+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چه جالب من چاپ 6 رو دارم!!!یعنی خیلی تغییر کرده؟فقط متنش یا سوالاش هم تغییر کرده؟

من امروز از خود انتشارات پرسیدم این مدار 2 کجاست چرا هیچ جا ندارنش گفت تجدید چاپش تا مهر طول میکشه ....شما میگی مرداد؟هرکسی با کاروزرگر کلاس داره لطفا بپرسه تا یه فکری واسه مدار 2 بکنیم
بله خیلی تغییر کرده، کلاً سرفصل‌ها تغییر کرده، متن تغییر کرده، تعداد مثالا زیاد شدن و ...
من از انتشارات پرسیدم گفت مدار 2 تا آخر مرداد میاد، اما این طور که شما گفتی احتمالاً تا همون مهر یا بیشتر طول میکشه.
من با کارو زرگر کلاس دارم، خودش گفت مدار 1 چاپ 9 به بعد و مدار 2 چاپ 8 به بعد قابل قبول هستن.

mo_ha

عضو جدید
شايد روزي واقعيت پيدا كنه!!! من فقط احساس كردم چون اين روزا خيلي به سوالات 5 گزينه اي برخورد ميكنم !!!!

بابا ترسوندی بچه رو ....:biggrin:
شما حتما سوالات دکترا رو حل میکنی لول کاریت بالاتره بابا به فکر ما فقیر بیچاره ها هم باش نمیگی سنگکوب کنیم...:biggrin:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی تغییر در حدیه که کتاب جدید بگیریم؟
برای مثال کتاب چاپ 7 با چاپ 10 چنین تغییراتی دارن:

چاپ 7:
فصل اول تمام عناصر مدار رو گفته از جمله مقاوت و سلف و خازن و دیود و ... کلاً 33 مثال داره و 74 صفحه است.

چاپ 10:
فصل اول فقط مقاومت رو گفته و قوانین KVL و KCL و مدار معادل و ... کلاً 74 مثال داره و 84 صفحه است.
بقیه عناصر غیرخطی مثل سلف و خازن رو برده توی فصل 11.

کلاً تغییرات عمده ای کرده، راه حل‌های جدید اضافه کرده.
اگر چه این کارش مفید بوده، ولی از این کار کارو زرگر خوشم نیومد، چون مثلاً KVL KCL بازی رو که روش انحصاری عبدالعالی توی کتاب پارسه هست رو عیناً توی کتاب خودش آورده.
سر کلاس هم دقیقاً نکته‌های کتاب پارسه رو میگه، مثلاً میگه با مغزتون سئوال رو حل کنید و انقدر جل کنید تا مغزتون گرم شه و ...

توصیه میکنم اگه از کتاب چاپ قدیم استفاده میکنید، حتماً چاپ جدید رو بگیرید.

FAEZEH_EE

عضو جدید
اگر چه این کارش مفید بوده، ولی از این کار کارو زرگر خوشم نیومد، چون مثلاً KVL KCL بازی رو که روش انحصاری عبدالعالی توی کتاب پارسه هست رو عیناً توی کتاب خودش آورده.
سر کلاس هم دقیقاً نکته‌های کتاب پارسه رو میگه، مثلاً میگه با مغزتون سئوال رو حل کنید و انقدر جل کنید تا مغزتون گرم شه و ...

.

من پارسه هم دارم خیلی سادست!!!یعنی به خودش زحمت نداده تستای جوندار حل کنه یا یکم پیچیده تر کنه این روشی هم که میگین آقای زرگر کپی کرده که اساس مداره دیگه چیزه نوینی نمیشه گفت.استادای ماهم میگفتن باید زیاد مثال حل کنین پس استادامون از عبدالعالی تقلید کردن!

منون بابت اطلاع رسانی من به خیال خودم ,با چاپ 6 مشغول بودم:smile:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،مدتهاست توی این فکرم که زبان یا مغناطیس رو حذف کنم.
مغناطیس رو سال 88 پاس کردم و دیگه روش رو هم نگاه نکردم و چون استادمون بد درس داده بود (تقریبا درس نداده بود) هیچ دیدی نسبت به این درس ندارم.به نظرتون اگر برای این درس وقت بذارم میشه 3 تست (به 2 تا هم راضیم) رو بزنی؟ سوالاتش چطوره؟ سوالات ساده هم داخلش داره یا نداره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Muhammad1986

عضو جدید
مغناطیس رو سال 88 پاس کردم و دیگه روش رو هم نگاه نکردم و چون استادمون بد درس داده بود (تقریبا درس نداده بود) هیچ دیدی نسبت به این درس ندارم.به نظرتون اگر برای این درس وقت بذارم میشه 3 تست (به 2 تا هم راضیم) رو بزنی؟ سوالاتش چطوره؟ سوالات ساده هم داخلش داره یا نداره؟

سلام

من که سر رشته ای از مغناطیس ندارم ولی میدونم یعنی توی سایتها دیدم کسانی که صفر هم زدن خیلی بهتر از کسانی که سفید گذاشتن نتیجه گرفتن!!

با کتب پارسه و جهش شاید بشه یه کاری کرد!

Eternal12

عضو جدید
منم دقیقا این سوال رو در مورد الکترومغناطیس دارم. البته من سال 86 پاس کردم ولی اون موقه یه دکترای فیزیک بهمون درس داد و واقعا خوب یاد گرفتیم، حالا سوالم اینه که آیا فصل هایی وجود داره که مطمئن باشیم هرسال ازش سوال میاد؟ یعنی اگه نتونستیم کلشو بخونیم،حداقل چندتا فصل بخونیم.

یونس313

عضو جدید
سلام

من که سر رشته ای از مغناطیس ندارم ولی میدونم یعنی توی سایتها دیدم کسانی که صفر هم زدن خیلی بهتر از کسانی که سفید گذاشتن نتیجه گرفتن!!

با کتب پارسه و جهش شاید بشه یه کاری کرد!
ببخشید محمد فرق سفید گذاشتن با درصد صفر چیه !!!!!!!!!!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زبان رو حذف نکنید، میتونید سئوالاتش رو سریع نگاه کنید و اونایی که بلد هستید رو جواب بدید.

مثلاً توی قسمت vocab، اول به گزینه‌ها نگاه کنید و اگه لغاتی رو بلد نبودید ازش سریع رد شید. اینجوری حتی اگه زباتون خوب نباشه شاید یه تست از اون قسمت رو ببینید.
از تستاس گرامر سریع بگذرید. توی قسمت متن هم معمولاً میشه چند تا از تستاش رو جواب داد، چون اکثر سئوالاش نیازی به دانش زبان نداره و به سرعت عمل شما بستگی داره. اگه زبانتون خوب نیست، تمرین کنید به جای خوندن کامل متن، یه سئوال انتخاب کنید و متن سئوال رو از داخل متن پیدا کنید و ببینید با کدوم گزینه مطابقت داره. البته این روش همیشه جواب نمیده، اما برای اکثر کسایی که زبانشون در سطح ضعیف هست ساده‌ترین روش میتونه باشه.

مغناطیس هم اگه فقط به نظرم چند فصل اولش که خیلی ساده هست رو بخونید، اگه سئوالای کنکور آسون بیاد حتماً میتونید 1 یا 2 سئوال رو جواب بدید و اگه سخت اومد هم که سفید میگذارید. جواب دادن همون 1 یا 2 سئوال مغناطیس، مثل این میمونه که درس کنترل رو 50 یا 60 بزنید.

اکثر استادا تاکید میکنن، درسی رو نخونده نگذارید. چون جدیداً کنکور رو جوری طراحی میکنن که یه درس رو یا خوب بزنید یا بد! با این دید که یه درس رو خیلی خیلی خوب بزنید نرید سر جلسه، برعکس با این دید برید که یک درس که خوب خوندید ممکنه اونقدر سخت بیاد که مجبور شید اونو سفید بذارید. پس باید یه درس دیگه که احتمالاً ساده میاد رو جایگزین اون کنید، نه اینکه اون رو هم سفید بذارید.

ashkan.dec

عضو جدید

سلام دوستان
من تو نت دیدم مغناطیس ‍÷ردازش زیاد کتاب داشت .یکی بود مال الکتریسیته ی ساکن و ... ویکی هم بود کلش بود همه مولفاش یکی بود ها!!
فرقشون؟
جهش چی؟ اصلا در چه سبکی است؟درس و تمامی تست ها با ÷اسخ تشریحی است؟؟
راهیان چی؟
کلا عیب و خوباشون کدومه واسه درس و حل تست ها؟؟؟؟؟؟؟

یونس313

عضو جدید
منم دقیقا این سوال رو در مورد الکترومغناطیس دارم. البته من سال 86 پاس کردم ولی اون موقه یه دکترای فیزیک بهمون درس داد و واقعا خوب یاد گرفتیم، حالا سوالم اینه که آیا فصل هایی وجود داره که مطمئن باشیم هرسال ازش سوال میاد؟ یعنی اگه نتونستیم کلشو بخونیم،حداقل چندتا فصل بخونیم.

من وقتی مغناطیسرو شروع کردم از روی کتاب پردازش خیلی برام سخت بود انگرال های سخت راحل های طولانی و توضیح کم . این باعث شد دید بدی از مغناطیس پیدا کنم . یکی از دوستان که حدود 70 درصد مغناطیس زده بود ازش پرسیدم شما چکار کردید گفت برو مغناطیس رو از روی کتاب پارسه بخون و تستهای چند سال قبل رو تمرین کن . وقتی کتاب پارسه جلد 1 رو خوندم تازه می فهم مغناطیس یعنی چه . توضیح بسیار عالی دکتر عبدالعالی دید بسیار عالیه رو در ذهنم ایجاد کرده . اصلا بنظرم لازم نیست تمرین های بسیار سخت کتاب جهش رو خوند . بجای انها می شه چند تست از سال های قبل فیزیک و برق رو خوند .

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان رو حذف نکنید، میتونید سئوالاتش رو سریع نگاه کنید و اونایی که بلد هستید رو جواب بدید.

مثلاً توی قسمت vocab، اول به گزینه‌ها نگاه کنید و اگه لغاتی رو بلد نبودید ازش سریع رد شید. اینجوری حتی اگه زباتون خوب نباشه شاید یه تست از اون قسمت رو ببینید.
از تستاس گرامر سریع بگذرید. توی قسمت متن هم معمولاً میشه چند تا از تستاش رو جواب داد، چون اکثر سئوالاش نیازی به دانش زبان نداره و به سرعت عمل شما بستگی داره. اگه زبانتون خوب نیست، تمرین کنید به جای خوندن کامل متن، یه سئوال انتخاب کنید و متن سئوال رو از داخل متن پیدا کنید و ببینید با کدوم گزینه مطابقت داره. البته این روش همیشه جواب نمیده، اما برای اکثر کسایی که زبانشون در سطح ضعیف هست ساده‌ترین روش میتونه باشه.

مغناطیس هم اگه فقط به نظرم چند فصل اولش که خیلی ساده هست رو بخونید، اگه سئوالای کنکور آسون بیاد حتماً میتونید 1 یا 2 سئوال رو جواب بدید و اگه سخت اومد هم که سفید میگذارید. جواب دادن همون 1 یا 2 سئوال مغناطیس، مثل این میمونه که درس کنترل رو 50 یا 60 بزنید.

اکثر استادا تاکید میکنن، درسی رو نخونده نگذارید. چون جدیداً کنکور رو جوری طراحی میکنن که یه درس رو یا خوب بزنید یا بد! با این دید که یه درس رو خیلی خیلی خوب بزنید نرید سر جلسه، برعکس با این دید برید که یک درس که خوب خوندید ممکنه اونقدر سخت بیاد که مجبور شید اونو سفید بذارید. پس باید یه درس دیگه که احتمالاً ساده میاد رو جایگزین اون کنید، نه اینکه اون رو هم سفید بذارید.

ممنون
زبانم بد نیست،واسه زبان تخصصی که همین ترم میخوندم با متن زیاد مشکلی ندارم.ترس من اینه که چون ریاضیات و مدار خیلی مهم تر از زبان هستن بعدا پشیمون بشم.امسال سال دوم من هست و مطمئنا برای ریاضی و مدار کاملا آماده میرم سرجلسه(و همینطور دروس دیگه).تو این فکرم که اگر 30 دقیقه زبان رو روی مدار و ریاضی بذارم شاید بتونم با زدن بیشتر ریاضی و مدار زبان رو جبران کنم.از طرفی تا کنکور بایستی کلی روی زبان وقت بذارم و خیلی اعصاب خورد کن هم هست.
مغناطیس رو هم والا همه میگن 2 تا تست گلابی میاد ولی واقعا اونها اونقد گلابی هستن که بشه توی 15 مین دو تا رو زد؟ من برای مغناطسی از 36دقیقه ماکسیمم 15دقیقه میخوام تلف کنم.به نظرتون میارزه؟

Eternal12

عضو جدید
من وقتی مغناطیسرو شروع کردم از روی کتاب پردازش خیلی برام سخت بود انگرال های سخت راحل های طولانی و توضیح کم . این باعث شد دید بدی از مغناطیس پیدا کنم . یکی از دوستان که حدود 70 درصد مغناطیس زده بود ازش پرسیدم شما چکار کردید گفت برو مغناطیس رو از روی کتاب پارسه بخون و تستهای چند سال قبل رو تمرین کن . وقتی کتاب پارسه جلد 1 رو خوندم تازه می فهم مغناطیس یعنی چه . توضیح بسیار عالی دکتر عبدالعالی دید بسیار عالیه رو در ذهنم ایجاد کرده . اصلا بنظرم لازم نیست تمرین های بسیار سخت کتاب جهش رو خوند . بجای انها می شه چند تست از سال های قبل فیزیک و برق رو خوند .
شما همه فصل ها رومسلطید؟ خودتون چه درصدهایی میارید؟

یونس313

عضو جدید
شما همه فصل ها رومسلطید؟ خودتون چه درصدهایی میارید؟

تسلط در مغناطیس مساوی است با حل تست های 10 سال قبل برق و 5 سال فیزیک . من فعلا جلد یک پارسه رو خوندم و نسبتا تست هم حل کردم . دور اول سخته چون مفاهیمش سنگینن . من یادمه مهندس باغستانی می گفت سوال های مغناطیس دارن تکرای می شن .

یونس313

عضو جدید
سلام
دوستانی که علاقمند هستند که در برنامه مطالعاتی مهندس تقدسی شرکت کنند http://www.www.www.iran-eng.ir/show...استاد-برتر-تجزیه-و-تحلیل-سیستم-ها-مهندس-تقدسی اعلام امادگی کنند .

موفق باشید

z_elec_1991

عضو جدید

من مغناطیسو از روی جهش میخونم یعنی یه فصل خوندم.با انتگرال برداری تبدیل دستگاه ها مشکلی ندارم.تمرینای جهش تقریبا 50 درصدو میتونم حل کنم.ولی خیلی از مغناطیس میترسم.خواستم بی خیالش شم.من فک میکردم سوالای کنکور از جهش سخت تره! یعنی جهش سنگینه؟

یونس313

عضو جدید
من مغناطیسو از روی جهش میخونم یعنی یه فصل خوندم.با انتگرال برداری تبدیل دستگاه ها مشکلی ندارم.تمرینای جهش تقریبا 50 درصدو میتونم حل کنم.ولی خیلی از مغناطیس میترسم.خواستم بی خیالش شم.من فک میکردم سوالای کنکور از جهش سخت تره! یعنی جهش سنگینه؟

سلام
منم فکر می کردم روابط برداری رو کاملا مسلط هستم ولی چیزی که از کتاب پارسه یاد گرفتم اینه که قبل از حل مسئله جواب اخر رو یک جورایی حدس می زنیم و خیلی از انتگرال های بی خود رو حساب نمی کنیم روش های حل دکتر بسیار با کتاب جهش فرق می کنه . باید خودتون بخونین تا بفهمین چی می گم . دکتر عبدالعالی یک نابغه در مغناطیس هست
موفق باشید

z_elec_1991

عضو جدید
سلام
منم فکر می کردم روابط برداری رو کاملا مسلط هستم ولی چیزی که از کتاب پارسه یاد گرفتم اینه که قبل از حل مسئله جواب اخر رو یک جورایی حدس می زنیم و خیلی از انتگرال های بی خود رو حساب نمی کنیم روش های حل دکتر بسیار با کتاب جهش فرق می کنه . باید خودتون بخونین تا بفهمین چی می گم . دکتر عبدالعالی یک نابغه در مغناطیس هست
موفق باشید
باید خیلی خوب باشه ممنون

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بحث مغناطیس که قبلاً شده بود!
به نظر من اول از همه کتاب پارسه رو بخونید، و بعد از اون تستای یکی از کتابای جهش یا پردازش رو حل کنید.
از فصل بردار هم که به صورت مستقیم سئوال نمیاد.
یادتون باشه پارسه به تنهایی اصلاً کافی نیست.

اگه کسی همه جلد اول رو بخونه، 70 درصد راه رو اومده، چون مفاهیم جلد دوم خیلی مشابه جلد اول هستن (فقط میدان الکتریکی تبدیل به مغناطیسی میشه) و خوندن با سرعت بیشتری انجام میگیره.
اگه هم وقت زیادی نمیخواید بذارید، 4 یا 5 فصل اول رو بخونید که وقت زیادی نمیگیره و نسبت به بقیه فصول خیلی ساده هست.

sanup2006

عضو جدید
سلام.
من از امروز 28.4.91 میخوام شروع کنم واسه ارشد.
رشته الکترونیک.
پایه زیاد خوبی ندارم.کسی اگر در سطح من بوده و کنکور 91 شرکت کرده یه راهنمایی بکنه و یگه که با چه سیستمی بیشترین بازده رو میتونم بگیرم؟
14 واحدم ترم مهر دارم.
ممنون از دوستان.
با چه رتبه ای غیرانتفاعی سجاد یا دانشگاه امام رضا قبول میشم؟

لطفاََ یک جمع بندی از لیست کتاب های لازم رو بکنید و راهنمایی کنید تا برم بخرم.

خواهشاََ این جمع بندی رو تو پست اول قرار بدید تا هر کسی که میخواد استارت بزنه بدونه با چه کتابی بره جلو.
من خودم کتاب مدار پوران پژوهش رو خوندم و واقعاََ فیدبک خوبی گرفتم.

ممنون .به امید قبولی هممون.!

FAEZEH_EE

عضو جدید
بحث مغناطیس که قبلاً شده بود!
به نظر من اول از همه کتاب پارسه رو بخونید، و بعد از اون تستای یکی از کتابای جهش یا پردازش رو حل کنید.
از فصل بردار هم که به صورت مستقیم سئوال نمیاد.
یادتون باشه پارسه به تنهایی اصلاً کافی نیست.

اگه کسی همه جلد اول رو بخونه، 70 درصد راه رو اومده، چون مفاهیم جلد دوم خیلی مشابه جلد اول هستن (فقط میدان الکتریکی تبدیل به مغناطیسی میشه) و خوندن با سرعت بیشتری انجام میگیره.
اگه هم وقت زیادی نمیخواید بذارید، 4 یا 5 فصل اول رو بخونید که وقت زیادی نمیگیره و نسبت به بقیه فصول خیلی ساده هست.

راستی مغناطیس پارسه رو عبد العالی نوشته؟مثل مدارشه؟

من پارسه دارم ولی اشرفیانه.البته با جزوش داده بود از روی رهیافت هم حل میکنم

کسی رهیافت مغناطیس دیانی چاپ جدیدشون نداره ؟واسه من چاپ دوم (2500 تومن:biggrin:) زیر خاکیه!!!از خواهرم بهم ارث رسیده!میخوام ببینم مثل مدار نشه کلی تغییر کرده باشه.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

بچه ها متن درس کتاب مدار پوران پژوهش مثل کتب دانشگاهی نیست!؟
اخه من هر جایی رو گیر میکنم میرم از روی مدرسان شریف میخونم به نظرم مدرسان خیلی آسونتر و روانتر گفته
نظرتون چیه؟

arman_20

عضو جدید
سلام به همه بچه ها . اینجا اخرین پیام ام رو توی سایت باشگاه مهندسان میذارم . هرچند که کل پیام هام هم کم بوده
ان شاالله که دوستان همگی موفق باشند . چند صفحه قبل صحبت از معنویات شده بود به مناسبت نزدیک شدن ماه رمضون
داستان سوختن حضرت ابراهیم رو میذارم و دیالوگی که داشته . بی خود نبوده که بهش میگفتن پدر ایمان .
..........................................

خليل را در آتش انداختند در اخبار آمده است كه چون آتش نمرود بالا گرفت و ابراهيم را در منجنيق نهاده خواستند كه در آتش اندازند فرياد از فرشتگان برخاست زمين و آسمان و طيور و وحوش به گريه درآمدند حَمَله‏ى عرش و سكنه كرسى آغاز گريستن كردند ملائكه گفتند: بار خدايا! از شرق تا غرب يك آدميست كه تو را به وحدانيت مى‏شناسد اكنون مى‏خواهند كه او را بسوزند ما را دستورى ده تا او را مدد كنيم.
خطاب رسيد كه به نزديك وى رويد اگر از شما مدد طلبيد مُمِدّ و معاون وى باشيد

اول ملك‏الرياح بيامد و بر خليل عليه‏السلام سلام كرد ابراهيم جواب داد و گفت تو چه كسى كه بر بيچارگان و بى‏كسان سلام مى‏كنى؟ گفت: اى خليل من فرشته موكل بر بادهاام آمده‏ام تو را مدد دهم اگر فرمايى لشگر باد را امر كنم تا تمام جمرات آتش را بردارند و در خانه‏هاى نمروديان افكنند و ابدان و امتعه ايشان را بدان آتش محترق سازند ابراهيم گفت نمى‏خواهم كه در اين حال پناه جز به ملك متعال برم

ملك السحاب بيامد كه اى خليل همه ابرها محكوم فرمان منند اگر مرا امر كنى بگويم تا قطرات بر آن جمرات افشانند
ابراهيم گفت: مهم خود را به حق واگذاشته‏ام و چشم از مددكارى اين و آن برداشته‏ام

ملك الجبال برسيد و گفت: اى پدر ملت و اى صاحب خلّت حكم فرماى تا كوه‏هاى بابل را بر سر نمروديان فرود آرم همه را در زير كوه‏هاى بلند پست گردانم
ابراهيم گفت نمى‏خواهم كه غير حق را در مهم من مدخلى باشد

ملك الارض پيش آمد كه اى خليل جليل طبقات زمين مأمور منند اجازت ده تا زمين بابل را گويم تا همه نمروديان را فرو برد گفت: خلّوا بينى و بين حبيبى بگذاريد مرا با دوست تا هر چه خواهد بكند.

در آخر جبرئيل عليه‏السلام بيامد در وقتى كه ابراهيم از منجنيق جدا شد و به حظيره آتش نزديك رسيد نعره زد كه اى خليل هل لك من حاجة هيچ حاجت دارى؟ ابراهيم گفت اما اليك فلا حاجت دارم اما به تو ندارم جبرئيل فرمود كه بدانكس كه دارى بخواهد ابراهيم جواب داد كه علّمه بحالى حسبى من سؤالى دانستن او حال مرا از سوال باز مى‏دارد يعنى چون او مى‏داند چه گويم و چون بى‏خواستن مراد مى‏دهد چه جويم.

جبرئيل با وى گفت كه چرا بآنكس كه حاجت دارى نمى‏گويى
گفت چون دوست دوست را سوختن خواهد زيستن روا نيست
همان ساعت خطاب رسيد كه چون دوست مراد دوست خواهد خواهد سوختن سزا نيست

كما قال: يا نار كونى بردا و سلاما على ابراهيم
اى آتش بر ابراهيم سرد و به سلامت شو كه هر كه در بلاى دوست به طريق تسليم در آيد هر آينه از كوره محنت خالص و سليم برآيد.
......................
با ارزوی موفقیت و سلامتی و خوشبختی برای همه . از ماه رمضون و شب قدر استفاده کنید . یا علی .

ashkan.dec

عضو جدید
سلام بر دوستان
باور کنین حالم از {معادلات مشتقات جریی و معادلات گرما اینا }بهم می خوره ::D عجب بحث مزخرفی هست مگه نه؟
شما در چه وضعین؟؟؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گل پشت کنکوری
دیروز رفتم کتابخونه حرم جاتون خالی 6 ساعت درس خوندم :D
حالا اومدم بگم کلی ذوق کردم شمام درس بخونین هرچند امروز به جاش هیچی نخوندم:redface:
شما چقدر میخونین در روز دوستان؟ یعنی چند ساعت در روز بخونیم خوبه!:cool:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
باور کنین حالم از {معادلات مشتقات جریی و معادلات گرما اینا }بهم می خوره ::D عجب بحث مزخرفی هست مگه نه؟
شما در چه وضعین؟؟؟

واسه من که شیرین ترین مبحث همین قسمته.تا باشه معادلات دیفرانسیل

ashkan.dec

عضو جدید
سلام به دوستان گل پشت کنکوری
دیروز رفتم کتابخونه حرم جاتون خالی 6 ساعت درس خوندم :D
حالا اومدم بگم کلی ذوق کردم شمام درس بخونین هرچند امروز به جاش هیچی نخوندم:redface:
شما چقدر میخونین در روز دوستان؟ یعنی چند ساعت در روز بخونیم خوبه!:cool:
ما هم می خونیم دیگه:D
یه روز 2 تا 3 ساعت یه روزم 5 تا 6 ساعت:)

B of S

عضو جدید
سلام.
من از امروز 28.4.91 میخوام شروع کنم واسه ارشد.
رشته الکترونیک.
پایه زیاد خوبی ندارم.کسی اگر در سطح من بوده و کنکور 91 شرکت کرده یه راهنمایی بکنه و یگه که با چه سیستمی بیشترین بازده رو میتونم بگیرم؟
14 واحدم ترم مهر دارم.
ممنون از دوستان.
با چه رتبه ای غیرانتفاعی سجاد یا دانشگاه امام رضا قبول میشم؟

لطفاََ یک جمع بندی از لیست کتاب های لازم رو بکنید و راهنمایی کنید تا برم بخرم.

خواهشاََ این جمع بندی رو تو پست اول قرار بدید تا هر کسی که میخواد استارت بزنه بدونه با چه کتابی بره جلو.
من خودم کتاب مدار پوران پژوهش رو خوندم و واقعاََ فیدبک خوبی گرفتم.

ممنون .به امید قبولی هممون.!

سلام بر شما

زمان بدی برای شروع نیست اما با واحدهایی که در مهرماه دارید شاید مهمترین ماه ها یه مقداری براتون سخت بشه ! ... برای شروع به نظرم مدار و ریاضی مناسب ترین انتخاب ها هستند .. شرایط سال اول بنده تقریباً شبیه شما بود با این تفاوت که من اون موقع 19 واحد از جمله دروسی که در کنکور میومدن داشتم .. در مورد رتبه ی قبولی غیر انتفاعی سجاد و امام رضا (ع) خیلی اطالاع ندارم .. توضیحات بیشتر رو در اینجا آوردم :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/144715-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87/page2

موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.