استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

imdavood

عضو جدید
سلام به دوستان.منم امروز رفتم برای طب صنعتی.
مراحلو همونجوری که آقا رامین گفته بود ،برید جلو ،ولی بعضی از مراحل فرق میکرد.
فکر کنم به خاطر سمتی بود که برامون در نظر گرفته بودن.من که کاردانی مکانیکم سمتمو زده " افسر آتش نشان / راننده" ولی من که اصن گواهینامه ندارم!!!
توی تست رادیو گرافی هم به من گفتن که باید امروز ساعت 7 یه غذای سبک بخوری بعدشم یه شیشه روغن کرچک داد گفت اینو بخور دیگه غذا نخور .ینی فردا هم باید ناشتا برم.
فکر میکنم این برای آتش نشانا باشه ، برای تست ستون فقرات یا یه همچین چیزی.
بعد توی تست ورزش که باید به مدت 7دقیقه با سرعت 60 RPM به طور ثابت رکاب میزدیم که من نتونستم،گفتن که برات این تستو نمیزنیم ولی برو حداقل سه هفته ورزش کن ،دوباره بیا تست بده.
گفت که اگه همینو برات رد کنیم ممکن رد بشی یادر حالت خوشبینانه بری کمسیون،که اونجوری میره برای 1 ماه دیگه.
منم گفتم میرم همون سه هفته دیگه میام.
گفتن که برای آتش نشان از همه چی مهمتر همین تست ورزشه.اگه وقت دارید از الان برید وززش کنید که اون روز کم نیارید.
یه نفر دیگه هم کاردانی دیدم که گفت سمتشو نمیدونم چیه " حمل و نقل "زده بودن.

توی تست شنوایی هم چون خیلی بدیو بدیو کرده بودم ضربان قلبم خیلی بالا بود اصن صدای قلبم نمیزاشت چیزی بشنوم.
یارو هم گفت که شاید گوشات کثیف شده برو یه شستشو بده بعد بیا، یه چیزی رو نامم نوشت ، رفتم پیش دکتر گوش حلق بینی .
اونم گفت برو یه هفته با این دارو که برات مینویسم گوشتو شستشو بده بعد بیا .منم رفتم دوباره پیش شنوایی سنجه گفتم من میتونم یه بار دیگه تست بدم ،اون موقع استرس داشتم .
اونم آدم باحالی بود گفت بیا بشین ببینیم چطور میشه .که دفعه دوم نتیجه بهتر شد و تایید کرد.
ازمایش ادرار هم دوبار دادیم، یه دونه تو طب صنعتی یه دونه هم تو خ بهشت .که اولی دوربین نداشت ولی دومی داشت.
اولی رو پول ندادیم ولی دومی 21250تومن باید کارت میکشیدیم که آقا رامین در مورد این قبلا گفته بود.
ازمایش خون هم که فردا باید جوابشو بگیریم.
ازمایش دانپزشکی رو هم زده احتیاجی نیست .
بقیه کارا هم موند برای فردا.

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید
ای گفتی ...
اینجا پلی اکریل با این گندگیش غذاش کپی پیست غذای دانشگاست !!!!! :confused:
کاراموزی پالایشگاه اصفهان بودم غذاش دو مدل بود یکی رو انتخاب میکردی تازه دسر بستنی ماست یا .... به انتخاب برمیداشتی و نوشابه و ...
اونجا عسلویه امیدوارم کمتر از این نباشه ! کسی از وضع غذا اطلاع داره بگه خوشحال بشیم ;)

غذاش عالیه رامین جان..
خوروش قیمه میدن 1وجب روغن روشه
پرگوشتم هست..
الان که دارم مینویسم آب از لب و لوچم داره میچکه...
با ته دیگ اوففف...
کباباش که نگو...
برشته و مغز پخت..
نوشیدنیا.... ردیفه

هادی..

عضو جدید
سلام
ماشاالله دوستان وقتی بیکار میشن شروع میکنن به شایعه سازی....
شهریور!!!!!!!!!!!!!
قربونت برم حداقل یه حرف بزن بشه باعقل جورش داد....
هنوز بعضی از بچه های پارس جنوبی نامه طب نگرفتن....
اصلا بهتره بگین آبان یا آذر... تا اگه زودتر بشه یه حال مضاعف داشته باشه...
نه اینکه بگین شهریور، اونوقت تا اواخر مهر مثل کباب رو آتیش جلز و ولز بکنین...

mansour.mm20

عضو جدید
فکر کنم به خاطر سمتی بود که برامون در نظر گرفته بودن.من که کاردانی مکانیکم سمتمو زده " افسر آتش نشان / راننده" ولی من که اصن گواهینامه ندارم!!!
گرایشت چیه داوود؟:huh:

mordabpir

عضو جدید
سلام
ماشاالله دوستان وقتی بیکار میشن شروع میکنن به شایعه سازی....
شهریور!!!!!!!!!!!!!
قربونت برم حداقل یه حرف بزن بشه باعقل جورش داد....
هنوز بعضی از بچه های پارس جنوبی نامه طب نگرفتن....
اصلا بهتره بگین آبان یا آذر... تا اگه زودتر بشه یه حال مضاعف داشته باشه...
نه اینکه بگین شهریور، اونوقت تا اواخر مهر مثل کباب رو آتیش جلز و ولز بکنین...

آقا هادی
داداش گلم
منم برام عجیبه که شهریور آموزشی شروع بشه
ولی چیزی که به من گفتن این بود که شهریور شروع میشه

ha_mi

عضو جدید
کارت چه بانکی رو قبول میکنن؟

فرقی نداره وحید، شتاب باشه کافیه فقط ممکنه شانست بگیره اون تایم سرور بانکت قط باشه بره من که ملی مشکلی نبود اون موقه ...
صب اوله وخت وحید دمش گرم گف رامین نوشته برو بخون، بره منم عینه همون رامین بود مراحل فقط فردا برم جوابارو بگیرم و پیش دکتر بره نظر نهایی، رامین بره تو بره مشاوره تخصصی چیزی پر نکرد نه ؟ یه یارویی بود میگف این پزشک اخری که نظر اخرو میده خیلی گیره و دنیال یه چیز میگرده بفرسته طرفو کمیسیون امیدوارم اینطور نباشه :(
بره دوستان شهرستانی که ممکنه بره رفتن و اینا مشکل بخورن چون اگه بخاین با آژانس برین خیلی واستون میفته بالای 20-30 تومن در حالی که مثه من میتونید با 2 تومن جمش کنید، جون امروز خیلی از بچه هارو دیدم چون مسیرارو نمیدونسن مجبور بودن بره یه مسیری که پیادش همش ده دیقس اژانس بگیرنو 3-4 تومن پول بدن.
اول برید مترو بهشتی (لاین 1) پیاده شید بعد از خروجی مصلی بیاید بیرون اومدید بیرون یه خیابون میبینید که بهشتیه دسته چپتونو (سمت شرق) بگیرید برید بعد میرسید به خیابون قنبرزاده که اونو بپیچید به سمته بالا تا برسید به خیابون هویزه تا اینجا از مترو حدود 5 دیقه راهه، تو هویزه من به امید تاکسی رفته بودم که بدبختی اوله صبی بود تاکسی گیرم نیومد و همشو پیاده مجبور شدم برم :( (نزدیک یه رب پیاده رویه تا برسید به منابع انسانی) تو منابع انسانی دو سه تا برگه میدن که برید طب صنعتی و کله کارمون اونجا 30 ثانیه بود!! بعد دوباره همین مسیری که گفتمو برگردید تا مترو بهشتی، بعد تا مترو امام خمینی برید خط عوض کنید به سمته صادقیه و حسن اباد پیاده شید، از خروجی حافظ شمال بیاید بیرون و مستقیم برید بالا تا برسید به سرهنگ سخایی و اونجام دیگه بیمارستانو طب صنعتیه که نهایتا از مترو تا بیمارستان 5 دیقه راهه، کاراتونو که اونجا انجام دادید بره رفتنه ازمایشگاه تست اعتیاد بیاید تو حافظ یه تاکسی بگیرید بگید مستقیم و بگید سره بهشت پیاده میشین و بعدم برید تو خیابون بهشت یه 200 متر برید نیرسید ازمایشگاه، برگشتنی ولی چون حافظ یه طرفه به سمته پایینه بهتره پیاده برگردید، پیاده بیاید تا حافظ بعدم مستقیم برید بالا تا برسید به سخایی حدودا ده-دوازده دیقه راهه اگه خسته بودینم باید یه دربست بگیرید که چون باید مسیر عوض کنه از امام بره همون ده دیقه طول میکشه و فقط 3-4 تومن ازتون میگیره :))

وحیدوحید

عضو جدید
رامین بره تو بره مشاوره تخصصی چیزی پر نکرد نه ؟ یه یارویی بود میگف این پزشک اخری که نظر اخرو میده خیلی گیره و دنیال یه چیز میگرده بفرسته طرفو کمیسیون امیدوارم اینطور نباشه :(

قبل رامین یکی دیگه رفته بود داخل که وقتی اومد بیرون من ازش پرسیدم که نتیجه چی شد؟ گفت باید برم واسه کمیسیون. اونم چون عینکی بود (که از قبل هم میدونستیم کسانی که عینکی باشن حتما میرن کمیسیون) یکی دیگه هم بود که نوار قلبش مشکل داشت اونم رفت کمیسیون. اما به رامین و چند نفر دیگه اصلا گیر ندادن.
کلا فکر نکنم که بخوان توی این مرحله کسی رو اذیت کنن. البته امیدوارم به واریکوسل هم گیر ندن :D

amin2x

عضو جدید
قبل رامین یکی دیگه رفته بود داخل که وقتی اومد بیرون من ازش پرسیدم که نتیجه چی شد؟ گفت باید برم واسه کمیسیون. اونم چون عینکی بود (که از قبل هم میدونستیم کسانی که عینکی باشن حتما میرن کمیسیون) یکی دیگه هم بود که نوار قلبش مشکل داشت اونم رفت کمیسیون. اما به رامین و چند نفر دیگه اصلا گیر ندادن.
کلا فکر نکنم که بخوان توی این مرحله کسی رو اذیت کنن. البته امیدوارم به واریکوسل هم گیر ندن :D
معافیت پزشکی داشته باشی کارت به کمیسیون میکشه.اونم معلوم نیست چی میشه.من که خیلی نگرانم.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی تست رادیو گرافی هم به من گفتن که باید امروز ساعت 7 یه غذای سبک بخوری بعدشم یه شیشه روغن کرچک داد گفت اینو بخور دیگه غذا نخور .ینی فردا هم باید ناشتا برم.
فکر میکنم این برای آتش نشانا باشه ، برای تست ستون فقرات یا یه همچین چیزی.
بعد توی تست ورزش که باید به مدت 7دقیقه با سرعت 60کیلومتر به طور ثابت رکاب میزدیم که من نتونستم،گفتن که برات این تستو نمیزنیم ولی برو حداقل سه هفته ورزش کن ،دوباره بیا تست بده.
گفت که اگه همینو برات رد کنیم ممکن رد بشی یادر حالت خوشبینانه بری کمسیون،که اونجوری میره برای 1 ماه دیگه.
منم گفتم میرم همون سه هفته دیگه میام.
گفتن که برای آتش نشان از همه چی مهمتر همین تست ورزشه.اگه وقت دارید از الان برید وززش کنید که اون روز کم نیارید.
یه نفر دیگه هم کاردانی دیدم که گفت سمتشو نمیدونم چیه " حمل و نقل "زده بودن.

توی تست شنوایی هم چون خیلی بدیو بدیو کرده بودم ضربان قلبم خیلی بالا بود اصن صدای قلبم نمیزاشت چیزی بشنوم.
یارو هم گفت که شاید گوشات کثیف شده برو یه شستشو بده بعد بیا، یه چیزی رو نامم نوشت ، رفتم پیش دکتر گوش حلق بینی .
اونم گفت برو یه هفته با این دارو که برات مینویسم گوشتو شستشو بده بعد بیا .منم رفتم دوباره پیش شنوایی سنجه گفتم من میتونم یه بار دیگه تست بدم ،اون موقع استرس داشتم .
اونم آدم باحالی بود گفت بیا بشین ببینیم چطور میشه .که دفعه دوم نتیجه بهتر شد و تایید کرد.
ازمایش ادرار هم دوبار دادیم، یه دونه تو طب صنعتی یه دونه هم تو خ بهشت .که اولی دوربین نداشت ولی دومی داشت.
اولی رو پول ندادیم ولی دومی 21250تومن باید کارت میکشیدیم که آقا رامین در مورد این قبلا گفته بود.
ازمایش خون هم که فردا باید جوابشو بگیریم.
ازمایش دانپزشکی رو هم زده احتیاجی نیست .
بقیه کارا هم موند برای فردا.

عجیبه ! آخه سمت ها میدونم تغییر میکنه و اونی نیست که براتون الزاما میزنن !
شایدم سمت تغیر نکنه اما محل خدمت تغیر میکنه ! من نوبتکاره ارشد بهره برداری زدن تو فازهای 1 و 2 و 3 اما یکی مشابه من رو زده بودن فازه 15 و 16 و یکی رو اصلا فازش رو نزده بودن ! یا مثلا دوستم کارشناس ارشد مکانیک بود واسه اونم زده بودن نوبتکاره ارشد بهره برداری !!! خب این یکم عجیبه و احتمالا تو خوده عسلویه بریم عوض میشه!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
غذاش عالیه رامین جان..
خوروش قیمه میدن 1وجب روغن روشه
پرگوشتم هست..
الان که دارم مینویسم آب از لب و لوچم داره میچکه...
با ته دیگ اوففف...
کباباش که نگو...
برشته و مغز پخت..
نوشیدنیا.... ردیفه
حاج منصور تو از کجا دقیق میدونی ؟!!!!! :que:

وحیدوحید

عضو جدید
معافیت پزشکی داشته باشی کارت به کمیسیون میکشه.اونم معلوم نیست چی میشه.من که خیلی نگرانم.

من قبلا هم گفتم که 2تا از دوستای من که الان شرکت نفت دارن کار میکنن معافت پزشکی داشتن اما الان سر کارن.
یکیشون واریکوسل داشت یکیشون هم کف دستش عرق میکنه.
اصلا نگران نباش ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقی نداره وحید، شتاب باشه کافیه فقط ممکنه شانست بگیره اون تایم سرور بانکت قط باشه بره من که ملی مشکلی نبود اون موقه ...
صب اوله وخت وحید دمش گرم گف رامین نوشته برو بخون، بره منم عینه همون رامین بود مراحل فقط فردا برم جوابارو بگیرم و پیش دکتر بره نظر نهایی، رامین بره تو بره مشاوره تخصصی چیزی پر نکرد نه ؟ یه یارویی بود میگف این پزشک اخری که نظر اخرو میده خیلی گیره و دنیال یه چیز میگرده بفرسته طرفو کمیسیون امیدوارم اینطور نباشه :(
بره دوستان شهرستانی که ممکنه بره رفتن و اینا مشکل بخورن چون اگه بخاین با آژانس برین خیلی واستون میفته بالای 20-30 تومن در حالی که مثه من میتونید با 2 تومن جمش کنید، جون امروز خیلی از بچه هارو دیدم چون مسیرارو نمیدونسن مجبور بودن بره یه مسیری که پیادش همش ده دیقس اژانس بگیرنو 3-4 تومن پول بدن.
اول برید مترو بهشتی (لاین 1) پیاده شید بعد از خروجی مصلی بیاید بیرون اومدید بیرون یه خیابون میبینید که بهشتیه دسته چپتونو (سمت شرق) بگیرید برید بعد میرسید به خیابون قنبرزاده که اونو بپیچید به سمته بالا تا برسید به خیابون هویزه تا اینجا از مترو حدود 5 دیقه راهه، تو هویزه من به امید تاکسی رفته بودم که بدبختی اوله صبی بود تاکسی گیرم نیومد و همشو پیاده مجبور شدم برم :( (نزدیک یه رب پیاده رویه تا برسید به منابع انسانی) تو منابع انسانی دو سه تا برگه میدن که برید طب صنعتی و کله کارمون اونجا 30 ثانیه بود!! بعد دوباره همین مسیری که گفتمو برگردید تا مترو بهشتی، بعد تا مترو امام خمینی برید خط عوض کنید به سمته صادقیه و حسن اباد پیاده شید، از خروجی حافظ شمال بیاید بیرون و مستقیم برید بالا تا برسید به سرهنگ سخایی و اونجام دیگه بیمارستانو طب صنعتیه که نهایتا از مترو تا بیمارستان 5 دیقه راهه، کاراتونو که اونجا انجام دادید بره رفتنه ازمایشگاه تست اعتیاد بیاید تو حافظ یه تاکسی بگیرید بگید مستقیم و بگید سره بهشت پیاده میشین و بعدم برید تو خیابون بهشت یه 200 متر برید نیرسید ازمایشگاه، برگشتنی ولی چون حافظ یه طرفه به سمته پایینه بهتره پیاده برگردید، پیاده بیاید تا حافظ بعدم مستقیم برید بالا تا برسید به سخایی حدودا ده-دوازده دیقه راهه اگه خسته بودینم باید یه دربست بگیرید که چون باید مسیر عوض کنه از امام بره همون ده دیقه طول میکشه و فقط 3-4 تومن ازتون میگیره :))

حامد این (بره ) چیه؟!! من اینو هنوز موفق نشدم رمزگشایی کنم یزید :D
پزشک آخری که جواب ازمایش رو چک میکنه و میگه بکشی پایین و یه نظر نگات میکنه و میگه سرفه کن و یه فشار خونم ازت میگیره همین . زیاد جدی نگیرش ! کلش وحید دید 5 دقیقه بود نه بیشتر ! من همینو توی پلی اکریل نیم ساعت طول کشید برام و دقیقتر و کاملتر چکاپ میکرد یارو ! باز اینجا چون شلوغه خوبه زود رد میکنن و گیر نمیدن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون پسر درازه رو میگی قبل از من؟!! آخی اونو میشناختمش .
یکی هم یادته واسه ازمایش خونش بش گیر داده بود؟ اونم کمبود یه ماده عنصری چیزی تو ازمایشش بود انگار. اما در کل ازمایشتون اوکی باشه و نوار قلب و رادیولوژی بقیش حله.
راستی قبل از رفتن شیو هم بکنین بد نیست :biggrin: تو جلب رضایت دکتره میتونه تاثیر مثبت داشته باشه ;)

وحیدوحید

عضو جدید
حامد این (بره ) چیه؟!! من اینو هنوز موفق نشدم رمزگشایی کنم یزید :D
پزشک آخری که جواب ازمایش رو چک میکنه و میگه بکشی پایین و یه نظر نگات میکنه و میگه سرفه کن و یه فشار خونم ازت میگیره همین . زیاد جدی نگیرش ! کلش وحید دید 5 دقیقه بود نه بیشتر ! من همینو توی پلی اکریل نیم ساعت طول کشید برام و دقیقتر و کاملتر چکاپ میکرد یارو ! باز اینجا چون شلوغه خوبه زود رد میکنن و گیر نمیدن

بره = برای
البته حامد این دفعه در به کار بردن این کلمه یه کم افراط کرد
مخصوصا اینجا
"بره منم عینه همون رامین بود مراحل فقط فردا برم جوابارو بگیرم و پیش دکتر بره نظر نهایی، رامین بره تو بره مشاوره تخصصی چیزی پر نکرد نه ؟"
:)

saleh-sinava

عضو جدید
عجیبه ! آخه سمت ها میدونم تغییر میکنه و اونی نیست که براتون الزاما میزنن !
شایدم سمت تغیر نکنه اما محل خدمت تغیر میکنه ! من نوبتکاره ارشد بهره برداری زدن تو فازهای 1 و 2 و 3 اما یکی مشابه من رو زده بودن فازه 15 و 16 و یکی رو اصلا فازش رو نزده بودن ! یا مثلا دوستم کارشناس ارشد مکانیک بود واسه اونم زده بودن نوبتکاره ارشد بهره برداری !!! خب این یکم عجیبه و احتمالا تو خوده عسلویه بریم عوض میشه!

این اصلاعجیب نیست
نمیدونم شرکت گاز هم مثل شرکت نفت سایت تدوین قوانین و مقررات داره یا نه . اگه داره حتما یه سری بهش بزنید و این موضوع رو سرچ کنید. معمولا وقتی سمت براتون رد بشه دیگه عوض نمیشه مگر این که این سمت حذف بشه یا بنا به تشخیص مدیران ارشد نیاز به تغییر سمت به دلایل مختلف باشه.

mansour.mm20

عضو جدید
این اصلاعجیب نیست
نمیدونم شرکت گاز هم مثل شرکت نفت سایت تدوین قوانین و مقررات داره یا نه . اگه داره حتما یه سری بهش بزنید و این موضوع رو سرچ کنید. معمولا وقتی سمت براتون رد بشه دیگه عوض نمیشه مگر این که این سمت حذف بشه یا بنا به تشخیص مدیران ارشد نیاز به تغییر سمت به دلایل مختلف باشه.

چرا من امروز اینقد خبرای خوش میشنوم خدا....:biggrin:
:razz:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بره = برای
البته حامد این دفعه در به کار بردن این کلمه یه کم افراط کرد
مخصوصا اینجا
"بره منم عینه همون رامین بود مراحل فقط فردا برم جوابارو بگیرم و پیش دکتر بره نظر نهایی، رامین بره تو بره مشاوره تخصصی چیزی پر نکرد نه ؟"
:)
:w15: واج آرایی (بره) داشت .
گفتم نکنه لهجه شما تهرانی ها اینجوریه ما خبر نداشتیم

s.hossein.m

عضو جدید
بچه هایی که عینکی هستن باید برن کمیسیون ؟
اینش مشکل نداره نمیدونید تا چه شماره چشمی گیر میدند ؟
یکی از دوستان قبولی دو سال پیش میگفت فقط برای اینکه توی پزوندت درج بشه شماره چشمت این بوده و بعدا شاکی نشی توی شرکت چشمات ضعیف شده این کارو میکنند !!

هادی..

عضو جدید
عکس هایی از مرکز آموزش جم
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166597&stc=1

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166598&stc=1
چطوره میپسندین؟

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    75.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 43_big.jpg
    43_big.jpg
    73 کیلوبایت · بازدیدها: 0

هادی..

عضو جدید
اینم عکس های عروس آموزشگاهها (یعنی محمود آباد)

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166604&stc=1

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166605&stc=1

پیوست ها

• 04_big.jpg
    04_big.jpg
    72.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 02_big.jpg
    02_big.jpg
    84.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون محمود اباد رو دیگه عکس نزار ! به یکی عکس و بوی کباب نشون بدی بعد بش نون پنیر بدی انگار با مشت کوفته ای بر دهانش :biggrin:
بزار رویامون از همون شهره جم فراتر نره فعلا

sandis

عضو جدید
من تماس گرفتم مرکز آموزش جم اصلن اونا اطلاعی نداشتن گفتن هنوز چیزی معلوم نیست هیچی به ما نگفتن همه چیز تهران مشخص میشه
بعدشم دوستان اطلاع دارید که از شرکت نفت چند نفر به گاز منتقل شدن من با یکی از دوستانم که صحبت کردم که انتقالی بود گفت ما رو شاید یه دوره آموزشی بندازن جم و وضعیت ما با اونا فرق می کنه اونا قبلن آموزشی رفتن و اصلنم هنوز مشخص نیست حتی اونا رو بفرستن آموزشی جم یا نه ولی اینکه ما جم باشیم نه ، هنوز هیچی مشخص نیست یعنی خودشون هیچ اطلاعی نداشتن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تماس گرفتم مرکز آموزش جم اصلن اونا اطلاعی نداشتن گفتن هنوز چیزی معلوم نیست هیچی به ما نگفتن همه چیز تهران مشخص میشه
بعدشم دوستان اطلاع دارید که از شرکت نفت چند نفر به گاز منتقل شدن من با یکی از دوستانم که صحبت کردم که انتقالی بود گفت ما رو شاید یه دوره آموزشی بندازن جم و وضعیت ما با اونا فرق می کنه اونا قبلن آموزشی رفتن و اصلنم هنوز مشخص نیست حتی اونا رو بفرستن آموزشی جم یا نه ولی اینکه ما جم باشیم نه ، هنوز هیچی مشخص نیست یعنی خودشون هیچ اطلاعی نداشتن

هاباریکلا داری کم کم بچه خوبی میشی و میای تو خط ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهم اینجا بره داریم.
مثال/ بره نه. یعنی: برو دیگه/ بره دیرماووا. یعنی: برو ازم دور بشو وااا/
:biggrin:

ماهم اینجا بره داریم اما با مال شما و تهرانی ها فرق میکنه !! مال ما شیر میده گوشتش هم خوشمزس و گرونه و خلاصه پشکل و فضولات هم داره :biggrin:

بالا