علاقه مندان به نقاشی

+نگاه

عضو جدید
سلام...
من هم گاهی واسه دل خودم طراحی میکنم..سیاه قلم...
طبیعت رو براساس تخیل و تصوراتم به تصویر می کشم...البته کلاس نرفتم و حرفه ای بلد نیستم!!!
خوشحال میشم اگه نظرتون رو درباره طرح هام بگید و راهنماییم کنید تا بهتر بکشم...:gol:
اول نظرتون رو درباره این یکی بگید:

منم علاقه به سیاه قلم دارم ولی زیاد وارد نیستم.
اینکه بدون کلاس رفتن، کشیدید، باید گفت پس شما توانایی بالایی دارید.
ولی وقتی اصولی تر یاد بگیرید زاویه دید، دستتان می آید.
یه نکته که توجه منو جلب کرد توی درخت اول بین ریز شاخه ها و شاخه های بزرگتر باید یه هماهنگی باشه، درست نمیگم؟
کارتون خوبه ادامه بدید انشا... موفق می شوید.:gol:

مهندس2010

عضو جدید
سلام
واقعا زيباست.
به نظر من توجه شما به جزييات خيلي بالاست مثل سايه درختان و ... خصوصا اين كه تخيلي هست.
به نظر من شما به كلاس نياز نداريد فقط اگر بتونيد كارهاي ديگران رو زياد ببينيد و سبك مورد علاقتون رو قطعي انتخاب كنيد و همين طور ادامه بدين ، به اميد خدا در آينده يكي از بزرگترين نقاشان كشور خواهيد بود

ممنون...
این نظر لطف شماست:gol:

مهندس2010

عضو جدید
سلام
مهندس من چون خودم این کا رو انجام میدم اگراشکال نداره یه سوال بپرسم ازتون البته من در حدی نیستم که نظر بدم.
شما با زغال کشیدید؟؟؟
آخه خونه ها به ظرافتی که با قلم بکشید نیست اما توی طراحی درخت ها و جزئیات عالیه.

سلام..
خواهش می کنم..نه..من تا حالا با زغال کار نکردم...درسته،خونه ها ظرافت نداره هنوز!!!
آخه این طرح از کارهای اولیه منه...و هنوز تازه وارد بودم!!!:D
انشاا...طرح های بعدی رو هم میذارم..خوشحال میشم باز هم منو راهنمایی بفرمایید.:gol:

مهندس2010

عضو جدید
سلام.
خیلی خوب.... به نظر میاد این تصویر رو تو رویا دیده باشید یا اینکه یه تصویر از کودکی تو ذهنتون باقی مونده.
اینکه کلاس نرفتید و اینجور کشیدید خیلی ارزش داره. من نقاشیم خوب نیست ولی به هنر علاقه دارم و به کارهای هنری دقت میکنم. کارتون خوبه ولی احساس میکنم جای یه چیزی سمت چپ جاده خالیه...

ممنونم از حسن نظر شما...

مهندس2010

عضو جدید
قشنگه .

بنظر من اين نقاشي ها با آدم صحبت ميكنن ...

با اينكه كلاس نرفتيد ، كارتون خيلي خوبه .

من هم خيلي علاقه به طراحي دارم ... ولي هيچ وقت يه طراح خوب نبودم ....

درعوضش رفتم سمت گيتار

متشکرم...:smile:
درسته...من هر وقت طراحی میکنم،با کشیدن قلم روی کاغذ آروم میشم...
گیتار خیلی عالیه...
من یکی از طرفداراشم...وخیلی مشتاقم بتونم زودتر یاد بگیرم;)
گیتار هم آرامش خاص خودش رو داره...
امیدوارم در کارتون موفق و پیروز باشید...:gol:

sonya.b

عضو جدید
سلام...
طبیعت رو براساس تخیل و تصوراتم به تصویر می کشم...البته کلاس نرفتم و حرفه ای بلد نیستم!!!
خوشحال میشم اگه نظرتون رو درباره طرح هام بگید و راهنماییم کنید تا بهتر بکشم...:gol:

سلام دوست عزیز. والا من زیاد از نقاشی حرفه ای سر در نمیارم اما به عنوان یه بیننده میتونم بگم خیلی طراحیتون به دل میشینه. من کلی دوسش داشتم. شما استعدادش رو دارید پس حتما ادامه بدید . قطعا موفق میشید :gol:

مهندس2010

عضو جدید
منم علاقه به سیاه قلم دارم ولی زیاد وارد نیستم.
اینکه بدون کلاس رفتن، کشیدید، باید گفت پس شما توانایی بالایی دارید.
ولی وقتی اصولی تر یاد بگیرید زاویه دید،دستتان می آید.
یه نکته که توجه منو جلب کرد توی درخت اول بین ریز شاخه ها و شاخه های بزرگتر باید یه هماهنگی باشه، درست نمیگم؟
کارتون خوبه ادامه بدید انشا... موفق می شوید.:gol:

ممنون از حسن نظر شما...
این از کارهای اولیه ست،پس طبیعتا اشکالاتی داره...
لطفا در سایر طراحی هایی که خواهم گذاشت نظراتتون رو دریغ نفرمایید..

مهندس2010

عضو جدید
سلام دوست عزیز. والا من زیاد از نقاشی حرفه ای سر در نمیارم اما به عنوان یه بیننده میتونم بگم خیلی طراحیتون به دل میشینه. من کلی دوسش داشتم. شما استعدادش رو دارید پس حتما ادامه بدید . قطعا موفق میشید :gol:

متشکرم..
این نظر لطف شماست...

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..
خواهش می کنم..نه..من تا حالا با زغال کار نکردم...درسته،خونه ها ظرافت نداره هنوز!!!
آخه این طرح از کارهای اولیه منه...و هنوز تازه وارد بودم!!!:D
انشاا...طرح های بعدی رو هم میذارم..خوشحال میشم باز هم منو راهنمایی بفرمایید.:gol:
شرمنده اگر سوالی پرسیدم
اما کارتون عالیه

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

سلام
خيلي عاليه
با وجود اينكه كلاس نرفتيد ولي خيلي زيبا تصورات و تخيلاتتونو روي كاغذ ترسيم كرديد
به نظر من حيفه
حتما حرفه اي دنبال كنيد ما شا الله توانايو استعدادشو كه داريد يقينا موفق خواهيد شد
منتظر طرح هاي بعدي شما هستيم

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

سلام.

کار خیلی قشنگی هستش.

طراحی توی نقاشی حرف اولو میزنه، حتی اگه کسی بخواد رنگ روغن یا آبرنگ کار کنه باید اول طراحیش خوب باشه.

به نظر من جالا که شما خوب طراحی میکنین، دنبال سوژه‌های تازه و مبتکرانه‌تر برین.

درضمن بهتون تبریک میگم! به نظر من هر کسی تو هر رشته‌ای چه مهندسی و چه ... باید کمی هم از هنر سردربیاره، چون گذشته از چیزای دیگه برای آرامش روانی خیلی خوبه ...

موفق باشین.

مهندس2010

عضو جدید
سلام
خيلي عاليه
با وجود اينكه كلاس نرفتيد ولي خيلي زيبا تصورات و تخيلاتتونو روي كاغذ ترسيم كرديد
به نظر من حيفه
حتما حرفه اي دنبال كنيد ما شا الله توانايو استعدادشو كه داريد يقينا موفق خواهيد شد
منتظر طرح هاي بعدي شما هستيم

ممنونم...
چون این طرحا بیشتر کار دل...هر چه از دل برون آید،لاجرم بر دل نشیند:D
حتما...به فکرش هستم...البته در کنار متالورژِی ی ی ی ی ی ی ....;)
مرسی از نظرتون..

مهندس2010

عضو جدید
سلام.

کار خیلی قشنگی هستش.

طراحی توی نقاشی حرف اولو میزنه، حتی اگه کسی بخواد رنگ روغن یا آبرنگ کار کنه باید اول طراحیش خوب باشه.

به نظر من جالا که شما خوب طراحی میکنین، دنبال سوژه‌های تازه و مبتکرانه‌تر برین.

درضمن بهتون تبریک میگم! به نظر من هر کسی تو هر رشته‌ای چه مهندسی و چه ... باید کمی هم از هنر سردربیاره، چون گذشته از چیزای دیگه برای آرامش روانی خیلی خوبه ...

موفق باشین.

سلام
از این همه لطف شما ممنونم...باشه، حتما..
دقیقا همینطوره...طراحی به من آرامش خاصی میده...
اصولا هر وقت دلم می گیره طراحی می کنم...
منتظر نظرات زیباتون در سایر طراحی هام هستم..
موفق باشید...

مهندس2010

عضو جدید
طراحی

طراحی

سلام...:gol:
از همه دوستان به خاطر نظرهای زیباتون ممنونم...
البته من یه 7ماهی میشه که طراحی نکردم و همه ی این طراحی ها از قبلا هست...
اینم از سایر طراحی هام :

آخرین ویرایش:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طرح هاتون حس جالبي به من ميده و خيلي دوسشون دارم . واقعا زيبا هستن. ميشه رگه هاي احساس رو درونش ديد ولي يه كم فضاش غمگينه هر چند كه معتقدم اين غم گاهي لازمه هنر و معناگرايي هست ولي اميدوارم هيچ وقت مثل تك خانه طرح هاتون تنها و غريب نباشيد...:gol:

r.akbari.mo

عضو جدید
دوست عزیزم،به قدری از طراحی هاتون لذت می برم که دوست داشتم تو محیط طراحیاتون زندگی کنم.میتونم اسمتونو بپرسم ؟

مهندس2010

عضو جدید
سلام
طرح هاتون حس جالبي به من ميده و خيلي دوسشون دارم . واقعا زيبا هستن. ميشه رگه هاي احساس رو درونش ديد ولي يه كم فضاش غمگينه هر چند كه معتقدم اين غم گاهي لازمه هنر و معناگرايي هست ولي اميدوارم هيچ وقت مثل تك خانه طرح هاتون تنها و غريب نباشيد...:gol:

ازین که دوسشون دارید و درکشون کردید خوشحالم...:smile:
متشکرم...من تنهایی رو دوست دارم...ولی غریب بودن رو نه...
منم امیدوارم به تمام آرزوهاتون در زندگی برسید...:w27:

مهندس2010

عضو جدید
دوست عزیزم،به قدری از طراحی هاتون لذت می برم که دوست داشتم تو محیط طراحیاتون زندگی کنم.میتونم اسمتونو بپرسم ؟

ممنونم...
خود من هم هر وقت طراحی می کنم...خودم رو با اون فضا تصور می کنم...:D انگاری خودم اونجا هستم...وبعد شروع به کشیدن می کنم...;)

sonya.b

عضو جدید
یه نقطه مشترکی که توی همه طراحی هاتون دیده میشه سادگی و صداقت بینهایتش هست!!! به دور از هیاهوی زندگی واقعی به آدم یه آرامش خاصی میده!!! خوش به حالتون که حداقل میتونید توی نقاشی هاتون این آرامش رو داشته باشید. براتون بینهایت آرزوی موفقیت میکنم حتما کارتون رو ادامه بدید.

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
نقاشي هاي زيبايي هستن ... با آدم حرف ميزنن ...

معني وآرامش خاصي داره

بهتون تبريك ميگم ، سعي كنيد بيشتر طراحي كنيد ..

مهندس2010

عضو جدید
یه نقطه مشترکی که توی همه طراحی هاتون دیده میشه سادگی و صداقت بینهایتش هست!!! به دور از هیاهوی زندگی واقعی به آدم یه آرامش خاصی میده!!! خوش به حالتون که حداقل میتونید توی نقاشی هاتون این آرامش رو داشته باشید. براتون بینهایت آرزوی موفقیت میکنم حتما کارتون رو ادامه بدید.

ممنونم...آره...مگه اینکه این طراحیا بتونن به من یه کم آرامش بدن...
باشه...اگه دل و وقتی بود ادامه میدم...
من هم امیدوارم شما در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید...

مهندس2010

عضو جدید
نقاشي هاي زيبايي هستن ... با آدم حرف ميزنن ...

معني وآرامش خاصي داره

بهتون تبريك ميگم ، سعي كنيد بيشتر طراحي كنيد ..

متشکرم...این چشمای شماست که زیبا می بینه...:gol:

امیدوارم بتونن این آرامش رو به دیگران هم منتقل کنند...

اگه دلی بود و فرصتی...چشم ، حتما دوباره طراحی می کنم...

مطهره محسنی

عضو جدید
اینم از 4 تای دیگه ش:
امیدوارم که خوشتون بیاد...:smile:

منتظر نظرات قشنگتون هستم:gol:

سلام. خوشحالم که باز کارهای قشنگتون رو میبینم.
من خودم اون دوتای قبلی رو بیشتر دوست داشتم. احساس میکنم واقعی تر بودن. یک نکته ای که توی کارهاتون تکرار میشه کشیدن خونه اس. دلیل خاصی داره؟ به نظرم داره تکراریشون میکنه. البته واقعا طرح آخر رو دوست داشتم. در مورد طرح دخترک هم باید بگم که به نظرم اجزای صورتش با هم هماهنگی ندارن.
امیدوارم طرح های جدیدی رو ازتون ببینم.
موفق باشید