کلوپ طرفداران پرسپولیس

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرچم بالاست

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
برام عجیبه که دهنوی پرسپولیسی شد ولی به چه قیمتی؟!
اصلا کاری ندارم که خوب هست یا نه.ولی همش دنبال بازار گرمی بود!!بنظرم چون داشت محروم میشد اومده پرسپولیس!"
جالبه که خودش میگه من اول با سپاهان بستم.بعدش اومدم تهران.چون علی دایی رو دیدم با پرسپولیسم مذآکره کردم!! تازه این گفته خودشه!!من به پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد میکنم واقعیت رو بگن تا این بازیکن محروم بشه و درس عبرتی باشه برای بقیه بازیکنای دوروی دیگه
سال پیش همین اقا با استقلال بست ولی چون اولش پول میخواست سر از تراکتور در اورد!!! این تیپ بازیکنای پول پرست به درد تیم نمیخورند!!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
برام عجیبه که دهنوی پرسپولیسی شد ولی به چه قیمتی؟!
اصلا کاری ندارم که خوب هست یا نه.ولی همش دنبال بازار گرمی بود!!بنظرم چون داشت محروم میشد اومده پرسپولیس!"
جالبه که خودش میگه من اول با سپاهان بستم.بعدش اومدم تهران.چون علی دایی رو دیدم با پرسپولیسم مذآکره کردم!! تازه این گفته خودشه!!من به پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد میکنم واقعیت رو بگن تا این بازیکن محروم بشه و درس عبرتی باشه برای بقیه بازیکنای دوروی دیگه
سال پیش همین اقا با استقلال بست ولی چون اولش پول میخواست سر از تراکتور در اورد!!! این تیپ بازیکنای پول پرست به درد تیم نمیخورند!!

کلا تو این چندسال این چنین بازیکنان و تیمهایی فوتبال ایران رو نابود کردن و هر تیمی این بازیکنارو بگیره حتی پرسپولیس به خراب شدن فوتبال کشور کمک میکنه
برهانی با پرسپولیس بست رفت استقلال
بیگ زاده با پرسپولیس بست رفت استقلال
دهنوی با استقلال بست رفت تراکتور
دهنوی با همه بست الان اومده پرسپولیس
و ...
کلا فرهنگ قرارداد بستن و قوانین مربوطش تو ایران دو زار نمی ارزه و به همین دلیل فوتبالمون کشکی شده

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2] فوتبالیست‌هایی که بالاترین پیشنهاد را قبول می‌کنند و سر هواداران هم منت می‌گذارند/ندای قلبی کیلویی چند؟ [/h] [h=2]

[/h]
فوتبالیست‌های ایرانی یاد گرفته‌اند بالاترین پیشنهاد را قبول کنند و بعد بگویند به خاطر هواداران، آن تیم را انتخاب کرده‌اند.
میثم بهرامی / فوتبالیست‌های درجه یک و درجه دو پیشنهادهای کمتر از یک میلیارد را اصلا تحویل نمی‌گیرند. به آن می‌خندند. فوتبالیست‌های درجه سه هم سعی می‌کنند رقم قراردادشان را به آن نزدیک کنند. چند بازیکن هم هستند که می‌خواهند رقم قراردادشان را به دو میلیارد نزدیک کنند. فعلا همه چیز فوتبال شده رقم‌های پیشنهادی. باشگاه یک پیشنهاد می‌دهد و بازیکن یک پیشنهاد بالاتر. تیم‌هایی هم هستند که نرخ بازار را می‌شکنند و پیشنهادهای بالاتر می‌دهند، بالاتر از نرخ معمول. این وسط، دل و قلب و علاقه بازیکنان هم با رقم‌ها جابجا می‌شود. بازیکنی که اول با پرسپولیس قرارداد بسته بود و بعد به خاطر پیشنهاد بالاتر سپاهان به اصفهان رفت و با این تیم تمرین هم کرد، حالا به تهران برگشته و با پرسپولیس تمرین می‌کند؛ آن هم فقط به خاطر ندای قلبی‌اش.
قاسم دهنوی که تا همین دیروز می‌گفت مصلحتش بازی در اصفهان است، حالا مصلحتش را عوض کرده و به پرسپولیس آمده. بیانیه هم صادر کرده و در آن نوشته که «به ندای قلبی‌ام گوش دادم و پرسپولیسی شدم.» البته کاش یک گوشه‌ای از این بیانیه می‌نوشت که این «ندای قلبی» تا دیروز کجا بود؟ قلبش تا دیروز ندایی نداشت که دهنوی آن را بشنود و به تهران بیاید؟ یا اینکه پرسپولیسی‌های رقم پیشنهادی را بالاتر برده‌اند و این پیشنهاد، ندای قلبی او را تحریک کرده! عجیب‌تر از همه این مسائل این است که دهنوی توقع دارد هواداران حرفش را باور کنند و قبول کنند که او فقط به خاطر ندای قلبی‌اش قید حضور در سپاهان را زده نه به خاطر پول. اصلا هم بعید نیست که او دو روز دیگر مصاحبه کند و بگوید که به خاطر هواداران پرسپولیس قید پول نجومی و میلیاردی سپاهان را زده و به پرسپولیس آمده. اصلا هواداران ساخته شده‌اند برای همین که فوتبالیست‌ها ادعا کنند آن‌ها را بیشتر از پول‌های نجومی دوست دارند.
فقط هم دهنوی نیست. نمونه‌اش زیاد است. همین دیروز فتح‌الله‌زاده ادعا کرد که مهدی رحمتی از یک تیم پیشنهاد 7.5 میلیاردی برای سه سال داشته؛ یعنی سالی دو و نیم میلیارد تومان. کسی منکر چنین پیشنهادی نمی‌شود. اما نکته مهم اینجاست که استقلال چقدر به رحمتی داده که او حاضر شده پیشنهاد 7.5 میلیارد تومانی را رد کند؟ شاید رحمتی حاضر شود به خاطر فرزندش ماندن در تهران را به بازی در شهرستان‌ها ترجیح دهد، اما او به خاطر این خواسته حاضر است از چه مبلغی چشم پوشی کند؟ باید باور کنیم که او با سالی 700 میلیون تومان در استقلال مانده و پیشنهاد 2.5 میلیارد تومانی را رد کرده؟ باورپذیری هواداران هم حدی دارد. متعصب‌ترین هوادار استقلال هم نمی‌تواند قبول کند که رحمتی فقط و فقط به خاطر استقلال و هوادارانش قید پیشنهاد دو و نیم میلیاردی را زده و از استقلال پول کمی می‌گیرد.
فوتبالیست‌ها هر چقدر پول می‌گیرند نوش جانشان. فقط کاش سر هواداران منت نگذارند که به خاطر آن‌ها قید چند صد میلیون را زده‌اند. آقایان فوتبالیست، دوره این شعارها گذشته؛ همه می‌دانند شما جایی نمی‌خوابید که زیرتان آب برود.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه تایپیک زدم به اسم ورود کیسه کشها ممنوع که فقط عکس قرار میدم نگاه کنید خواهشا ببینم خوبه ادامه بدم یا بی خیالش شم

darab64

عضو جدید

يعنی از اين استقلاليا ذليل تر؛ خودشون
اون از الفرناز كه وسط فصل تيام رو بهونه كرد و رفت وطن اولش و تموم كيسه ها رو به دينار و درهم فروخت
اون از جباری كه هر روز يه آبدارشو نصيب باشگاه ميكنه و بازم التماسش ميكنن
اينم از نيكبخت كه با برگشتش فقط داغ استقلاليا رو تازه كرد
واقعا مسخرن

قلعه مرغي: هواداراي استقلال جماعت بعدتر از مردم كوفه اند
نيكبخت: هواداراي استقلال بي لياقتند

حالا هر دوشون تو تمرينات كيسه اند

خدايا شكرت كه كيسه اي نبوديم تا اين همه بد و بيراه نصيبمان كنند و آخرش هم براشون هورا بكشيم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بچه ها یه تایپیک زدم به اسم ورود کیسه کشها ممنوع که فقط عکس قرار میدم نگاه کنید خواهشا ببینم خوبه ادامه بدم یا بی خیالش شم
خوبه ادامه بده فقط اسمشو عوض کن شاید بعضی کاربرا ناراحت بشن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه ادامه بده فقط اسمشو عوض کن شاید بعضی کاربرا ناراحت بشن

حرف شما درسته اما من این تایپیک رو در جواب یکی از طرفداران استقلال زدم که نوشته بود ورود .....ممنوع امیدوارم جواب دندان شکنی بهش داداه باشم.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته اما من این تایپیک رو در جواب یکی از طرفداران استقلال زدم که نوشته بود ورود .....ممنوع امیدوارم جواب دندان شکنی بهش داداه باشم.

اصغر جون ؛ تو از بچه های مؤدب این کلوپ هستی و این رو از این داداش کوچیکت بپذیر که جواب بی ادب رو با بی ادبی نمیدن.
اگه می تونی یه اسم طنز دیگه ای انتخاب کن ...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصغر جون ؛ تو از بچه های مؤدب این کلوپ هستی و این رو از این داداش کوچیکت بپذیر که جواب بی ادب رو با بی ادبی نمیدن.
اگه می تونی یه اسم طنز دیگه ای انتخاب کن ...
به احترام شما و اینکه نشون بدم شعور طرفداران پرسپولیس بیشتر از طرفداران آبیه چشم حتما عوضش می کنم