بهترین لپ تاپ برای یک معمار

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
شما چندتا سامسونگ داشتید یا چندجا دید که خراب شده یا خوب نبود که اینو میگید ؟ برو خدارو شکر کن بازم یه مارک هست که بتونی سیست خوب و قیمت خوب پیدا کنی نه اینکه بری سونی رو بخری 1 تومن بالاتر تازه ضعیف تر :mad: خوبه حالا قطعات لپ تاپ های دیگه با مارک های دیگه رو هم که میخری سامسونگه .. شرکتهای سازنده به غیر از سامسونگ میشه گفت نقش اسمبل کرد مارک های دیگه رو دارن و با اسپری روی مارک دل سونی و ایسوز و .. .رو مینویسن

به این میگن یه لپ تاپ سبک با سی پی یو i7 .. حریف به مطلبه ... :razz:

چراعصبانی میشی خب...
مگه من گفتم سامسونگ ایرادی داری یابی کیفیته ...:surprised:
فقط گفتم دوست ندارم لپ تاپ مارک سامسونگ بگیرم همین ....

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این یه نقل قول برای همه :

این لپ تاپ هم آی 5 داره هم آی 7 ولی در حد یه آی 7 مثلا 2630 نیست . با این حال آی7ش سری خاصی برای خودش داره این لپ تاپ بسیار سبک و محکم درس شده بدنش از جنس فیبر کربن ولی متاسفانه قیمت زیادی داره و اونم بخاطر همین سی پی یو سبکی و کیفیت تصویر بالاست هارد 256 اس اس دی داره .قیمتش هم 5 میلیون 200 هزار تومن که اگه میخواید از نزدیک ببینیدش بازار موبایل بعد از پل حافظ برید اونجا هستش ...

شما چکار دارید که سامسونگ جا افتاده یا نیوفتاده مگه برای خرید حتما باید دست مردم رو نگاه کنید؟ سامسونگ فروش جهانیش از سونی و اپل بالاتره این خودش یعنی مهری بر خوب بودنش و این لپ تاپ با گارانتی هورداد رایان با ضخامت 2 سال فروخته میشه .. اون موقعی که همه مگفتند فقط سونی اریکسون و نوکیا من اون موقع میگفتن فقط سامسونگ 6 7 سال پیش .. الان همه به حرف من رسیدن . سامسونگ از نظر قدرت تکنولوژِی هیچ کس به پاش نمیرسه هیچ کس ... همون اپل هم با اون گنده گیش محتاج سامسونگه .. در کل حرفم اینه که اگه میگید سامسونگ خوشم نمیاد یه دلیلی بگید .. آخه هم طراحیش خوبه هم امکاناتش . من لپ تاپم سامسونگه هر ایرادی که لپ تاپ های دیگه داشتن لپ تاپ من نداشت ... صدای لپ تاپ من بسیار بلند (3 وات استریو ) طراحی حرفه ای و عالی . حدود 100 تا 200 گرم از رقیباش سبکتر .. باتری بی نظیر . کیبوردی نرم عالی .. کیفیت تصویر و زاویه دید فوق العاده .. لپ تاپی دارم که در حالت کار عادی هیچ صدا و حرارتی نداره . بی صداترینه

اینم لپ تاپ من : SAMSUNG RF511 S04
I7 2630 6M
RAM 6GIG
HDD 750
VGA GT540 1 GIG
BLURAY
BLUTOOTH USB 3
15.6 1600X900

آخرین ویرایش:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه نقل قول برای همه :

این لپ تاپ هم آی 5 داره هم آی 7 ولی در حد یه آی 7 مثلا 2630 نیست . با این حال آی7ش سری خاصی برای خودش داره این لپ تاپ بسیار سبک و محکم درس شده بدنش از جنس فیبر کربن ولی متاسفانه قیمت زیادی داره و اونم بخاطر همین سی پی یو سبکی و کیفیت تصویر بالاست هارد 256 اس اس دی داره .قیمتش هم 5 میلیون 200 هزار تومن که اگه میخواید از نزدیک ببینیدش بازار موبایل بعد از پل حافظ برید اونجا هستش ...

شما چکار دارید که سامسونگ جا افتاده یا نیوفتاده مگه برای خرید حتما باید دست مردم رو نگاه کنید؟ سامسونگ فروش جهانیش از سونی و اپل بالاتره این خودش یعنی مهری بر خوب بودنش و این لپ تاپ با گارانتی هورداد رایان با ضخامت 2 سال فروخته میشه .. اون موقعی که همه مگفتند فقط سونی اریکسون و نوکیا من اون موقع میگفتن فقط سامسونگ 6 7 سال پیش .. الان همه به حرف من رسیدن . سامسونگ از نظر قدرت تکنولوژِی هیچ کس به پاش نمیرسه هیچ کس ... همون اپل هم با اون گنده گیش محتاج سامسونگه .. در کل حرفم اینه که اگه میگید سامسونگ خوشم نمیاد یه دلیلی بگید .. آخه هم طراحیش خوبه هم امکاناتش . من لپ تاپم سامسونگه هر ایرادی که لپ تاپ های دیگه داشتن لپ تاپ من نداشت ... صدای لپ تاپ من بسیار بلند (3 وات استریو ) طراحی حرفه ای و عالی . حدود 100 تا 200 گرم از رقیباش سبکتر .. باتری بی نظیر . کیبوردی نرم عالی .. کیفیت تصویر و زاویه دید فوق العاده .. لپ تاپی دارم که در حالت کار عادی هیچ صدا و حرارتی نداره . بی صداترینه

اینم لپ تاپ من : SAMSUNG RF511 S04
I7 2630 6M
RAM 6GIG
HDD 750
VGA GT540 1 GIG
BLURAY
BLUTOOTH USB 3
15.6 1600X900

دوست عزیز خودتون رو کنترل کنید...طلبکار که نیستین از مردم....
شما علاقه زیادی دارین به این برند..خوشا به حالتون...دیگه سنگ تموم گذاشتین اسم کاربریتون رو هم کردین این برند
ولی اینجا جای تحکم به افراد نیس...اینجا مثه یه دوست و فرد خیرخواه میایم پیشنهاداتی اگر داریم برای دیگران ارائه میدیم..دیگه این سینه چاکی برای یه برند یکم از حالت طبیعی خارج و نابه جا هستش
شما واسه همین مورد پیشنهادیتون نتونستین جواب قانع کننده بدین...خواهشا بی طرفانه و عقلانی بحث کنید..ممنون

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز خودتون رو کنترل کنید...طلبکار که نیستین از مردم....
شما علاقه زیادی دارین به این برند..خوشا به حالتون...دیگه سنگ تموم گذاشتین اسم کاربریتون رو هم کردین این برند
ولی اینجا جای تحکم به افراد نیس...اینجا مثه یه دوست و فرد خیرخواه میایم پیشنهاداتی اگر داریم برای دیگران ارائه میدیم..دیگه این سینه چاکی برای یه برند یکم از حالت طبیعی خارج و نابه جا هستش
شما واسه همین مورد پیشنهادیتون نتونستین جواب قانع کننده بدین...خواهشا بی طرفانه و عقلانی بحث کنید..ممنون

آخه هرجا میریم میگن سامسونگ جا نیوفتاده اخه این حرف خیلی غیر تخصصیه ... شما ببین جنسی که میخرید کی ساپورتش میکنه نه این که ببینید همسایه یا دوست خریده ازش یا نه ... حالا کاشکی یه مارک در پیت بود که اصلا اسمش رو نشنیده بودیم ... من طلبکار نبود خواستم یه اطلاعاتی داشته باشید ... شما که میگی این لپ تاپ فقط آی 5 داره خوب این یکی از مواردی که باعث میشه ارزش برند های بیاد پایین ... همیشه در مورد وسیله ای که میخریم مطلع باشید .. منم قصدم اطلاعات بود وگرنه هر مارکی میخواید بخرید ... این اسم هم یه اسم مستعار که بیشتر جا ازش استفاده میکنم و اصلا یک قرون از سامسونگ تو جیب من نمیره

آخرین ویرایش:

shaya_arch

عضو جدید
من که همون msi GE70 رو سفارش دادم بیارن !! :thumbsup2:
دو سه روز دیگه که اومد باهاش کار کردم میام اینجا میگم خوب بود یا بد بود ! :w11:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
آخه هرجا میریم میگن سامسونگ جا نیوفتاده اخه این حرف خیلی غیر تخصصیه ... شما ببین جنسی که میخرید کی ساپورتش میکنه نه این که ببینید همسایه یا دوست خریده ازش یا نه ... حالا کاشکی یه مارک در پیت بود که اصلا اسمش رو نشنیده بودیم ... من طلبکار نبود خواستم یه اطلاعاتی داشته باشید ... شما که میگی این لپ تاپ فقط آی 5 داره خوب این یکی از مواردی که باعث میشه ارزش برند های بیاد پایین ... همیشه در مورد وسیله ای که میخریم مطلع باشید .. منم قصدم اطلاعات بود وگرنه هر مارکی میخواید بخرید ... این اسم هم یه اسم مستعار که بیشتر جا ازش استفاده میکنم و اصلا یک قرون از سامسونگ تو جیب من نمیره

به جرات میتونم بگم این روزا بهترین برند موجود تو بازار ایران سامسونگه
سامسونگ چند ساله تو زمینه لپ تاپ و گوشی بازار رقابت رو در دست گرفته دلیلشم اینه که "تنها تولید کننده پردازنده های موبایل تو جهانه، یعنی گوشی شما هر مارکی باشه چه آی فون، چه نوکیا، چه هر برند دیگه ای، پردازنده اش رو سامسونگ تولید کرده"، و همچنین با اینکه مدت کوتاهیه لپ تاپ تولید میکنه اما تو دنیا فروش خوبی داشته که نشون از کارایی خوب لپ تاپاش داره
اما تو ایران جهت دادن به افکار عمومی برای خرید لپ تاپ بر اساس شایعاته، مثلا همین لپ تاپ MSI یا حتی لنووو جزو برندهای سطح پایین جهانی هستن اما تو ایران فروش بالایی دارن، دلیلشم تبلیغات کاذب و شایعه پراکنی های بازاره

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جرات میتونم بگم این روزا بهترین برند موجود تو بازار ایران سامسونگه
سامسونگ چند ساله تو زمینه لپ تاپ و گوشی بازار رقابت رو در دست گرفته دلیلشم اینه که "تنها تولید کننده پردازنده های موبایل تو جهانه، یعنی گوشی شما هر مارکی باشه چه آی فون، چه نوکیا، چه هر برند دیگه ای، پردازنده اش رو سامسونگ تولید کرده"، و همچنین با اینکه مدت کوتاهیه لپ تاپ تولید میکنه اما تو دنیا فروش خوبی داشته که نشون از کارایی خوب لپ تاپاش داره
اما تو ایران جهت دادن به افکار عمومی برای خرید لپ تاپ بر اساس شایعاته، مثلا همین لپ تاپ MSI یا حتی لنووو جزو برندهای سطح پایین جهانی هستن اما تو ایران فروش بالایی دارن، دلیلشم تبلیغات کاذب و شایعه پراکنی های بازاره

قربون ادم چیز فهم .. البته اپل سر قضیه شکایتهاش از سامسونگ از این شرکت جدا و پردازنده هاشو داده به کس دیگه ای بزنه .. و یه چیز دیگه سامسونگ خیلی وقته داره لپ تاپ میزنه بیشتر از 15 ساله .. میشه گفت با شروع سازنده های لپ تاپ سامسونگ هم شروع به ساخت لپ تاپ کرده ... سامسونگ 98 درصد تولید کنده صفحه نمایش هستش این نشون دهنده اینه که بیشتر صفحه های لپ تاپ سامسونگه و همینطوری هارد دیسک ، دی وی دی رایتر ، ssd و حتی باتری لپ تاپ ها ..
به عنوان مثال شما تو سایت زیر برید و در سمت راست مشخصات این لپ تاپ که ساخت توشیباست رو ببینید با این جملات روبرو خواهید شد

Review Toshiba Satellite U940-101 Ultrabook

14.0 inch 16:9, 1366x768 pixel, Samsung 140AT20 T02, TN panel, LED backlight, glossy: yes
Hitachi HTS541064A9E680 + Samsung MZMPC032HBCD, 640GB 5400rpm HDD + 32 GB mSATA-Cache

http://www.notebookcheck.net/Review-Toshiba-Satellite-U940-101-Ultrabook.87454.0.html

یا حتی هارد این لپ تاپ دل

http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-XPS-13-Ultrabook-Late-2012.87006.0.html

Review Dell XPS 13 Ultrabook (Late 2012)

Samsung SSD PM830 256 GByte mSATA, 256GB
-
حالا به نظر شما شرکتی که داره دیگر شرکت های رو ساپورت میکنه بد ؟

tv.kade

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه قیمت لب تاب در داخل و خارج از کشور چقدر فرق میکنه ؟ (کشور های همسایه ایران )یا در اروپا حالا هر برندی فرقی نمکنه ؟
فقط حدود قیمت میخوام...
سپاس.....

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی فرق داره ولی برای کسی که ارز خارجی نداره و میخواد بره آزاد بخره هیچ فرقی نداره ... مثلا لپ تاپ سامسونگ سری گیمش که خیلی خیلی قوی هستش و صفحه سه بعدی داره قیمت 1.500 پوند هستش که من به یکی گفتم برام بیارش دیدم گفت میشه 9 میلیون تومن .اگه پوند رو 4.500 تومن هم حساب کنیم میشه 6.750 میلیون تومن که اگه گمرک و سود طرف رو هم حساب کنیم تا همون 9 تومن میره

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم یه لپ تاپ سه بعدی 17.3 اینچ فول اچ دی از سامسونگ ...

• Samsung NP700G7C-S01UK-24GB Laptop
  • Display: 17.3" HD+ LED Full HD ( 1920x1080 Super Bright 400 Nit)
  • Processor: Intel® Core™ i7-3610QM Processor 2.3Ghz
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 675M 2GB DDR 5
  • Storage: 1.5 TB SATA + 8GB SSD Need bigger or faster storage?
  • Memory: 24 GB DDR3 System Memory at 1333MHz
  • Operating System: Genuine Windows® 7 Home Premium (64 Bit)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه ما داریم میریم اول اسفند خدمت مقدس سربازی :w31: و میخوام لپ تاپ و برفوشم چون دیگه بدردم نمیخوره :smile: هرکی اینجا خواست بگه

لپ تاپم رو میفروشم ... قیمت نوش 3.200 هستش من 2.300 میفروشم سامسونگ RF511 با 8 ماه گارانتی اصل هورداد رایان .. باتری استفاده نشده و تقریبا نو ...ترتمیز و بدون هیچ مشکلی ...
cpu : i7 2630qm 6m cache....ram : 6gig ddr3...vga : gt540 1gig gddr3 ...blutooth usb v3 ...inch15.6 LED 1600x900 ....hdd: 750gig...3watt speaker...island keyboad​

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
خوب دیگه ما داریم میریم اول اسفند خدمت مقدس سربازی :w31: و میخوام لپ تاپ و برفوشم چون دیگه بدردم نمیخوره :smile: هرکی اینجا خواست بگه

لپ تاپم رو میفروشم ... قیمت نوش 3.200 هستش من 2.300 میفروشم سامسونگ RF511 با 8 ماه گارانتی اصل هورداد رایان .. باتری استفاده نشده و تقریبا نو ...ترتمیز و بدون هیچ مشکلی ...
cpu : i7 2630qm 6m cache....ram : 6gig ddr3...vga : gt540 1gig gddr3 ...blutooth usb v3 ...inch15.6 LED 1600x900 ....hdd: 750gig...3watt speaker...island keyboad​
مگه نمیخای از سربازی برگردی؟؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه نمیخای از سربازی برگردی؟؟

اصلا دیگه از لپ تاپ خوشم نمیاد .. چون لپ تاپ گیم دوست دارم اونم سه بعدی که قیمتش بالای 8 میلیونه . اینم که دارم روی گیم جواب میده ولی سه بعدی نیست ... ترجیح میدم بفروشمش و روی کامپیوتر دسکتاپ سرمایه گذاری کنم تا لپ تاپ ..

Asayesefid

عضو جدید
سلام دوستان .
من 4 5 سال پیش یه لب تاپ vostro 1510 dell خریدم . اون موقع ها اوایل کارای دانشجویی معماری بود و خیلی وارد نبودم که رندر گرفتن به چه صورت کمر لب تاپ ضعیف رو خم می کنه ... در هر صورت این لب تاپ تا چند وقت پیش با ما لنگان لنگان راه می اومد اما از چند وقت پیش صدای فن خیلی زیاد شده و صفحه ارور آبی چند وقت یک بار روی مانیتور ظاهر می شه و با ریستارت همه ی کارام نابود می شه .. همین چند ماه پیش هم مجبور شدم هارد و باتریشو عوض کنم اما هنوز درست نشده ... حالا می خواستم ببینم با این شرایط به نظرتون برم سراغ یه لب تاپ دیگه یا اینو با همین وضع نگه دارم و یه pc خوب ببندم ؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .
من 4 5 سال پیش یه لب تاپ vostro 1510 dell خریدم . اون موقع ها اوایل کارای دانشجویی معماری بود و خیلی وارد نبودم که رندر گرفتن به چه صورت کمر لب تاپ ضعیف رو خم می کنه ... در هر صورت این لب تاپ تا چند وقت پیش با ما لنگان لنگان راه می اومد اما از چند وقت پیش صدای فن خیلی زیاد شده و صفحه ارور آبی چند وقت یک بار روی مانیتور ظاهر می شه و با ریستارت همه ی کارام نابود می شه .. همین چند ماه پیش هم مجبور شدم هارد و باتریشو عوض کنم اما هنوز درست نشده ... حالا می خواستم ببینم با این شرایط به نظرتون برم سراغ یه لب تاپ دیگه یا اینو با همین وضع نگه دارم و یه pc خوب ببندم ؟

بخاطر اینه که میری دل میخری دیگه ... من خودم سامسونگ دارم تا دلت بخواد کار دانشجویی انجام دادم .. رندر هایی که شاید 10 ساعت طول کشیده رو باهاش انجام دادم لامصب آخ نگفته ... خداییش دم لپ تاپم گرمه ... وقتی هم رندر نمیگیره ساکت و بی سرو صداست ...
دقیقا این مشکل برای دوستم که لپ تاپ دل 5010 داشت بوجود اومد گفت هاردش رو عوض کردم بازم درست نشد گفت فروختمش رفتم یه یکی دیگه خریدم که از قضا بدون اینکه با من مشورت کنه با کمال تعجب دیدم اونم سامسونگ خریده ... :D

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میخوام تا 3 تومن برای خرید لپ تاپ هزینه کنم.
و از سری لپ تاپ های sony vaio
به نظرتون کدوم سری و مدل از سونی برای کار معماری با این قیمت مناسبه؟
با این مشخصات:

cori7
6 یا 8= DDR3 ram
15.6 اینچ یا بیشتر برای صفحه نمایش
LED

یه سوال:کارت گرافیک geforce با AMD چه فرقی داره؟

آخرین ویرایش:

ندایی

عضو جدید
سلام دوستان ، منم میخوام تا 3.5 میلیون تومان یه لپ تاپ بخرم چه مارکی بخرم بهتره ؟ اگه مشخصاتشم بگید ممنون میشم .

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، منم میخوام تا 3.5 میلیون تومان یه لپ تاپ بخرم چه مارکی بخرم بهتره ؟ اگه مشخصاتشم بگید ممنون میشم .

من اینو بهت پیشنهاد میکنم :

[h=2]550P5C-S02 سامسونگ[/h]

• پردازشگر: -Intel® Core™ i7 Processor 3610QM 2.30 GHz
  • کش: 6MB
  • حافظه رم: 8GB
  • هارد: 1TB
  • کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GT 650M Graphics-2GB
  • صفحه نمایش: 15.6
  • اپتیک درایو: Bluray Drive

به این سایت برو عکساشو ببین .. این لپ تاپ اسپیکر های معروف مارک JBL رو داره که صدای بلند باور نکردی رو برات بوجود میاره ...

ندایی

عضو جدید
سلام مهیار سامسونگ گرامی ، اتفاقا خودمم روی مارک سامسونگ تحقیق کردم مشخصات بالا لپ تاپ های سری 5 سامسونگه ، آیا سری 5 از سری RF جدیدتر و بهتره ؟ چون از سری RF هم مدل RF511 - SO6 ، مشخصاتش شبیه لپ تاپی که شما گفتید .

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهیار سامسونگ گرامی ، اتفاقا خودمم روی مارک سامسونگ تحقیق کردم مشخصات بالا لپ تاپ های سری 5 سامسونگه ، آیا سری 5 از سری RF جدیدتر و بهتره ؟ چون از سری RF هم مدل RF511 - SO6 ، مشخصاتش شبیه لپ تاپی که شما گفتید .

نه سری آر اف رو نخر .. چون این سری دیگه ار رده خارج میشه . سامسونگ داره روی سری های 3 5 7 9 و ... کار میکنه که خیلی باریک هستند .همونی ک گفتم رو بخری بهتره ..من خودم آر اف 511 s04 داشتم خیلی لپ تاپ خوبی بود .. ولی درش خیلی سفت و بد قلق باز میشد . کمی هم فشار میوورد به بدنه باز بسته کردنش .. اگه میخوای صبر کن من زنگ زدم به هوردارایان گفتن تا اردیبهشت مدلهای جدید ترین میارن .. هرچند همین مدلی که گفتم مدل کامل و عالیه . من باهاش کار کردم خیلی توپه مخصوصا صداش که خیلی بلنده :eek:

ندایی

عضو جدید
سلام خدمت مهیار سامسونگ گرامی ، به هورداد رایان زنگ زدم قیمت اون مدلی که شما گفتید و از سری 5 بود ، 4 میلیون تومانه !!! راستی یه سوال ویندوز اینا اور جینال هستش ؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت مهیار سامسونگ گرامی ، به هورداد رایان زنگ زدم قیمت اون مدلی که شما گفتید و از سری 5 بود ، 4 میلیون تومانه !!! راستی یه سوال ویندوز اینا اور جینال هستش ؟

بله ویندوز اورجینال داره ولی فکر کنم مثل لپ تاپ خودم ویندوز اصلشون سنگین و برنامه های اضافه نصب داره و بهتره ک ویندوز خودت نصب کنی .شایدم این لپ تاپ اینطور نباشه

javad_arch

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم دقیقا مشکل شما رو داشتم اما وقتی یه لپ تاپ msi GE620DX خریدم همه مشکلاتم حل شد پیشنهاد میکنم ب خانواده MSI بپیوندی.
زمانی.

ehsan arch

عضو جدید
به نظر من Asus از همه بهتره من خودم asus دارم ، خیلی پروژه ها هم باهاش کار کردم شاید 5 برابر قیمتی که هزینه کردم برام کار کرده........

tv.kade

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
نظرتون در مورد این لب تاپ چی هست Fujitsu LifeBook LH-532-A
هم قیمت خوبی داره و هم سخت افزار قوی داره

arezooo82

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
نظرتون در مورد این لب تاپ چی هست Fujitsu LifeBook LH-532-A
هم قیمت خوبی داره و هم سخت افزار قوی داره

دوست من داره.خیییلی راضیه.هم سبکه هم عالی.به منم میگه از این بگیرم.دوست من کارای رندر و تری دی مکس و وی ری باهاش انجام میده

arezooo82

عضو جدید
برای کارای معماری(تریدی) بهتره از pc استفاده کنید--لپ تاپ مناسب نیست

به نظر من pc کاملا شخصی نیست.تو کامپیوتر خونه ما بابامم کار داره و فایلای زیادی داره..خواهرم..حجم کارای منم که زیاده یهو هنگ میکنه

بالا