واحد شهریار_شهر قدس

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به چی میخندی تو؟!

هه هه هه هه ، باید زحمت بکشی :D
حیف که دست من نیست اگرنه به همه همدانشگاهیا مقام میدادم
اخی

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان من اون به اون اعصاب خوردت جواب بدم یا به اون گل دادن و خنده ات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D
خو اون كتكه ماله خنديدن خودت بود اون گله هم ماله اين كه پست ميدي به بچه هاي يوني..
هركدومو دوس داري قبول كن

آی دلم داره میسوزه ، آی هوااااااااااااار :D
بي مزه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین دوست باشین باهم:D ...دانشگاهمون خیلی بد شده جدیدا ...:razz:ورودی های جدید خیلی خطرناکن...
ما با هم دوستیم :D از چه لحاظ خطرناکن ؟؟؟؟؟؟
اگه کسی چیزی گفت برو پیش حسن پور رئیس دانشگاه ، اونجا تازه یه پارتی پیدا کردم :D فقط کافیه بگی از طرف من اومدی اونطرفو نابود میکنن
اگه هم که خودم بودم که هیچی ، هرکس با من در افتاد ور افتاد ، دوستان در جریان هستن ...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی چیزی گفت برو پیش حسن پور رئیس دانشگاه ، اونجا تازه یه پارتی پیدا کردم :D فقط کافیه بگی از طرف من اومدی اونطرفو نابود میکنن
اگه هم که خودم بودم که هیچی ، هرکس با من در افتاد ور افتاد ، دوستان در جریان هستن ...

کلا عجیبن معلوم نیست اومدن یونی یا.....دانشگاهمون خیلی گرفته دانشجو..اصلا بچه های سابق رو نمیشه پیداکرد..:(

اهان پس پارتی هم دارین ..نه کسی نمیتونه حرفی بزنه فقط محیط یونی سنگین شده..مرسی دوست خوب هم دانشگاهی محترم از لطفت..مشکلی پیش بیاد راهنمایی خواهم گرفت..ممنون:)

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرین دوست باشین باهم:D ...دانشگاهمون خیلی بد شده جدیدا ...:razz:ورودی های جدید خیلی خطرناکن...
ما دوستايي به اين خوبي هستيم

خیلی خشنیا !!!!!!!! :w43::D
خوتتي

بفرما خودت اعتراف كردي خشن تشريف داري.ديگ به ديگ ميگه تهديگ

راستي فاطمه چرا نمياد علي؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید ختمت هم دانشگاهیان عزیز
با توجه به سمت جدید بنده خواهش مند است به جای واژه نامانوس حمید از معادل آن ( حمید خان ) استفاده بفرمایید .!
با تشرکر
:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا عجیبن معلوم نیست اومدن یونی یا.....دانشگاهمون خیلی گرفته دانشجو..اصلا بچه های سابق رو نمیشه پیداکرد..:(

اهان پس پارتی هم دارین ..نه کسی نمیتونه حرفی بزنه فقط محیط یونی سنگین شده..مرسی دوست خوب هم دانشگاهی محترم از لطفت..مشکلی پیش بیاد راهنمایی خواهم گرفت..ممنون:)
نه من پارتی ندارم ، دوست دوستم پارتیه بعد دوستمم دوست اونه اونوقت منم دوست دوستمم دیگه :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوتتي

تویــــــــــــــی
بفرما خودت اعتراف كردي خشن تشريف داري.ديگ به ديگ ميگه تهديگ

راستي فاطمه چرا نمياد علي؟
من خشنم ؟؟؟؟؟ من ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا از من خشونت دیدی ؟؟؟؟؟؟؟ جز اون یه بار که به اون متور دوترکه جلو دانشگاه گیر دادم
کی میگه نمیاد؟؟؟؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به سمت جدید بنده خواهش مند است به جای واژه نامانوس حمید از معادل آن ( حمید خان ) استفاده بفرمایید .!
با تشرکر
چایی پوست بکن برای خودت حـــــــمید خان:D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین ، البته میتونه سه جلسه غیبت کنی :D
هان ؟؟؟؟؟؟ چرا من !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:D

حمیدو حذفش کن ..اقای مدیر خیلی مغروور شده جدیدا:razz:

بچه ها ی دانشگاه شهر قدس واقعا تو توهم هستن...نمونه ش حمیذ..اتیش پاره یاهمون love song ..بوگاتی..بجز فاطمه ..افرین بعش که داره خوب درساشو میخونه;)

fatemeh_ch

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
ببخشید من خیلی درگیر درس و پایان نامم دانشگاه هم خیلی کم میام اگه خدا بخواد دارم از شر دانشگاه شهر قدس راحت میشم..
افتخار دیدن الناز خانمو نداشتم ولی سیما جونو دیدم.
خوشحالم که حداقل این دانشگاه کوفتی باعث شد دوستای خوبی مثه شما پیدا کنم.:gol:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
ببخشید من خیلی درگیر درس و پایان نامم دانشگاه هم خیلی کم میام اگه خدا بخواد دارم از شر دانشگاه شهر قدس راحت میشم..

سلام ..فدات عزیزم:w40: ....دانشگاه کوفتی رو واقعا موافقم:cool: ...موفق باشی عزیزم ایشالا بخوبی از پسش برمیای ....قربونت:redface:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشرکر
:surprised:
من خشنم ؟؟؟؟؟ من ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا از من خشونت دیدی ؟؟؟؟؟؟؟ جز اون یه بار که به اون متور دوترکه جلو دانشگاه گیر دادم
کی میگه نمیاد؟؟؟؟
بهله.ت.صيفاتشو خودت زياد تعريف كردي؟اون بارم كه خودم ديدم اثبات شد...
اخه من نديدمش
چایی پوست بکن برای خودت حـــــــمید خان:D
خوب اومدي:D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
به به.چه عجب.ماهم خوشحاليم كه با دوست خوبي مث تو اشنا شديم فاطمه جون...موفق باشي عزيزم:redface:
حمیدو حذفش کن ..اقای مدیر خیلی مغروور شده جدیدا:razz:

بچه ها ی دانشگاه شهر قدس واقعا تو توهم هستن...نمونه ش حمیذ..اتیش پاره یاهمون love song ..بوگاتی..بجز فاطمه ..افرین بعش که داره خوب درساشو میخونه;)
النازززززززز؟؟من كه توهم نزدم كه.منو جمع نبند:D
من خيليم حالم خوبه:))

بالا