تصویر نامه تبریک عیدنوروز آدولف هیتلر به رضاشاه

Schneider

مدیر بازنشسته

متن نامه میگوید:

" اعلی حضرت همایون شاهنشاهی رضا شاه پهلوی

از آن اعلی حضرت خواهشمندم به مناسبت نوروز

صمیمی ترین تبریکات و ادعیه ام را برای ترقی و تعالی کشور ایران قبول فرمایند ."

آدلف هیتلر

>>خیلی ها می گویند که هیتلربرای رفتن به روسیه به ایران نیاز داشت، به همین دلیل با ایران خوب بود اما او سالها پیش از پیشوا شدنش درکتاب" نبرد من"
(mein kampf) به ستایش ایران و نژاد آریا پرداخته بود.

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تز اصلاح نژادی اش رو توی ایران هم ارائه میداد که نور علی نور میشد!

کولی ها------------------------> اعدام

بیماران ذهنی------------------> اعدام

یهودیهای ایرانی----------------> اعدام

افراد ناقص الخلقه--------------> اعدام

نژادهای درجه دوم-------------> اعدام

حاملان بیماریهای وراثتی-----> اعدام

مابقی اجازه دارند برای توالد و گسترش نژاد برتر به طور گسترده تولید مثل کنند تا در اینده بر زمین سروری کنند!

حداقل این طرحی بود که 13 سال در المان اجرا و تبلیغ میشد.

Schneider

مدیر بازنشسته

مابقی اجازه دارند برای توالد و گسترش نژاد برتر به طور گسترده تولید مثل کنند تا در اینده بر زمین سروری کنند!

مخالفم.
آدولف نهایتا یکپارچگی و ارتقای نژاد ژرمن و آریایی رو میخواست!
(بزور هم اگر اومد رو کار...با رضایت کامل مردمش ادامه کار داد)
در ضمن این طرح تقریبا از سال 1933(در حالت بسیاااااااااااااااااااار بسیار دست پایین) استارت خورد و در سال 1945(در سال خودکشی هیتلر و تشکیل دادگاه نورنیرگ)کامل مقطوع و منهدم شد...که میشه نهایتا 9 سال
تازه در اون 2-3 سال فقط طرح جدایی خونه و زندگی یهودیها و بقیه اون گروههایی که گفتید از بقیه داده شد و در سال 1935 تا 1943 عمق پیدا کرد به اینصورتیکه شما اشاره کردید.
ولی قبول کنید فقط یک نفر تونست فلاکت و بدبختی و ننگ تحمیل شده به آلمان انتهای جنگ جهانی اول رو به آلمان امپراتوری رایش تبدیل کنه که الان منو شما رووش نظر بدیم!
اونهم همین فرد بود!
حالا عظمت امپراتوری ایران رو کسی بعد از 16-17 قرن کی تونسته حتی بش اندکی نزدیک بشه؟!!!!!!
تموم شد رففففت!
تا انتهای دنیا جهان سومیم!
من که آرزوم اینه که ایکاش اون زمان رو میدیدم......زمانیکه تمام مردم از ته قلبشون به یکنفر بنام "آدولف هیتلر" معتقدند....نه دین ازشون خواسته نه آمریکا !
خودشون خواستند.....اصالتشون بود که خاست!
به هر حال ما موندیمو حوضمون که ایرانه!!!

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالفم.
آدولف نهایتا یکپارچگی و ارتقای نژاد ژرمن و آریایی رو میخواست!
(بزور هم اگر اومد رو کار...با رضایت کامل مردمش ادامه کار داد)
در ضمن این طرح تقریبا از سال 1933(در حالت بسیاااااااااااااااااااار بسیار دست پایین) استارت خورد و در سال 1945(در سال خودکشی هیتلر و تشکیل دادگاه نورنیرگ)کامل مقطوع و منهدم شد...که میشه نهایتا 9 سال
تازه در اون 2-3 سال فقط طرح جدایی خونه و زندگی یهودیها و بقیه اون گروههایی که گفتید از بقیه داده شد و در سال 1935 تا 1943 عمق پیدا کرد به اینصورتیکه شما اشاره کردید.
ولی قبول کنید فقط یک نفر تونست فلاکت و بدبختی و ننگ تحمیل شده به آلمان انتهای جنگ جهانی اول رو به آلمان امپراتوری رایش تبدیل کنه که الان منو شما رووش نظر بدیم!
اونهم همین فرد بود!
حالا عظمت امپراتوری ایران رو کسی بعد از 16-17 قرن کی تونسته حتی بش اندکی نزدیک بشه؟!!!!!!
تموم شد رففففت!
تا انتهای دنیا جهان سومیم!
من که آرزوم اینه که ایکاش اون زمان رو میدیدم......زمانیکه تمام مردم از ته قلبشون به یکنفر بنام "آدولف هیتلر" معتقدند....نه دین ازشون خواسته نه آمریکا !
خودشون خواستند.....اصالتشون بود که خاست!
به هر حال ما موندیمو حوضمون که ایرانه!!!

خوب اولاً از 1933 تا 1945 میشه 12 سال و نه 9 سال!

دوماً درسته هیتلر از سال 1933 رهبر المان بود ولی فعالیتهای سیاسی خودش رو از سالها پیش اغاز کرده بود و در بطن همین فعالیتهای سیاسی صریحاً ایدئولوژی نژادی خودش رو مطرح کرده بود.

برای مثال از سال 1930 حزب نازی در مجلس رایشتاگ حضور داشت.

هیتلر بعد از به قدرت رسیدن در 1933 بلافاصله پاکسازی های فکری و نژادی رو شروع کرد!

اول از همه کمونیستها!
سه میلیون مظنون در 1933 بازجویی شدند! 100000 زندانی سیاسی "برای حفظ جانشان" زندانی شدند ، یک پنجم گناه کار شناخته شدند و 500 نفر اعدام شدند. 150 هزار نفر به اردوگاه های کار اجباری اعزام شدند که نیمی از انها ظرف یکسال بعد مردند.

پس از آن نازیهای تقریبا به تمام وجوه زندگی مردم مسلط شدند! ترویج عقاید نژاد پرستانه منجر به این شد که تمامی المانیهایی که قصد ازدواج بعد از سال 1935 باید صلاحیت نژادی خودشون رو برای ازدواج اثبات میکردند و در غیر این صورت عقیم میشدند.

فعالیتهای اجتماعی یهودیان از سال 1933 محدود و ممنوع شد! برای مثال عضویت در گروهای مردمی و اجتماعی دارای شروطی چون این جمله بودند : " اعضا باید مسیحی و واجد عرق ملی باشند"

احکام زندان جرم با عنوان الایش نژادی تا 15 سال زندان در نظر گرفته میشد. الایش نژادی فقط شامل ازدواج با افراد فاقد صلاحیت نژادی نبود بلکه در صورتیکه یک یهودی نیز زن المانی زیر 35 سال را برای کار خانه استخدام میکرد تحت همین اتهام قرار میگرفت. از سال 1937 مجازات این عمل شامل اعزام به اردوگاهای کار اجباری هم بود.

تمامی اساتید دانشگاه و پزشکان تا سال 1938 "کاملاً" از کار بی کار شده بودند.

تحریم ملی مغازه های یهودی در سال 1933 اغاز شد!
به گفته هیتلر: " در شرایطی نیستم که تاریخ را معطل بگذارم"
فرار و مهاجرت یهودیان از همان سال 1933 اغاز شد!

عقیم سازی اجباری از سال 1933 اجرا میشد! و از سال 1939 به بعد مرگ ترحمی برای برخی از این افراد اجرا میشد.
در طی عقیم سازی اجباری 320000 نفر غقیم شدند و بیش از 50000 نفر از آنان به دلیلی مشکلات ناشی از عمل مردند.

در 1933 وزیر کشور المان اعلام کرد" 20% از جمعیت نژادی المان نامطلوب هستند و ما باید این جرات را به خود بدهیم که به مردمان بر اساس ارزش ژنتیکی شان امتیاز بدهیم"

زنان بسیاری به جرم اجتماعی نبودن فاقد قابلیت تشخیص داده میشدند و از کمک های معمول دولتی محروم میشدند.

بگذارید از دستورات غیر اخلاقی صادر شده در جهت ازدیاد تولید مثل صحبت نکنیم!

همین امار کافی است تا بدون اشاره به کشتار یهودیان ثابت کنیم دستگاه مرگ هیتلر از همان اولین روزهای حیات خودش چه معامله ای با مردم المان کرد!

به شکوفایی المان اشاره کردید! بله المان بعد از جنگ جهانی اول و تمام ان بحران های اقتصادی سر براورد! ولی مطمئناً اون رو مرهون هیتلر نبودند!

المانیها پس از مرگ هیتلر در 1945 کشوری ویران رو در اختیار داشتند که تمام شهرها و صنایع اش نابود شده بود ! شاید تصاویر برلن 1947 رو دیده باشید! که شهر هنوز صاف بود مثل کف دست!

و در سال 1954 معجزه اقتصادی المان شروع شد! اینبار بدون رهبری هیتلر!

هیتلر به المان بزرگی نداد! به هیچ وجه! بعد از سقوط رایش سوم مردم المان هم از نظر اقتصادی هم از نظر روحی در بد ترین شرایط تاریخ خودشون بودند! و مهمتر از همه اینکه تقریباً هیچ کدوم از میزان و عمق جنایات اعمال شده خبری نداشتند! تا وقتی که مدارک اشکار شد!
این از امپراطوری رایش که در دوره امپراطوری خودش ( تسلط بر نیمی از اروپا در حدود 5 سال) فقط ترس و رعب و وحشت را برای مردم غیر المانی به ارمغان اورد!

خوب حالا باید برای این ادم کف زد؟

شما حاضرید هیتلری در ایران ظهور کنه و ضمن اعمال همین سیستم بر علیه همه اقلیت های نژادی ایران که اریایی نیستند کشور رو برای یک دوره کوتاه به امپراطوری تبدیل کنه؟

از تحسین کنندگان ایرانی هیتلر تعجب میکنم! این افراد وقتی صحبت از کوروش میشه و امپراطوری بزرگی که بر پا کرد از عدالت و مردم داری اون داد سخن میدهند! مخصوصاً از خدمت بزرگی که در حق اسرای یهودی کرد! اینکه نظامی بر اساس برابری و برادری به وجود اورد! همه در انتخاب مذهب ازاد بودند و با ازادی زندگی میکردند!

ولی پای هیتلر که پیش میاد به خاطر اینکه نژاد اریایی رو برتر میدونست مورد تمجید قرار میگیره! و چشمشون رو روی حجم عظیم جنایتهای اون میبندند!

فاجعه همیشه فاجعه است! چه در المان ! چه لهستان ! و چه در هر کجای دیگه دنیا و عاملان اون حتماً مورد بخشایش قربانیان قرار نمیگیرند!
اگر من و شما گروهی از همون افراد فاقد صلاحیت نژادی بودیم حتماً به اندازه سایر قربانیان از هیتلر متنفر میشدیم.

شک نکنید که حزب نازی یک رژیم تماماً جنایتکار رو سازماندهی کرد! ارزش بندی انسانها بر اساس نژادشون کاری بود که سالها نفرت رو بر اروپا حکم فرما کرد!

هنوز هم سایه این ایده ئولوژی در تمام کشور های اروپایی وجود داره! بر علیه سیاهپوستان، یهودیان و کله سیاه های اسیایی!

آخرین ویرایش:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر بزرگ من چیز جالبی تعریف میکرد!

زمانی که بچه بودند ، 10 تا 15 سال پیش از جنگ جهانی دوم، به خاطر زندگی توی یکی از مناطق ایران که پر از معدنه یه مهندس المانی رو میشناختند که توی اون منطقه کار میکرد! میگفتند از بچگی تابستونها اونجا پیش این المانی کار میکرد و رابطه خوبی با هم داشتند. زمان جنگ جهانی دوم وقتی المانیهای ایران فراخوان میشوند که به المان برگردند، فرار میکنه تا به المان بر نگرده!

توی همون سالهای جنگ پدر بزرگم یک بار اتفاقی توی یکی از جاده های ایران میبینتش که خودشو به عنوان راننده عرب جازده بوده و کار ترانزیت می کرده!

هدفم این بوده که بگم بودند المانیهایی که از رهبرشون متنفر بوده باشند به صورتیکه حاضر باشند کار و زندگی خودشون رو ول کنند تا فقط به المان نازی برنگردند!

و کم نبودند المانیهایی که با هیتلر میجنگیدند وهمین المانیها بودند که بعد از جنگ دولت المان رو تشکیل دادند.

هیتلر توده ها رو رهبری می کرد و نه نخبه ها رو! این توده ها هستند که با سخنرانی های پر شور تهییج میشوند ولی نخبه ها بیشتر به تحلیل شرایط میپردازند!

نظام هیتلری المان برای گروه وسیعی از المانیها فاجعه بار بود ( نه فقط یهودیها) و این عامل برای نا لایق بودن یک نظام کافی به نظر میرسه!

Schneider

مدیر بازنشسته
پدر بزرگ من چیز جالبی تعریف میکرد!

زمانی که بچه بودند ، 10 تا 15 سال پیش از جنگ جهانی دوم، به خاطر زندگی توی یکی از مناطق ایران که پر از معدنه یه مهندس المانی رو میشناختند که توی اون منطقه کار میکرد! میگفتند از بچگی تابستونها اونجا پیش این المانی کار میکرد و رابطه خوبی با هم داشتند. زمان جنگ جهانی دوم وقتی المانیهای ایران فراخوان میشوند که به المان برگردند، فرار میکنه تا به المان بر نگرده!

توی همون سالهای جنگ پدر بزرگم یک بار اتفاقی توی یکی از جاده های ایران میبینتش که خودشو به عنوان راننده عرب جازده بوده و کار ترانزیت می کرده!

هدفم این بوده که بگم بودند المانیهایی که از رهبرشون متنفر بوده باشند به صورتیکه حاضر باشند کار و زندگی خودشون رو ول کنند تا فقط به المان نازی برنگردند!

و کم نبودند المانیهایی که با هیتلر میجنگیدند وهمین المانیها بودند که بعد از جنگ دولت المان رو تشکیل دادند.

هیتلر توده ها رو رهبری می کرد و نه نخبه ها رو! این توده ها هستند که با سخنرانی های پر شور تهییج میشوند ولی نخبه ها بیشتر به تحلیل شرایط میپردازند!

نظام هیتلری المان برای گروه وسیعی از المانیها فاجعه بار بود ( نه فقط یهودیها) و این عامل برای نا لایق بودن یک نظام کافی به نظر میرسه!
من کلی حرف نوشتم در جواب شما که وقتی دقایقی بیش دکمه ارسال رو زدم
متوسفانه و متوسفانه تمام متنم از بین رفت و من هم دوباره نمیخوام یک صفحه رو با تمرکز بنویسم چون کار دارم!
خط آخرش:
لطفا درس تاریخ و ریاضیاتتون رو برای کسی مطرح بفرمایید که ندونه نه من!

درگاهي

عضو جدید
يه جايي خوندم كه نوشته بود هيتلر اصليت ايراني واردبيلي دارد براي همين ايران را دوست داشته واحترام قائل بوده
شما هم بوديد اين كاروميكرديد.

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه جايي خوندم كه نوشته بود هيتلر اصليت ايراني واردبيلي دارد براي همين ايران را دوست داشته واحترام قائل بوده
عجب!
پس هیتلرم ترک بوده

ناپلون چی؟ اون ترک نبود؟!

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز

جماعتی از کبر با مشتی ادعا و شعار سر هر کوچه ی شهر پرسه می زنند و دسته کلید های جهالات را با منطق سوفسطایی در دست دارند و سعی می کنند که در های خرافات را به به زور روی ادمی باز کنند .
با عذر خواهی از نام بردن اسم معذورم .

اما شعار نازیسم ( شرف من وفاداری من است )
جمله هست از هملت نمایش نامه فلسفی شکسپیر : شما شریفید اما تعصب کور برازنده شزیفان نیست.
دوست عزیز اگر 60 میلیون نفر بر یک عقیده احمقانه موافق نظر باشند هنوز هم احمقانه است .
آیا در دوم , می 2 روز پس از خودکشی هیتلر به سبب جنایات جنگی علیه بشریت صورت گرفت جشن افتخارامیزی بر پا شد ؟
خیر داد گاه نظامی بین المللی 6 تن از روسا را محکوم کرد . سر دیتریش یواخین پایپر ... و بسیاری از روسای خون ریز .
مسموم شدگان از عقیده تزریق شده هیتلر خود را نابود کردند .
سالهی 1941-42 توانایی وحشی گری محافظان هیتلر موسوم به( وافن اس اس )
به جهانیان نشان داده شد .648 نفر از
مردم روستای اوردر سر گلاند فرانسه درون کلیسا به اتش کشیده شدند و تلی از خاکسر نفرت اصلاح نژادی وتصب خون پاک در تاریخ بشر ثبت شد .
رهبری مهربان یا سربازی ساده نقاشی خوش دست و دوست دار کودکان هوراه حیوانات دست اموزش را طبع لطیف خونریز می خوانند.
جناب دانای کل !!!

جسارتا" بهتون بر نخوره !!!

ممنون و سپاس از سیمین عزیز بابت مطالب مفیدتون:)

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلی حرف نوشتم در جواب شما که وقتی دقایقی بیش دکمه ارسال رو زدم
متوسفانه و متوسفانه تمام متنم از بین رفت و من هم دوباره نمیخوام یک صفحه رو با تمرکز بنویسم چون کار دارم!
خط آخرش:
لطفا درس تاریخ و ریاضیاتتون رو برای کسی مطرح بفرمایید که ندونه نه من!

ممنون دوست عزیز از این همه سعه صدر ! داریم بحث میکنیم و اگر من جوابهای شما رو نبینم نمیتونم در موردش اظهار نظر کنم.

در مورد المان هیتلری زیاد مطالعه کردم به خاطر علاقه شخصی.

و اگر دارم تاریخ ارائه میدم برای این هست که با این شخصیت تاریخی واقع بینانه تر اشنا بشین!

در جنایتکار بودن هیتلر شکی نیست! در واقع سیستم نازی با دقت باور نکردنی گزارش اعمال خودشون رو برای نسل اینده تنظیم میکردند! ( با فرض اینکه ایندگان بهشون افتخار میکنند)

و اما در مورد علاقه هیتلر به ایران! حتماً از علاقه اش به خود المانیها بیشتر نبوده و از همه اینها گذشته شما واقعاً تصور میکنید همه ایرانیها از نژاد خالص اریایی هستند؟

بنا بر تئوری هیتلر فقط اریایی ها حق سروری بر زمین رو داشتند!

این اطلاعات تاریخی رو توی این تاپیک مطرح کردم چون بحث به این طرف کشیده شد و خوشحال میشم اطلاعات شما رو وقت دیگه ای بشنوم ( وقتی که حوصله داشته باشید)

در مورد قدرت رهبری هیتلر هم اگر مایل بودید با ارائه امار تهیه شده توسط خود سازمان های نازی در مورد میزان محبوبیت هیتلر در خدمتتون هستم.

و نهایتاً به جای عصبانیت از اینکه من یکی از شخصیتهای تاریخی مرود علاقه شما رو جانی میدونم نیاز به دعوا نداریم میتونیم فقط بحث کنیم. منتظر میمونم تا فرصت کنید پاسخ هاتون رو دوباره بفرستید

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز هیتلر در سال 1907 از مادری به نام کلارا پوتسل ( هیتلر ) و پدری به نام الویس هیتلر به دنیا اومد!

کلارا و الویس با هم فامیل نسبی بودند و خانواده دارای سابقه به عنوان خرده مالک در ناحیه ای فقیر نشین در اطریش به دنیا اومد.

هیتلر حتماً ترک ایرانی نبوده . مدارک در مورد خانواده اون کاملاً مستند و روشنه.

Schneider

مدیر بازنشسته
قسم میخورم که اگر "آدولف هیتلر" بدنیا نمیومد..........آخرین آرزوم این بود که چنان تاریخی با تمام قوا راه بندازم........................که مشابهشو دیگه تاریخ ندیده باشه!
فقط 2 اشتباه سبب شد که ایرانیان الان آلمانی صحبت نکنن(!):
اول اینکه زمانیکه حمله هوایی با اون هزار هواپیمای آلمانیکه رخ داد و لندن زیر تاریکی فرو رفت.......رییس پلیس برلین که چندی قبلش به مقام ریاست نیروی هوایی آلمانها رسیده بود.....از هیلتر سوال کرد که آیا در این وضع به خلبانها اجازه تخلیه سایر بمبها بر سر لندن رو بدیم یا خیر.
هیتلر دستور بازگشت دارد.
بعد از اتمام قضایا و شکل گیری دادگاه نورنبرگ انگلسیها تایید کردند که اگر ساعتی دیگر اون حملات هوایی ادامه پیدا میکرد......لندن باخرابه ها هیچ فرقی نداشت!
اشتباه دوم زمانی رخ داد که هیتلر اون ارتش توقف ناپذیر رو درحالیکه در چندمایلی مسکو_پایتخت ارتش سرخ اون زمان!_قرار داشت......لجاجت کرد و فکر تسخیر مرکز سلاح و تدارکات روسیه یعنی لنینگراد نظرشو جلب کرد_هرچند این مورد با مخالفت چندین مقام نازی روبرو بود...اما فرمان فرمان بود و حرف رایش باید عملی میشد_و اون شد که ارتش آهنی رایش که قدرت نبرد در زمینهای ناهموار را همیشه در دست داشت، دچار درگیریهای تجربه نشده خیابانی و کوچه های تنگ گردید و سرمای زمستان
"کلاه آهنی آنان را و سلاحهای فلزی یخ زده آنان را....هر دو را برایشان مشکل ساخت."
شکوه اون زمان و اون دولت بنظرم تا ته دنیا تکرار نمیشه#

Schneider

مدیر بازنشسته
ممنون دوست عزیز از این همه سعه صدر ! داریم بحث میکنیم و اگر من جوابهای شما رو نبینم نمیتونم در موردش اظهار نظر کنم.

در مورد المان هیتلری زیاد مطالعه کردم به خاطر علاقه شخصی.

و اگر دارم تاریخ ارائه میدم برای این هست که با این شخصیت تاریخی واقع بینانه تر اشنا بشین!

در جنایتکار بودن هیتلر شکی نیست! در واقع سیستم نازی با دقت باور نکردنی گزارش اعمال خودشون رو برای نسل اینده تنظیم میکردند! ( با فرض اینکه ایندگان بهشون افتخار میکنند)

و اما در مورد علاقه هیتلر به ایران! حتماً از علاقه اش به خود المانیها بیشتر نبوده و از همه اینها گذشته شما واقعاً تصور میکنید همه ایرانیها از نژاد خالص اریایی هستند؟

بنا بر تئوری هیتلر فقط اریایی ها حق سروری بر زمین رو داشتند!

این اطلاعات تاریخی رو توی این تاپیک مطرح کردم چون بحث به این طرف کشیده شد و خوشحال میشم اطلاعات شما رو وقت دیگه ای بشنوم ( وقتی که حوصله داشته باشید)

در مورد قدرت رهبری هیتلر هم اگر مایل بودید با ارائه امار تهیه شده توسط خود سازمان های نازی در مورد میزان محبوبیت هیتلر در خدمتتون هستم.

و نهایتاً به جای عصبانیت از اینکه من یکی از شخصیتهای تاریخی مرود علاقه شما رو جانی میدونم نیاز به دعوا نداریم میتونیم فقط بحث کنیم. منتظر میمونم تا فرصت کنید پاسخ هاتون رو دوباره بفرستید
من علاقه ای به بحث با مخالفان رایش سوم اصلا ندارم.......چون باورم اینه که موجودات ضعیفیند و استدلالهاشون رو نمیپذیرم.
استدلالهاتون رو برای خودتون نگه دارید!
کلا من با این شخصیت و برنامه هایی که داشته و سیستمی که میخواسته اجرا کنه و نحوه برخوردش با نژاد و مملکت داری رو میپسندم.
نمایشگاه کتاب امسال هم برای خرید 3 کتاب دارم میرم که اولیش ظهور و سقوط رایشه.

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من علاقه ای به بحث با مخالفان رایش سوم اصلا ندارم.......چون باورم اینه که موجودات ضعیفیند و استدلالهاشون رو نمیپذیرم.
استدلالهاتون رو برای خودتون نگه دارید!
کلا من با این شخصیت و برنامه هایی که داشته و سیستمی که میخواسته اجرا کنه و نحوه برخوردش با نژاد و مملکت داری رو میپسندم.
نمایشگاه کتاب امسال هم برای خرید 3 کتاب دارم میرم که اولیش ظهور و سقوط رایشه.

ممنون دوست عزیز!

ظاهراً امکان نداره با شما محترمانه بحث کرد!

از نظر شما مخالفان هیتلر و یا قربانیان اون ( که طبیعتاً مخالفان اون هم هستند) موجودات ضعیفی هستند که توانایی درست استدلال کردن هم ندارند.

باشه استدلالهای ما مال ما و استدلالهای شما مال شما و مال ما! تصور نکنید من ایده ها و سخنان هیتلر رو نخوندم یا ازشون چیزی نشنیدم.
در پست بالایی اشاره ای به خودداری هیتلر از ویران کردن مطلق لندن کردید.

میتونم مثالهای بیشتری براتون بیارم که هیتلر چه دستورهای مشابه دیگه ای در زمان جنگ داده که به نظر انساندوستانه میان!
و یا متفقین که چه جنایتهای دیگه ای در طول جنگ انجام دادند.

ولی مساله اینجاست که فاجعه هر جا که اتفاق بیافته همیشه فاجعه است. چه ویران کردن برلین چه کشتار کمونیستها، چه عقیم سازی بیماران جسمی و ذهنی و چه پاک سازی نژادی کولی ها و یهودیان.

اگر شما اذعان میکنید که شیوه مملکت داری هیتلر و سیایستهای نزادی اش رو میپسندید بنابراین باید نتیجه گرفت شما باورهای نژادپرستانه دارید و یا نژاد پرست هستید.

بله حق با شماست. بحث کردن با شما فایده ای نداره.

آخرین ویرایش:

Germanizer

عضو جدید
متاسفانه امروزه تمام منابع و مستندات مربوط به جنگ جهاني دوم توسط کشورهاي متفقين و غربي نوشته و انتشار شده و با تاسف بيشتر کاملا به صورت يک طرفه و غير منصفانه هم هستند
همه چيزي که ما مي دانيم اين است که آدولف هيتلر و آلمان نازي آغاز کننده جنگ بوده تنها جنابتگر جنگ هم به شمار مي آيد و کشورهاي متفقين مانند آمريکا و انگلستان فرشتگان معصوم و مناديان آزادي بودند
پيشنهاد مي کنم براي اينکه اطلاعات جديدتر و با تحريف کمتر و نه يک طرفه ، را مايليد ببينيد به سايت رسمي جنگ جهاني دوم به زبان فارسي مراجه کنيد
آدرس سايت:www.worldwar2.ir
انجمن مرجع جنگ جهانی دوم

Johann Dippel

عضو جدید
خوب اولاً از 1933 تا 1945 میشه 12 سال و نه 9 سال!

دوماً درسته هیتلر از سال 1933 رهبر المان بود ولی فعالیتهای سیاسی خودش رو از سالها پیش اغاز کرده بود و در بطن همین فعالیتهای سیاسی صریحاً ایدئولوژی نژادی خودش رو مطرح کرده بود.

برای مثال از سال 1930 حزب نازی در مجلس رایشتاگ حضور داشت.

هیتلر بعد از به قدرت رسیدن در 1933 بلافاصله پاکسازی های فکری و نژادی رو شروع کرد!

اول از همه کمونیستها!
سه میلیون مظنون در 1933 بازجویی شدند! 100000 زندانی سیاسی "برای حفظ جانشان" زندانی شدند ، یک پنجم گناه کار شناخته شدند و 500 نفر اعدام شدند. 150 هزار نفر به اردوگاه های کار اجباری اعزام شدند که نیمی از انها ظرف یکسال بعد مردند.

پس از آن نازیهای تقریبا به تمام وجوه زندگی مردم مسلط شدند! ترویج عقاید نژاد پرستانه منجر به این شد که تمامی المانیهایی که قصد ازدواج بعد از سال 1935 باید صلاحیت نژادی خودشون رو برای ازدواج اثبات میکردند و در غیر این صورت عقیم میشدند.

فعالیتهای اجتماعی یهودیان از سال 1933 محدود و ممنوع شد! برای مثال عضویت در گروهای مردمی و اجتماعی دارای شروطی چون این جمله بودند : " اعضا باید مسیحی و واجد عرق ملی باشند"

احکام زندان جرم با عنوان الایش نژادی تا 15 سال زندان در نظر گرفته میشد. الایش نژادی فقط شامل ازدواج با افراد فاقد صلاحیت نژادی نبود بلکه در صورتیکه یک یهودی نیز زن المانی زیر 35 سال را برای کار خانه استخدام میکرد تحت همین اتهام قرار میگرفت. از سال 1937 مجازات این عمل شامل اعزام به اردوگاهای کار اجباری هم بود.

تمامی اساتید دانشگاه و پزشکان تا سال 1938 "کاملاً" از کار بی کار شده بودند.

تحریم ملی مغازه های یهودی در سال 1933 اغاز شد!
به گفته هیتلر: " در شرایطی نیستم که تاریخ را معطل بگذارم"
فرار و مهاجرت یهودیان از همان سال 1933 اغاز شد!

عقیم سازی اجباری از سال 1933 اجرا میشد! و از سال 1939 به بعد مرگ ترحمی برای برخی از این افراد اجرا میشد.
در طی عقیم سازی اجباری 320000 نفر غقیم شدند و بیش از 50000 نفر از آنان به دلیلی مشکلات ناشی از عمل مردند.

در 1933 وزیر کشور المان اعلام کرد" 20% از جمعیت نژادی المان نامطلوب هستند و ما باید این جرات را به خود بدهیم که به مردمان بر اساس ارزش ژنتیکی شان امتیاز بدهیم"

زنان بسیاری به جرم اجتماعی نبودن فاقد قابلیت تشخیص داده میشدند و از کمک های معمول دولتی محروم میشدند.

بگذارید از دستورات غیر اخلاقی صادر شده در جهت ازدیاد تولید مثل صحبت نکنیم!

همین امار کافی است تا بدون اشاره به کشتار یهودیان ثابت کنیم دستگاه مرگ هیتلر از همان اولین روزهای حیات خودش چه معامله ای با مردم المان کرد!

به شکوفایی المان اشاره کردید! بله المان بعد از جنگ جهانی اول و تمام ان بحران های اقتصادی سر براورد! ولی مطمئناً اون رو مرهون هیتلر نبودند!

المانیها پس از مرگ هیتلر در 1945 کشوری ویران رو در اختیار داشتند که تمام شهرها و صنایع اش نابود شده بود ! شاید تصاویر برلن 1947 رو دیده باشید! که شهر هنوز صاف بود مثل کف دست!

و در سال 1954 معجزه اقتصادی المان شروع شد! اینبار بدون رهبری هیتلر!

هیتلر به المان بزرگی نداد! به هیچ وجه! بعد از سقوط رایش سوم مردم المان هم از نظر اقتصادی هم از نظر روحی در بد ترین شرایط تاریخ خودشون بودند! و مهمتر از همه اینکه تقریباً هیچ کدوم از میزان و عمق جنایات اعمال شده خبری نداشتند! تا وقتی که مدارک اشکار شد!
این از امپراطوری رایش که در دوره امپراطوری خودش ( تسلط بر نیمی از اروپا در حدود 5 سال) فقط ترس و رعب و وحشت را برای مردم غیر المانی به ارمغان اورد!

خوب حالا باید برای این ادم کف زد؟

شما حاضرید هیتلری در ایران ظهور کنه و ضمن اعمال همین سیستم بر علیه همه اقلیت های نژادی ایران که اریایی نیستند کشور رو برای یک دوره کوتاه به امپراطوری تبدیل کنه؟

از تحسین کنندگان ایرانی هیتلر تعجب میکنم! این افراد وقتی صحبت از کوروش میشه و امپراطوری بزرگی که بر پا کرد از عدالت و مردم داری اون داد سخن میدهند! مخصوصاً از خدمت بزرگی که در حق اسرای یهودی کرد! اینکه نظامی بر اساس برابری و برادری به وجود اورد! همه در انتخاب مذهب ازاد بودند و با ازادی زندگی میکردند!

ولی پای هیتلر که پیش میاد به خاطر اینکه نژاد اریایی رو برتر میدونست مورد تمجید قرار میگیره! و چشمشون رو روی حجم عظیم جنایتهای اون میبندند!

فاجعه همیشه فاجعه است! چه در المان ! چه لهستان ! و چه در هر کجای دیگه دنیا و عاملان اون حتماً مورد بخشایش قربانیان قرار نمیگیرند!
اگر من و شما گروهی از همون افراد فاقد صلاحیت نژادی بودیم حتماً به اندازه سایر قربانیان از هیتلر متنفر میشدیم.

شک نکنید که حزب نازی یک رژیم تماماً جنایتکار رو سازماندهی کرد! ارزش بندی انسانها بر اساس نژادشون کاری بود که سالها نفرت رو بر اروپا حکم فرما کرد!

هنوز هم سایه این ایده ئولوژی در تمام کشور های اروپایی وجود داره! بر علیه سیاهپوستان، یهودیان و کله سیاه های اسیایی!

با سلام ببخشین دوست عزیز شما اطلاعاتتون رو از کدوم منبع گرفتین چون تمامی منابع مربوط به دول متفقین فاقد اعتبار هستند و این آمار واطلاعات ساختگی اند مثل جلوی تعداد کشته ها چهار پنج تا صفر میزارن و بعد به خورد ملت میدن شک ندارم کسی که این امار و ارقام رو داده چندین بار از طرف انگلیس و فرانسه و... مورد تمجید قرار گرفته ( فقط باید در صورتی اخبار و اطلاعات رو قبول کرد که از یک رسانه و یا شخص بی طرف باشه )
اول : اگه واقعا اینطوریه چرا الان اجازه تحقیق در مورد جنگ جهانی دوم و مخصوصا هلوکاست داده نمیشه و روز به روز ارقام عوض میشه مثلا دولت لهستان در مورد کشته شدگان هلوکاست یه اماری رو میده و بعد سازمان ملل یه آمار دیگه
دوم : چرا گفته ها و دفاعیه های سران حزب نازی در دادگاهها رو به مردم نشون نمیدن که واقعا واقعیت فهمیده بشه
سوم : آلمان چندین سال در دست متفقین اشغال بود و این مدارک رو متفقین درست کردن و درست کردن مدارک کار سختی نیست خیلی هم راحته - چرا فیلم هایی از این جنایتها اینقدر کمه
چهارم : اندیشه نازیسم جدی ترین اندیشه مبارزه با یهود و فراماسونی بود - شما ببین کی از این مدارک جعلی سود میبره همونا درست کننده همین مدارک هستند - از مدارک واقعی اگه باشن نباید کسی سود ببره
پنجم : چرا اینا اینقدر هلوکاست رو تبلیغ میکنند مثلا برای بچه های 5 ساله و اول دبستانی نشون میدن چون برای ابراز حقیقت به هیچ جمله اضافی لازم نیست ولی برای یک دروغ هزاران دروغ دیگه لازمه تا اونو نگه داره که باز هم کمه
ششم : چرا همه مردم آلمان در اون زمان طرفدار هیتلر بودند یعنی میشه قریب به 97 درصد مردم از یک چنایتکار طرفداری کنند ؟
هفتم : دول متفقین در طول تاریخ خونخوار ترین و جهان خوارترین دول بودن و با این کارشون خواستن که جلوی پیشرفت فوق العاده سریع المان رو بگیرن چون اگه حکومت نازی ها تا الان برقرار بود دنیا خیلی پیشرفته تر از این بود چون نازی ها پیشرفت های علمی رو تحت تاثیر سیاست قرار نمیدادند و بعد از جنگ هم خواستن با جنایتکار نشان دادن نازی ها جنایت های خودشون در طول تاریخ رو مخفی نگه دارند
هشتم : تاریخ را فاتحان مینویسند

و در پایان از شما دوست عزیز درخواست دارم که منابع معتبر این اطلاعات و هم چنین تاریخ انتشارشان رو در همین تاپیک قرار بدید
بنده انقدر حوصله دارم که تمامی منابع انگلیسی رو ترجمه کنم و به طور دقیق مطالعه کنم

با تشکر

آخرین ویرایش:

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه خودتم جزو یکی از اینا بودی بازم حاضربودی اعدام بشی؟؟؟ ازکجا معلوم خودت حامل بیماری وراثتی نباشی؟؟