ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmadpalan

عضو جدید
مکانیک همیشه حقت باید ضایع بشه ؟ که باید یه دکتر شیمی بیاد تحلیلت کنه اونم تو سه دقیقه . ما رو باش گفتیم الان یه آدم حسابی میاد میگه کنکور امسال سخت بود یا آ سون ؟

dianabole

عضو جدید
زبان: 16
ریاضی:6
سیالات:33
جامدات:21
دینامیک:18
معدل:13
رتبم 1600 اینا میاد به نظرتون؟ مردم از استرس

dianabole

عضو جدید
مکانیک همیشه حقت باید ضایع بشه ؟ که باید یه دکتر شیمی بیاد تحلیلت کنه اونم تو سه دقیقه . ما رو باش گفتیم الان یه آدم حسابی میاد میگه کنکور امسال سخت بود یا آ سون ؟
خاک تو سرشونواونم اومده فقط داشت چرت و پرت میگفت

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
111-2
112-4
114-1
115-1و4بین علما اختلاف نظرهست
116-1و3بین علما اختلاف نظرهست
117-1
118-3
119-4
120-4
121-2
122-3و4بین علما اختلاف نظرهست
123-1
124-1
125-2
127-4
130-3و4بین علما اختلاف نظرهست
بچه ها راجع به این کلیدنظردیگه ای ندارین چون میخوایم این کلیدکه باهم به جمع بندی رسیدیم باکلیدسنجش مقایسه کنیم که اگه خواستیم اعتراض موثربه کلیدسنجش بکنیم باهم متحدنظربدیم؟
مهندس من با همه اين پاسخ ها موافقم. فقط جاي خالي تست هاي 128 و 129 مديريت داخلش خاليه اونام به قول يكي از دوستان بايد توكل كنيم اول به خدا بعد به كليد سنجش!!!بعدش اگه لطف كنيد مطالب ساخت و توليد رو داخل تاپيك خودش مطرح كنيد بهتره اينجا گم ميشه
ممنون
خاک تو سرشون کنن با این برنامه سعود و موسسه ماهانشون
فقط 3 دقیقه در مورد مکانیک حرف زدن و بقیش شیمی
واقعا حیف پول اگه کسی بره بریزه به حساب ماهان و از کنکورا و کلاسای مسخرش استفاده کنه
پس خوشبحال خودم كه نديدم!!! ديگه معلومه كنكور مكانيك بي صاحبه كسيم نيست درست و حسابي تحليلش كنه تا بوده مشكلات و بدختي هاي صنعت رو دوش ما بوده بعدشم حقمون بيشتر از بقيه خورده ميشه

NASTOH

عضو جدید
خاک تو سرشون کنن با این برنامه سعود و موسسه ماهانشون
فقط 3 دقیقه در مورد مکانیک حرف زدن و بقیش شیمی
واقعا حیف پول اگه کسی بره بریزه به حساب ماهان و از کنکورا و کلاسای مسخرش استفاده کنه

اآخه مگه نمیدونی رشته مهندسی شیمی خیلی سخته؟

ی کتاب حرارت بخون تو کنکور قبول میشی .چون 15 سوال از حرارت میاد.چون ضریبش 3 هم داره.اگه حال نداری کل کتابو بخونی ،اشکال نداره.اگه فقط مبحث تشعشع رو بخونی میتونی روزانه شهرستان قبول بشی چون 4 تا تست اومد ازش.

واقعا که مملکت مسخره ای داریم.کل حرارت وتو مکانیک 7 تا تسته ولی تو رشته شیمی فقط 4 تا تست از تشعشع میدن

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ی کتاب حرارت بخون تو کنکور قبول میشی .چون 15 سوال از حرارت میاد.چون ضریبش 3 هم داره.اگه حال نداری کل کتابو بخونی ،اشکال نداره.اگه فقط مبحث تشعشع رو بخونی میتونی روزانه شهرستان قبول بشی چون 4 تا تست اومد ازش.

واقعا که مملکت مسخره ای داریم.کل حرارت وتو مکانیک 7 تا تسته ولی تو رشته شیمی فقط 4 تا تست از تشعشع میدن
....این برنامه صعود که مهندسی شیمیش هم به درد نمیخورد ولی زمانی که از رشته ای اطلاع نداریم بهتره راجع بهش نظر ندیم !!

NASTOH

عضو جدید
....این برنامه صعود که مهندسی شیمیش هم به درد نمیخورد ولی زمانی که از رشته ای اطلاع نداریم بهتره راجع بهش نظر ندیم !!

اطلاع داشتن نمیخواد دیگه.کافی فقط انتقال حرارتو بخونی بعدشم کیکو ساندیس بخوری. ی کم هم اگه حال داشتی قانون اول بخونی.ما کل ترمو رو میخونیم تا 6 تا تست بزنیم شما اگه قانون اول بلد باشین 4 تا تست زدین.تازه لازم نیست قانون اول بدونی ،اگه روابط ماکسولو بلد باشی 3 تا تستو زدی.اینارو بلد نباشی هم عیب نداره اگه فقط جریان داخل لوله هارو بلد باشی 7 تا تستو زدی.
این عدالتهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟

بیش از 400 تا تست حررارت زدم برا 6 یا 7 تست حرارت.

تازه از یک برنامه 1 ساعته 57 دقیقه رشته شما تحلیل میشه و 3 دقیقه هم رشته مکانیک. وقت برنامه هم مثل رشتتون بارمش زیاده

پس رشتتونو خوب میشناسم

NASTOH

عضو جدید

آخه من نمیدونم سمیع پور رشتش مگه مکانیکه که اومده داره نظر میده؟ بدتر از اینکه اصلا تو تا حالا کتاب استاتیکو و مقاومتو از نزدیک دیدی که داری نظر میدی؟ اگه ولش میکردیم میگفت من طراحی اجزا هم تدریس میکنم
ما تا کی باید تو کار همدیگه دخالت کنیم؟

student.product

عضو جدید
بچه ها بی خیال .انتظار دارید بیان اتم بشکافند؟ خوب ندارن کسی که بیاد بررسی کنه.واقعا اگه ما
آدم با سواد تو مکانیک داشتیم حداقل تا الان یه ماشین برا خودمون ساخته بودیم.اینام مثله ما هستن ،اونا هم دانشگاههای ایران درس خوندن ،mit درس نخوندن که،مکانیک مگه بچه بازیه که هر کی اومد نظر بده.تو رشته مهندسی ساخت یه درسی هست به اسم process planing که یه رفرنسشو می خوندم نوشته بود حداقل سنی که شخص باید داشته باشته 40 سال هستش تا بتونه تو این رشته نظر بده.حالا فرض کنید تو ایران طرف به 40 نرسیده باید زندگیشو بسته باشه.تو ایران کلا به علم بها نمی دن.تا زمانی که ارزش ادم به پول باشه وضعیت بهتر از این نمیشه.همه اونایی که الان میبینید میسازن همه تو خارج تحصیل کردن.تو بهترین دانشگاه ایران مثله یه آدم باهات رفتار نمی کنن ،خوب با این وضعیت توقع داری بهتر از این باشه؟؟؟
ولی به نظرم کلا تقصیر خودمونه اگه همگی متحد بشیم می تونیم به حقمون برسیم.تو ژاپن 19 آدم خنگ هست توسط 1 نفر مدیریت میشه نتیجش اینی که میبینی اما تو ایران 19 باهوش هست توسط یه آدم خنگ مدیریت میشه.وسلام

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاع داشتن نمیخواد دیگه.کافی فقط انتقال حرارتو بخونی بعدشم کیکو ساندیس بخوری. ی کم هم اگه حال داشتی قانون اول بخونی.ما کل ترمو رو میخونیم تا 6 تا تست بزنیم شما اگه قانون اول بلد باشین 4 تا تست زدین.تازه لازم نیست قانون اول بدونی ،اگه روابط ماکسولو بلد باشی 3 تا تستو زدی.اینارو بلد نباشی هم عیب نداره اگه فقط جریان داخل لوله هارو بلد باشی 7 تا تستو زدی.
این عدالتهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟

بیش از 400 تا تست حررارت زدم برا 6 یا 7 تست حرارت.

تازه از یک برنامه 1 ساعته 57 دقیقه رشته شما تحلیل میشه و 3 دقیقه هم رشته مکانیک. وقت برنامه هم مثل رشتتون بارمش زیاده

پس رشتتونو خوب میشناسم
...ترمو دینامیک مهندسی شیمی که اصلا قابل مقایسه با ترمو مکانیک نیست!ببین من کلاس های مدرسانم با بچه های مکانیک یکی بود متاسفانه شما مکانیکا توهم دارین یکم!تو محیط کارم بد بختی همین طوره!حالا جالب اینجاست که ندونسته راجع به یک رشته دیگم نظر میدین!!

student.product

عضو جدید
...ترمو دینامیک مهندسی شیمی که اصلا قابل مقایسه با ترمو مکانیک نیست!ببین من کلاس های مدرسانم با بچه های مکانیک یکی بود متاسفانه شما مکانیکا توهم دارین یکم!تو محیط کارم بد بختی همین طوره!حالا جالب اینجاست که ندونسته راجع به یک رشته دیگم نظر میدین!!
راست میگه دیگه.الان مکانیک قابل قیاس با شیمی نیست.خداییش اگه 10 کتاب بخونی 1 تست ازش نیاد اونوقت می فهمی مکانیک یعنی چی.بنظرم شیمی نسبت به مکانیک خیلی آسون تره

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگه دیگه.الان مکانیک قابل قیاس با شیمی نیست.خداییش اگه 10 کتاب بخونی 1 تست ازش نیاد اونوقت می فهمی مکانیک یعنی چی.بنظرم شیمی نسبت به مکانیک خیلی آسون تره
...شما دینامیک و طراحی اجزاتون رو که میدیدم جزوه هاشو سخت بود ولی در مورد درس های مشترکمون مثل حرارت و ترمو سیالات و ریاضی هیچ فرقی ندارن به علاوه خوب مهندسی شیمی جرمم داره که خود شفیع زاده مدرسانم که مکانیک ساخت خونده میگفت اینو..کلا میگم تعصب کور کورانه جالب نیست

NASTOH

عضو جدید

برا چی توهم نداشته باشم؟
این همه اعداد بدون بعد بلد بودم این همه جوشش و میعان خوندیم جریان تراکم پذیر و..... خوندم ازش تست نیومد.
تو باشی توهم نمیگیری؟

واقعا که جالبه.کل باکس سیالات ما 20 تا تست. تو رشته مهندسی شیمی از دروس سیالات حرارت و ترمو 60تا تست میاد. اینا توهمه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا چی توهم نداشته باشم؟
این همه اعداد بدون بعد بلد بودم این همه جوشش و میعان خوندیم جریان تراکم پذیر و..... خوندم ازش تست نیومد.
تو باشی توهم نمیگیری؟

واقعا که جالبه.کل باکس سیالات ما 20 تا تست. تو رشته مهندسی شیمی از دروس سیالات حرارت و ترمو 60تا تست میاد. اینا توهمه
...اره خوب مشکل رشته مکانیک تعداد درس های زیاده اینو قبول دارم ولی بازم ظرفیتش بالاتره اقلا ...

NASTOH

عضو جدید
...شما دینامیک و طراحی اجزاتون رو که میدیدم جزوه هاشو سخت بود ولی در مورد درس های مشترکمون مثل حرارت و ترمو سیالات و ریاضی هیچ فرقی ندارن به علاوه خوب مهندسی شیمی جرمم داره که خود شفیع زاده مدرسانم که مکانیک ساخت خونده میگفت اینو..کلا میگم تعصب کور کورانه جالب نیست

همچنین دروس دینامیک ماشین - ارتعاشات-استاتیک-مقاومت مصالح-کنترلمونم مشترک نیست.البته ما خودمونم هم یادمون میره منابعمونو

الانم بچه ها از شخص سمیع پور شاکی هستن نه از رشته مهندسی شیمی که به قول خودم داداشه مکانیکه:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همچنین دروس دینامیک ماشین - ارتعاشات-استاتیک-مقاومت مصالح-کنترلمونم مشترک نیست.البته ما خودمونم هم یادمون میره منابعمونو
...کنترول که مام داریم مگه همه درس هارو میخونین؟!حذفم میکنید واسه کنکور دیگه!

reza_goudarzi

عضو جدید

تنها دلیلش اینه که ماهان مسخره ترین و پیش پا افتاده ترین موسسه ای هست که منم توی عمرم دیدم

NASTOH

عضو جدید
ترمو 2 مهندسی شیمی قبول دارم سخته چون با مخلوط ها سرو کار دارین.البته تو مکانیک هم بیشتر سراغ سیکل ها میرن

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترمو 2 مهندسی شیمی قبول دارم سخته چون با مخلوط ها سرو کار دارین.البته تو مکانیک هم بیشتر سراغ سیکل ها میرن
....اره سیکل ها سوالاش سخته...من واسه مهندسی شیمی تستای مکانیکو میزدم به دردم خورد سوال امد از مکانیک تو مهندسی شیمی!

NASTOH

عضو جدید
...کنترول که مام داریم مگه همه درس هارو میخونین؟!حذفم میکنید واسه کنکور دیگه!

شما کنترلتون یک واحدیه و برا ما 2 واحدی.با عرض تاسف حق حذف کردن هیچ کدومو نداریم.15 تا درسو مثل مرد باید بخونیم.تازه ما سیالاتی ها خوبشیم.بچه های فلک زده ی ساخت وتولید همه دروس اشاره شده + 10 کتاب دیگه هم میخونن.اونا خیلی توهمشون از ما بیشتره ها.داغونن:D

reza_goudarzi

عضو جدید

مکانیکی ها توهم دارن اون وقت شما توی تاپیک مکانیک اومدید توهم نگیرید یه وقت ازمون ؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما کنترلتون یک واحدیه و برا ما 2 واحدی.با عرض تاسف حق حذف کردن هیچ کدومو نداریم.15 تا درسو مثل مرد باید بخونیم.تازه ما سیالاتی ها خوبشیم.بچه های فلک زده ی ساخت وتولید همه دروس اشاره شده + 10 کتاب دیگه هم میخونن.اونا خیلی توهمشون از ما بیشتره ها.داغونن:D
....تبدیل انرزی رو دوست دارم گرایششو ...ولی نمیشه همرو خوند خدایی باید حذفم بکنید ..:)

reza_goudarzi

عضو جدید
خودتو ناراحت نکن.تست 67 بده بهش بزنه

بابا خود سمیع پورم این وسط زاییده بود جرات نکرد سیالات مکانیک رو تحلیل کنه
چون میدونست هیچ حرفی برای گفتن نداره
مرتیکه بیشعور یارو بهش میگه 5 دقیقه وقت دارید برای مکانیک میگه بزار یه توضیح هم در مورد کنترل مهندسی شیمی بدم بعد بریم سراغ مکانیک بعدش هم ریاضی مهندسی شیمی رو تحلیل کرد و کلا 3 دقیقه به مکانیک رسید که اونم استاتیک و طراحی اجزا رو تحلیل کرد :surprised:

NASTOH

عضو جدید
...امان از شما مکانیکی ها نصف عمر ما به این گذشت که شما ها فرق شیمی و مهندسی شیمی رو بفهمید:D

من که میدونستم.اگه قراربود ی رشته دیگه بخونم میومد مهندسی شیمی.راستی چی شده اومدی قاطی مکانیکی ها؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن دانشجو ها 2 دسته هستن.یا مکانیک میخونن یا دوست دارن مکانیک بخونن.شما دسته دوم هستین
...من والا به مهندسی شیمی تعصب ندارم زیاد ولی مکانیکم بد نیست حداقل واسه بازار کار بهتره از رشته ماست چون جامع تره ...

reza_goudarzi

عضو جدید
...امان از شما مکانیکی ها نصف عمر ما به این گذشت که شما ها فرق شیمی و مهندسی شیمی رو بفهمید:D

خوبه امشب سمیع پور یه توضیحاتی در مورد فرق شیمی و مهندسی شیمی دادش ها
وگرنه خودتونم تا امشب خبر نداشتید همچین تفاوتی وجود داره که بیاید این وسط یه نمه کلاسی بزارید برای ما
:biggrin:
اشکالی نداره ما هم مکانیک و مهندسی مکانیکمون فرق میکنه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا