اعترافات هولناك دختران باشگاه مهندسان....

ماشالا همه دخترا اینجا چاقو کش و نانجیکو بازن
پسرا از این به بعد مواظب خودتون باشید
خانما پس اون لطافت دخترونتون کجا رفته؟
همونجایی که مردونگی و انسانیت بعضی آقایون رفته
و جاش رو وحشیگری و پستی پر کرده
ببخشید اصلا منظورم شما نیستید...اما تو این جامعه گ ر گ صفت تو بعضی مواقع از یه دختر انتظاری جز احساس ترس و ناامنی نمیشه داشت
دختری که حتی اگر بی هیچ جرمی آسیب و آزار ببینه خودشو مقصر میدونه وفکر نمیکنه اون وحشی ای که این بلا رو سرش آورده مجرم و حرمت شکن و گناهکاره
دخترا اینا رو نمیگم که بترسید، فقط مراقب باشید_آتو دست هر آدم مریضی ندید که فکر کنه شما هم مثل یه کالا تصاحب شدنی هستید_ و حق و حقوق خودتونو باور کنید، مقصر ما نیستیم!
زن بودن خودتون رو باور کنید، به خودتون ایمان بیارید... و سر جلوی هیچ احد الناسی خم نکنید
:gol:
:gol:
(محض اطلاع بعضی دوستان خودمم دخترم)

بچه ها کسی میدونه اسپری فلفل از کجا باید بخرم؟
مهمه خواهش میکنم اگه میدونید بگید حتی شده تو خصوصی
میترسم:(

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چه بیکاری که نشستی این همه وقت برای امارگیری گذاشتی..اگه میپرسیدین خودمون امار میدادیم:D
سلاح سرد لازمه کیف هرخانمیه اما من ندارم:eek:..قبلا چاقو ضامن دار داشتم گفتن جرمه منم کنار گذاشتم:(
لوازم ارایش مختصری همراهم هست تقرببا:smile:
خودکار اکثذا ندارم;)
کارت اعتباری چندتایی دارم ..کوجودیش ای بدک نیست:D
بابا پولدااااااااااااار دست ما رو هم بگیــــــــــــــــر

ahmadpashaei

عضو جدید

سلام.اسپری فلفل نیاز به مجوز دادگستری داره و به افراد عادی نمیدن.نیازی هم ندارید،یکمی نرمش و بدنساری و داشتن کاتر براتون کافبه،مگه ایران چجوریه که شما اینارو میگید؟!!!!

tanin67

عضو جدید
به جون خودم هیچ کدوم از اون چیزایی که ص اول گفته شده تو کیف من نیست یعنی اصولا از بار اضافی بدم میاد

• Like
واکنش ها: mm.h

mm.h

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم بمیرم ولی از این چیزا با خودم حمل نکنم خیلی وحشتناکه گاهی دوس دارم ولی نمیتونم دستم بگیرم میترسم
ولی از لوازم آرایشی کم نمیارم
کارت عابر هم بنظرم چیز به درد نخوریه ترجیح میدم پول نقد همراهم باشه تا اینکه واسه کلاسش 1ساعت پشت صف عابر بانک واستم البته دارم با موجودی خوب ولی....
اهل شکلات و این جور چیزا هم نیستم بعدم بخاظر وسواسی که دارم به هیچ عنوان آشغال تو کیفم نمیذارم
ولی معمولا 2یا3 تا خودکارو ماژیکو دفترچه دارم نه واسه کس دیگه ای واسه خودم چون دوسشون دارموهمیشه هم لازمم میشه

mohamad-hk68

عضو جدید
این طور که من از این تاپیک فهمیدم
از این به بعد اگه آخر شب تو کوچه یه دختر دیدم سریع فرار می کنم
عجب موجودات خطرناکی بودند ما خبر نداشتیم

mm.h

عضو جدید
کاربر ممتاز
این طور که من از این تاپیک فهمیدم
از این به بعد اگه آخر شب تو کوچه یه دختر دیدم سریع فرار می کنم
عجب موجودات خطرناکی بودند ما خبر نداشتیم

آفرین البته من جزوشون نیستم ولی اینطور که بوش میاد فرار کنی به نفع خودته:w25::w17:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااا
گفتم چه خبرباشه
من تو کیفم یه دونه هم لوازم آرایشی نیست فقط کیف پول و مبایل و یک خودکار هست ودفترچه ودستمال

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

فکرنکنی یه وقت فقط دنیای واقعی گ ر گ صفت وجود داره مجازی که ....... تو همین جا فراون اینجور مسائل
دیروز دوستم بخاطر همین مسائل گذاشت رفت ازدیروزتاحالا نارحتیوخشمم برطرف نشده واقعا پسراچشونه
هرجا باشیم چه مجازی چه واقعیباید قوی باشیم وبه هر کسی اعتمادی نکنیم ووقتی تجربه بد داشتیم دیگه یه تجربه ی دیگه رو تکرار نکنیم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا پولدااااااااااااار دست ما رو هم بگیــــــــــــــــر
به هیچکس ندم به تو یکی حتما میدم:D
اون جمله رو مخصوصا بزرگ کردم تا استارتر کارت خودش پراز پوله و کارت خانوما خالی..امارگیریش غلط از اب دراومد:D

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
منم میخام بگم که یعنی اعتراف کنم که یک عدد چاقو ازون خطرناک خوشگلا توی کیفم دارم:)
البته هیچوقت لازم نشده:)
اینم بگم که یادگاریه هااااااااااااا

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم این خانوما تو لس انجلس هستن
احیانا هفت تیر ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.اسپری فلفل نیاز به مجوز دادگستری داره و به افراد عادی نمیدن.نیازی هم ندارید،یکمی نرمش و بدنساری و داشتن کاتر براتون کافبه،مگه ایران چجوریه که شما اینارو میگید؟!!!!

اگه جوری نبود نمی فرمودید "داشتن کاتر براتون کافیه"!!!

unstoppable

کاربر بیش فعال
!!!!!!!
اوه اوه این دخترا چه چیزایی تو کیفشون دارن...!!!!:whistle:
پسرا حواستون باشه اصلا با این دخترا درگیر نشید و اگر هم درگیر شدید اولین کار و مهم ترین کار اینه که ایشان را خلع کیف کنید...!!!
حالا اگه یه ناخونگیر تو جیب پسرا باشه...اماکن میاد به عنوان اراذل و اوباش میگیرتشون...:D

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با این اعترافاتی که شده معلوم میشه اسم پسرا بد در رفته دخترا خطرناکترند

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هیچکس ندم به تو یکی حتما میدم:D
اون جمله رو مخصوصا بزرگ کردم تا استارتر کارت خودش پراز پوله و کارت خانوما خالی..امارگیریش غلط از اب دراومد:D
آفرین آفرین... خوشم میاد دستی در بور کردن استارترا داری... تا دفعه بعد اون باشه کارتشو به رخ ما بکشه :biggrin:

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلیییییییییییییییییی با حال بود
تشکرام تموم شد یکی طلبت:gol:

داشبورد ماشین اقایون باشگاه

یه بسته سیگار یه خوشبو کننده ماشین (وقتی سیگار کشیدن بزنن):D
سی دی و دی وی دی های عهد عتیق
یه مقدار کاغذ و یه خودکار ک سال هاست ازش استفاده نکردن و رنگ نمیده

بقیه اشم یادم اومد میگم بهتون

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس کیف من خیلی شیکه:D....توش فقط کیف پول...یک لیوان شیک و کلید هست:biggrin:سبک و راحت...البته گاهی کتاب متاب به محتویاتش اضافه میشه

paranoide

عضو جدید
چند وقت پیشا میگفتن این لات و لوت ها قمه و چاقوشون رو فروختن و رفتن ژل و اتو مو خریدند. ولی نمیدونستم که وسایلشون رو به بعضی از دخترا فروختند:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جدی میگید شما ؟!!! :eek:

یعنی اینقدر احساس نا امنی میکنید ؟ :confused:

خب وقتی یکی از کنارت رد میشه از همون دور که داره میاد چشاتو در می آره چه امنیتی می تونه وجود داشته باشه برات...
منم همیشه یه کاتر تو کیفم دارم.. .

mohamad-hk68

عضو جدید
به نظر من پلیس باید بعد از طرح مبارزه با ارازل اوباش برای امنیت بیشتر جامعه طرح مبارزه با دختران را بذاره البته اگه بتونه از طرح دومی پس بر بیاد

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] تووکیفم این چیزاموجودمی باشد[/FONT]:
1-[FONT=&quot]آینه:جزءمواردضروریه زندگی هرفردبه شمارمیرودوکابرآن نیزبه این صورت است برادرآوردن مژه درچشم/سنگریزه درچشم(اتفاقه یهودیدی یه چیزی پریدتووچشم بعدبایدآینه داشته باشیم دیگه)وحکم آینه بغل هم داره بتونی بعضی وقتاکه احساس کنی یک عامل مخوف دنبالته ببینیش وسریعترین عکس العمل روانجام بدی[/FONT]
2-[FONT=&quot]تلفن همراه:وسیله ای است نوین که هم اکنون هرموجوددوپایی باخودحمل میکند(پس کسی به ای یکی گیرنده)درمواردخطرهم میشه بااستفاده ازاون افرادخانواده راخبرنمود(البته اگه شارژداشته باشه[/FONT])
3-[FONT=&quot]پول:این یکی چرک کفه دسته وبراخرج کردن استفاده میشه[/FONT]
4-[FONT=&quot]شارژر موبایل:موارداستفادش معلومه [/FONT]
5-[FONT=&quot]دستمال کاغذی:برای خشک کردن عرق/پاک کردن لب(اشتباه برداشت نشودبرای پاک کردن خوراکی اضافی مانده روی لب به کارمی رود)/پاک کردن گردوخاک کفش/درکل وسیله ی پاکسازی است[/FONT]
6-[FONT=&quot]یه ادکلن وعطرکوچیک برای عوض کردن وتهویه سازی بوی محیط اطراف[/FONT]
7-[FONT=&quot]واشیاءمتفرقه ضروری [/FONT] :D

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تووکیفم این چیزاموجودمی باشد:
1-آینه:جزءمواردضروریه زندگی هرفردبه شمارمیرودوکابرآن نیزبه این صورت است برادرآوردن مژه درچشم/سنگریزه درچشم(اتفاقه یهودیدی یه چیزی پریدتووچشم بعدبایدآینه داشته باشیم دیگه)وحکم آینه بغل هم داره بتونی بعضی وقتاکه احساس کنی یک عامل مخوف دنبالته ببینیش وسریعترین عکس العمل روانجام بدی
2-تلفن همراه:وسیله ای است نوین که هم اکنون هرموجوددوپایی باخودحمل میکند(پس کسی به ای یکی گیرنده)درمواردخطرهم میشه بااستفاده ازاون افرادخانواده راخبرنمود(البته اگه شارژداشته باشه)
3-پول:این یکی چرک کفه دسته وبراخرج کردن استفاده میشه
4-شارژر موبایل:موارداستفادش معلومه
5-دستمال کاغذی:برای خشک کردن عرق/پاک کردن لب(اشتباه برداشت نشودبرای پاک کردن خوراکی اضافی مانده روی لب به کارمی رود)/پاک کردن گردوخاک کفش/درکل وسیله ی پاکسازی است
6-یه ادکلن وعطرکوچیک برای عوض کردن وتهویه سازی بوی محیط اطراف
7-واشیاءمتفرقه ضروری :D

من رو این پست بعدا بحث دارم
اما فعلا این 7 که میگی چیه؟:w07: