یکی آنجا یکی اینجا...تا کی ادعا!!!

BaBak.Turk

اخراجی موقت
یکی آنجا یکی اینجا.... همه اش حرف فلسفه ادعا .....به قول شاملو: پدر جان از حرف مفت سرمون درد گرفت

یه تصمیم بزرگ گرفتم: به جای اینکه تو اینترنت فلسفه مارکسیستی و مذهبی و انسانی و سکولاری و رادیکالیسمی و هر چیزی باز کنم و 30 تا کلمه قلمبه و دندان شکن بنویسم می خام ببینم تو بیرون تو جامعه واقعی چقدر به حرفام عمل می کنم؟ یا بلدم بیام تو اینترنت کلی محبوبیت به دست بیارم و تز اندیشه گرایی بدم؟!!!!
ادعایی نداشته باشیم اینجا شخصیت مجازی ها حرف اول رو می زنند شخصیتی که با رفتن برق و خاموش شدن pc یا لب تاپ ها آن شخصیت ها هم خاموش میشوند.....جامعه بیرون واقعیت دارد و زندگی جریان دارد بس به جای تز دادن اندیشه گرایی اینترنتی ببینیم بیرون هم اینقدر مدعی خوبی هستیم یا نه!!!!!!

*Essi*

اخراجی موقت
منظورت از عمل در واقعیت چیه؟

میدونستی خیلی وقت ها سکوت در واقعیت، حمایت نکردن و تو خونه نشستن از خیلی چیزها، مهمترین عمل هست.

شخصیت های مجازی خیلی از بچه ها در اینجا به نظر من تبلوری از واقعیتشونه که یکسری قسمت هاش برجسته تر میشه.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی آنجا یکی اینجا.... همه اش حرف فلسفه ادعا .....به قول شاملو: پدر جان از حرف مفت سرمون درد گرفت

یه تصمیم بزرگ گرفتم: به جای اینکه تو اینترنت فلسفه مارکسیستی و مذهبی و انسانی و سکولاری و رادیکالیسمی و هر چیزی باز کنم و 30 تا کلمه قلمبه و دندان شکن بنویسم می خام ببینم تو بیرون تو جامعه واقعی چقدر به حرفام عمل می کنم؟ یا بلدم بیام تو اینترنت کلی محبوبیت به دست بیارم و تز اندیشه گرایی بدم؟!!!!
ادعایی نداشته باشیم اینجا شخصیت مجازی ها حرف اول رو می زنند شخصیتی که با رفتن برق و خاموش شدن pc یا لب تاپ ها آن شخصیت ها هم خاموش میشوند.....جامعه بیرون واقعیت دارد و زندگی جریان دارد بس به جای تز دادن اندیشه گرایی اینترنتی ببینیم بیرون هم اینقدر مدعی خوبی هستیم یا نه!!!!!!

چی بگم والاه آ مودور!
اگه دنیای مجازی با واقعی یکی بود الان ما این نبودیم.اگه پای حرفامون مونده بودیم و بهش عمل کرده بودیم.... (بیزلر زور دین اولمازدی....)

forsha

عضو جدید
آقای اسی راست میگه شخصیت مجازی آدم یه جلوه از شخصیت حقیقیشه
آدما تو دنیای مجازی سعی میکنن اون چیزی باشن که همیشه دلشون میخواسته که میتونه به شخصیت حقیقیشون شبیه باشه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
منظورت از عمل در واقعیت چیه؟

میدونستی خیلی وقت ها سکوت در واقعیت، حمایت نکردن و تو خونه نشستن از خیلی چیزها، مهمترین عمل هست.

شخصیت های مجازی خیلی از بچه ها در اینجا به نظر من تبلوری از واقعیتشونه که یکسری قسمت هاش برجسته تر میشه.

مگه شما نمی گین شخصیت مجازی تبلوری از واقعیته؟ بس اگر خونه بشینیم و حمایت نکنیم یعنی در بیرون از نت هم تو سری خور بزرگی هستیم
بالاخره دیدگاهها فرق می کنه.

setare23

عضو جدید
جامعه بیرون واقعیت دارد و زندگی جریان دارد بس به جای تز دادن اندیشه گرایی اینترنتی ببینیم بیرون هم اینقدر مدعی خوبی هستیم یا نه!!!!!!

:w16:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
نمیتونی آدم هارو قضاوت کنی، هرکس تو مجازی حرف میزنه تو واقعیت ساکته.

صلاح هم نیست ادما بگن تو واقعیت چیکاره هستند و حرف میزنن یا فقط اینجا شعار میدن.

مبنای قضاوتت چیه؟
من کسی رو قضاوت نکردم .این نظر تو هستش که هر کی اینجا حرف میزنه تو واقعیت ساکته؟ شاید ساکت نباشه.. این جبر نیست.
خوب اگر کسی اینجا غیر واقعیت بگه همون حرف ما میشه شخصیت مجازی که هر لحظه هر رنگ در میاد؟
ما اینجا قضاوت نمی کنیم . ما اینجا نظر میدیم .

BaBak.Turk

اخراجی موقت
میدونم نظر میدی، اما نظرت بر مبنای قضاوته !!!

دیگه من خودم استاد مغالطات هستم بابک جان، با واژه ها بازی کردن جلوی من بی معنیه.

در ضمن توی بحث جدی من جدی هستم، اگه لحنم جدیه فکر نکن قصدم حالگیری و ایناست و دوستت هم دارم.

ببین یکبار دیگه نظر شما رو مرور میکنیم :

الان این جملاتت شخصیت واقعی مارو از مجازی کاملا جدا کرده، غیر اینه؟

اتفاقا من از یه چیر تو تقریبا مخالفم که فکر می کنی استاد همه چیز هستی... حالا بماند اسی جان..
من نظرم اینه شخصیت مجلزی با واقعی فرق می کنه چون یه راحتی هایی هست در مجازی که در واقعیت نیست.
در ثانی چرا فکر می کنه یکی داره عینه خودت باهات صحبت می کنه با تو داره مغلطه می کنه؟ یعنی اینقدر عذاب آوره؟
بهتره با دید منطقی و بازتر به مسائل نگاه کنیم نه با دید کتابی؟!!!!

BaBak.Turk

اخراجی موقت
عذاب اور چی؟!!!

من ادعایی روی استادی مطلق ندارم، ولی اگر شما فکر میکنین توی تجربه و مطالعه از من بیشتر جلو رفتین، مختارین.

نوشته های هرکسی مشخص هست.

در مجازی مسلما راحتی هایی نسبت به واقعیت هست ولی فقط راحتی فیزیکی، تو واقعیت همش نباید درگیری فیزیکی پیدا کرد.

مثلا فرق کسیکه شغلش نویسندگی هست، اینکه تو روزنامه و در واقعیت بنویسه با مجازی چیه؟
نوشته های شما فقط حرفهای قلمبه اش کلا زیاده که کلا کاربردی برای زندگی واقعی من ندارند شما می تونید زیاد کتاب بخونید ولی شاید من هم در یه زمینه دیگری فعالیت کنم که شما بیسواد آن هستین.. بالاخره آن ها در عمل مهم هستند و از ان مهمتر این همه حرف ایده آل باید دید که چقدر در زندگی واقعی ایت به اینا پایبندی .
کسی از درگیری فیزیکی بحث نکرده سعی نکن یه بحث ساده رو به اعماق افکار محصور اینترنتی و کتابی ایت ببری چون رد واقعیت زندگی می کنیم.
ما از شخصیت صحبت کردیم نه از شغل حواست کجاست؟!!
یه روزنامه نگار با یه وبلاگنویس فرقشون برامون مهم نیست مهم شخصیت اون وبلاگنویسه که مثلا تو یه مقاله می نویسه دروغگویی کاره بدیه ولی در زندگی واقعی خودش یه دروغگوی بزرگیه.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
اتفاقا حرفای من اصلا قلمبه نیست، خوب شما میتونی مثلا به من بگی قلنبه.
ولی خوب از نظر من هم شما خیلی افکار نژاد پرستانه داری !!!

ببین مدام میگی عمل ما با حرفامون فرق میکنه و موندم روی چه حسابی میگی.

من به بالای 90 درصد حرفام شخصا عمل میکنم، پس تئوریتون رو به همه نسبت ندین خواهشا.

بحثی هم بیشتر از این توی این تاپیک ندارم.

شاد و سربلند باشی.
نژاد پرستانه؟؟ واااااااا.. بحث نژادکجا بود؟ نمی دونم شاید تو قلعه حیوااناتت بحث کنندگان با تو از سیاره دیگه اومدند؟:biggrin:
کلا هر کی باهات بحث کنه یه لقب میدی بهش؟
بالاخره من هم دوستت دارم و دیدم شخصیت مجازی جالبی داری ببین واقعیش کمی فیزیکی بشه چه میشه...

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه کلی بحث کرد و قضاوت کرد هیچ ادمی نمیتونه صد در صد تظاهر کنه بلاخره شخصیتش اونو شکل داده و رفتارش جلوه ای از شخصیتشه شاید به حرفایی که تو دنیای مجازی زده میشه عمل نشه ولی اون حرفی که همه میزنن عقایدشونه

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
چیزی که من تا حالا تو زندگی مجازیم یا واقعیم یاد گرفتم اینه که نسخه نپیچم برای افراد .این که یکی برای واقعه ای حاضر نیست هزینه کنه توسری بخور نیست مردم هزینه کردن برای رسیدن به جایگاهی که هستند و نمی خوان به راحتی ازدستش بدن و کاملا محترم هست.اینجا مثل یک مجلس خودمونی میمونه که داریم با دوستامون عقیدمون رو درمیون میزاریم شاید در عمل کاری انجام ندم ولی حق من هست که عقیده خودم رو بیان کنم . این دیگه برچسب هزار رنگ بودن نداره . از طرفی اینترنت جایگاهی هست که مردم به تبادل عقیده و نظر می پردازن .من نوعی اینجا اومدم که هم چیزی یاد بگیرم هم چیزی یاد بدم هدف گفت و گوی ازاد همینه .این وسط هم ممکنه افرادی باشن که حرف با عملشون متفاوت هست ممکنه هم نباشن ولی وظیفه من نیست که بگم افراد حرف با عملشون متفاوته چون دارن پیچیده حرف میزنن چون ملاکی ندارم ازون فرد تا بتونم گزارش بدم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه در مورد کسی که ندیدیم قضاوت کنیم که در اینترنت حرفای خوب میزنه ولی در واقعیت عمل نمیکنه
ولی یه آمار ذهنی کلی میشه گرفت.
نظر افراد در اینترنت رو میبینیم و عمل افراد در جامعه رو هم میبینیم.
تو اینترنت بیشتر افراد حرفای خوب میزنن ولی تو واقعیت در اجتماع بیشتر برعکسشو میبینیم
اگر همون اکثریت اینترنتی تو واقعیت هم به سخنان قشنگ اینترنتیشون عمل کنن تو جامعه باید شاهد چیز دیگه ای باشیم
کسانیکه حرف و عملشون نزدیک همه وجود دارن ولی به نظر میاد اینا اکثریت نیستن

BaBak.Turk

اخراجی موقت
چیزی که من تا حالا تو زندگی مجازیم یا واقعیم یاد گرفتم اینه که نسخه نپیچم برای افراد .این که یکی برای واقعه ای حاضر نیست هزینه کنه توسری بخور نیست مردم هزینه کردن برای رسیدن به جایگاهی که هستند و نمی خوان به راحتی ازدستش بدن و کاملا محترم هست.اینجا مثل یک مجلس خودمونی میمونه که داریم با دوستامون عقیدمون رو درمیون میزاریم شاید در عمل کاری انجام ندم ولی حق من هست که عقیده خودم رو بیان کنم . این دیگه برچسب هزار رنگ بودن نداره . از طرفی اینترنت جایگاهی هست که مردم به تبادل عقیده و نظر می پردازن .من نوعی اینجا اومدم که هم چیزی یاد بگیرم هم چیزی یاد بدم هدف گفت و گوی ازاد همینه .این وسط هم ممکنه افرادی باشن که حرف با عملشون متفاوت هست ممکنه هم نباشن ولی وظیفه من نیست که بگم افراد حرف با عملشون متفاوته چون دارن پیچیده حرف میزنن چون ملاکی ندارم ازون فرد تا بتونم گزارش بدم

شما چرا فلسفه بافی می کنید مثل بعضی ها؟
اینجا جای تبادل نظر هست . آیا ما کسی رو متهم کردیم؟ یه قول دوستمون حرف جالبی زدند تو اینترنت همه در اندازه یه انسان قابل احترام هستند ولی بیرون میاییم می بینیم کاملا برعکسه.
اینچا چه زود همه به خودشون می گیرن..!!

navid_r

شما چرا فلسفه بافی می کنید مثل بعضی ها؟
اینجا جای تبادل نظر هست . آیا ما کسی رو متهم کردیم؟ یه قول دوستمون حرف جالبی زدند تو اینترنت همه در اندازه یه انسان قابل احترام هستند ولی بیرون میاییم می بینیم کاملا برعکسه.
اینچا چه زود همه به خودشون می گیرن..!!

فلسفه بافی نکردم دوست عزیز به خودم هم نگرفتم نظرمو گفتم شما تاپیک زدی تو گفت و گوی ازاد که هدفش همینه .خیر من هم همچنین تهمتی نزدم:)

قدم اول این که ببینیم چرا وضع ما این شد و وضع جوامع دیگه کاملا متفاوت فکر پژوهش و بررسی هست چی شد اینجا هستیم چه سیری طی شد که اون ها اونجا هستن؟یا یک سری سوال های مهم دیگه
حالا شاید جواب دادن این سوال ها بره یکی مهم نباشه و بره یکی مهم باشه (مثلا عملگرا باشه )که طبیعی هست وگرنه من با این حرف شما که جامعه شاید راهکردش با جامعه مجازی متفاوته اصلا مخالفت ندارم ولی قوانین حاکم بر جامعه افرادی که شما اونجا باهاشون روبه رو میشید مدیر هاش و بسیاری از موارد دیگه خیلی متفاوته با جامعه مجازی گفت و گوی ازاد اینجا اکثرا قشر دانشجو ان که دارن تبادل نظر می کنن همین!جایی برای گفت و گو

BaBak.Turk

اخراجی موقت
فلسفه بافی نکردم دوست عزیز به خودم هم نگرفتم نظرمو گفتم شما تاپیک زدی تو گفت و گوی ازاد که هدفش همینه .خیر من هم همچنین تهمتی نزدم:)

قدم اول این که ببینیم چرا وضع ما این شد و وضع جوامع دیگه کاملا متفاوت فکر پژوهش و بررسی هست چی شد اینجا هستیم چه سیری طی شد که اون ها اونجا هستن؟یا یک سری سوال های مهم دیگه
حالا شاید جواب دادن این سوال ها بره یکی مهم نباشه و بره یکی مهم باشه (مثلا عملگرا باشه )که طبیعی هست وگرنه من با این حرف شما که جامعه شاید راهکردش با جامعه مجازی متفاوته اصلا مخالفت ندارم ولی قوانین حاکم بر جامعه افرادی که شما اونجا باهاشون روبه رو میشید مدیر هاش و بسیاری از موارد دیگه خیلی متفاوته با جامعه مجازی گفت و گوی ازاد اینجا اکثرا قشر دانشجو ان که دارن تبادل نظر می کنن همین!جایی برای گفت و گو
""بگم افراد حرف با عملشون متفاوته چون دارن پیچیده حرف میزنن چون ملاکی ندارم ازون فرد تا بتونم گزارش بدم"""
میشه این آخرهای متنتون رو خوب بیان کنید؟

navid_r

از طرفی اینترنت جایگاهی هست که مردم به تبادل عقیده و نظر می پردازن .من نوعی اینجا اومدم که هم چیزی یاد بگیرم هم چیزی یاد بدم هدف گفت و گوی ازاد همینه .این وسط هم ممکنه افرادی باشن که حرف با عملشون متفاوت هست ممکنه هم نباشن ولی وظیفه من نیست که بگم افراد حرف با عملشون متفاوته چون دارن پیچیده حرف میزنن چون ملاکی ندارم ازون فرد تا بتونم گزارش بدم

""بگم افراد حرف با عملشون متفاوته چون دارن پیچیده حرف میزنن چون ملاکی ندارم ازون فرد تا بتونم گزارش بدم"""
میشه این آخرهای متنتون رو خوب بیان کنید؟

حتما:gol:

من و شما داریم تو یه فرومی به بحث و گفتگو می پردازیم این وسط مطمئنا افرادی هستن که عقاید و اعمالشون متفاوته مثلا میگم یکی هی ادعای چپ بودن می کنه که ای زحمت کشان به پا خیزید ازون ظرفش شب میره خونه به باباش میگه این ماشین i30 اذیتم می کنه یدونه جنسیس بگیر
عده ای هم هستن که نه . مثلا وقتی میگه خرافات رو نقد میکنه یا به کثرت عقیده اعتقاد داره واقعا داره یعنی تو عمل مثلا اگه خودش دینداره دوست بی دینشو تخطئه نمی کنه یا برعکس یا احترام میزاره به عقیده دیگران
تا اینجا فکر نکنم اختلاف نظر داشته باشیم ولی صحبت اینجاست که بله جامعه بد و خوب زیاد داره ولی ما مشخصا تو این فروم هیچ ملاکی نداریم از عملکرد افراد تو زندگیشون تا گزارش بدیم که بله این فرد شخصیت مجازیش با واقعیش متفاوته و فقط حرف میزنه یا این که برق بره شخصیت اینم رفته من اینون نمیتونم تشخیص بدم
دقت کن داریم صحبت میکنیم سر جامعه کوچک گفتگوی ازاد که چه میدونم هزار نفر عضو داره که همشونم دانشجو ان .نه از جز این تالار میشه نتیجه گرفت جامعه چطوریه نه از افرادی که تو جامعه هستن و برخورد داشتیم باهاشون میشه این جز رو تحلیل کرد
همه حرف من همینه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
حتما:gol:

من و شما داریم تو یه فرومی به بحث و گفتگو می پردازیم این وسط مطمئنا افرادی هستن که عقاید و اعمالشون متفاوته مثلا میگم یکی هی ادعای چپ بودن می کنه که ای زحمت کشان به پا خیزید ازون ظرفش شب میره خونه به باباش میگه این ماشین i30 اذیتم می کنه یدونه جنسیس بگیر
عده ای هم هستن که نه . مثلا وقتی میگه خرافات رو نقد میکنه یا به کثرت عقیده اعتقاد داره واقعا داره یعنی تو عمل مثلا اگه خودش دینداره دوست بی دینشو تخطئه نمی کنه یا برعکس یا احترام میزاره به عقیده دیگران
تا اینجا فکر نکنم اختلاف نظر داشته باشیم ولی صحبت اینجاست که بله جامعه بد و خوب زیاد داره ولی ما مشخصا تو این فروم هیچ ملاکی نداریم از عملکرد افراد تو زندگیشون تا گزارش بدیم که بله این فرد شخصیت مجازیش با واقعیش متفاوته و فقط حرف میزنه یا این که برق بره شخصیت اینم رفته من اینون نمیتونم تشخیص بدم
دقت کن داریم صحبت میکنیم سر جامعه کوچک گفتگوی ازاد که چه میدونم هزار نفر عضو داره که همشونم دانشجو ان .نه از جز این تالار میشه نتیجه گرفت جامعه چطوریه نه از افرادی که تو جامعه هستن و برخورد داشتیم باهاشون میشه این جز رو تحلیل کرد
همه حرف من همینه
اوووووووووووووووووووووووووووو ..وووووووووه شما کجا رفتی؟!!!!
ما یه نظر دادیم: شخصیت مجازی با شخصیت واقعی خیلی وقتها تفاوت عمیق داره همین.
ما اینجا نه جامعه رو تحلیل کردیم نه شخصی رو.؟!!!:surprised:
ما کلا شخصیت اشخاص رو گفتیم همین که دنیای مجازی میتونه پر از حرفهای قشنگ باشه ولی شخصیت واقعی خیلی وقتها شامل اون حرفهای قشنگ نمیشه. همین.

navid_r

اوووووووووووووووووووووووووووو ..وووووووووه شما کجا رفتی؟!!!!
ما یه نظر دادیم: شخصیت مجازی با شخصیت واقعی خیلی وقتها تفاوت عمیق داره همین.
ما اینجا نه جامعه رو تحلیل کردیم نه شخصی رو.؟!!!:surprised:
ما کلا شخصیت اشخاص رو گفتیم همین که دنیای مجازی میتونه پر از حرفهای قشنگ باشه ولی شخصیت واقعی خیلی وقتها شامل اون حرفهای قشنگ نمیشه. همین.

منم قبول کردم حرفتو دوست خوب این خبر جدیدی نیست ولی در اخر اضافه کردم ما قدرت تشخیص نداریم که کسی به قول شاملو داره اینجا حرف مفت میزنه یا نه!ملاکی برای گزارش نیست کسی هم(تا اونجا که من خبر دارم) ادعا نداشته شخصیت مجازی حرف اولو میزنه بدیهی هست که عقیده باید معیاری برای عمل باشه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
منم قبول کردم حرفتو دوست خوب این خبر جدیدی نیست ولی در اخر اضافه کردم ما قدرت تشخیص نداریم که کسی به قول شاملو داره اینجا حرف مفت میزنه یا نه!ملاکی برای گزارش نیست کسی هم(تا اونجا که من خبر دارم) ادعا نداشته شخصیت مجازی حرف اولو میزنه بدیهی هست که عقیده باید معیاری برای عمل باشه
اولا ما نگفتیم خبره یا چیزه دیگه شما خودتون هم گفتین و تائید کردین که نظره!!! شاید جدید نباشه ولی همیشه هست.
دوما برای چندمین بار بهتون میگم ما کسی رو مشخص نکردیم که تشخیص بدیم چون تشخیص بر روی افراد هست. حالا کسی حرف مفت بزنه زده به ما ربطی نداره.
سوما من میگم شخصیت مجازی با واقعی خیلی وقتها فرق داره و مهم اون معیاره که در حالت مجازی خوبه ولی مهم اونکه در عمل همون باشه.

navid_r

اولا ما نگفتیم خبره یا چیزه دیگه شما خودتون هم گفتین و تائید کردین که نظره!!! شاید جدید نباشه ولی همیشه هست.
دوما برای چندمین بار بهتون میگم ما کسی رو مشخص نکردیم که تشخیص بدیم چون تشخیص بر روی افراد هست. حالا کسی حرف مفت بزنه زده به ما ربطی نداره.
سوما من میگم شخصیت مجازی با واقعی خیلی وقتها فرق داره و مهم اون معیاره که در حالت مجازی خوبه ولی مهم اونکه در عمل همون باشه.

بیان صحبت بدیهی کاربردی نیست مشخصه که حرف با عمل فرق داره در بعضی افراد چه بسا با درجات مختلف بین همه ما. ولی اینکه بیایم حرف کسی رو نفهمیم بعد برچسب قلمبه سلمبه بودن بدیم که این داره حرف مفت میزنه یا مشابه ارزشمند نیست(شخص نوعی .منم نگفتم اینجا کسی رو مشخص کردیم) .یکی شاید جدا پژوهش داشته تو فلسفه پراگماتیسم, مارکسیسم یا هرچیز دیگه من اگه صحبتش رو متوجه نشم دلیلش اینه که در اون موضوع مطالعه نداشتم .دلیلم نمیشه اون ادم حتما خواسته ادعا مند رفتار کنه
بله شخصیت مجازی فرق داره در بعضی افراد در بعضی افراد خیر.و کاملا درسته که اون ارزش باید حفظ بشه در تمام حالات
فکر کنم من حرفامو کامل زدم ادامه بحث تکرار مکررات میشه. ترجیح میدم ازین به بعدو ناظر بیرونی بحث رو بررسی کنه
پیروز و موفق باشید

آخرین ویرایش:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
بیان صحبت بدیهی کاربردی نیست مشخصه که حرف با عمل فرق داره در بعضی افراد چه بسا با درجات مختلف بین همه ما. ولی اینکه بیایم حرف کسی رو نفهمیم بعد برچسب قلمبه سلمبه بودن بدیم که این داره حرف مفت میزنه یا مشابه ارزشمند نیست(شخص نوعی .منم نگفتم اینجا کسی رو مشخص کردیم) .یکی شاید جدا پژوهش داشته تو فلسفه پراگماتیسم, مارکسیسم یا هرچیز دیگه من اگه صحبتش رو متوجه نشم دلیلش اینه که در اون موضوع مطالعه نداشتم .دلیلم نمیشه اون ادم حتما خواسته ادعا مند رفتار کنه
بله شخصیت مجازی فرق داره در بعضی افراد در بعضی افراد خیر.و کاملا درسته که اون ارزش باید حفظ بشه در تمام حالات
فکر کنم من حرفامو کامل زدم ادامه بحث تکرار مکررات میشه. ترجیح میدم ازین به بعدو ناظر بیرونی بحث رو بررسی کنه
پیروز و موفق باشید
ببین عزیز هر کی هستی مشکلی داری می تونی پیغام خصوصی بدی . حرف قلمبه سلمبه رو من هم می تونم بزنم برم کپی پیست کنم از جای دیگه و ...
کلا فکر می کنم با توسری خورهای واقعی بیشتری دارم رفته رفته آشنا میشم.
معمولا شخصیتهایی در جامعه هستند که یه جورایی عقده شخصیت دارند و در دنیای مجازی با کلمات سلمبه قلمبه دنبال محبوبیت هستند . ولی نمی دونند این دنیا مجازی هست همین.
راستی حرفات چقدر شبیه یه نفره ...
موفق باشید

navid_r

ببین عزیز هر کی هستی مشکلی داری می تونی پیغام خصوصی بدی . حرف قلمبه سلمبه رو من هم می تونم بزنم برم کپی پیست کنم از جای دیگه و ...
معمولا شخصیتهایی در جامعه هستند که یه جورایی عقده شخصیت دارند و در دنیای مجازی با کلمات سلمبه قلمبه دنبال محبوبیت هستند . ولی نمی دونند این دنیا مجازی هست همین.
موفق باشید

دوست خوب من با شما مشکلی ندارم بله شما میتونی این کار رو بکنی ولی نحوه تفکر هست که لو میده این ادم ایا کپی پیست کرده یا نه
جدا متاسفم که تحمل انتقاد و ظرفیت ما اینقدر کم شده که انتقاد از عقیده رو انتقاد از شخص و در ادامه با ردیف کردن توهین های مختلف انجام میدیم
سعی کنیم مستقیم یا غیر مستقیم توهین نکنیم به کسی .اگر توان بحث رو نداریم و سریع خشمگین و عصبانی میشیم باید دید مشکل از چیست من نه کسی رو عقده ای میدونم نه توسری بخور نه شبیه کس دیگه .قدرت نقد پذیری تا در جامعه بالا نره و حمل بر حمله به شخص تلقی نکنیم وضع همین خواهد بود متاسفم برای این طرز فکر
شب خوش

آخرین ویرایش:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
دوست خوب من با شما مشکلی ندارم بله شما میتونی این کار رو بکنی ولی نحوه تفکر هست که لو میده این ادم ایا کپی پیست کرده یا نه
جدا متاسفم که تحمل انتقاد و ظرفیت ما اینقدر کم شده که انتقاد از عقیده رو انتقاد از شخص و در ادامه با ردیف کردن توهین های مختلف انجام میدیم
سعی کنیم مستقیم یا غیر مستقیم توهین نکنیم به کسی .اگر توان بحث رو نداریم و سریع خشمگین و عصبانی میشیم باید دید مشکل از چیست من نه کسی رو عقده ای میدونم نه توسری بخور نه شبیه این .متاسفم برای این طرز فکر
شب خوش
کلا تخصص شما اینه که بحث رو از راه اصلی جدا کنید و حرف خودتون رو به کرسی بنشونید. ولی متاسفم شاید شخصیت مجازی شما این باشه و هر نقدی در قبال خودتان رو توهین بدانید پس باید متذکر شوم اینجور افراد در جامعه واقعی انسانهایی ضعیف هستند.
در مورده بنده آخر باید بگم: اگر شامل شما نمیشه ولی باید بدانیم اینجور مشکلاتی هست.
من هم از ته دل برای شما متاسفم و هر چه سریعتر فکری بکنید.

navid_r

ب
موفق باشید

هر نقدی در قبال خودتان رو توهین بدانید
.
-در حین بحث با من متوجه شدی با توسری بخور های بیشتری داری اشنا میشی
-همچنین افرادی که عقده شخصیت دارن
-و اتهام غیر مستقیم مولتی یوزری هم بیان میشه

اینا نقد نیستن دوست خوب نقد یعنی بررسی کلام نه حمله به شخص

BaBak.Turk

اخراجی موقت
-در حین بحث با من متوجه شدی با توسری بخور های بیشتری داری اشنا میشی
-همچنین افرادی که عقده شخصیت دارن
-و اتهام غیر مستقیم مولتی یوزری هم بیان میشه

اینا نقد نیستن دوست خوب نقد یعنی بررسی کلام نه حمله به شخص
=خوب شما رو که نگفتم شما رو گفتم؟:redface: من شخصیت های مجازی تو سری خوری رو زیاد می بینم.
=متذکر میشم اگر کسی در دنیای مجازی شخصیت نقد ناپذیر داشته باشد به احتمال یقین در جامعه شخصیت عقده ای دارند و این یک بحث روانشناسی هست.. شاید شما نظری دیگری داشته باشید.
مولتی یورز؟ گفتم شبیه حرف زدن یه نفر هست نگفتم مجازی؟؟ ولی خودت داری خودتو لو میدی ...:biggrin:از کجا فهمیدی من مجازی رو می گم؟ من زیاد به شخصیت های مجازی اطمینان ندارم .
شما نقد نکردین مستقیم بحث رو اینجا کشاندید جوابتان رو هم شنیدید.

navid_r

=خوب شما رو که نگفتم شما رو گفتم؟:redface: من شخصیت های مجازی تو سری خوری رو زیاد می بینم.
=متذکر میشم اگر کسی در دنیای مجازی شخصیت نقد ناپذیر داشته باشد به احتمال یقین در جامعه شخصیت عقده ای دارند و این یک بحث روانشناسی هست.. شاید شما نظری دیگری داشته باشید.
مولتی یورز؟ گفتم شبیه حرف زدن یه نفر هست نگفتم مجازی؟؟ ولی خودت داری خودتو لو میدی ...:biggrin:از کجا فهمیدی من مجازی رو می گم؟ من زیاد به شخصیت های مجازی اطمینان ندارم .
شما نقد نکردین مستقیم بحث رو اینجا کشاندید جوابتان رو هم شنیدید.

بازی کردن با کلمات مناسب نیست هم من میدونم منظور شما از اون صحبت ها چی بود هم شما .
ترجیح میدم نفر سوم بیاد ببینه در جواب نقد ایا جواب درست همین هست که گفتی یا غیر از این

بالا