دوست دارین همسر آیندتون چه معیارهایی داشته باشه؟

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کشیدم.....
این حرفونزن.....
ایشاله بذار خودت ازدواج کنی بهش میرسی من وسط راه بدجور شکستم و زمین خوردم شاید اگه تامین بودیم الانم عاشقانه کنار هم زندگی میکردیم
تن فروشی نیس عزیزم پول نباشه هر حرمتی میشکنه اینایی که شما الان میگید همش شعاره......بخدا شعاره....
از خدا میخام هیچکی تو شرایط من نباشه الانم دارم با همه چی کنار میام تا شاید یه روز همه چیو فراموش کنم.....

شما گفتین یه عالمه پول داشته باشه بهتر بود میگفتین در حد کافی پول داشته باشه. آدمایی که تنها هنرشون پولشونه خوششون میاد یکی به خاطر پولشون باهاشون ازدواج کنه ولی ادمایی که به مادیات زیاد اهمیت نمیدن بدشون میاد یکی به خاطر پولشون حاضر به ازدواج باهاشون بشه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما گفتین یه عالمه پول داشته باشه بهتر بود میگفتین در حد کافی پول داشته باشه. آدمایی که تنها هنرشون پولشونه خوششون میاد یکی به خاطر پولشون باهاشون ازدواج کنه ولی ادمایی که به مادیات زیاد اهمیت نمیدن بدشون میاد یکی به خاطر پولشون حاضر به ازدواج باهاشون بشه

عمو عشق یک دختر به پول چون عشق مولا به اولاد بی حد و اندازست! حد نداره که شوما میگی میگفتی به حد کافی.....:biggrin::biggrin:

عشقولانه

کاربر بیش فعال

همه در حد کافی پول دارن ولی من میگم باید انقد داشته باشه که هم آیندمو تضمین کنه هم بتونم بدون فکر کردن به مشکل مادی زندگی کنم

بالا