راه های جلوگیری از ترشیدگی ((ویژه دختران دربه در بخت))

سـعید

مدیر بازنشسته
یك-یقه اولین خواستگار رو بچسبیدكه شاید تنها شتر بخت شما باشه.
دو-ناز و لفت و لیس رو بذارید كنار.

سه-در معرض دید باشید، گذشت اونزمان كه می‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سایه می رنجم

چهار-سن ازدواج رو بیارین پایین،همون 17 یا 18 خوبه. بالاتر كه برین همچین بگی نگی از دهن می‌افتین.

پنج-تموم دوست پسراتونو تهدید بهازدواج كنید، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون روخیطبكشید.

شیش- دعای باز شدن بخت رو دور گردنتون آویزون كنید، یه وقتكتابشو دور گردنتون آویزون نكنید كه گردن لطیفتون كج می‌شه.

هفت- پسر‌های فامیل بهترین و در دسترس‌ترین طعمه‌ها هستند، روهوا بقاپیدشون.
هشت- رو شكل و شمایل ظاهری پسرها زیاد حساسیت به خرج ندید،پسرهاهمشونخوشگل، هستند. ( آره خب البته به خورده بیشتر زیرابوهاشونوبردارن خوشگلتر هم میشن)

نه-توی اجتماع بر بخورید، با مردمقاطی شید، با ننه صغرا و بی‌بی عذرا نشست و برخاست كنید، همینا هستن كه شادوماد می‌سازنواستون.

ده-یه كم به خودتون برسید، منظورمآرایش و برداشتن زیر ابرو و ریمل وپودر و سایه و كرم شب و روز و ماسك خیار و فر مژهو خط لب و خط چشم و… نیست. حداقل قیافه یه آدم روداشته باشید.

یازده-در پوشش دقت كنید، لباس چسب وكوتاه فقط آدمای بوالهوس رو دورتون جمعمی كنه، یه پوشش سنگین و اندكی رنگین با حفظمعیارهای دوماد پسند بهترینه.
دوازده-مهمون كه میاد قایم نشید، چایببرید، پذیرایی كنید، خلاصه یه چشمه بیاین كه بعله ما هم هستیم.

سیزده-سعی كنین از هر انگشتتون هفتنوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوی در وهمسایه قر و قمیشبیاد كه دخترم قربونش برم اینجوریه و اونجوریه
چهارده-تا مامانه و باباهه می‌گندخترمون دیگه وقته عروسیشه مثل لبوی نپختهسرخ نشین و در برید،در حركات و سكناتتون این نظر رو تایید كنید و دنبالشوبگیرید
.
پونزده-بلاخره اگه خدای نكرده می‌خواینجزو اون یك میلیون و هفت صد هزار دختربی شوهر نباشید (تازه اگه همه پسرای این مملكتدوماد شن، كه نمی شن) هر چیدارید، رو كنید، منظورم اعضا و جوارحتون نیستمنظورم كمالات و هنرمندیاتتونه
.
شونزده-و اینو بگم كه از هیچ دورهزندگیتون به اندازه وقتی كه با نامزدمحبوبتون زیر سایه درخت توی یه پارك خلوت داریدمعاشقه می كنید لذتنخواهید برد، حالا به بعدنش كارندارم.

هیفده-اگه كسیرو دوسش دارین برین خواستگاریش(نكته: این كار ریسكش خیلی بالاس اگه شازده بگه نه سوجه خنده 1 سال فامیلاتونردیفه .

هیجده-حداقل یه 206 داشته باشین كهطرف به خاطر ماشین هم كه شده بیاد 2تا بشین بده 9 ماه 3 تا بشین.

نوزده-اون یارو كه با اسب سفیدمیادوبی خیال شین.

بیست- خوشگل ترین دختر روی زمینید حالا بعدا اگه فهمید اشکال نداره

.
.
.

البته خانم های محترم در نظر بگیرید که متن بالا کاملا جنبه طنز داره و من حقیر کاملا بی تقصیر هستم..

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.

البته خانم های محترم در نظر بگیرید که متن بالا کاملا جنبه طنز داره و من حقیر کاملا بی تقصیر هستم..
خوبه این خطو نوشتی وگرنه .......:biggrin:

میگم سعید دخترا خودشون درسشونو بلدن....برو بگرد واسه پسرا پیدا کن....اونا بیشتر احتیاج دارن:)

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب.....داشتم از دست میدادمت ها.....خدا رحم کرد:biggrin:

Industrial.Eng-86

عضو جدید
کلی خندیدم:biggrin:مرسی.................
پسرا ترشیده نمیشن..........................ولی مراقب باشین تو خماری یه دختر ناز و خوب و متین و......... نمونین...................................

Industrial.Eng-86

عضو جدید
کلی خندیدم:biggrin:مرسی.................
پسرا ترشیده نمیشن..........................ولی مراقب باشین تو خماری یه دختر ناز و خوب و متین و......... نمونین...................................;)

سـعید

مدیر بازنشسته
من با حامد کاملا موافقم.....آنچه عیان است چه حاجت به بیان است...

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با حامد کاملا موافقم.....آنچه عیان است چه حاجت به بیان است...
نه منظورم من این نبود....
همین بحثهایی که جنبه ی طنز دارند باعث به وجو اومدن تاپیکهای قفل شده میشه.....
یا خودمون رو کنترل کنیم...یا وارد چنین تاپیکهایی نشیم!

bahareh85

عضو جدید
ترشي كه خوش مزس من خيلي دوس دارم
جدا از شوخي يه ضرب المثل هست كه هركسي بخت خودشو داره و براي هر مرد زني وبراي هر مرد زني آفريده شده اين وسط دخترا يا آقايون مجرد خودشون باعث اين مسأله شدن در اين مسأله سرنوشت هر آدمي مشخصه احتياج به تلاش نداره

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه تاپیک به بیراهه کشیده نشه
آقایون سعی کنن زیاد راه حل پیشنهاد نکنن:redface:

viyona

عضو جدید
كاش راه حل هايي هم واسه نترشيدن پسرها ارئه ميداديد

اي آقايون اعتماد به نفس:mad:

ولي جالب بود ;)

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوخی خوبی نبود از تاپیکت خوشم نیومد. البته با این که زمان تاپیک به عهد دیرینه سنگی بر میگرده

m.sabri

عضو جدید
جالب بود...
یك-یقه اولین خواستگار رو بچسبیدكه شاید تنها شتر بخت شما باشه.
دو-ناز و لفت و لیس رو بذارید كنار.

سه-در معرض دید باشید، گذشت اونزمان كه می‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سایه می رنجم

چهار-سن ازدواج رو بیارین پایین،همون 17 یا 18 خوبه. بالاتر كه برین همچین بگی نگی از دهن می‌افتین.

پنج-تموم دوست پسراتونو تهدید بهازدواج كنید، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون روخیطبكشید.

شیش- دعای باز شدن بخت رو دور گردنتون آویزون كنید، یه وقتكتابشو دور گردنتون آویزون نكنید كه گردن لطیفتون كج می‌شه.

هفت- پسر‌های فامیل بهترین و در دسترس‌ترین طعمه‌ها هستند، روهوا بقاپیدشون.
هشت- رو شكل و شمایل ظاهری پسرها زیاد حساسیت به خرج ندید،پسرهاهمشونخوشگل، هستند. ( آره خب البته به خورده بیشتر زیرابوهاشونوبردارن خوشگلتر هم میشن)

نه-توی اجتماع بر بخورید، با مردمقاطی شید، با ننه صغرا و بی‌بی عذرا نشست و برخاست كنید، همینا هستن كه شادوماد می‌سازنواستون.

ده-یه كم به خودتون برسید، منظورمآرایش و برداشتن زیر ابرو و ریمل وپودر و سایه و كرم شب و روز و ماسك خیار و فر مژهو خط لب و خط چشم و… نیست. حداقل قیافه یه آدم روداشته باشید.

یازده-در پوشش دقت كنید، لباس چسب وكوتاه فقط آدمای بوالهوس رو دورتون جمعمی كنه، یه پوشش سنگین و اندكی رنگین با حفظمعیارهای دوماد پسند بهترینه.
دوازده-مهمون كه میاد قایم نشید، چایببرید، پذیرایی كنید، خلاصه یه چشمه بیاین كه بعله ما هم هستیم.

سیزده-سعی كنین از هر انگشتتون هفتنوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوی در وهمسایه قر و قمیشبیاد كه دخترم قربونش برم اینجوریه و اونجوریه
چهارده-تا مامانه و باباهه می‌گندخترمون دیگه وقته عروسیشه مثل لبوی نپختهسرخ نشین و در برید،در حركات و سكناتتون این نظر رو تایید كنید و دنبالشوبگیرید
.
پونزده-بلاخره اگه خدای نكرده می‌خواینجزو اون یك میلیون و هفت صد هزار دختربی شوهر نباشید (تازه اگه همه پسرای این مملكتدوماد شن، كه نمی شن) هر چیدارید، رو كنید، منظورم اعضا و جوارحتون نیستمنظورم كمالات و هنرمندیاتتونه
.
شونزده-و اینو بگم كه از هیچ دورهزندگیتون به اندازه وقتی كه با نامزدمحبوبتون زیر سایه درخت توی یه پارك خلوت داریدمعاشقه می كنید لذتنخواهید برد، حالا به بعدنش كارندارم.

هیفده-اگه كسیرو دوسش دارین برین خواستگاریش(نكته: این كار ریسكش خیلی بالاس اگه شازده بگه نه سوجه خنده 1 سال فامیلاتونردیفه .

هیجده-حداقل یه 206 داشته باشین كهطرف به خاطر ماشین هم كه شده بیاد 2تا بشین بده 9 ماه 3 تا بشین.

نوزده-اون یارو كه با اسب سفیدمیادوبی خیال شین.

بیست- خوشگل ترین دختر روی زمینید حالا بعدا اگه فهمید اشکال نداره

.
.
.

عشقولانه

کاربر بیش فعال
بسی خندیدیم!
پس داستان پسرا چی میشه؟
برا خودشون داستان دارن!
داستان چه عرض کنم رومان!!!!!!!!!!!!

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
الکی میگه. شما گوش نکنید.
اگر دلتون صاف باشه ، اگر سالم باشید ، مطمئن باشید خدا در و تخته رو باهم جور خواهد کرد. بی برو برگرد مطمئن باشید اینو. هرچی که باشید شوهرتون دقیقا مثل خودتون خواهد بود. اگه اسب سفید باشید ، مطمئن باشید یه اسب سیاه در راهه داره می تازه به سمت شما.شک نکنید.

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دلتون صاف باشه ، اگر سالم باشید ، مطمئن باشید خدا در و تخته رو باهم جور خواهد کرد. بی برو برگرد مطمئن باشید اینو. هرچی که باشید شوهرتون دقیقا مثل خودتون خواهد بود. اگه اسب سفید باشید ، مطمئن باشید یه اسب سیاه در راهه داره می تازه به سمت شما.شک نکنید.

راست میگه.....بنظر منم خیلی قشنگ بود.....خیلی سربسته به دخترا گفتی خوشم اومد.....
کاش گوش بدن استاتر عزیز.....

برعکس خدا کسایی رو که زیاد باهم تفاهم ندارن در سلیقه باهم جور میکنه تا اشتباهات هم دیگرو بفهمن و راه تکامل رو طی کنن این فقط عامیانه شماست.;)