده فنی مهندسی تویسرکان(زیر نظر بوعلی)درس میخونم.کارشناسی صنایع.ایشالا حتما زیارتتون میکنیم...:redface:

mohsen_522

عضو جدید
سلام
اقا محسن ما تو دانشکده فنی مهندسی دوست زیاد داریم اگه کاری بود در خدمتیم...
خودم هم دانشکده فنی مهندسی تویسرکان(زیر نظر بوعلی)درس میخونم.کارشناسی صنایع.ایشالا حتما زیارتتون میکنیم...:redface:
من لیسانس هم همین بوعلی بودم گرامی! تشریف بیارید ببینمتون در خدمتیم...........

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
che khabar az calass ha?

'nobody'

کاربر بیش فعال
از بچه های ورودی 91 چه خبر؟
اوضاع خوبه؟
یه سوال داشتم!!!
میخوام بدونم میتونید خوب به درس هاتون برسید؟ اخه من خیلی تنبل شدم:دیییی
از بعده کنکور دیگه حس درسیدن نیس:دییی