كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شما قبول داری پرسپولیس بهتر بود یا نه ؟:confused: اگه داری که هیچ اگه نداری هم باشه استقلال بهتر بود ..من گفتم از بازی تیمم راضیم با اینکه هنوز ترکیب دست سرمربیش نیومده بهتر از استقلالی بازی کرد که سرمربیش سال ها سرمربی استقلال بوده و همه بازیکناشو کامل میشناسه ....
ببینید من اصلا کاری به بازیکنا تو بازیهای قبلتون نداشتم من گفتم تو این بازی اصلا خوب نبودن دیگه من چیکار دارم کی تو بازی ملوان خوب بود کی تو مس ....... راستی تو پست قبل نکونامو یادم رفت اضافه کنم ....:d....میتونید تصور کنید نکونام هم خیلی خیلی خوب بوده ....هر چند لنگه آقا زمانی خودمونه ...:d ..

اینم عکس کریمی ببین 4نفرو مشغول کرده که 2 تا شون رو زمینن ....

همون جانواریو که بهترین بود من چیزی ندیدم ازش خودشم گفته خوب نبودم ...باز شما با بقیه مقایسه میکنی میگی خوب بود ...
بازی استقلال ملوانم ندیدم خداییش اما هیچ ربطی نداره من دارم میگم استقلال امروز بد بود کاری ندارم بازی قبلی چجوری بوده ....این نظر منه شما میتونید طور دیگه ای فکر کنید ..

جانواریو رو نیمه اول ندیدی یا نخواستی ببینی؟؟
من تصور نکردم اما شما هم مثل بقیه دوستاتون دارید تصور میکنید که پرسپولیس عالی بوده و منم بهتون تبریک گفتم
حداقل اگه بازیهای استقلال رو نمیبینی در موردش هم سعی کن نظر نده دوست من، که همش میای میگی استقلال افتضاح بوده تا حالا و حتی تو یه تاپیکی هم بود ازم پرسیدی خداییش ملوان بهتر بازی نکرد؟؟
سوالمو جواب ندادی واقعا اعتقاد داری پرسپولیس 90 دقیقه ( و حتی نیمه دوم ) کاملا هجومی بوده؟؟
کجای این عکس اینو نشون میده؟؟بازم که 2 تا جلوشن و اون دو تا عقب وایستادن ، باید کجا برن وایستن؟؟ کریمی اگه به اون سمت حرکت میکرد و بعد از این دوتا میرسید به اون 2 تا میتونی بگی 4 تا
یه جایی هم بود که گفتم خودشو دریبل زد ، عکس اون رو نداری؟؟ که تا اومد بره جلو توپ رو گذاشت و خودش رفت و دفاع استقلال راحت توپ رو برداشت رفت جلو

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزیز من تاکید اکید کردم اونم چند بار که روی حرفم به یه نفر نبود کلی بود
نگفتم که شخص شما گفته این حرفا رو گفته کلا این مجموعه:)
در هر صورت بازم میگم حرفای من کلی بود
راجع به گله شما حق دارید ولی من اینجا تنها جایی بود که شما پرسپولیسی ها با ما به صورت مشترک پست میدید و من تو کلوپ ابی دلان اگه دوستان حرفمو قبول داشته باشن صحبتی با اونها هم دارم
من خواستم کلی گویی کنم و این دوست عزیزم نقد ترین مثال ممکن بود واسه اثبات حرفام:)
منم امیدوارم از بین بره
اما موقعی از بین میره که بهش دامن نزنن
اگه بحث منطقی اینجا بشه من واقعا خوشحال میشم اینجا حضور داشته باشم:)
اما......
بگذریم
بازم ممنونم که به حرفای من گوش کردید:gol:(اینم کلیه با همه دوستان گلم بودم استقلالیا عزیز و پرسپولیسهای محترم:))
و اگه خواستیم کل کل کنیم یکم منطقی باشه تا اعصابامون بهم نریزه:)
تشکر از همتون:gol:
میدونم روی حرفتون با من بود:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بچه ها تورو خدا ولشون کنین بعد از مدتها چهارتا موقعیت گل داشتن دارن حال می کنن شمام این همه مدت یه بازی درست و حسابی از استقلال نبینید باید اینقد به وجد بیاید از بازیشون ... فک کنم اینجا اولین جا تو دنیاست که هواداران یه تیم که اینقد ادعا بزرگیش میشه بخاطر دو تا موقعیت گل بیشتر اینطوری به وجد میان ... خدا رحم کرد بازیو نبردن ... خدا خودش میدونه که پرسپولیس رو تو هیچی از ما سرتر نکرده وگرنه اینا دیگه ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزیزم روی حرف من کلی بود:gol:
ولی قرعه به اسم تو در امد واسه مثال زدن:)
امیدوارم کدورتی پیش نیاد:gol:
نه خواهش میکنم مشکلی نیست
من میگم این حرفو زدم چون واقعا بعضیا جنبه شو نداشتن
موفق باشی:gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
کجای این حرفم من گفتم کل کل کردن با شماها وقت تلف کردنه و کار بیهوده س و ........من که چیزی تو این پست ندیدم بقیه هم فکر نکنم دیده باشن .... درسته من خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم یکی دو تا پست دیدم اومدم جواب بدم دوست شما پستمو نقل قول کرده بود جوابشو دادم یه بحث پیش اومد که تا امروز ادامه داشت .... نمیدونم شما چجوری برداشت کردی که فکر کردی من حرف قبلی خودمو نقض کردم ..

دوست عزیز منم هیچوقت موافق بکار بردن کلماتی مثل کیسه کش و لنگی نبودم ... و تموم سعیم اینه که هیچوقت بکار نبرم و یادم نمیاد بکار برده باشم .... اینجا هم هر بحثی دارم میگم استقلال و استقلالی نه واژه های دیگه ..... حتی تو ارتش سرخ هم که حضور فعال دارم تو مرجع خبری و همه سایتایی که مربوط به پرسپولیسه من از این واژه ها استفاده نمی کنم....
اما یه گلگی هم ازت بکنم شما چرا فقط حرفای دوست عزیزت رو دیدی ؟ منظورم همون پرسپولیسیه س .... بچه های خودتون که عین نقل و نبات لنگی و لنگ از دهنشون میریزه و اینجا هم که خیلی بکار میبرن بهتر بود همراه با تذکر دادن به دوست عزیز پرسپولیسیت به دوست استقلالیت هم تذکر میدادی .....در کل نظر من اینه که این ادبیات فقط در حد بچه های 12 13 ساله س ......و امیدوارم این ادبیات یه روز از بین بره
بله منم مثل شم توهین های زیادی دیدم و واسه همینم مدتی خودتم رو از این تاپیک کشیدم کنار از این به بعد هم سعیم اینه که نیام یا حداقل چند وقت یه بار چیزی بگم اینجا ..

اینو قبول داشته باشید پرسپولیسی های اینجا بیشتر از واژه هایی که گفتید استفاده می کنن ...
استقلالی ها فقط دارن می گن که ما بد بازی کردیم ولی پرسپولیسی هام که کلا به وجد اومدن با اون 2 . 3 تا موقعیت

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای این حرفم من گفتم کل کل کردن با شماها وقت تلف کردنه و کار بیهوده س و ........من که چیزی تو این پست ندیدم بقیه هم فکر نکنم دیده باشن .... درسته من خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم یکی دو تا پست دیدم اومدم جواب بدم دوست شما پستمو نقل قول کرده بود جوابشو دادم یه بحث پیش اومد که تا امروز ادامه داشت .... نمیدونم شما چجوری برداشت کردی که فکر کردی من حرف قبلی خودمو نقض کردم ..

دوست عزیز منم هیچوقت موافق بکار بردن کلماتی مثل کیسه کش و لنگی نبودم ... و تموم سعیم اینه که هیچوقت بکار نبرم و یادم نمیاد بکار برده باشم .... اینجا هم هر بحثی دارم میگم استقلال و استقلالی نه واژه های دیگه ..... حتی تو ارتش سرخ هم که حضور فعال دارم تو مرجع خبری و همه سایتایی که مربوط به پرسپولیسه من از این واژه ها استفاده نمی کنم....
اما یه گلگی هم ازت بکنم شما چرا فقط حرفای دوست عزیزت رو دیدی ؟ منظورم همون پرسپولیسیه س .... بچه های خودتون که عین نقل و نبات لنگی و لنگ از دهنشون میریزه و اینجا هم که خیلی بکار میبرن بهتر بود همراه با تذکر دادن به دوست عزیز پرسپولیسیت به دوست استقلالیت هم تذکر میدادی .....در کل نظر من اینه که این ادبیات فقط در حد بچه های 12 13 ساله س ......و امیدوارم این ادبیات یه روز از بین بره
بله منم مثل شم توهین های زیادی دیدم و واسه همینم مدتی خودتم رو از این تاپیک کشیدم کنار از این به بعد هم سعیم اینه که نیام یا حداقل چند وقت یه بار چیزی بگم اینجا ..

شما خودت بهتر از همه پرسپولیسیا منو میشناسی
چون نه فقط اینجا که خیلی جاهای دیگه هم با هم بحث داشتیم
اگه اینجا منظورت من بودم خوب میدونی فقط خواستم به اون کاربری که 40 تا پست میده و میگه کیسه کش و استفراغی و سرتقلالی و ... در حد کل کل نیستید واکنشی عین خودش رو نشون بدم
گاهی تشکر زدن از یکی یعنی تایید حرفاش دیگه ، نه؟؟
اما خود شما هم شده بود چیزایی جز استقلالی بگی ، حالا یا مثل من واکنش نشون داده بودی یا اینکه واقعا گفته بودی یا اون پستی که داده بودی و تو عنوانش گفته بودی آب بریزید روی آنجایی که میسوزد ، زشت نبود؟
چند بار گفتم شما نباید از اینا بگید؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
عزیز من تاکید اکید کردم اونم چند بار که روی حرفم به یه نفر نبود کلی بود
نگفتم که شخص شما گفته این حرفا رو گفته کلا این مجموعه:)
در هر صورت بازم میگم حرفای من کلی بود
راجع به گله شما حق دارید ولی من اینجا تنها جایی بود که شما پرسپولیسی ها با ما به صورت مشترک پست میدید و من تو کلوپ ابی دلان اگه دوستان حرفمو قبول داشته باشن صحبتی با اونها هم دارم
من خواستم کلی گویی کنم و این دوست عزیزم نقد ترین مثال ممکن بود واسه اثبات حرفام:)
منم امیدوارم از بین بره
اما موقعی از بین میره که بهش دامن نزنن
اگه بحث منطقی اینجا بشه من واقعا خوشحال میشم اینجا حضور داشته باشم:)
اما......
بگذریم
بازم ممنونم که به حرفای من گوش کردید:gol:(اینم کلیه با همه دوستان گلم بودم استقلالیا عزیز و پرسپولیسهای محترم:))
و اگه خواستیم کل کل کنیم یکم منطقی باشه تا اعصابامون بهم نریزه:)
تشکر از همتون:gol:
آها آخه اون پستی که توش تذکر دادید که برام جالبه که دوستان میخوان نیان و هر دقیقه هم پست میدن پست منو نقل زده بودی ....فکر کردم حتما با منی در حالیکه من اصلا همچین حرفی نزدم ..

جانواریو رو نیمه اول ندیدی یا نخواستی ببینی؟؟
من تصور نکردم اما شما هم مثل بقیه دوستاتون دارید تصور میکنید که پرسپولیس عالی بوده و منم بهتون تبریک گفتم
حداقل اگه بازیهای استقلال رو نمیبینی در موردش هم سعی کن نظر نده دوست من، که همش میای میگی استقلال افتضاح بوده تا حالا و حتی تو یه تاپیکی هم بود ازم پرسیدی خداییش ملوان بهتر بازی نکرد؟؟
سوالمو جواب ندادی واقعا اعتقاد داری پرسپولیس 90 دقیقه ( و حتی نیمه دوم ) کاملا هجومی بوده؟؟
کجای این عکس اینو نشون میده؟؟بازم که 2 تا جلوشن و اون دو تا عقب وایستادن ، باید کجا برن وایستن؟؟ کریمی اگه به اون سمت حرکت میکرد و بعد از این دوتا میرسید به اون 2 تا میتونی بگی 4 تا
یه جایی هم بود که گفتم خودشو دریبل زد ، عکس اون رو نداری؟؟ که تا اومد بره جلو توپ رو گذاشت و خودش رفت و دفاع استقلال راحت توپ رو برداشت رفت جلو

آخه جانواریو نیمه اول چیکار کرد ؟ اصلا کدوم شوتش تو 4چوب بود ؟ اصلا شوت خوبی داشت ؟ چند دقیه اول آره خوب بود ولی بعدش .........
اینجا رو ببین حتی 1 شوت در 4چوب نداشته استقلال ...

من نگفتم پرسپولیس عالی بود گفتم پرسپولیس از استقلال بهتر بود .... گفتم نیمه اول خوبتر بود نیمه دوم خوب .... تو کدوم تاپیک ازت پرسیدم خداییش ملوان بهتر نبود ؟؟ من بازی ملوان استقلال فوقش 15 دقیقه شو دیده باشم اونم الان اصلا یادم نیست کی بهتر بوده مهم هم نیست چون ربطی نداره به بازی امروز...درمورد بازیای استقلال من جایی حرف زدم که آمار بازیش با مس رو گذاشتم تو تاپیک خودمون و واقعا هم آمار افتضاحی بود ....منم گفتم بازی استقلال افتضاح بوده ... ... الان ناراحتی شما از اینه که ما گفتیم پرسپولیس بهتر بوده ؟
من نگفتم پرسپولیس 90 دقیقه هجومی بازی کرد پرسپولیس خوب بازی کرد مگه خوب بازی کردن فقط هجومی بازی کردنه ...دفاع خیلی خوب بود اجازه نمیدادن استقلال بیاد تو محوطه جریمه ...ضریب اشتباهات پرسپولیسیا کمتر شده بود ... چندتا موقعیت گل داشت چندتا شوت .... من نمیگم 90 دقیقه هجومی بود و واقعا هم نبود اما بنظرم مثلا کمتر از استقلالیا اشتباه کردن ...
از کریمی یه کلیپ هم دارم طوریکه چنتا بازیکن استقلال رو دریبل میزنه که اکبرپور گمش میکنه ..یه دور کامل دور خودش میزنه که بتونه کریمی رو پیدا کنه ....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
شما خودت بهتر از همه پرسپولیسیا منو میشناسی
چون نه فقط اینجا که خیلی جاهای دیگه هم با هم بحث داشتیم
اگه اینجا منظورت من بودم خوب میدونی فقط خواستم به اون کاربری که 40 تا پست میده و میگه کیسه کش و استفراغی و سرتقلالی و ... در حد کل کل نیستید واکنشی عین خودش رو نشون بدم
گاهی تشکر زدن از یکی یعنی تایید حرفاش دیگه ، نه؟؟
اما خود شما هم شده بود چیزایی جز استقلالی بگی ، حالا یا مثل من واکنش نشون داده بودی یا اینکه واقعا گفته بودی یا اون پستی که داده بودی و تو عنوانش گفته بودی آب بریزید روی آنجایی که میسوزد ، زشت نبود؟
چند بار گفتم شما نباید از اینا بگید؟

شما چرا امشب قاطی کردی ...:surprised:
نخیر منظورم شما نبودی خیلیا هستن که اینجا به ما میگن لنگی لازم نیست اسم ببرم این کاملا واضحه ...خیلی ها هم که از این بدترشو میگن
پست من کاملا از یه سایت کپی کردم حتی عنوانشو نخواستم دستکاری کنم .... آخه محتوای پست رو هم بخونید میبینید که صادقی بی ربط حرف زده و فقط از رو عصبانیت ...
اینم لینکش :http://www.perspolis-club.com/پرسپولیس/72-مصاحبه-ها/17450-آب-را-بریزید-آن-جایی-که-می-سوزد-کاسه-داغ-تر-از-آش.html
منظورتون چیه چند بار گفتم نباید از اینا بگید ؟ به کیا گفتین ؟
اینو قبول داشته باشید پرسپولیسی های اینجا بیشتر از واژه هایی که گفتید استفاده می کنن ...
استقلالی ها فقط دارن می گن که ما بد بازی کردیم ولی پرسپولیسی هام که کلا به وجد اومدن با اون 2 . 3 تا موقعیت

نه دیگه نشد ...کاش میشد میشمردیم کی بیشتر گفته .....هر چند انتظاری نمیره از بعضی افراد ........
پرسپولیسیها هم به وجد نیومدن ما یک کلام گفتیم پرسپولیس بهتر بود فکر نمیکردیم اینقد باعث رنجش و عصبانیت دوستان استقلالی بشه ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه جانواریو نیمه اول چیکار کرد ؟ اصلا کدوم شوتش تو 4چوب بود ؟ اصلا شوت خوبی داشت ؟ چند دقیه اول آره خوب بود ولی بعدش .........
اینجا رو ببین حتی 1 شوت در 4چوب نداشته استقلال ...

من نگفتم پرسپولیس عالی بود گفتم پرسپولیس از استقلال بهتر بود .... گفتم نیمه اول خوبتر بود نیمه دوم خوب .... تو کدوم تاپیک ازت پرسیدم خداییش ملوان بهتر نبود ؟؟ من بازی ملوان استقلال فوقش 15 دقیقه شو دیده باشم اونم الان اصلا یادم نیست کی بهتر بوده مهم هم نیست چون ربطی نداره به بازی امروز...درمورد بازیای استقلال من جایی حرف زدم که آمار بازیش با مس رو گذاشتم تو تاپیک خودمون و واقعا هم آمار افتضاحی بود ....منم گفتم بازی استقلال افتضاح بوده ... ... الان ناراحتی شما از اینه که ما گفتیم پرسپولیس بهتر بوده ؟
من نگفتم پرسپولیس 90 دقیقه هجومی بازی کرد پرسپولیس خوب بازی کرد مگه خوب بازی کردن فقط هجومی بازی کردنه ...دفاع خیلی خوب بود اجازه نمیدادن استقلال بیاد تو محوطه جریمه ...ضریب اشتباهات پرسپولیسیا کمتر شده بود ... چندتا موقعیت گل داشت چندتا شوت .... من نمیگم 90 دقیقه هجومی بود و واقعا هم نبود اما بنظرم مثلا کمتر از استقلالیا اشتباه کردن ...
از کریمی یه کلیپ هم دارم طوریکه چنتا بازیکن استقلال رو دریبل میزنه که اکبرپور گمش میکنه ..یه دور کامل دور خودش میزنه که بتونه کریمی رو پیدا کنه ....

اینجا ازم پرسیدی، تو تاپیک صدرنشینی ملوان و ....
انصافا دیشب ملوان از استقلال بهتر نبود ؟ تازه بحرانیم که زد بازیکن ملوانو مصدوم کرد نامرد ..
خوب من فکر کردم بازیهای ما رو میبینی چون معمولا بعد از بازیهای استقلال تو تاپیکتون نظر میدی که استقلال بد بازی کرد و خیلی شانس آورد که نباخت و بازم رحمتی بهترین بازیکن بوده
حتی تو تاپیک خودتون یه هفته که دو تیم بد نتیجه گرفته بودن یکی از پرسپولیسیا پرسیده بود استقلال چطور بازی کرد؟؟ شما گفته بودی اونا افتضاح بودن باز ما بهتر بودیم اونا داغون بودن و اینا
تو همین آمار خیلی مشخصه پرسپولیس یه برتری خفیف داشت اونم فقط نیمه اول ، اما با تعریفهای شما انگاری تیمتون ما رو برده ، نگید نه

گفتم که فقط دریبلهای کریمی به چشمتون میاد ، همون بازی با ایرلند که گفته بودی شد جادوگر دوتا تک به تک رو خراب کرد ، یادتون میاد؟

عزیزم من قاطی نکردم ، داری بد حرف میزنی با من ، گفتم اگه با منی .... اگه با من نبودی هم میگفتی خوب با تو نبودم

منم الان برم از یه جا کپی پیست کنم بیارم اینجا بذارم که توش توهین باشه ، اشکالی نداره؟
این جمله خودتون معنیش این نیست که پرسپولیس 90 دقیقه هجومی بوده؟ چون نیمه اول رو که بی چون چرا برای خودتون میدونستید
ن
نیمه دومم که فقط پرسپولیس حمله میکرد بابا ...استقلال نیمه اول بد بود نیمه دوم بدتر ...پرسپولیس نیمه اول خوبتر بود نیمه دوم خوب ....

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اینجا ازم پرسیدی، تو تاپیک صدرنشینی ملوان و ....

خوب من فکر کردم بازیهای ما رو میبینی چون معمولا بعد از بازیهای استقلال تو تاپیکتون نظر میدی که استقلال بد بازی کرد و خیلی شانس آورد که نباخت و بازم رحمتی بهترین بازیکن بوده
حتی تو تاپیک خودتون یه هفته که دو تیم بد نتیجه گرفته بودن یکی از پرسپولیسیا پرسیده بود استقلال چطور بازی کرد؟؟ شما گفته بودی اونا افتضاح بودن باز ما بهتر بودیم اونا داغون بودن و اینا
تو همین آمار خیلی مشخصه پرسپولیس یه برتری خفیف داشت اونم فقط نیمه اول ، اما با تعریفهای شما انگاری تیمتون ما رو برده ، نگید نه

گفتم که فقط دریبلهای کریمی به چشمتون میاد ، همون بازی با ایرلند که گفته بودی شد جادوگر دوتا تک به تک رو خراب کرد ، یادتون میاد؟

عزیزم من قاطی نکردم ، داری بد حرف میزنی با من ، گفتم اگه با منی .... اگه با من نبودی هم میگفتی خوب با تو نبودم

منم الان برم از یه جا کپی پیست کنم بیارم اینجا بذارم که توش توهین باشه ، اشکالی نداره؟

اگه من درمورد بازی ای از استقلال حرف زدم و نظر دادم طمطمئن باشید بازیشو دیدم و یه چیزی میدونستم... مثلا بازیش با آلمینیوم و سایپا و ....بازی با ملوان حدود 15 دقیقه شو دیدم که ملوان گل هم زد بهتر هم بود ......بازی با مس من رو آمار بازی حرف زدم آره بازی رو ندیدم اما فقط با آمار حرف زدم... اینکه مس 6 موقعیت گل داشته یادتون باشه آمارو گذاشتم تو تاپیک و درموردش حرف زدم که شما گفتی استباهه منم گفتم نمیدونم منم از یه سایت برداشتم ..... انصافا هم بازیهای استقلال تا حالا خوب نبوده ... مثلا بازیش با سایپا که واقعا هیچی نداشت ...بازیش با ذوب آهن که واقعا رحمتی موقعیتای 100 درصد رو گرفت ... بازی با مس که مس 6 موقعیت گل داشته ....
ببخشید کریمی چون اسمش جادوگره یعنی تو هر بازی باید 20 بار همه بازیکنا رو دریبل کنه ؟ کریمی هم یه بازیکنه هم وقعیت میسازه و ممکنه بعضی وقتا موقعیت خراب کنه ...بهترین بازیکن جهان هم موقعیت خراب میکنه چرا اینطوری فکر میکنید ..... کریمی دریبل های بی نظیری انجام داده بازی تکنیکی انجام داده که لقبشو گذاشتن جادوگر ..دلیل نمیشه شما اونا رو ول کنی بچسبی به موقعیت گلایی که خراب میکنه همه موقعیت گل خراب میکنن ...رونالدو هم تو یورو چند بازی حساس چند تا موقعیت خوب خراب کرد .....
نمیدونم مشکل استقلالیا با کریمی چیه با هر کی بحث میکنم دربارش جوش میاره ....
قاطی کردی رو منظور بدی نداشتم بخدا فقط خواستم بگم امشب یه جوری حرف میزنید که قبلا نمیزدید ... منظور بدی نداشتم ... کجاش توهین بود خوب حرف بازیکنه که بیشتر بوده ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من درمورد بازی ای از استقلال حرف زدم و نظر دادم طمطمئن باشید بازیشو دیدم و یه چیزی میدونستم... مثلا بازیش با آلمینیوم و سایپا و ....بازی با ملوان حدود 15 دقیقه شو دیدم که ملوان گل هم زد بهتر هم بود ......بازی با مس من رو آمار بازی حرف زدم آره بازی رو ندیدم اما فقط با آمار حرف زدم... اینکه مس 6 موقعیت گل داشته یادتون باشه آمارو گذاشتم تو تاپیک و درموردش حرف زدم که شما گفتی استباهه منم گفتم نمیدونم منم از یه سایت برداشتم ..... انصافا هم بازیهای استقلال تا حالا خوب نبوده ... مثلا بازیش با سایپا که واقعا هیچی نداشت ...بازیش با ذوب آهن که واقعا رحمتی موقعیتای 100 درصد رو گرفت ... بازی با مس که مس 6 موقعیت گل داشته ....
ببخشید کریمی چون اسمش جادوگره یعنی تو هر بازی باید 20 بار همه بازیکنا رو دریبل کنه ؟ کریمی هم یه بازیکنه هم وقعیت میسازه و ممکنه بعضی وقتا موقعیت خراب کنه ...بهترین بازیکن جهان هم موقعیت خراب میکنه چرا اینطوری فکر میکنید ..... کریمی دریبل های بی نظیری انجام داده بازی تکنیکی انجام داده که لقبشو گذاشتن جادوگر ..دلیل نمیشه شما اونا رو ول کنی بچسبی به موقعیت گلایی که خراب میکنه همه موقعیت گل خراب میکنن ...رونالدو هم تو یورو چند بازی حساس چند تا موقعیت خوب خراب کرد .....
نمیدونم مشکل استقلالیا با کریمی چیه با هر کی بحث میکنم دربارش جوش میاره ....
قاطی کردی رو منظور بدی نداشتم بخدا فقط خواستم بگم امشب یه جوری حرف میزنید که قبلا نمیزدید ... منظور بدی نداشتم ... کجاش توهین بود خوب حرف بازیکنه که بیشتر بوده ..

خوب من فکر کردم بازیهای استقلال رو دیدی و نظر دادی
جوش نمیاریم اما شماها از کریمی یه قدیسه و حتی یکی بزرگتر از پرسپولیس ساختید واسه خودتون و تا یه کاری میکنه میشه عکس و میاد رو سایتهای پرسپولیسیا
مثل کاری که بعضیا با قلعه نویی تو استقلال میکنن و فکر میکنن امیر بزرگتره از استقلال ، یا اون جایگاهی که پروین داشت ، وگرنه کریمی بازیکن خوبیه که توانایی عوض کزدن نتیجه بازی وقتی که کار گره خورده رو داره ( کاری که مجیدی هم بلد بود اما نکونام معمولا نه )
دوبار هم تو دقایق 91-92 به استقلال گل زد ه و از باخت در رفتید
من حرفتو باور میکنم ، قسم نخور
موفق باشی و شب بخیر و یه بار دیگه این نتیجه بزرگ رو بهت تبریک میگم :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوش نمیاریم اما شماها از کریمی یه قدیسه و حتی یکی بزرگتر از پرسپولیس ساختید واسه خودتون و تا یه کاری میکنه میشه عکس و میاد رو سایتهای پرسپولیسیا
مثل کاری که بعضیا با قلعه نویی تو استقلال میکنن و فکر میکنن امیر بزرگتره از استقلال ، یا اون جایگاهی که پروین داشت ، وگرنه کریمی بازیکن خوبیه که توانایی عوض کزدن نتیجه بازی وقتی که کار گره خورده رو داره ( کاری که مجیدی هم بلد بود اما نکونام معمولا نه )

واو
فک کنم اینجا جوش خیلی بهتر شد:D
درسته؟:)

GAME_OVER

کاربر ممتاز

بله منم گفتم اگه نظر دادم دیدم ......
نه خیر من هیچکس رو بالاتر از پرسپولیس نمیبینم ..هیچکس رو ...کریمی برای همه اینطوریه خوب یه فرقی با بازیکنای دیگه داره ....حداقل تو این چند بازی آخر تیم ملی هم بهترین بازیکن زمین بود ...بنظر من کریمی افتخار ایرانه و نه فقط پرسپولیس ....
اینم که میگید هر کاری میکنه زود عکس میشه میاد رو سایتا رو همه سایتا میاد .......تو سایت استقلالی هم یه تاپیک جدا داره مثل بازیکنای استقلال ... استقلالیا خودشونم میدونن کریمی متفاوته و اسطوره س...کلا تو ایران بازیکن محبوب و متفاوتیه ....بازوبندشم که نکونام غصب کرده تو تیم ملی .....کریمی متفاوته اما هیچوقت بالاتر از پرسپولیس نبوده و نخواهد بود .....پروین هم که نبوده ....
استقلالیام اشتباه میکنن که اینقد قلعه نوعی رو بزرگ میکنن بنظرم قلعه نوعی فقط وقتی مربی استقلاله استقلالیه وقتی میره تیم دیگه کاملا مقابل استقلال قرار میگیره ......
کریمی رو هم با مجیدی مقایسه نکن دعوامون میشه باز ...:دی ..........حیف امروز ضربه سرش گل نشد :دی
شب بخیر امیدوارم خوابتون بره هرچند فکر نکنم از خوشحالی این 1 امتیاز تا صبح پلک رو هم بزارید:d

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا نکته دیگه که در مورد بازی یادم رفت بگم تو پستم سوای قضیه پرتاب گوجه که کاملا روند بازی رو کند کرد و کمی مشکوک به نظر می رسید آخه چطور میشه کل ورزشگاه استقلالی و پرسپولیسی همزمان با هم گوجه بیارن ورزشگاه ... چرا تو نیمه ی اول چنین اتفاقاتی نیوفتاد؟؟؟ درست نیمه دوم وقتی بازی سرعت خوبی از طرف هر دو تیم داشت ...

و نکته ی مهم دیگه این بود که محسن ترکی وقت اضافه ی نیمه دوم رو خیلی کم اعلام کرد ... و مهم تر اینکه هر دو نیمه استقلال پشت محوطه پرسپولیس صاحب توپ بود که ترکی سوت زد یه کاری که هیچ داور آماتوری انجام نمیده و معمولا صبر می کنه موقعیت تمام بشه بعد سوت بزنه اما خب ترکی می ترسید مبادا گلی رد و بدل بشه و تمام تقصیرات گردنش بیوفته!!!

1992.sarina

عضو جدید
دو تا نکته دیگه که در مورد بازی یادم رفت بگم تو پستم سوای قضیه پرتاب گوجه که کاملا روند بازی رو کند کرد و کمی مشکوک به نظر می رسید آخه چطور میشه کل ورزشگاه استقلالی و پرسپولیسی همزمان با هم گوجه بیارن ورزشگاه ... چرا تو نیمه ی اول چنین اتفاقاتی نیوفتاد؟؟؟ درست نیمه دوم وقتی بازی سرعت خوبی از طرف هر دو تیم داشت ...

و نکته ی مهم دیگه این بود که محسن ترکی وقت اضافه ی نیمه دوم رو خیلی کم اعلام کرد ... و مهم تر اینکه هر دو نیمه استقلال پشت محوطه پرسپولیس صاحب توپ بود که ترکی سوت زد یه کاری که هیچ داور آماتوری انجام نمیده و معمولا صبر می کنه موقعیت تمام بشه بعد سوت بزنه اما خب ترکی می ترسید مبادا گلی رد و بدل بشه و تمام تقصیرات گردنش بیوفته!!!
جواب مشخصه.......
دستای پشت پرده
بالاخره باید یه کاری میکردن که تماشاگرا ناراضی نباشن که بعد بگن پول بیت المال حیف و میل شد
0-0 به نفع ترکی

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه اخبارو خونده باشی...قلعه نویی قبل از بازی گفته بود به نظرم نتیجه ی این بازی مساویه...
خوزه هم مساوی نمیخواست ولی نمیتونست کاری کنه...
نیمه ی اول بازی کند نشد با اینکه زیاد جالب نبود ولی کند نشد
نیمه ی دوم شاید کلا 30 دقیقه بازی کردن...
حتما باید یه کاری میکردن که بازی کند بشه و زودتر تموم بشه..مساوی...
ترکی رو هم که نیمه دوم دیدیم...20 دقیقه بازی رو معطل کرد...فقط و فقط به خاطر وجه هایی که همزمان هم بازیکنان استقلال داشتن و هم پرسپولیس...
معلوم بود از اول...از حرف های قلعه نویی و خوزه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا پرسپولیس نیمه دوم حمله میکرد؟؟؟خداییش خداییش اینطور فکر میکنی یا کل کل داری میکنی؟؟ نیمه دوم کاملا 50-50 بود و افتضاح
حتی اندازه یه سر سوزن هم پرسپولیس بهتر نبود ، نمیدونم واقعا به کجای نیمه دوم میگید بازی هجومی
بیگ زاده و زندی این فصل تا اینجا ضعیف بودن و منم ازشون تعریف نکردم ، اما ساموئل و توزی که اومدن بهتر از اونا بودن
کریمی تو اون صحنه دو نفر رو مشغول کرد و البته دریبلشونم نزد و فقط یه بدن اومد و اونا تکل رفتن و حتی حمودی سریع بلند شد و نذاشت قاضی راحت به توپ ضربه بزنه
جانواریو تو نیمه اول به تنهایی بهترین بازیکن استقلال بود و تنها وزنه استقلال
بازم میگم شما طوری از تیمتون تعریف میکنید که من فکر میکنم واقعا 4 تا خوردیم
یه سوال
خداییش بازی ملوان و استقلال رو دیدی؟؟
برتری استقلال تو اون بازی از برتری پرسپولیس تو نیمه اول امروز محسوس تر نبود؟ اما من بازم گفتم استقلال بد بوده و افتضاح و کسی از استقلالیا هم از بازی راضی نبود اما تو این بازی طوری میگید 90 دقیقه ما حمله کردیم که من به چشمام شک میکنم

غریبه جان برای این لنگیا که تا بازی قبلش فقط یه برد داشتنو و یه مساوی تساوی جلوی قهرمان جام حذفی فصل قبل جزء افتخاراتشونه و ت تاریخ باشگاهشون به عنوان حماسه ثبت می شه.........
البته دور از تعصب و کل کل می خوام چند خط بنویسم...........
واقعا 40 میلیارد دیروز داشت تو زمین بازی می کرد؟؟؟؟؟ واقعا تو این 7-8 سال اخیر چه بلایی سر فوتبال ما اومده که موثر ترین بازیکن پرسپولیس میشه علی کریمی سی و خورده ای ساله و بهترین بازیکن استقلال جانواریو خارجی؟؟؟؟؟ کی باید جواب اون 100 هزار تماشاچی ورزشگاه رو بده که خیلی هاشون با بیلیط های 30-40 هزار تومنی رفتن تا یه بازی قشنگ با گل رو ببینن.........
من این مژده رو به طرفدارای دو تا تیم می دم که دوباره سریال مساوی های دو تا تیم شروع شد و این فقط به خاطر کل کل های رویانیان و فتح ا.. زاده بیرون زمین بودش . ما باید تاوان حماقت ادم های تازه وارد به فوتبال رو بدیم..........
کار فوتبال کشور ما دیگه تموم شده من فقط دعا می کنم که پای پول تو بقیه ورزش های ما باز نشه ........... که متاسفانه باز هم همون اقایون دارن این راه رو می رن........
و همچنین این پیش بینی رو هم می کنم که اگه پول بیاد تو ورزش های مثل کشتی ،جودو و... شک نکنید المپیک بعدی همون 2 تا مدال پکن رو هم نخواهیم آورد..........

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من این مژده رو به طرفدارای دو تا تیم می دم که دوباره سریال مساوی های دو تا تیم شروع شد و این فقط به خاطر کل کل های رویانیان و فتح ا.. زاده بیرون زمین بودش . ما باید تاوان حماقت ادم های تازه وارد به فوتبال رو بدیم..........
خیلی جالبه...واقعا جالبه ..شما تمام مشکلات فوتبال ایران رو فقط از چشم یه آدم تازه وارد میبینید .... یعنی فوتبال ایران تا پاراسال بهترین بود و با حضور این آدم تازه وارد به این روز افتاد ؟ اونم فقط تو یک سال ؟؟؟؟ متاسفم که همچین جوی راه انداختن مسئولان استقلال ....یعنی واقعا هضم خریدهای رویانیان اینقد برای شماها سخته که هنوزم مشکلات فوتبال رو از چشم اون میبینید ...این خیلی کوته فکریه ...فقط یه چیزی میخوام بپرسم ...شما واقعا فکر میکنید مشکلات فوتبال ایران تقصیر این آدم تازه وارده ؟؟؟..
برعکس شما من فکر میکنم اینکه فوتبال اینجا رسیده نه تقصیر اون آدم تازه وارده نه تقصیر بازیکنا که میلیاردی میگیرن نه تقصیر هیچکدوم از باشگاهها... وقتی هیچ جایی برای پرورش استعدادها وجود نداره و هیچ استعدادی از طریق مسئولین فدراسیون یا باشگاهها به فوتبال تزریق نمیشه خوب معلومه که همین چند بازیکنی که بهتر از بقیه ن با پیشنهادایی از همه تیمها مواجه میشن و اینجا مثل مزایده هر کی بیشتر بده بازیکن رو میخره و همینطوریه که قیمتش سر به فلک میکشه ... تقصیر اون بازیکن و اون مدیرعامل نیست تقصیر چرخه تولید بازیکن فوتبال ایرانه که به گِل نشسته ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب مشخصه.......
دستای پشت پرده
بالاخره باید یه کاری میکردن که تماشاگرا ناراضی نباشن که بعد بگن پول بیت المال حیف و میل شد
0-0 به نفع ترکی

اگه اخبارو خونده باشی...قلعه نویی قبل از بازی گفته بود به نظرم نتیجه ی این بازی مساویه...
خوزه هم مساوی نمیخواست ولی نمیتونست کاری کنه...
نیمه ی اول بازی کند نشد با اینکه زیاد جالب نبود ولی کند نشد
نیمه ی دوم شاید کلا 30 دقیقه بازی کردن...
حتما باید یه کاری میکردن که بازی کند بشه و زودتر تموم بشه..مساوی...
ترکی رو هم که نیمه دوم دیدیم...20 دقیقه بازی رو معطل کرد...فقط و فقط به خاطر وجه هایی که همزمان هم بازیکنان استقلال داشتن و هم پرسپولیس...
معلوم بود از اول...از حرف های قلعه نویی و خوزه

عجیب ترین بخش این مسائل همین بود که کل ورزشگاه گوجه داشتن !!! در حالیکه قبل از ورود به ورزشگاه اونم تو دربی ها هزار بار بازرسی میشی به گوشی موبایلتم اگه از یکی بیشتر باشه گیر میدن که آوردی بندازی تو زمین ... اون خرده سنگا و گوجه چطوری به یه شکل و یه سایز تو کل ورزشگاه تقسیم شده بود من نمی دونم !!!

من نمیگم بازی نتیجه اش از قبل معلوم شده بود ... اما یه دوست ِ پرسپولیسی دارم که از لیسانس تا همین ارشد با هم هستیم و همخونه ای هم هستیم ... همیشه وقتی می باختن می گفت کار فدراسیونه پرسپولیس رو ضعیف کنه ... بازی قبلو که برد دیگه کار فدراسیون نبود ...!!! هنوز اس ام اس دیروزش هست که گفت اگه بازی مساوی شد شک نکن کار رویانیانه ...

وضعیت رویانیان که بر همه مشخصه قبل از اینکه وارد فوتبالم بشه تکلیفش مشخص بود ...

قلعه نوعی هم که مرده واسه اینجور باند بازیا ...
بازم به طور قطع نمیشه گفت بازی از قبل تعیین شده بود فقط میشه گفت که اون سبک داوری و اون سبک متوقف شدن بازی تو چند مرحله ... اونم به یه شکل یکسان از سه نقطه ی متفاوت ورزشگاه ... کمی مشکوک و موثر تو جریان بازی بود...

چرا نیمه ی اول چنین اتفاقی نیوفتاد؟؟؟ بهرحال سازمان دهی شده بود یا نه ... مشخصه قیمت گوجه اومده پایین که تو ورزشگاه توزیع میشه :D:D:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه...واقعا جالبه ..شما تمام مشکلات فوتبال ایران رو فقط از چشم یه آدم تازه وارد میبینید .... یعنی فوتبال ایران تا پاراسال بهترین بود و با حضور این آدم تازه وارد به این روز افتاد ؟ اونم فقط تو یک سال ؟؟؟؟ متاسفم که همچین جوی راه انداختن مسئولان استقلال ....یعنی واقعا هضم خریدهای رویانیان اینقد برای شماها سخته که هنوزم مشکلات فوتبال رو از چشم اون میبینید ...این خیلی کوته فکریه ...فقط یه چیزی میخوام بپرسم ...شما واقعا فکر میکنید مشکلات فوتبال ایران تقصیر این آدم تازه وارده ؟؟؟..
برعکس شما من فکر میکنم اینکه فوتبال اینجا رسیده نه تقصیر اون آدم تازه وارده نه تقصیر بازیکنا که میلیاردی میگیرن نه تقصیر هیچکدوم از باشگاهها... وقتی هیچ جایی برای پرورش استعدادها وجود نداره و هیچ استعدادی از طریق مسئولین فدراسیون یا باشگاهها به فوتبال تزریق نمیشه خوب معلومه که همین چند بازیکنی که بهتر از بقیه ن با پیشنهادایی از همه تیمها مواجه میشن و اینجا مثل مزایده هر کی بیشتر بده بازیکن رو میخره و همینطوریه که قیمتش سر به فلک میکشه ... تقصیر اون بازیکن و اون مدیرعامل نیست تقصیر چرخه تولید بازیکن فوتبال ایرانه که به گِل نشسته ...

نه من نگفتم همه ی مشکلات فوتبال ما تقصیر اون آقاست بلکه من منظورم این بود که متشنج کننده ی این وضع اون آقا بودش خداییش کریم انصاریفرد 5/1 میلیارد ارزش داشت؟؟ وقتی یه بچه که 2-3 ساله پول شمردن رو یاد گرفته این همه پول رو بگیره فکر می کنی سال دیگه 3میلیاردم براش کمه ن فقط انصاریفرد رو نمی گم از استقلال هم می گم البته تو استقلال فقط یه نکونام زیاد پول گرفته بقیه به نسبت لنگیا کمتر گرفتن می گن نکونام 3 میلیارد دو فصل گرفته ولی 500 میلیون هم براش زیاده با اومدن رویانیان یه سری مسائل تغییر کرد که به ضرر فوتبال تموم می شه البته ادم های ازه وارد فقط رویانیان نیستند، رسولی نژاد، خودکفاشیان و صدها نفر دیگه که دارن بیت المال رو می چاپن و فوتبال رو به گند می کشن همشون تو این افتضاح مقصرند......با این حرفت موافقم که عدم بازیکن سازی دلیل اصلی این مجموعه حقارات ولی اگه باشگاه بازیکن سازی نکنه پس کی میخواد بازیکن سازی کنه من نمی دونم دوستان چقدر در ارتباط با لیگ های پایه هستند ولی من با توجه به دوستانی که دارم می دونم لیگ دسته سوم ما که منبع اصلی بازیکن سازیه هنوز معلوم نیست کی قراره شروع بشه و شاید اصلا برگزار نشه و این ها همه یعنی فاجعه که از امثال اون آقا آب می خوره چون بازی کنای دسته 3 هم دیگه به پول 10 -20 میلیون بازی نمی کنن......و شرکت ها وباشگاه ها هم اونقدر پول ندارن که به خوان به اونها بدن.......

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه آقای پرسپولیسی اینجا 2 - 3 روز پیش تند تند پست میداد راجع به بی فرهنگی تماشاگرا تو رشت .... ما هم دیروز فرهنگ بالای مردم تهران ( که شامل پرسپولیسی ها هم میشد ) دیدیم .. فرهنگ گوجه و سنگ انداختن داخل زمین ..... :biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه آقای پرسپولیسی اینجا 2 - 3 روز پیش تند تند پست میداد راجع به بی فرهنگی تماشاگرا تو رشت .... ما هم دیروز فرهنگ بالای مردم تهران ( که شامل پرسپولیسی ها هم میشد ) دیدیم .. فرهنگ گوجه و سنگ انداختن داخل زمین ..... :biggrin:

نه اینا فقط مساله شون توهین چند دقیقه ای رشتیا به سید جلال حسینی بود شده بودن ستاد حمایت از خانواده سید جلال حسینی ... که اون همه از ادب و تربیت و جوانمردی این بشر گفتن که آخرشم دیروز رفت به دروازه بان خودی گفت خودشو بندازه زمین که بنگر که بیرون زمینه لباسو عوض کنه و سریع بیاد داخل!!! (احتمالا نمی دونست دوربین روش زومه که ادب و جوانمردی رو رعایت کنه!!!)

گوجه و سنگ به کنار دیروز دوستام که ورزشگاه بودن میگن پرسپولیسیا تمام مدت به حنیف عمران زاده و جواد نکونام فحاشی می کردن ... برعکس استقلالی ها هم سر علی کریمی و بنگر و ... تلافی کردن باز پرسپولیسی ها فحاشی رو ادامه دادن که دیگه کار به سنگ پرانی گوجه افکنی رسید ... !!! چه خوب این بازی برگزار شد که دیگه 5 دقیقه فحاشی رشتیا به سید جلال نشه علم بی انضباطی در فوتبال ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز

منم گفتم که این چیزا تو همه استادیوما هست ... اما دلیلش که چرا به سیدجلال فحش دادن خیلی برام جالب بود ..چون رشتیا با ملوانیان مشکل دارن !!! به هر کی بگید میخنده ....مشکلات خودتونو سر یکی دیگه خالی کردید ...اومدید اینجا گفتید خیلی هم خوب کاری کردیم به مادرش فحش دادیم ...دیگه درموردش بحث نشه بهتره من که میدونم این بحثا برای چیه..
آها راستی هر آدمی با هر عقیده ای محترمه جز یه نفر به اسم سیدجلال حسینی ..:biggrin:
خیلی جالبه میگن اول پرسپولیسیا به عمران زاده و نکونام فحاشی میکردن بعد استقلالیا در تقلافیش به این اون فحش دادن ......خوبه گوجه سنگ پرت کردنا اول از جانب استقلالیا شروع شد اونم به سمت کی ؟ علی کریمی ...
البته این گوجه پرت کردنا مشکوک بود و حتی رویانیان هم گفته که کار هیچکدوم از طرفدارای دو تیم نبوده .... شایعه هایی هم هست که کار "علی" ها بوده برای اینکه سرعت بازی رو بگیرن و هر طور شده مساوی شه بازی به نفع استقلال ..بعید نیست

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نه من نگفتم همه ی مشکلات فوتبال ما تقصیر اون آقاست بلکه من منظورم این بود که متشنج کننده ی این وضع اون آقا بودش خداییش کریم انصاریفرد 5/1 میلیارد ارزش داشت؟؟ وقتی یه بچه که 2-3 ساله پول شمردن رو یاد گرفته این همه پول رو بگیره فکر می کنی سال دیگه 3میلیاردم براش کمه ن فقط انصاریفرد رو نمی گم از استقلال هم می گم البته تو استقلال فقط یه نکونام زیاد پول گرفته بقیه به نسبت لنگیا کمتر گرفتن می گن نکونام 3 میلیارد دو فصل گرفته ولی 500 میلیون هم براش زیاده با اومدن رویانیان یه سری مسائل تغییر کرد که به ضرر فوتبال تموم می شه البته ادم های ازه وارد فقط رویانیان نیستند، رسولی نژاد، خودکفاشیان و صدها نفر دیگه که دارن بیت المال رو می چاپن و فوتبال رو به گند می کشن همشون تو این افتضاح مقصرند......با این حرفت موافقم که عدم بازیکن سازی دلیل اصلی این مجموعه حقارات ولی اگه باشگاه بازیکن سازی نکنه پس کی میخواد بازیکن سازی کنه من نمی دونم دوستان چقدر در ارتباط با لیگ های پایه هستند ولی من با توجه به دوستانی که دارم می دونم لیگ دسته سوم ما که منبع اصلی بازیکن سازیه هنوز معلوم نیست کی قراره شروع بشه و شاید اصلا برگزار نشه و این ها همه یعنی فاجعه که از امثال اون آقا آب می خوره چون بازی کنای دسته 3 هم دیگه به پول 10 -20 میلیون بازی نمی کنن......و شرکت ها وباشگاه ها هم اونقدر پول ندارن که به خوان به اونها بدن.......

یعنی شما میگی شروع کننده میلیاردی دادن به بازیکنا رویانیان بود ؟؟؟؟ اینو جواب بدید لطفا ...
شما از کجا میدونی 1/5 داده به کریم انصاری فرد ؟ هر کی یه عدد میگه ....اصلا درست بعد از اینکه کریم انصاری فر اومد پرسپولیس هر استقلالی به اندازه خودش ناراحت بود هر کدومم یه عدد میداد هر کی ناراحتیش بیشتر عددش بزرگتر ....
دوست عزیز تعارف نکن با خودت واقعیت اینه که استقلالیا از یه چیز دیگه ناراحتن وگرنه این پول میلیاردی دادن سالهای دیگه هم وجود داشت فقط اینقد رسانه ای نشد چون افرادی که خودشون الان رسانه اییش کردن اون موقع خودشون داشتن بازیکن میلیاردی میخریدن ...استقلالیا و مخصوصا فتح اله زاده و رسولی نژاد از این ناراحت بودن که امسال نتوستن تو نقل و انتقالات یکه تازی کنن از اینکه بازیکنای مد نظرشون برعکس همه این سالها رفتن یه جای دیگه و نیومدن استقلال..از اینکه یکی پیدا شد که تو نقل و انتقالات بهشون رودست زد در حالی که سال قبل بهترین بازیکنا رو خریده بودن و کهکشانی بودن مثلا !! ..از وقتی هم که موفق نشدن این جو رسانه ای رو راه انداختن و کاری کردن که عوام حتی بالا رفتن قیمت مرغ و گوشت رو هم از چشم رویانیان ببیننن .. من مطمئنم اگه انصاری فر و سیدجلال با همین قیمتی که اومدن پرسپولیس تازه گرونتر از این هم میومدن استقلال هیچوقت این بحثا پیش نمی اومد و هیچکس از بیت المال حرفی نمی زد ..

قبول کنید که شما ناراحتید ..ناراحت از اینکه رویانیان امسال خریدهایی داشت که مدنظر استقلال بود .. من خودم دارم میبینم تو سایت های مربوط به استقلال وقتی خبر اینکه فتح اله زاده گفت تا 48 ساعت دیگه کریم انصاری فر استقلالی میشه چقد هوادارای استقلال خوشحال بودن و جشن گرفته بودن و کری میخوندن واسه ما و لقب های خشکل خشکل بهش میدادن اما الان هر خبری ازش میاد فحشش میدن و ازش بد میگن و ..... برای سیدجلال هم دقیقا وضع همین بود ..
خیلی جالبه ما که پارسال استقلال کهکشانی بسته شد هیچوقت بهمون برنخورد یا کسی رو فحش ندادیم یا ناراحت نشدیم که تا 1 سال بعدش از فتح اله زاده بد بگیم اما استقلالیا اصلا نمیتونن اینو هضم کنن که چنتا بازیکنای مدنظرشون رو رویانیان گرفت و همه مشکلات مملکت رو از چشم رویانیان میبینن ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ندیدیش؟
داشت اسطورتون ،جادوگرتون رو از زیر سنگا و گوجه ها در میاورد:biggrin:;)

اصلا بعید نیست به سنگا و گوجه ها افتخار کنید ... استقلالیین دیگه ..توقعی بیش از این نمیره ...;)
اسطوره ما اینقد مرام داشت که بعد اینکه به طرف خودش سنگ پرت شد رفت به طرفدارای خودی را آروم کرد .البته شما این چیزا رو نمیفهمین بیخیالش... تو کفِش بمونین اینقد از همه لحاظ برتر بوده هیچ استقلالی چشم دیدنشو داره ..مخصوصا از لحاظ پول و غیرت و بازوبند ...

درمورد دیده شدنش آره دیدمش فقط تو چند صحنه ....یه بار پیزهن بنگر رو پاره کرد و جالب اینجاس که یار دوازدهم استقلال هیچ جریمه ای برای این کارش درنظر نگرفت !!! این هفته 90 رو میبینیم ..یه بارم از وسط زمین خواست گل بزنه که توپ با فاصله 50 متر از دروازه آروم رفت بیرون .....
...چند میلیارد دادن دیپورتی خریدن ...

آخرین ویرایش:

1992.sarina

عضو جدید
اصلا بعید نیست به سنگا و گوجه ها افتخار کنید ... استقلالیین دیگه ..توقعی بیش از این نمیره ...;)
اسطوره ما اینقد مرام داشت که بعد اینکه به طرف خودش سنگ پرت شد رفت به طرفدارای خودی را آروم کرد .البته شما این چیزا رو نمیفهمین بیخیالش... تو کفِش بمونین اینقد از همه لحاظ برتر بوده هیچ استقلالی چشم دیدنشو داره ..مخصوصا از لحاظ پول و غیرت و بازوبند ...

درمورد دیده شدنش آره دیدمش فقط تو چند صحنه ....یه بار پیزهن بنگر رو پاره کرد و جالب اینجاس که یار دوازدهم استقلال هیچ جریمه ای برای این کارش درنظر نگرفت !!! این هفته 90 رو میبینیم ..یه بارم از وسط زمین خواست گل بزنه که توپ با فاصله 50 متر از دروازه آروم رفت بیرون .....
...چند میلیارد دادن دیپورتی خریدن ...
آخی حرص نخور کوچولو......
کمال همنشینی با پرسپولیسیا رومون اثر گذاشته...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شخصیت فرهنگ تماشاگران پرسپولیسی بر کسی پوشیده نیست فقط کافیه یه بار از کنار جایگاه استقلال و یه بار از کنار جایگاه پرسپولیس در شرایط یکسان رد شد تفاوتشون قابل تشخیصه ... دیگه همه میگن و می دونن چه قشری با چه فرهنگی طرفدار استقلالن و چه قشری با چه فرهنگی طرفدار پرسپولیسن ...

بالا