گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

itorict

عضو جدید
نمودار gdp سند نیست. اونوقت چه چیزی سنده ؟؟ کدوم استدلال من غیرقابل قبول و بی ارتباط بود !!!!
اینکه همینجوری بدون دلیل بگیم یه اقتصاد چند دهه (که هیچکدوممون نیستیم) دیگه از بین میره میشه سند؟؟ اینکه همینجوری بگیم اقتصادی که با حدودا کل اقتصاد قاره اروپا برابری میکنه از بین میره سنده؟؟؟
اینکه بگیم یه نظام از بین میره و ... سنده ؟؟
از کی تا حالا حرف زدن سند شده و معیار ها و امار ها و گزارش ها شده حرف های غیر قابل قبول ؟؟ از کی تا حالا تعصب های ملی در مورد کشور شده سند و معیار ها و پیشرفت ها شده حرف های بی ارتباط؟؟

من کلی تو پست قبلی ازتون سوال پرسیدم. اگه قرار باشه چنین اقتصادی با مبناهای علمی از بین بره. قراره چه چیزی جایگزینش بشه؟؟ اقتصاد غیر علمی ایران قراره جایگزینش بشه ؟؟؟

من ارجاعتون دادم که یه بررسی بفرمایید. یه نمودار هم زیرش گذاشتم که اگه نخواستین بررسی کنین کاملا نگاهش کنین.

این نمودار gdp که هر روزه و هر دوره اینقدر بالا و پایین میشه رو لطفا لینک بدید ما هم ببینیم تو چه زمانی امریکا تو جدول کشور ها پایین تر از کشور دیگه ای بوده ؟؟ اقتصادی که حدودا با اقتصاد کل اروپا داره برابری میکنه.

چه زمانی مثلا ایران خیلی با رتبه الانش تفاوت داشته؟؟

شما هر معیار اقتصادی رو هم بخواین بررسی کنید . قیاس اقتصاد امریکا با ایران قطعا خنده داره. مقایسه یه کشور جهان سومی و بزرگترین اقتصاد حال حاضر جهان قطعا خنده داره . شما تورم رو بررسی کنید :

تورم ایران هم طبق امارهای خودشون حدودا بین 20 تا 30 هست. که البته چیزی که ما تو زندگیمون میبینیم اینه که قیمت ها به صورت روزانه افزایش قیمت داره و نمیدونم این امار ها از کجا بدست میاد !!

تو برنامه های توسعه که داریم. به چند تاشون رسیدیم؟؟ الان تورم ایران یک رقمی شده ؟ !!!!!!!!! و یا داریم از اخر تو جهان اول میشیم ؟؟

نرخ بهره رو مقایسه کن. سطح در امد رو مقایسه کن.

خدا رو شکر ایران امارهای رسمی خیلی کم داره و نمیشه همه چیز رو مقایسه کرد :D

طبق کدوم معیار و کدوم پیشرفت شما تو سال های اینده امریکا رو مفلوک و ایران رو جایگزینش میبینی؟؟؟

2- در این مورد حتما لینک بدید. همون جایی که نماینده روسیه گفته ایران قراره امپراطوری امریکا رو از بین ببره؟؟؟ حتما هم در این مورد. لینک از رسانه های خاجی و ایرانی بدید. چون چنین حرفی کم حرفی نیست.
البته امیرسایکیک هم مقاله ها و منابعت رو خواستن. این یه مورد هم بهش اضافه کن.
بنده هم خوشحال میشم اگه کلا اطلاعاتم اشتباه هست منابع شما رو بخونم و از اشتباه در بیام. شاید ما هم رستگار شدیم.
البته بنده لینک از رجا نیوز و فارس و روزنامه کیهان که حرف هاشون فقط به درد خنده میخوره رو قبول ندارم :D

3- شما الان دقیقا چه نقطه امیدهایی در سیاست ها و و مخصوصا اقتصاد ایران میبینید که میگین قراره ایران بزرگترین کشور جهان باشه؟؟ طبق کدوم معیار چنین حرفی میزنید؟؟
اگه قرار باشه نظام اقتصادی حاکم بر امریکا از بین بره. کدوم اقتصاد قراره جایگزینش بشه؟؟؟؟؟ اقتصاد ایران ؟؟؟

-----------------------

نکته اخر : من طبق معیار ها و امار ها حرف میزنم و از روی هوا حرف نمیزنم. تمام حرف هایی هم که میزنم براشون سند وجود داره و در همه جا یافت میشه.
تو پست قبل و همچنین این پست هم چیز خاصی نگفتم و همه چیز رو به خودتون ارجاع دادم که بررسی کنید.
یه سری ارجاع هم از قران بهتون دادم که خودتون در موقع نیاز ازش استفاده کردید (و مثل اینکه فقط در مواقع نیاز به حرف هاش معتقدید ) که حرف هاتون در تناقض باهاش بود. که جوابی هم نداشتید بدید.
میتونید بررسی کنید و هر چیزی که اشتباه بوده همینجا بیان کنید. همونجوری که من با سند حرف های شما رو دارم میگم که اشتباهه. ولی مطمئن باشید با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.
ضمنا. حرف ها باعث سندیت نمیشه که به دیگران پیشنهاد میکنید خودشون برای خودشون سند باشن. همین طرز فکر باعث میشه که فقط حرف های خودتون رو سند بدونید و معیار ها و امارها رو حرف های بی ارتباط !!!!

بنده وقتی بدونم شخصی در زمینه ی خاصی اطلاعات بیشتری از من داره. از اطلاعاتش استفاده میکنم و حرف های امیر سایکیک و امیر دارگو و جناب طباطبایی تو مسائل شبکه برام سنده. چون میدونم وقتی میان در این مورد پستی میدن , اطلاعاتشون از تجربیات و منابع درست گرفته شده و رو هوا حرف نمیزنن . امیر هم بنده رو میشناسه که حدود 4 ساله مطالعه اقتصادی و تجربه بورس دارم و نشریه ی الکترونیکی هم در همین زمینه داشتیم. و هیچوقت هم خودم رو دکتر و کارشناس ارشد تو همه مسائل نمیدونم. ولی شما مثل اینکه خودتون و حرف هاتون رو ختم کلام تو همه مسائل میدونید.

همون مورد 2 میتونه کافی باشه که نیازی نباشه کسی اینجا با شما بحث کنه و من هم دوست ندارم بیشتر از این وقت خودم رو بگیرم. موفق باشید.
دو مورد اينجا مطرحه.
1-پشتوانه ي علمي نظام سرمايه داري رو كه ميگيد اينقده قوي هست رو بيشتر بيان كنيد.
2- من در مورد نظام ليبرال در حد انفجار ايران هيچ مطلبي دال بر قوي بودنش رو نزدم و هيچگاه ازش حمايت نكردم و نخواهم كرد.
تمام حرفاي من حول محور سياست خارجه ي ايران بوده و هست. و شما آقا دانيال فقط ميخواييد خود راي بودن خودتونو به رخ ديگران بكشيد كه داريد همينجور الكي حرف تو دهن ديگرون قرار ميديد. و و اولين كسي كه اين موضوع بسيار پيش پا افتاده رو با ادعاهاش كشوند به حاشيه شما بوديد. البته اگه يه سري به تمام رخدادهاي تالار اي تي بزنيد ميبينيد كه يكي از كسايي كه توي 100%اين موضوع ها خودشو قاطي كرده و فقط با ادعا صحبت كرده شما هستيد.
البته من اين مطالب اخيرتو نخوندم كاملا ولي خواهشا ديگه در مورد بحثي كه من هيچ ادعايي از اول نداشتم و فقط خودتون كشيديد وسط اونو ديگه حرفي به ميون نياريد .

itorict

عضو جدید
اگه اعتقاد دارید که ایران قراره دنیا رو فتح کنه مطمئن باش که اینکارو نمیتونه بکنه ، اول باید یه تحول عظیم تو این کشور رخ بده بعد میشه یه فکری برای تصاحب دنیا کرد یا به قول آقا امیر وقتی زمین به یه سیاره ی بدون استفاده تبدیل شد که فقط کشورهای جهان سومی توش باقی موندن.
در مورد آمار های آقا دانیال هم باید بگم شما نباید همینطوری بگید هیچی نیستند حالا از هر جایی اونا رو بدست آورده باشه ، آقا دانیال رو که زیاد نمیشناسم آقا امیر رو هم همینطور ولی مطمئنم آقا امیر همینطوری آمارهای آقا دانیال رو تصدیق نمیکنه و همین آمارها هم خیلی از آمارهای مقامات رسمی که همه شون ساختگی و بیخودی هستن بهترن
دوست من بهتره كه شما اول درست مطالب منو بخونيد بعد نظر بديد
شما فقط به من بگيد كجا من گفتم ايران ميخواد بر تمام زمين حكومت كنه آخه
بله منم از قبل آقايون رو ميشناسم و خيلي هم آقا امير رو قبولش دارم ولي آمارهاي آقا دانيال ربطي به ادعاي من نداشت چه درست و چه نادرست. به هر حال تمام حرفاي من سوء برداشت شده و با به حاشيه كشوندن اونا توسط آقا دانيال خان عزيز گل گلابي وارد بحث هاي حاشيه اي شد.
بله من حين سخنام گريزي هم در حاشيه به اقتصاد سرمايه داري داشتم كه همون به قول آقا دانيال با پشتوانه ي قوي كه نتيجش ميشه جنبش وال استريت ولي محوريت صحبتاي من اين امر نبود.
من خودم به شدت از اين اقتصاد ايران و دكتر پژوهان اقتصاد دان بيزارم .
من نظري نميدم ولي ميگم كه هيچ اقتصادي رو نميشه پيدا كرد كه كاملا از همه ي جوانب جوابگوي بشر باشه ولي اساس برخي هاش با بن بست مواجه خواهد شد حداقل تا الان بين اين اقتصادها چين روند بهتري داره كه حدود 80 درصد شركتاي ساختمان سازي رو توي كشور آمريكا تو دست گرفته و.....

hedayat94

عضو جدید
دوست من بهتره كه شما اول درست مطالب منو بخونيد بعد نظر بديد شما فقط به من بگيد كجا من گفتم ايران ميخواد بر تمام زمين حكومت كنه آخهبله منم از قبل آقايون رو ميشناسم و خيلي هم آقا امير رو قبولش دارم ولي آمارهاي آقا دانيال ربطي به ادعاي من نداشت چه درست و چه نادرست. به هر حال تمام حرفاي من سوء برداشت شده و با به حاشيه كشوندن اونا توسط آقا دانيال خان عزيز گل گلابي وارد بحث هاي حاشيه اي شد.بله من حين سخنام گريزي هم در حاشيه به اقتصاد سرمايه داري داشتم كه همون به قول آقا دانيال با پشتوانه ي قوي كه نتيجش ميشه جنبش وال استريت ولي محوريت صحبتاي من اين امر نبود.من خودم به شدت از اين اقتصاد ايران و دكتر پژوهان اقتصاد دان بيزارم .من نظري نميدم ولي ميگم كه هيچ اقتصادي رو نميشه پيدا كرد كه كاملا از همه ي جوانب جوابگوي بشر باشه ولي اساس برخي هاش با بن بست مواجه خواهد شد حداقل تا الان بين اين اقتصادها چين روند بهتري داره كه حدود 80 درصد شركتاي ساختمان سازي رو توي كشور آمريكا تو دست گرفته و.....
اولا همین الانشم داره سعی میکنه تو تمام خاورمیانه و بقیه کشور های عربی نفوذ کنه به علاوه ی آمریکای جنوبی و به خیال خودشون بعد از مدتی(حالا خدا میدونه چقد) کاملا در دست بگیرنشون ثانیا وقتی به قول شما میخواد آمریکا رو در اختیار بگیره یعنی چی ؟؟ یعنی میخواد کلا حاکم این کره ی خاکی بشه ( البته آسمونا رو هم همینطور:D ) البته همین که آمریکا رو زیر سلطه ی خود قرار بده به خودی خود یعنی تصرف خیلی کشورها .
ضمنا چرا میگید از این اقتصاد و کارشناساش بیزارید ؟؟ وقتی اولش میگفتید که نظام حال حاظر ایران بر آمریکا غلبه میکنه معنیش اینه که شما این نظام رو باور دارید و بهش ایمان دارید که انقد مطمئن صحبت میکنید و وقتی به این نظام اعتقاد داشته باشی یعنی به همه چیش از جمله اقتصاد و اساتیدشم اعتقاد دارید و شما که بهشون اعتقاد دارید ( و اینم یعنی اینکه از نظر شما اقتصاد نمونه ایی هستش ) چرا میگید ازشون بیزارید؟؟؟ والا من که اگه به چیزی اطمینان و باور داشته باشم و بخوام ازش صحبت کنم، بهش افتخار میکنم.:smile: ز
راستی شما قراره منابعی که آقا امیر گفتن رو برامون بیارید نه اینکه با گفتن همشهری خوتونو به کوچه ی علی چپ بزنید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوباره تذکر می دم: نظرات رو نقد کنید نه شخصیت همدیگر رو!

رعایت کنید تا مجبور نشم پستای بیشتری رو حذف کنم مهندسان عزیز!

hedayat94

عضو جدید
الان من کامل قانع شدم!

واقعا به این میگن بی انصافی که شما پست های منو حذف میکنید ولی پست همشهری تونو که توش بی احترامیه حذف نمیکنید . سعی نکنید شما هم خدای نکرده مث افراد مسئول و کاربدست امروزی باشید:mad:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ممنون مدیر.
این دوره ها بازم تکرار میشه توی ماه های آینده؟
راستش من یه اخلاق بد/خوبی که که داریم باید برنامه ریزی کنم واسه همه چی.اگه میخوام با دوستم برم بیرون هم حتی باید حداقل از ۳-۴ ساعت قبل مطلع باشم.اینم زمانش خیلی نزدیکه،نمیتونم توی ۳-۴ روز واسه اومدن و موندن و کلاس رفتن و ... برنامه بریزم (در اصل ذهنمو هماهنگ کنم).اگه همچین دوره ای یا مشابهش برگزار شد بهم بگو.یا اگه اینا newsletterی چیزی دارن بهم آدرس بده که مزاحم تو هم نشم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا به این میگن بی انصافی که شما پست های منو حذف میکنید ولی پست همشهری تونو که توش بی احترامیه حذف نمیکنید . سعی نکنید شما هم خدای نکرده مث افراد مسئول و کاربدست امروزی باشید:mad:

عجب :)

من دوتا پست پاک کردم، یکیش مال شما بود یکیش هم مال همشهریم
باعث خجالته اینجور قضاوتا...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون مدیر.
این دوره ها بازم تکرار میشه توی ماه های آینده؟
راستش من یه اخلاق بد/خوبی که که داریم باید برنامه ریزی کنم واسه همه چی.اگه میخوام با دوستم برم بیرون هم حتی باید حداقل از ۳-۴ ساعت قبل مطلع باشم.اینم زمانش خیلی نزدیکه،نمیتونم توی ۳-۴ روز واسه اومدن و موندن و کلاس رفتن و ... برنامه بریزم (در اصل ذهنمو هماهنگ کنم).اگه همچین دوره ای یا مشابهش برگزار شد بهم بگو.یا اگه اینا newsletterی چیزی دارن بهم آدرس بده که مزاحم تو هم نشم.

آره دیگه ، کلا همه دوره ها رو دارن هر ماه بر گزار می کنن
من چون خودم چک می کنم بهت خبر می دم دوره بعدیش رو
ولی توی سایتش هم می تونی چک کنی زیر همون عکس نوشته

hedayat94

عضو جدید
عجب :)من دوتا پست پاک کردم، یکیش مال شما بود یکیش هم مال همشهریم باعث خجالته اینجور قضاوتا...
بله مث اینه که بعد از کمی تامل پست ایشون رو هم حذف کردید ولی میتونستید که پست ایشونو که زودتر زده بودن ، زودتر حذف کنید تا سوءتفاهم پیش نیاد.
شاد باشی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله مث اینه که بعد از کمی تامل پست ایشون رو هم حذف کردید ولی میتونستید که پست ایشونو که زودتر زده بودن ، زودتر حذف کنید تا سوءتفاهم پیش نیاد.
شاد باشی

هر دو رو باهم تیک زدم حذف کردم مهندس
این رفتارا زشته ها !

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای هدایت یکی از پستای شمارو من پاک کردم
لطفا خونسرد باشینو بی احترامی نکنید
منظورم باهمه هست حتی به خودم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم امیدوارم لحظات خوب و شادی را داشته باشید من یه سوال دارم میخوام بدونم چه زبانای برنامه نویسی کاربرد بیشتری داره و مجازی میشه یادشون گرفت ؟ این دوره های ماکروسافت آموزش مجازی دارن؟

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مرسی بنظر شما برای طراحی سایت کدام روش کاربرد بهتری داره از امکاناتی که هست و روشهای مختلفی که و جود داره؟

asirebaran

عضو جدید
دوستان برای نفر بعدی صندلی داغ لطفا به افرادزیررای بدید هرکسی میتونه فقط به یک نفررای بده
اگه کسی روهم ازقلم انداختم بهم بگید
اونایی که تولیستنداگه تایه هفته نمیتونندباشگاه بیان بگن تا خط بخورند فعلا
کسانی هم که تولیست جدید نیستن به خواسته ی خودشون بوده

کسایی رو که اضافه کردم اگه مایل نیستن به خودم بگند حذفشون کنم
درضمن دلیل قانع کننده باید بیارید:d
سپاس;)

1-mahmood_IT

2-sara.hoseini90

3-danialfx

4-asirebaran

5-sogand.sogand
6-*فرشته

7-hedayat94

8-

mitra.it

9-amir_4475

10-sanamsayna

11-
کوروش کبیر 90

12-
titi1370

13-Melody

14-F@tima s332

15-hooman_hooman

16-asal71

17- donya.e

F@tima s332:شماره 13
itorict :شماره 3
mitra.it :شماره 14
*فرشته :شماره 4
psychic :شماره 13

amir_4475 :شماره 14

ممنون میشم اونایی که رای ندادن رای بدن پرونده این یکی هم بسته بشه
:gol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره3

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم امیدوارم لحظات خوب و شادی را داشته باشید من یه سوال دارم میخوام بدونم چه زبانای برنامه نویسی کاربرد بیشتری داره و مجازی میشه یادشون گرفت ؟ این دوره های ماکروسافت آموزش مجازی دارن؟

به به سلام ندا خانم
چه عجب ازین طرفا؟

خوب برنامه و هدفت چی هست شما؟
همه ی زبون ها و همه ی کورس ها رو می شه به صورت مجازی و خود خوان یاد گرفت.

الان Package های آموزشی MCITP هست و واقعا هم عالی هستن.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام ندا خانم
چه عجب ازین طرفا؟

خوب برنامه و هدفت چی هست شما؟
همه ی زبون ها و همه ی کورس ها رو می شه به صورت مجازی و خود خوان یاد گرفت.

الان Package های آموزشی MCITP هست و واقعا هم عالی هستن.

سلام حال شما خوبی؟ مرسی راستش چند نفری آشن و فامیل مه من هنوزم اسم کاربریشونا نمیدونم عضو سایت هستن و تو زندگی خصوصیم سرک میکشن و اصلا خوشم نمیاد از این کارشون برا همینم رفتم الانم بیام باید خیلی حرفا را نزنم و خیلی چیزا را کسی ندوننه شما خوبید؟راستش همه چی میخوام یاد بگیرم و هیچیم نمیدونم چی به چیه میشه در باره ی این دوره ها و کاربردشون و آموزش مجازیشون توضیح بدی؟بنظر شما کورل و طراحی لوگو و تیزر و هم چنین دلفی و زبانهای برنامه نویسی دیگه خوبه یاد گرفتنش یا نه؟

Drago

کاربر ممتاز
چه زبانای برنامه نویسی کاربرد بیشتری داره و مجازی میشه یادشون گرفت ؟ این دوره های ماکروسافت آموزش مجازی دارن؟

بله مرسی بنظر شما برای طراحی سایت کدام روش کاربرد بهتری داره از امکاناتی که هست و روشهای مختلفی که و جود داره؟
نمیشه بگی کدوم کاربرد بیشتری داره.هرکدوم کاربرد خودش رو داره و بر اساس هدف و علاقه باید انتخاب کرد.

آموزش مجازی منظورت چیه؟ اینکه یه سازمان یا موسسه ای باشه و کورس برگزار کنه و آزمون بگیره و ... ؟ اینجوریشو سراغ ندارم،اما به شیوه‌ی (به قول پیام نوریا) خودخوان میتونین همه چی رو بخونین! از برنامه نویسی و شبکه و طراحی وب و ... . البته همراهش باید از سایت های رفع اشکال و پرسش و پاسخ (مثل Stackoverflow وسایت های مرتبطش) نباید غافل شد.

روش طراحی سایت؟ منظورت رو متوجه نمیشم.منظورت مثلا استفاده از CMS در برابر پایه گذاری سایت از صفر هست؟

بخام شبکه رو مجازی یاد بگیرم باید چیکارکنم؟
مجازی....؟ اگه خودخوان میخوای یاد بگیری میتونی از +Network شروع کنی.توی تاپیک سوالات شبکه هم میتونی اشکال هاتو بپرسی.بعدش هم که دوره های MCTIP مایکروسافت هست و از اون طرف هم LPIC و CCNA از لینوکس و سیسکو.الزامی به یاد گرفتن همه اش نیست (هرچند مدیر همه رو فول کرده خودش!!) بر اساس علاقه و توانایی انتخاب کنید.

راستش همه چی میخوام یاد بگیرم و هیچیم نمیدونم چی به چیه میشه در باره ی این دوره ها و کاربردشون و آموزش مجازیشون توضیح بدی؟بنظر شما کورل و طراحی لوگو و تیزر و هم چنین دلفی و زبانهای برنامه نویسی دیگه خوبه یاد گرفتنش یا نه؟
در مورد دوره های شبکه که زیاد بحث شده.مثلا شاخه مایکروسافت که MCITP رو طراحی کرده و سرفصل هاش مشخصه.بقیه هم تقریبا مشخصه،سرچ کنید و سوالتون رو جزئی تر بپرسید به نتیجه بهتری میرسید.

در مورد کورل و فتوشاپ و امثالهم راستش اصلا توصیه نمیکنم.در حد کار شخصی بلد باشید خوبه،اما تخصصی دنبالش رفتن کار شما نیست.

دلفی رو به شخصه خوشم ازش نمیاد،اما نظر من مهم نیست!! اونم یه زبان برنامه نویسیه دیگه.همونطور که گفتم زبان برنامه نویسی رو بر اساس کاربرد و هدفتون و همچنین علاقه انتخاب کنید.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسیdragoجان بابت توضیحاتتون میخواستم بدونم کارای گرافیکی مث طراحی کاتالوگ و کارت ویزیت و...خوبه بلد بودنش؟ لازمه؟

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای نفر بعدی صندلی داغ لطفا به افرادزیررای بدید هرکسی میتونه فقط به یک نفررای بده
اگه کسی روهم ازقلم انداختم بهم بگید
اونایی که تولیستنداگه تایه هفته نمیتونندباشگاه بیان بگن تا خط بخورند فعلا
کسانی هم که تولیست جدید نیستن به خواسته ی خودشون بوده

کسایی رو که اضافه کردم اگه مایل نیستن به خودم بگند حذفشون کنم
درضمن دلیل قانع کننده باید بیارید:d
سپاس;)

1-mahmood_IT

2-sara.hoseini90

3-danialfx

4-asirebaran

5-sogand.sogand
6-*فرشته

7-hedayat94

8-

mitra.it

9-amir_4475

10-sanamsayna

11-
کوروش کبیر 90

12-
titi1370

13-Melody

14-F@tima s332

15-hooman_hooman

16-asal71

17- donya.e

F@tima s332:شماره 13
itorict :شماره 3
mitra.it :شماره 14
*فرشته :شماره 4
psychic :شماره 13

amir_4475 :شماره 14

ممنون میشم اونایی که رای ندادن رای بدن پرونده این یکی هم بسته بشه
:gol:

چیه انتخاباته؟؟؟
اقا مهدی برای نشستن بچه ها رو صندلی داغ بهشون رای میدیم .لیست بچه هاروهم تو همین پست گذاشتم شمام میتونی رای بدین به هر کدوم ازبچه های تولیست:w12:

Drago

کاربر ممتاز
میخواستم بدونم کارای گرافیکی مث طراحی کاتالوگ و کارت ویزیت و...خوبه بلد بودنش؟ لازمه؟
لازم نیست ولی دونستنش هم بد نیست.
البته اینکه میگم لازم نیست هم حد داره.مثل کار کردن با word processor میمونه (مثل مایکروسافت word).بلد بودنش تا یه حدی خوب و شاید بشه گفت لازمه اما حرفه ای شدن توش برای کسی مثل من یا شما وقت تلف کردنه.فتوشاپ هم همینطوره،اینکه بدونی چطور یه عکس رو کات کنی یا چه میدونم رنگ کنی،***** چیه،گرادیان چیه و ... تا یه حد ابتدایی خوب و شاید بشه گفت لازمه،اما ویرایش حرفه ای عکس یا خلق تصاویر پیچیده به نظرم خارج شدن از مسیر تخصصیه.
البته اینم بگم یه مقدارش هم به استعداد و علاقه شخصی بستگی داره.اگه به عنوان سرگرمی و از روی علاقه شخصی توی فتوشاپ (یا نرم افزارهای مشابه) حرفه ای بشید هیچ مشکلی نیست،اما نه اینکه تخصص خودتون رو ول کنید بچسبید به طراحی.
طراحی کاتالوگ و کارت ویزیت راستش با استانداردهایی که من دارم توی بازار میبینم از هر کسی بر میاد! اما اگه سطح حرفه ایش رو میخواید انجام بدید توصیه نمیکنم.پولی که ازش در میاد به صرفه نیست،بیشترش رو میتونی به روش های دیگه به دست بیاری.

بالا