جواب ارشد اومد

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
آخ جووووووووووون :w42:
بلخره جوابا اومد :w40:
دوستان عزیزی که ارشد شرکت کرده بودند بیان بگن چی کار کردن
فقط زود باشید که من دیگه طاقتم تموم شده:w27:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من خودم که این دوره را پاس کردم،

ولی یکی از دوستام رتبه دو رقمی آورده
از اینجا بهش تبریک میگم
امیدوارم موفق باشه و اونجایی که لیاقتشو داره قبول شه

دخت ترکمن

عضو جدید
سلام بچه هااا;)
یکی بیاد بگه تا چه رتبه هایی میشه شبانه قبول شد؟سقف رتبه چقده
حالا هرگرایشی ازشیمی

ghxzy

کاربر ممتاز
دوستان رتبه 1500 شیمی فیزیک کجا قبول میشه ؟
تهران که قبول نمیشه
صنعتی اصفهان دانشگاه خیلی خوبیه فک میکنم قبول بشه
پارسال که تا 1600 واسه الی گرفته شیمی فیزیک که حتما قبول میشه

Eternal12

عضو جدید
تهران که قبول نمیشه
ممنون از پاسختون ، منبعی یا فایلی دارید که نمونه هایی داشته باشه که چه رتبه ای کجا قبول شده ؟

Aronshid

عضو جدید
سلام دوستان.
من ٨٢٠ آلي، ٨٧٠ شيمي فيزيك، ٩٠٠ معدني و ١٠٠٠ تجزيه شدم. كسي از رتبه هاي چمران خبر داره؟! آلي رو ميتونم بيارم اونجا؟ بقيه گرايشها رو چي؟!

Aronshid

عضو جدید
تهران که قبول نمیشه

چطور ممكنه؟؟ اين جزو اتفاقاي نادر ميتونه باشه كه به شانس بستگي داره! دوستم با ٨٠٠ آلي چمران رو نيوورد چطور اصفهان رو بياره؟؟ نميشه رو اين چيزا حساب كرد:|

Aronshid

عضو جدید
بچه هاي ما امسال رتبه هاي عالي آوردن.. چهار پنج تا دو رقمي و چنتا هم سه رقمي خوب داشتيم. فقد من بودم كه..:cry:

محمدmohammad

عضو جدید
تبریک به همه قبولیا امسال

تبریک به همه قبولیا امسال

سلام دوستان شیمیدان عزیززززززززززززززز
من از بچه های تالار معماری هسم یه سوالاتی داشممممممممممممممممممم
داداشم255 کاربردی آورده به نظرتون کاربردی کجا قبول میشه؟تهران میخواد.:)
رتبه پلیمرش هم همیقده.پلیمر تهران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی بین پژوهشگاه های تهران با دانشگاه های تهران کدوم بهترن؟؟هم از نظر مدرک :):):twisted::twisted:هم امکانات رفاهیییییییییییییییییییییی:thumbsup2::w10:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghxzy

کاربر ممتاز
سلام دوستان شیمیدان عزیززززززززززززززز
من از بچه های تالار معماری هسم یه سوالاتی داشممممممممممممممممممم
داداشم255 کاربردی آورده به نظرتون کاربردی کجا قبول میشه؟تهران میخواد.:)
رتبه پلیمرش هم همیقده.پلیمر تهران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی بین پژوهشگاه های تهران با دانشگاه های تهران کدوم بهترن؟؟هم از نظر مدرک :):):twisted::twisted:هم امکانات رفاهیییییییییییییییییییییی:thumbsup2::w10:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام تبریک میگم به شما و برادرتون
دانشگاه تهران فک نمیکنم قبول بشن ولی از نظر اینده شغلی پژوهشکده پلیمر ایران خیلی بهتره
چون بعد میتونه همونجا استخدام بشه از هر نظر پژوهشگاهها بهتره;)

محمدmohammad

عضو جدید
سلام تبریک میگم به شما و برادرتون
دانشگاه تهران فک نمیکنم قبول بشن ولی از نظر اینده شغلی پژوهشکده پلیمر ایران خیلی بهتره
چون بعد میتونه همونجا استخدام بشه از هر نظر پژوهشگاهها بهتره;)

ولی پژوهشگاه ها امکانات خوابگاهی ندارن.دانشگاه اصفهان پلیمر یا کاربردی چی؟؟؟

ghxzy

کاربر ممتاز
ولی پژوهشگاه ها امکانات خوابگاهی ندارن.دانشگاه اصفهان پلیمر یا کاربردی چی؟؟؟

بله متاسفانه امکانات نداره اما مراکز خوبی هستن
دانشگاه اصفهان هم خیلی عالیه
انتخاب رشته بستگی به علاقه خودشون داره
اما به امید خدا حتما اصفهان قبول میشن بازم میگم هرکدوم خودشون علاقه دارن

محمدmohammad

عضو جدید
بله متاسفانه امکانات نداره اما مراکز خوبی هستن
دانشگاه اصفهان هم خیلی عالیه
انتخاب رشته بستگی به علاقه خودشون داره
اما به امید خدا حتما اصفهان قبول میشن بازم میگم هرکدوم خودشون علاقه دارن

ممنون دوست عزیز..................;) اگه میشد صدتا like میزدم.................

arz_ict

عضو جدید
سلام دوستان میشه لطفا بگید با 3000 شیمی معدنی کجا ها قبول میشه؟

Aronshid

عضو جدید
سلام دوستان میشه لطفا بگید با 3000 شیمی معدنی کجا ها قبول میشه؟

سلام. راستش من زياد از رتبه دانشگاها خبر ندارم ولي اگه مسافت براتون مهم نيس دانشگاهاي پايين رو بزنيد، شبانه هم ميتونيد انتخاب كنيد

rezashimi

عضو
سلام دوستان.
من ٨٢٠ آلي، ٨٧٠ شيمي فيزيك، ٩٠٠ معدني و ١٠٠٠ تجزيه شدم. كسي از رتبه هاي چمران خبر داره؟! آلي رو ميتونم بيارم اونجا؟ بقيه گرايشها رو چي؟!
به نظر بنده برات احتمالش زیاده چمران بگیره

آخرین ویرایش:

26206

عضو جدید
ما كه پارسال ارشد قبول شديم تهران.الانم بيخانمانيم به علت گروني بيش از حد تهران رفتيم اسلام شهر.اگه همين خونه كه اسلامشهره رو تهران ميخواستيم بگيريم چهار برابر ميشد پولش.دوستان كه به شهراي بي صاحبي مثل تهران ميان گول خوابگاه داشتن دانشگاهو نخورن.توخوابگاه با بچه هاي رشته هاي ديگه مثل تربيت بدني ميوفتين شب امتحان فوتبال بازي ميكنن (البته تقصيري هم ندارن رشتشونه ديگه)نميشه اصلا درس خوند.گفتم موقع انتخواب واحد اينو هم در نظر بگيرين.اميد وارم موفق باشين.

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما كه پارسال ارشد قبول شديم تهران.الانم بيخانمانيم به علت گروني بيش از حد تهران رفتيم اسلام شهر.اگه همين خونه كه اسلامشهره رو تهران ميخواستيم بگيريم چهار برابر ميشد پولش.دوستان كه به شهراي بي صاحبي مثل تهران ميان گول خوابگاه داشتن دانشگاهو نخورن.توخوابگاه با بچه هاي رشته هاي ديگه مثل تربيت بدني ميوفتين شب امتحان فوتبال بازي ميكنن (البته تقصيري هم ندارن رشتشونه ديگه)نميشه اصلا درس خوند.گفتم موقع انتخواب واحد اينو هم در نظر بگيرين.اميد وارم موفق باشين.
یه سوال بد جوری ذهنم را درگیر کرده:que:
شما رشته تون را پزشکی زدین، نمیدونستم ارشد پزشکی هم وجود داره!:surprised:

mori1365

عضو جدید
اخه وقتی اطلاع ندارین چرا حرف مزخرف میزندی من داداشم فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی میخونه تنها چیزی که نداره فوتباله!!!!!!!اصلا توی دوره ارشد واحد عملی نداره تربیت بدنی همه درسهاش فیزیولوژیو اناتومیو ازمایشگاه فیزیولوژی هست هست قبل از این که یه چیزی بپرونین برین یکم تحقیق کنید مثل اینه ک منم بیام بگم بچه های پزشکی شبه امتحان همش مشغول تزریقات و واکسن زدن هستن تحصیل کرده های مملکتمون در مورد رشته های دیگه این طوری با تمسخر و حرف میزنن واقعا جای تعجبه

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اخه وقتی اطلاع ندارین چرا حرف مزخرف میزندی من داداشم فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی میخونه تنها چیزی که نداره فوتباله!!!!!!!اصلا توی دوره ارشد واحد عملی نداره تربیت بدنی همه درسهاش فیزیولوژیو اناتومیو ازمایشگاه فیزیولوژی هست هست قبل از این که یه چیزی بپرونین برین یکم تحقیق کنید مثل اینه ک منم بیام بگم بچه های پزشکی شبه امتحان همش مشغول تزریقات و واکسن زدن هستن تحصیل کرده های مملکتمون در مورد رشته های دیگه این طوری با تمسخر و حرف میزنن واقعا جای تعجبه
دوست عزیز، ما معذرت میخوایم از بابت این مورد. شما به خودتان نگیرید. کاملا حق با شماست. احتمالا این شخصی که ایشان اشاره کردن، بیش فعال بوده، تو خوابگاه نصف شب توی اتاق 12 متری میتونسته گل کوچیک بازی کنه اونم یه نفری :surprised:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ارشد

ارشد

سلام
بچه هایی که قبول شدند،لطفا بگن تا بهشون تبریک بگیم و ایول...............