نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستیا
خیلی خوشحالم واسه دوستانی ک رتبه اشون خوب شده امیدوارم اسکیس هم عالی شن
رتبه منم بد نشد257معماری و منظر 300
دوستیا به نظرتون چقد احتمال قبولی در دانشگاه تهرانو دارم؟اسکیسو باید چند بزنم؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میانگینت چند بود.. اگه بگی بهت می تونم بگم اسکیس چند بزنی دانشگاه دولتی (شبانه - روزانه) قبول می شی...

من 3600 شدم.با میانگین 24.امیدی هست؟لطفا نخندینا.اما اسکیس میتونم چون دستم خیلی قوی هست و حسابی کار کردم.:(

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با اسکیس چند درصد؟؟؟؟!!!!!
غیرانتفاعی؟؟؟؟؟؟؟

این سئوال منم هست....خوبه اگه دوست عزیزمون جواب بده....واسه من و امثال من ک شانسی ندارند جای بسی امیدواری است....

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 150639

رتبه معماری 29

نکته های جذاب کارنامه:

*) من تستای سانحه رو اصلا نزدم، رتبم تو بازسازی شده 24 ! یعنی تقریبا مشتری اختصاصی نداره این گرایش.(کاش چند تایی میزدیم:D)
*) رشته دوم رو من برای تکنولوژی زدم، و بالطبع سوالات تنظیم شرایط رو سفید گذاشتم، با این حال رتبه انرژی من بهتر از رتبه تکنولوژیم شده:D تو این آزمون ظاهرا انرژی اصلا خواهان نداشته، هرکی تستای تنظیمو میزد شانسش چندین برابر بود برای قبولی.
*) ظاهرا اون سوال معروف مسجد بی بی خانم حذف نشده! و باید احسنت گفت به شعور بالای طراحای سوال:D البته احتمالا یکی دو تا سوال توی درک و منظر اصلاح شدن چون درصد من یه مقدار بالا رفته اونجا. سوال and and گرامر زبان هم احتمالا تصحیح شده.
*) در نهایت حیف که به قول ابرام سوالای درک استاندارد نبودن:D

==========================================================

هر کسی که مجاز شده قطعا شانس قبولی داره که مجاز شده. فقط میزان شانسش کم و زیاد میشه. انقدر این سوال تکراریو نپرسید. هرکی مجازه با اسکیس شانس قبولی داره.

بابا چرا کلاس گذاشتی این همه دیر نشون دادی .... درک امثال فکر کنم من 1 شدم ولی چه فایده بقیش داغون شدم.. بهت تبریک می گم ... ایشالله سریع اسکیس کار می کنی و یه جای توپ قبول می شی....

naser1990

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید..اینم رتبه من روم به دیوار:(
فن 63.5
تاریخ 57.5
منظر 50
درک 17
زبان صفر:cry:
رتبه معماری 623
رتبه منظر 600 برم سراغ اسکیس یا بیخیال شم چون دست چنان قویی هم ندارم...
چقدر اسکیس بزنم میتونم یه دانشگاه متوسط قبول شم ؟؟؟؟؟؟

noosh_73

عضو جدید
سلام من رتبه معماريم ٨٠٠ :(
خيلي ناراحتم
منظر ١٨١ نميدونم اميدي ب منظر داشته باشم يا نه؟
اسكيس چند بزنم خوبه ؟

mbarsen

عضو جدید
خيلي ناراحتم
اسكيس چند بزنم خوبه ؟

من با 480 منظر دارم به دانشگا تهران فکر میکنم تازه هنوزم شرو به اسکیس نکردم :))))

soh-rab

عضو جدید
یه چند نفری بودن که گفتند درصدهای ما اینه و فلانه و بهمانه و از این حرفا این ها کجا هستن......مثلن جسارت نباشه این بهزاد خان کجاست کسی ازش خبری داره؟
رتبه ام رو نپرسید
به طنز امضام مراجعه کنید

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تورروووو خدااااااا؟؟؟؟؟ غیر انتفاعی؟؟؟؟اسکیس جان من چند زدی؟؟؟تورو خدا یکم منه در به در رو راهنمایی کن...چ کردی برا اسکیس....خواهش میکنم....التمااااااااااااااس:cry:

arefe:به منم بگید چیکار کردید واسه اسکیس؟:(کاش اصلا مجاز نشده بودم.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
خيلي ناراحتم
اسكيس چند بزنم خوبه ؟

دوست خوبم کلا تو معماری از رتبه 1300-1400 به پایین احتمال قبولی خیلی زیاده، کافیه نمره کل رتبه های پایین رو با نمره کل خودت چک کنیف خواهی دید که اختلاف 4-5 درصده تو نمره کل، و از اونجایی که اسکیس ضریبش بالاست به راحتی میشه با چند درصد بالاتر زدن حتی رتبه های تک رقمی رو گرفت
فقط بحث اینجاست که هر سال نرم نمره دهی فرق داره، مثلا دیدم میگن از 50 بالاتر بزنی، اما ممکنه یه سالی نرم اسکیس مثلا 40 درصد باشه و یکی که 45 درصد زده کلی جلو بیافته

اونهایی که میخوان واقعا دانشگاه قبول شن و تصمیمشون جدیه دور دوم رو هم تمام تلاششون رو بکنن و ناامید نشن که از قدیم گفتن "در نوامیدی بسی امید است"

noosh_73

عضو جدید
براي اسكيس ميخواين چيكار كنين؟
اخه من دستم قوي نيست اصلا راجع ب اسكيس منظر هيچي نميدونم :(

mahdooneh

عضو جدید
با درصدهای من چی؟چقدر اسکیس بزنم میتونم تهران قبول شم؟؟؟؟؟
رتبم 119
زبان 35
درک56
فنی 50
تاریخ 48

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
arefe:به منم بگید چیکار کردید واسه اسکیس؟:(کاش اصلا مجاز نشده بودم.

عزیزم منم همین حرف تورو میزنم...اینجوری در به در شدیم....این خانم یا آقایی ک 4000 شدند راهنماییمون میکنن حتما....تا خدا چی بخواد الان تصمیم دارم پبگیر کلاس اسکیس باشم...یه دوره کلاس رفتم الان میخوام موضوعی برم که اینجوری تسلط پیدا کنم....تا خدا چی بخواد

m_architect

عضو جدید
براي اسكيس ميخواين چيكار كنين؟
اخه من دستم قوي نيست اصلا راجع ب اسكيس منظر هيچي نميدونم :(

اسکیس منظر متفاوت با اسکیس معماری هستش و باید اطلاعاتی در مورد نحوه دخالت در سایت و ساماندهی محیط و مبانی خاص منظر داشته باشین. اطلاعاتی مثل نحوه برخورد با شیب و طرح کاشت گیاهان و ...
من پارسال با رتبه 122 و اسکیس 70 منظر روزانه دانشگاه تهران رو قبول شدم. پس امیدوار باش و بهش فکر کن و تلاشتو انجام بده

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس منظر متفاوت با اسکیس معماری هستش و باید اطلاعاتی در مورد نحوه دخالت در سایت و ساماندهی محیط و مبانی خاص منظر داشته باشین. اطلاعاتی مثل نحوه برخورد با شیب و طرح کاشت گیاهان و ...
من پارسال با رتبه 122 و اسکیس 70 منظر روزانه دانشگاه تهران رو قبول شدم. پس امیدوار باش و بهش فکر کن و تلاشتو انجام بده

1400 احتمال قبولی تو تهران دولتی داره؟
با چقد اسکیس؟

erisss

عضو جدید
تبریک میگم به همه دوستانی که رتبه هاشون خوب شده

یه سوال چرا بین رتبه معماری و داخلی تفاوت هست برای یه سری داخلیشون بهتره برای یه سری بدتر....قضیش چیه؟مگه ضریب درساشون یکی نبود

soh-rab

عضو جدید
با درصدهای من چی؟چقدر اسکیس بزنم میتونم تهران قبول شم؟؟؟؟؟
رتبم 119
زبان 35
درک56
فنی 50
تاریخ 48

دوستم با رتبه ی 118 پارسال و اسکیس 54 در صد و رتبه نهایی 40 تهران قبول شد
منظورم شهر تهرانه فکر کنم تربیت مدرس قبول شد

noosh_73

عضو جدید
ممنون اميدوارم كه بتونم
ميتونم بپرسم كجا كلاس رفتيد و منابعي ك كار كرديد چي بوده؟

soh-rab

عضو جدید
دوستان درصد میانگین ها الان چند هست؟ حدود بیشتر برای 100 نفر اول

m_architect

عضو جدید
بی تعارف بخوام بگم احتمالش خیلی کمه! مگه تو اسکیس یه درصد عجیب بزنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا