با زیباترین و جذاب ترین دختر بریتانیا آشنا شوید

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دختر 18 ساله فلورنس کول گیت نام دارد . او یک دانش آموز است و چهره کامل و زیبایی دارد.به گزارش پارس ناز به گفته متخصصان تناسب میان چشمها، دهان ، بینی و پیشانی وی دقیقا با نسبتهای ایده آل متخصصان زیبایی برابری میکند، درکنار همه اینها پوست سفید، چشمان آبی و موهای بلوند به این زیبایی طبیعی افزوده است.

وی از میان 8000 نفر کاندید ، یک کار نیمه وقت به عنوان فروشنده چیپس در یک شهر ساحلی را بدست آورده است . دراین رقابت شرکت کننده ها باید با صورتهای بدون آرایش ، فاقد عمل زیبایی و بدون استفاده از عوامل شیمیایی مکمل زیبایی در معرض قضاوت قرار میگرفتند.​
او زیبایی اش را از مادرش به ارث برده است . در کنار وی اسامی کسانی چون " شاینا تواین " خواننده، " لیز هورلی" هنرپیشه و جسیکا آلبای معروف قرار دارد.​

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیبایی یه چیزه نسبیه... هر کسی یه نظری داره راجع بهش......
به نظر من که قیافش معمولیه!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یک کار نیمه وقت به عنوان فروشنده چیپس در یک شهر ساحلی نیاز به خوشگلی داره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!بعد واسه همچین شغلی 8000نفر کاندید شدن؟؟؟!!!!!!!!:surprised:
با این امار و ارقام فک کنم اونجا بحران بیکاری از ایران بیشتر بیداد میکنه!:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خارجیا چرا اینجورین؟؟؟؟ یه تاپیک دیگه هم دیده بودم
من وقتی 18 سالم هنو با بابام میرفتم دستشویی...اینا چه بزرگن!!!

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیبایی یه چیزه نسبیه... هر کسی یه نظری داره راجع بهش......
به نظر من که قیافش معمولیه!

اره ولی ملاک زیبایی اون اینبوده" به گفته متخصصان تناسب میان چشمها، دهان ، بینی و پیشانی وی دقیقا با نسبتهای ایده آل متخصصان زیبایی برابری میکند، درکنار همه اینها پوست سفید، چشمان آبی و موهای بلوند به این زیبایی طبیعی افزوده است."

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدایییش بهتر از این سر عربست

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایش:|
این ام پی تری هم که حساب کنی 27 سالو داره:|
بعد میگن 18 سالشه:|
این چرا اینقد بزرگ میزنه:|
خوشگل هم نیس از نظر من،قیافه ش معمولیه

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
وااااااااااااا ما از اینهااا هم خوشگل تریم به سلامتی هر دختر و پسر خوشگل که خدا افریده