نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fereshte1111

عضو جدید
منم مثل پیرامیدز ترجیح میدم یه مدتی تو سایت نیام البته تو تایپیک زبان هستم در خدمت بچه ها;)

وقتی داداشی من بهش برمیخوره... بیا پسر .
ب حرف هم خورده نگیرید بابا. هممون دوستیم باهم و میدونیم کجا با چ سیستم آموزشی درس میخونیم

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئله مهمی نیست. منم ناراحت نشدم. فکر میکنم ایشون هم شوخی کردن با شما! منم شوخی کردم مثلا(نیست ئیروز سوتی دادم:redface:) بله شما کاملا درست میگید همه ما انسانیم:smile:

اسمان جان کوروش از بچه های خوب باشگاه هست یه موقع سوء تفاهم نشه ها ما اینجا یکم قدیمی تریم و با هم اشنا هستیم شما تازه اومدید بچه ها هم باهاتون شوخی میکنن

یکی که قبول شده راهنمایی کنه چیکار کنیم تا قبول شیم .لطفا راهنمایی؟ :smile:

سلام به نظر من مهم ترین مسئله حفظ آرامش و توکل ب خداست. برای کنکور نظری ک نمی دنم چی بگم چون شرایط کنکور غیر منصفانه ست. اینک تو تو ی زمان کوتاه بتونی ی تعداد سوال رو جواب بدی ک معلوم نیست اون لحظه یادت بیاد یا نه. از اون قسمتایی ک تو خوندی و خیلی چیزای دیگه. من دو سال پیش ک 4 ماه تمام روزی میانگین 7 ساعت میخوندم و توی کنکورای آزمایشی رتبه م 30 40 بود با استرسی ک داشتم تو کنکور واقعی 400 شدم و امسال با هیچی نخوندم 700 شدم. برای اسکیس سعی کنین خودتون باشین. دیکته کلاسای کنکوروپیاده نکنین. اطلاعات و نکات رو بگیرین اما با دیدگاه خودتون خط بکشین. اونجوری ک خودتون فکر می کنین. من دختر خاله م تهران کارشناسی میخونه. میگه حجت و امثالهم کارایی رو بین دوستاشون انتخاب می کنن و ترجیح میدن ک طراحش صادقانه تر خط می کشه نه اینک بخواد ب اون چیزی ک استاد میگه و سلیقه اونه خودشو نزدیک کنه.
نتیجه این دیکته کردنا اینه ک من امسال سر اسکیس فقط تو کلاسی ک من بودم 5 6 نفر از ایده 4 طاقی استفاده کردن با این پیش زمینه ک تو کلاس کنکور گفتن اگر موضوع مذهبی بود 4 طاقی برای ایده!

arch1

عضو جدید
یه سوال خواهشا جواب میخام .....راسته میگن ارشد غیر انتفاعی نمیتونه دکتری سراری ادامه بده???

آره راسته چون حتی تو کنکور رتبه 1 دکترا بشی تو مصاحبه ردت میکنن ،به قول خودشون از دانشگاه پایینتر از خودشون دانشجو نمیگیرن

اسمان جان کوروش از بچه های خوب باشگاه هست یه موقع سوء تفاهم نشه ها ما اینجا یکم قدیمی تریم و با هم اشنا هستیم شما تازه اومدید بچه ها هم باهاتون شوخی میکنن

نه برای من سوتفاهم نشده میخواستم پادرمیونی کنم مثلا مشکلی پیش نیاد. بله من متوجه شدم بچه ها دارن شوخی می کنن!!:whistle:

اوس معمار

عضو جدید
در ضمن سوء تفاهم نشه ها. بنده اصلا منظورم نبود کوروش خان نسبت به دانشگاه های مختلف موضع میگیرن. بنده خودمم دانشگاه آزاد درس خوندم:sweatdrop:ء

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من خیلی آدم بیشعور و بی ادبی هستم:(
ولی خب الان خوشحالم:D
600 بار از اٍ - اَ -و - ع - ح خلاصه 5000000تا از من غلط املایی گرفتی. خوب شد حالا؟؟؟:biggrin:
بعد 2روز امدم ببینم چه خبره از آسمون ندا امد گفت بیام یه غلط املایی رو برطرف کنمو برم;)

پارتیتون کلفت بوده ماشالا
اهرام روووووووووو
من خودم ازت غلط املايي ميگيرم
اما اين كه تو گرفتي غلط املايي نيس
آتو است بنده خدا
ديگه صفحه رو همه ميدونن با ص مينويسيم
اگه بچه بدي بشي صدات ميكنم مجموعه اي از هرم هاي معكوس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این همه احساس محبت دوستان واقعا شرمنده شدم به خودم بالدیم که دوستای خوبی دارم مرسی:cry: راستی اوس معمار من امروز به شدت سرما خوردم وحساس شدم وگرنه روزهای عادی اصلا حرف شما رو بد متوجه نمیشدم چون بالاخره شما بزرگ مایی:smile: آسمان نقره ای عزیز شما هم بنده را ببخش وگرنه اصلا جدی نبودم در مورد پارتی وگرنه سنجش چیه دیگه که پارتی بخواد:biggrin: راستی hagir کجایی داداش شما 4 تا مسابقه ومقاله نویسی پیدا کردم به نظرم وقت خوبی هم داره واسه ارسال. من هی میخوام نیام یکم به کارام برسم به 2 نفر بر بخوره حرفام نمیشه که خجل میشم مجبور مشم باز بیام:biggrin: اما جدی یکم کمتر میام چون واقعا از کارایی که میخوام انجام بدم عقبم;)

اقا دانشگاه بندرعباس همون خليج فارسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زنگ زدم ميگه بايد سايت سنجش اعلاميه بزاره مداركتو آپلود كني راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو خوده سايتشم هيچي ننوشته

دانشگاه خلیج فارس سراسری بوشهر هست(روزانه - شبانه)

elmacem

عضو جدید
با رتبه 241 معماری شبانه دانشگاه تهران، محل تحصیل قم قبول شدم. من کارشناسیم برق قدرت بود. کسی می دونه چقدر پیش نیاز بهم میدن؟ واسه شبانه خوابگاه میدن؟ اصلا کسی می دونه پردیس قم چه جور جاییه؟

roxana.jf

عضو جدید
با رتبه 241 معماری شبانه دانشگاه تهران، محل تحصیل قم قبول شدم. من کارشناسیم برق قدرت بود. کسی می دونه چقدر پیش نیاز بهم میدن؟ واسه شبانه خوابگاه میدن؟ اصلا کسی می دونه پردیس قم چه جور جاییه؟
منم با رتبه 300 معماری ,شبانه همین جا قبول شدم.کارشناسی هم فیزیک دانشگاه تهران بودم.اینجا رو هم صرفا به خاطر اینکه دانشگاه تهران بود انتخاب کردم ولی من هم مثل شما نگرانم.راستش شنیدم که محیطش نه خیلی مذهبی هست نه خیلی غیر مذهبی ولی چادر برای دخترها اجباری هست و در مورد کادر آموزشی و هیئت علمی اونجا هم که هنوز کسی اطلاعی نداره.همه ساعته هم از دانشگاه به سمت قم سرویس هست.فکر نمی کنم به ما که شبانه هستیم خوابگاه بدن! در مورد رفت و آمد به تهران هم فعلا هیچ نظری ندارم.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با رتبه 300 معماری ,شبانه همین جا قبول شدم.کارشناسی هم فیزیک دانشگاه تهران بودم.اینجا رو هم صرفا به خاطر اینکه دانشگاه تهران بود انتخاب کردم ولی من هم مثل شما نگرانم.راستش شنیدم که محیطش نه خیلی مذهبی هست نه خیلی غیر مذهبی ولی چادر برای دخترها اجباری هست و در مورد کادر آموزشی و هیئت علمی اونجا هم که هنوز کسی اطلاعی نداره.همه ساعته هم از دانشگاه به سمت قم سرویس هست.فکر نمی کنم به ما که شبانه هستیم خوابگاه بدن! در مورد رفت و آمد به تهران هم فعلا هیچ نظری ندارم.
به جفت شما تبریک میکم اما رشته معماری برای همه خوبه چون با شیوه اسکیس مزخرفش بچه های خوب معمار له میشن تو این مرحله چون بر اساس نا درستی سوال میدن حالا چه تئوری چه اسکیس و نه اینکه درست تصحیح میکنند

آخرین ویرایش:
سلام دوستان ی سوال: ب نظر شما بقیه رشته هایی ک تو تهران هست ب جز دان تهران بهتر هستن یا پردیس قم تهران؟ (من بعد از روزانه های دان تهران روزانه پردیس رو زدم یعنی انتخاب چهارم. الآن برام چالش ایجاد شده ک اگر مثلا! برفرض محال! هنر تهران علم و صنعت و... بالاتر میزدم و قبول میشدم بهتر بود یا اینی ک الآن قبول شدم؟یا مثلا شبانه دانشگاه تهران):confused:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ی سوال: ب نظر شما بقیه رشته هایی ک تو تهران هست ب جز دان تهران بهتر هستن یا پردیس قم تهران؟ (من بعد از روزانه های دان تهران روزانه پردیس رو زدم یعنی انتخاب چهارم. الآن برام چالش ایجاد شده ک اگر مثلا! برفرض محال! هنر تهران علم و صنعت و... بالاتر میزدم و قبول میشدم بهتر بود یا اینی ک الآن قبول شدم؟یا مثلا شبانه دانشگاه تهران):confused:
والا دکتر فراهانی تو مرکز معماری در انتخاب رشته سراسری این جوری اولویت بندی کردش البته اون گفت ومن اصلا هیچ گونه نظر موافق یا مخالفی براش ندارم
1. دانشگاه تهران 2. دانشگاه تربیت مدرس 3. دانشگاه شهید بهشتی 4. علم وصنعت( شاخه پایدارش) 5. هنر تبریز و دانشگاه کاشان و بقیه رشته های علم وصنعت وهنر تهران در کرج 6. دانشگاه تهران در قم دلیلش هم این بود که تازه تاسیسه و مثل هندونه در بسته است اما درکل اسمش تهرانه دیگه
حالا چرا هنر تبریز وکاشان این وسط مهم هستند به خاطر اساتید پروازی تهران به این 2 دانشگاه هست. 7 هنر اصفهان 8. گیلان و.....

آخرین ویرایش:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول عذرخواهی به خاطر غیبتم! من درگیر تحویل پایان نامه و ... بودم و واقعا نتونستم این روزا بیام اینجا...
ه نوشته ی طولانی ای رو آماده کرده بودم که توش بحثای دیروز و امروز رو یه بررسی کرده بودم،منتها وقتی خواستم ارسال کنم مشکل پیش اومد و نشد اون رو بفرستم، خلاصه اش اینکه:
نوشته های همه رو خوندم، به نظرم برای نامه ی ارسالی،خلاصه بودن، پیشنهاد خاص ندادن و محکوم نکردن فرد مقابل،مهمه
بحث اینکه چند تا دانشجو رو کسی تحویل نمیگیره درسته، ما میخایم در ادامه ی کار،از برخی اساتید هم بخایم پای نامه رو امضا کنن و شاید لازم باشه عبارت آخر نامه یه تغییری داشته باشه
بحث 20 30 خیلی خوبه و اگر در پی یک درخواست مکتوب تماس بگیریم بهتره،چون غیر مکتوب بودنش ممکنه باعث بیان درخواست های متفاوتی بشه و مارو از خواسته مون دور کنه
مجلس هم میتونه گزینه ی خوبی باشه،اما فکر می کنم توی این زمان و این درخواستی که ما داریم،بتونیم با همین روند نتیجه بگیریم.

در مورد متن هایی که داشتن به سازمان سنجش پیشنهاداتی در خصوص نحوه برگزاری آزمون می کردن، به نظرم سنجش میتونه به راحتی بگه،ما نظر بهترین اساتید کشور رو میخایم و لازم نمیدونیم پیشنهاد شمارو نگاه کنیم...
نقل قولی که شینا انجام داده بود،که دانشجو باید عدالت رو مطالبه کنه،میتونه اینطور تلقی شه که به نظر ما سنجش بی عدالته،و شاید به مزاجشون خوش نیاد.
نهایتا اینکه وقتمون خیلی کمه و بیاین امشب نتیجه بگیریم و تمام...
متن قبلی رو تغییراتی دادم که ملو،غیر محکم و خیلی خواهشی نباشه
بدنه ی متن این نوشته رو یه معرفی می کنم،ببینید
اولش یه عبارته که میگه ما مخالف اساس کار شما نیستیم
بعد طرح مساله اس که میگه قضیه مبهمه
بعد،درخواست ماس که میگه به صورت روشن تو رسانه ها شفافش کنید
و نهایتا یه پیشنهاد قابل انجام و در دسترس میده.( اطلاع رسانی کامل در مورد این مساله، در دفترچه ها)
به نظرم هر قدر درخواست ما مسولیت و هزینه ی کمتری برای سنجش داشته باشه،دست یافتنی تره.

ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور
با عرض سلام و احترام
عملکرد منظم سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید اكثر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد خصوصا مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته، پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد."ابهام و عدم آگاهی" دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده ، این نقل قول های تایید نشده، گاها سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهشمند است دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات
جمعی از دانشجویان معماری کشور یا بخشی از جامعه ی معماری کشور یا پیشنهادات دیگه ی شما

fereshte1111

عضو جدید
اول عذرخواهی به خاطر غیبتم! من درگیر تحویل پایان نامه و ... بودم و واقعا نتونستم این روزا بیام اینجا...
ه نوشته ی طولانی ای رو آماده کرده بودم که توش بحثای دیروز و امروز رو یه بررسی کرده بودم،منتها وقتی خواستم ارسال کنم مشکل پیش اومد و نشد اون رو بفرستم، خلاصه اش اینکه:
نوشته های همه رو خوندم، به نظرم برای نامه ی ارسالی،خلاصه بودن، پیشنهاد خاص ندادن و محکوم نکردن فرد مقابل،مهمه
بحث اینکه چند تا دانشجو رو کسی تحویل نمیگیره درسته، ما میخایم در ادامه ی کار،از برخی اساتید هم بخایم پای نامه رو امضا کنن و شاید لازم باشه عبارت آخر نامه یه تغییری داشته باشه
بحث 20 30 خیلی خوبه و اگر در پی یک درخواست مکتوب تماس بگیریم بهتره،چون غیر مکتوب بودنش ممکنه باعث بیان درخواست های متفاوتی بشه و مارو از خواسته مون دور کنه
مجلس هم میتونه گزینه ی خوبی باشه،اما فکر می کنم توی این زمان و این درخواستی که ما داریم،بتونیم با همین روند نتیجه بگیریم.

در مورد متن هایی که داشتن به سازمان سنجش پیشنهاداتی در خصوص نحوه برگزاری آزمون می کردن، به نظرم سنجش میتونه به راحتی بگه،ما نظر بهترین اساتید کشور رو میخایم و لازم نمیدونیم پیشنهاد شمارو نگاه کنیم...
نقل قولی که شینا انجام داده بود،که دانشجو باید عدالت رو مطالبه کنه،میتونه اینطور تلقی شه که به نظر ما سنجش بی عدالته،و شاید به مزاجشون خوش نیاد.
نهایتا اینکه وقتمون خیلی کمه و بیاین امشب نتیجه بگیریم و تمام...
متن قبلی رو تغییراتی دادم که ملو،غیر محکم و خیلی خواهشی نباشه
بدنه ی متن این نوشته رو یه معرفی می کنم،ببینید
اولش یه عبارته که میگه ما مخالف اساس کار شما نیستیم
بعد طرح مساله اس که میگه قضیه مبهمه
بعد،درخواست ماس که میگه به صورت روشن تو رسانه ها شفافش کنید
و نهایتا یه پیشنهاد قابل انجام و در دسترس میده.( اطلاع رسانی کامل در مورد این مساله، در دفترچه ها)
به نظرم هر قدر درخواست ما مسولیت و هزینه ی کمتری برای سنجش داشته باشه،دست یافتنی تره.

با عرض سلام و احترام
عملکرد منظم سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید اكثر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد خصوصا مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته، پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد."ابهام و عدم آگاهی" دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده ، این نقل قول های تایید نشده، گاها سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهشمند است دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات
جمعی از دانشجویان معماری کشور یا بخشی از جامعه ی معماری کشور یا پیشنهادات دیگه ی شما

این نامه رسمی بودنش خوبه ولی موضوع رو ب طور دقیییق باز نمیکنه. کمایینکه طرف ممکنه ندونه اصلا کجاش مشکله. من فکر میکنم روشن تر در حد اضافه شدن 2 یا 3 جمله دیگه باعث میشه شفاف تر بشه. من نظرم اینه

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نامه رسمی بودنش خوبه ولی موضوع رو ب طور دقیییق باز نمیکنه. کمایینکه طرف ممکنه ندونه اصلا کجاش مشکله. من فکر میکنم روشن تر در حد اضافه شدن 2 یا 3 جمله دیگه باعث میشه شفاف تر بشه. من نظرم اینه
میشه شما با هر لحنی که میتونی،اصلا همینطوری راحت و خودمونی،اون دو سه عبارتو پیشنهاد بدی و بگی کجای نامه باشه؟ فقط اینکه در چارچوب همون گزینه های نظرسنجی باشه بهتره :)
فعلن موضوع در این حد باز شده
مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران»
نظر شما میتونه راهگشا باشه

fereshte1111

عضو جدید
با عرض سلام و احترام
عملکرد منظم سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید اكثر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد خصوصا مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته، پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد."ابهام و عدم آگاهی" دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده ، این نقل قول های تایید نشده، گاها سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهشمند است دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها و سازمان های زیربط به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند و در صورت لزوم و امکان به تجدید بررسی آزمون عملی معماری سال 92 اقدام فرمایند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات

خواستم دو جمله دیگه اضافه کنم اما ترکیب نامه بهم میخورد. و فقط کافی نبود که بخوان از طریق رسانه ها شیوه کارشونو برامون توضیح بدن. چیزی ک همه یا اکثرا گرفتارشن مال الانه. این بود که باید دستور تجدید بررسی رو هم اضافه کنیم ک شاید کاری کردن که اضافه کردم. بهرحال ما نامه مونو میفرستیم تا به امید خدا اعمال بشه.
تازه شم یکمی تامل کنیم همچین منظم هم نیستن. تئوریمون 10 روز زودتر از پارسال برگزار شد. این ده روزم سرنوشت سازه. ولی واسه تعریف کردن خوبه ک نوشته شده

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اما فرضیه بررسی دوباره اسکیس ها رو من بعید میدونم،زمان بره،باید دوباره اساتید رو دعوت کنن،نتایج همه عوض میشه و مسلمه که تو این زمانی که باقی مونده شدنی نیست.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی داداشی من بهش برمیخوره... بیا پسر .
ب حرف هم خورده نگیرید بابا. هممون دوستیم باهم و میدونیم کجا با چ سیستم آموزشی درس میخونیم
دیدی که اومدم باز کلا نمیزارین آم به کاراش برسه:D واسه تو یکی اونقدر دعا میکنم قبول شی چون میدونم تو یکی لیاقت قبولی تو بهترین دانشگاه ها رو داری و این حقته آبجی:smile:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی در مورد نامه به سنجش خیلی سردرگم کار میکنیم و فکر نکنم با این روند نتیجه بگیریما
نظرت چیه؟ به نظرم شاید برای اینه که برنامه ی کلی رو شرح ندادیم، بعضیا فکر می کنن قراره نامه رو پرینت بگیریم ببریم سنجش...
من توضیح میدم
هفته گذشته که صحبت شد،قرار بر این شد که بعد تایید نامه،اون رو به صورت آنلاین منتشر کنیم و دانشجو های معماری آنلاین امضا کنن.بعد از بالا رفتن تعداد،از اساتید همراه و دلسوز دانشگاه هم دعوت کنیم برای امضا کردن،وقتی تعداد بالا رفت،حضور رسانه ها رو توش جدی تر می کنیم و تلاش می کنیم برای پاسخگویی سنجش
توی این فرایند،خیلی بعیده روی نتایج امسال اثری بذاریم،اما مسلما در صورتی که نتیجه بگیریم،بچه هایی که سال بعد آزمون میدن میتونن با معیار های مشخص تری برن سر جلسه و داور ها هم باجدیت بیشتری کار رو بررسی می کنن.
بازم میگم،این فرایند قراره شروعی باشه برای یک سری تغییرات،انتظار معجزه نداریم،میخایم اتحادی ایجاد بشه ،انگیزه ای ایجاد بشه برای ایجاد تغییرات بعدی ...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت چیه؟ به نظرم شاید برای اینه که برنامه ی کلی رو شرح ندادیم، بعضیا فکر می کنن قراره نامه رو پرینت بگیریم ببریم سنجش...
من توضیح میدم
هفته گذشته که صحبت شد،قرار بر این شد که بعد تایید نامه،اون رو به صورت آنلاین منتشر کنیم و دانشجو های معماری آنلاین امضا کنن.بعد از بالا رفتن تعداد،از اساتید همراه و دلسوز دانشگاه هم دعوت کنیم برای امضا کردن،وقتی تعداد بالا رفت،حضور رسانه ها رو توش جدی تر می کنیم و تلاش می کنیم برای پاسخگویی سنجش
توی این فرایند،خیلی بعیده روی نتایج امسال اثری بذاریم،اما مسلما در صورتی که نتیجه بگیریم،بچه هایی که سال بعد آزمون میدن میتونن با معیار های مشخص تری برن سر جلسه و داور ها هم باجدیت بیشتری کار رو بررسی می کنن.
بازم میگم،این فرایند قراره شروعی باشه برای یک سری تغییرات،انتظار معجزه نداریم،میخایم اتحادی ایجاد بشه ،انگیزه ای ایجاد بشه برای ایجاد تغییرات بعدی ...
موافقم اما ممکنه اگر اساتید هم بخواند امضا کنند یه سری تغییرات توش اعمال کنند

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توضیح میدم

منم سعی میکنم با بعضی از استادا حرف بزنم کمکمون کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا