نکته ای عجیب و خواندنی در مورد زنان زیبا

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

محققان به این نتیجه رسیده اند که زنان زیبا دارای یک مشخصه ی بخصوص و عجیب هستند،اما چه صفتی؟به گفته محققان دانشگاه کالیفرنیا، زنان زیبا عصبی تر و تهاجمی تر از زنانی هستند که زیبایی نرمال دارند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه زنان زیبا چون توجه اطرافیان را به خود جلب می کنند اعتماد به نفس بالاتری داشته که همین اعتماد به نفس سبب تهاجمی شدن آنها می شود.

محققان پس از بررسی 156 دانشجو متوجه شدند زنانی که پوست خوبی داشته یا موهای زیبایی دارند زودتر از سایرین آرامش خود را از دست داده و عصبی می شوند و به همین وسیله به اهداف خود می رسند. جالب تر آنکه این موضوع در مورد زنانی که زیبایی خدادادی داشته و آن را از طریق رنگ کردن مو یا جراحی به دست نیاورده اند بیشتر است.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

محققان به این نتیجه رسیده اند که زنان زیبا دارای یک مشخصه ی بخصوص و عجیب هستند،اما چه صفتی؟به گفته محققان دانشگاه کالیفرنیا، زنان زیبا عصبی تر و تهاجمی تر از زنانی هستند که زیبایی نرمال دارند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه زنان زیبا چون توجه اطرافیان را به خود جلب می کنند اعتماد به نفس بالاتری داشته که همین اعتماد به نفس سبب تهاجمی شدن آنها می شود.

محققان پس از بررسی 156 دانشجو متوجه شدند زنانی که پوست خوبی داشته یا موهای زیبایی دارند زودتر از سایرین آرامش خود را از دست داده و عصبی می شوند و به همین وسیله به اهداف خود می رسند. جالب تر آنکه این موضوع در مورد زنانی که زیبایی خدادادی داشته و آن را از طریق رنگ کردن مو یا جراحی به دست نیاورده اند بیشتر است.

در مورد مردا هم صادقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوا
واسه همینه که من خیلی زود عصبی میشم :cool:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه خانوما ظرفیت زیبا بودنو ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب خانمها از لحاظ روحی خیلی حساسند وقتیهم به خاطر زیباییشون مورد توجه قرار می گیرند حساس تر میشوند

memar_w

عضو جدید
چند وقتی بود که برام سوال بود که چرا خوشکلا اعصاب ندارند پس از اعتماد به نفسه کاذبشونه:surprised:

navid.orturk

اخراجی موقت

جالبه!
حالا خودت از کدوماشونی شیطون؟
زود عصبی میشی یا اصلا نمیشی؟

navid.orturk

اخراجی موقت
اینطوریام نیست:cool:

چرا ، درسته .الکی که نمی گه تحقیق علمی یه.حرف ثریا خانم همسایه تون نیس که الکی باشه!

زندگی یا جسارت است و ماجرا
و یا دیگر هیچ... >>>>>>>>>> نفست از جای گرم در میاد ها آبجی!

هلن کلر >>>>>>>>. بشین بینیم با حال نریم!

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چرا ، درسته .الکی که نمی گه تحقیق علمی یه.حرف ثریا خانم همسایه تون نیس که الکی باشه!

زندگی یا جسارت است و ماجرا
و یا دیگر هیچ... >>>>>>>>>> نفست از جای گرم در میاد ها آبجی!

هلن کلر >>>>>>>>. بشین بینیم با حال نریم!

تحقیق علمی باشه من دخترای خوشگل زیاد دیدم که اینجوری نیستن بااعتماد ب نفس هستن ولی ریلکس حالا اگه بگم خودم یکیش میگی پزه ولی دوستام زیادن خیلیم خوشگلن از اونایی که هر جا میرن همه بهشون میگن خوشگل و جزء خوشگل ترینان ولی اصلا عصبی نیستن نه با دوستای دخترشون نه با دوست پسراشون .حالا چی میگی؟
زندگی برای من همینه و این جمله از ته دل باورش دارم و همیشه تو زندگیم سعی میکنم بکارش بگیرم ،یعنی چی نفست از جای گرم بلند میشه؟؟؟؟

درست صحبت کن...داری زیادی گنده تر از دهنت حرف میزنی منم خوب بلدم با اینجور ادما حرف بزنم مثل خودشون

navid.orturk

اخراجی موقت
تحقیق علمی باشه من دخترای خوشگل زیاد دیدم که اینجوری نیستن بااعتماد ب نفس هستن ولی ریلکس حالا اگه بگم خودم یکیش میگی پزه ولی دوستام زیادن خیلیم خوشگلن از اونایی که هر جا میرن همه بهشون میگن خوشگل و جزء خوشگل ترینان ولی اصلا عصبی نیستن نه با دوستای دخترشون نه با دوست پسراشون .حالا چی میگی؟
زندگی برای من همینه و این جمله از ته دل باورش دارم و همیشه تو زندگیم سعی میکنم بکارش بگیرم ،یعنی چی نفست از جای گرم بلند میشه؟؟؟؟

درست صحبت کن...داری زیادی گنده تر از دهنت حرف میزنی منم خوب بلدم با اینجور ادما حرف بزنم مثل خودشون

خیله خب بابا تند نرو! دهن من هم خیلی گنده اس . با اون عینک باباقوریت ! شوخی کردم عصبی نباش خوشکل ! (به قول مینا)

بیا اینم مال تو :gol: سر چهارراه از یه افغانی خریدم

Maryam_miri

اخراجی موقت
خوب البته که این یک حقیقت است که زنان زیباتر، متبکرتر (از نوع پوچ) از زنانی که از آنان کمتر زیبایی صورت دارند هستند.