بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erisss

عضو جدید
من خودم طرفدار کلاسهای اسکیسم اما اینکه بشینن با رتبه های برتر تا 2شب کرکسیون کنن ماهیت آموزشگاهو نشون میده:)
خواهش روشن يك گنجشك، وقتي از روي چناري به زمين مي آيد...
خب معلومه چی میخواد... میخواد بگه رتبه 1پیش ما بوده و ما رتبه یکش کردیم سال بعد 400 نفرشو بکنه 600 نفرو بیشتر پول بگیره..
اگه یکی رتبه 10 باشه و ببینه به رتبه 1 بیشتر بها میدن نا امید میشه وای بحال اون 398 نفر دیگه
من حرفم اینکه درسته یچیزی یاد میدن اما مشخصاً هدفشون ارتقا سطح معماری نیست ، ارتقاً سطح درصد اوردن تو اسکیسه:) و داورا اینو خوب فهمیدن و امسال جلو این مساله رو گرفتن تو مقطع 1به 50 ارتفاع ساختمون 8 میکنی 16 طولش 17 میکنی 34 و میندازی پائین شیتت اما تو پلان چی؟؟ آیا پلانم با شما کار کردن که یه پلان 400 متری رو توی 35*50 جا بدید؟؟
قصد توهین ندارم شما مسیری رو انتخاب کردی و راضی اید و منم مسیر خودمو رفتم وراضی ام nima-sd هم مسیر خودشو رفته و راضیه این نشون میده که برای موفقیت برای هر انسان یه راهی وجود داره:)
حتی برای اون زندانیی که پشت میله های زندانه;)
درست ميگي نظر آدما متفاوته ،اگه بخواي به ارتقا سطح معماري نگاه كني كه كنكور از بيخ و بن مشكل داره،اوني كه مياد جزوه سروش نيا رو حفظ ميكنه يا عكس كتابارو حفظ ميكنه و رتبه خوبي مياره خيلي سطح معماريش بالاست؟ اسكيسم مثل تئوريه ،كلا كنكور و اين سيستم دانشگاها ديگه نميتونن خيلي معمار درست حسابي بدن بيرون
در مورد كلاسا هم روحيات متفاوته ،ولي اگه كسي رتبش تك رقميه خوب بهتره بره جايي كه خيلي باهاش كار ميشه ، من از شقاقي راضي بودم شما از شكوهي يكي ديگه از توو خونه كار كردن راضي بوده پس نميشه بگيم اين روش بدرد نخوره ،هر روشي براي يه آدمي جواب ميده

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم طرفدار کلاسهای اسکیسم اما اینکه بشینن با رتبه های برتر تا 2شب کرکسیون کنن ماهیت آموزشگاهو نشون میده:)
خواهش روشن يك گنجشك، وقتي از روي چناري به زمين مي آيد...
خب معلومه چی میخواد... میخواد بگه رتبه 1پیش ما بوده و ما رتبه یکش کردیم سال بعد 400 نفرشو بکنه 600 نفرو بیشتر پول بگیره..
اگه یکی رتبه 10 باشه و ببینه به رتبه 1 بیشتر بها میدن نا امید میشه وای بحال اون 398 نفر دیگه
من حرفم اینکه درسته یچیزی یاد میدن اما مشخصاً هدفشون ارتقا سطح معماری نیست ، ارتقاً سطح درصد اوردن تو اسکیسه:) و داورا اینو خوب فهمیدن و امسال جلو این مساله رو گرفتن تو مقطع 1به 50 ارتفاع ساختمون 8 میکنی 16 طولش 17 میکنی 34 و میندازی پائین شیتت اما تو پلان چی؟؟ آیا پلانم با شما کار کردن که یه پلان 400 متری رو توی 35*50 جا بدید؟؟
قصد توهین ندارم شما مسیری رو انتخاب کردی و راضی اید و منم مسیر خودمو رفتم وراضی ام nima-sd هم مسیر خودشو رفته و راضیه این نشون میده که برای موفقیت برای هر انسان یه راهی وجود داره:)
حتی برای اون زندانیی که پشت میله های زندانه;)
یعنی عقایدت یعنی خود من اصلا تو خود منی داداش:D فقط سر فامیلمون رو کلاه گذاشتیاا:biggrin: اما در کل با کل حرفات موافقم آورین

erisss

عضو جدید
کلا اعصاب نداریدااااا. من منظورم اینه که خواب ندیده توهم زده یا لابی گری کرده;)
من نميتونم فيس انتخاب كنم به خاطر همين فكر ميكني عصبيم ولي اينطوري نيس ... واقعا فكر كردي من قضيه خوابو جدي گرفتم؟!!!! اون كه نميتونه بياد بگه بهم گفتن كار رو بلنديه مجبوره طنزش كنه بگه خواب ديدم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من پارسال دانشگاه تهران منظر قبول شد ميگفت خيلي از همكلاسياش پيش شقاقي رفتن ، منم سر اين حرفش پيش شقاقي رفتم و ديدم رتبه ١ و كلي رتبه هاي زير ١٠٠ اونجا هستن . درسته وقتي جمعيت زياد باشه يادگيري سخته ولي واقعا كاراي چند تا از اسيستاش عالي بود ، يه بارم سر كلاس شكوهي رفتم ولي كار بچه هاش خيلي ضعيف بود (البته شايد فقط اون كد اينطوري بوده) ولي كلا اين كلاسا فقط خرج كردن پول نيس آدم كلي چيز ياد ميگيره. منم توو دانشگاه كلي استاد خووب داشتم ولي بازم وركشاپ برام آموزنده بود ،براي رتبه هاي برتر كه ديگه عاليه ...تا ساعت ٢شب توو ايوانخانه باهاشون كركسيون ميشد ، درسته خيليا وركشاپو جدي نگرفتن و خيلي چيزا ياد نگرفتن ولي اگه ميخواست هر كسي ميتونست خيلي آموزش ببينه،نميگم هر ساعتش مفيد بود (خيلي از ساعتها هم به همين رنگ ماژيك شاي گذشت) ولي ساعتاي مفيدم داشت، در ضمن كليم مقطع ١:٥٠ كار كردن ،قصدم طرفداري نيس ولي به نظرم كسي كه توويه وركشاپ نبوده نميتونه بگه بد بوده يا خوب,اين پستو گذاشتم كه اگه از بچه هاي سال بعد كسي اين تايپيكو ديد فكر نكه كلاساي اسكيس بدرد نميخورن ،حداقل نظر يه طرفدار كلاسم ببينه

در ضمن خيلي از دوستاي منم از وركشاپ شقاقي ناراضي بودن ،ولي آدمايي بودن كه فقط ميومدن و ٤تا خط ميكشيدن و هيچ روزي جدي ٢تا موضوع رو پشت سر هم نزدن ،يه گروهشونم كسايي بودن با پايه فوقالعاده ضعيف كه تا آخر وركشاپم ضعيف موندن
از نظر من کسی که 200 نفر دانشجو داره و با افتخار میگه 40 نفر قبولی دادم این آمار خیلی ضعیفیه یعنی تو از 100% قبولیتزیره 25% بوده البته شما این آمار رو نگفتیدا خود شقاقی گفته واینکه نفر یک رو همه میگند ماله ما بوده ومن واقعا موندم واسه کدوم کلاس بوده این نفر یک:smile: رتبه 1 ارشد فکر نکنید حتما یه آدم خاص با عاقید خاصه نه اتفاقا یهو میبینید کسی که آخرین نفر شده از همه قوی تر بوده اما خب اولا مجاز نشده در ثانی مجاز هم میشد عقایدش به داورا شاید نزدیک نباشه یا سر جلسه مشکل دار شده پس لزوما نفر یک یک سال هرچی میگه حجت نمیشه واسه بقیهشاید امسال کنکور بده 1000 هم نشه حالا شانس آورده موضوع اون سال مطابق میلش بوده

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نميتونم فيس انتخاب كنم به خاطر همين فكر ميكني عصبيم ولي اينطوري نيس ... واقعا فكر كردي من قضيه خوابو جدي گرفتم؟!!!! اون كه نميتونه بياد بگه بهم گفتن كار رو بلنديه مجبوره طنزش كنه بگه خواب ديدم
حالا ایردای نداره من زیاد این جمله عصبی هستی رو به کار میبرم ومتاسفانه واقعا طرف رو اذیت میکنم از بس میگم شرمنده. اما به نظرم حرف خاصی نزده. سپیده علیمحمدزاده هم به ما گفت احتمالا یه جایی میدند که پله وباغ بام روش جلب نظر کنه تقریبا همینم شد اما خب دیگه واقعا منم 2 سال دیگه راحت 50% رو حدس میتونم بزنم

soh-rab

عضو جدید
بچه های شقاقی از طرف من برن این حدیث رو به شقاقی برسونه که در احادیث آمده که
کسی اگه به دروغ بگوید خواب دیده در اواخر عمر کور می شود
وقتی این خبر رو بهش بدین اون موقع معلوم می شه راست گفته یا نه
البته اگه اعتقادی به این چیزا داشته باشه

erisss

عضو جدید
حالا ایردای نداره من زیاد این جمله عصبی هستی رو به کار میبرم ومتاسفانه واقعا طرف رو اذیت میکنم از بس میگم شرمنده. اما به نظرم حرف خاصی نزده. سپیده علیمحمدزاده هم به ما گفت احتمالا یه جایی میدند که پله وباغ بام روش جلب نظر کنه تقریبا همینم شد اما خب دیگه واقعا منم 2 سال دیگه راحت 50% رو حدس میتونم بزنم
آره حرفش خيلي خاص نبود ولي معلوم بود از يه جايي سربسته خبر داشته كه كار رو بلنديه ...اما فايده نداشت حرفش ،منم منظورم اين نيس كه ١٠٠٪ كلاسش خوب بوده ولي واسه آدمايي مثل من كه حوصله كار توو خونه رو نداريم خوب بود

erisss

عضو جدید
بچه های شقاقی از طرف من برن این حدیث رو به شقاقی برسونه که در احادیث آمده که
کسی اگه به دروغ بگوید خواب دیده در اواخر عمر کور می شود
وقتی این خبر رو بهش بدین اون موقع معلوم می شه راست گفته یا نه
البته اگه اعتقادی به این چیزا داشته باشه
منظورش از خواب كنايه بود ،شما جدي نگير

soh-rab

عضو جدید
منظورش از خواب كنايه بود ،شما جدي نگير

بله ملتفتم
لابی رو عشق است
کاش به جای این کنکور مسخره میامود سواد بصری و رنگی و فرمی و نویفرتی و یه هزار کوفت دیگه رو به صورت تستی می کردند که حداقل یه جواب واحد داره و این جوری دل بخواهی و لابی بازی و فراماسونری بازی نباشه
یکی از ویزگی های فراماسونرها کسانی هستن که نمی ذارن غیر به اون حیطه وارد بشه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شقاقی گفت رو بلندی چه کمکی کرد ؟ میدونی میخواد با این کار شاگردای سال بعدش رو تضمین کنه این نظر من هست
اگه شقاقی میگفت مقیاسش 1:50 اونوقت شرط بود من خودم همیشه فکر میکردم موضوع امسال ربط به اقلیم اذر بایجان داشته باشه چون زلزه اومد اونجا حالا منم اگه میگفتم شانسی درست در میومد میومدید کلاس من ؟
به قول دوست خوبمون حسن میگه این کارو کردن که بگن این کلاسای اسکیس چرت هست میخوان بگن تو توو 4 سال کارشناسی چی یاد گرفتی ؟
اساتیدی مثل پژمان شکوهی و صلواتی که خودم میرفتم معماری درس دادن که هرچند به درد این اسکیس نخورد اما واسه طراحی معماری بد نبود البته این 2 استادم کاری نکردن واسه این اسکیس به نظر من
حالا دیگه اون اساتیدی که ذهن شاگرداشونو بردن رو موضوعی کار کردن و راندو که دیگه به جای خود
انقدر هم حرص نخورید خدا واسه بنده بد نمیخواد اگه قبول نشید حتما حکمتی تو کار هست اونایی که تلاش کردن اگر هم قبول نشن نکات مثبت که واسشون داشته این تلاش به غیر اینه ؟ نه به خدا

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هم این کلاس های اسکیس را جدی نگیرید .. من کلاس شقاقی می رفتم ولی جز کنکور به هیچ دردتون نمی خوره ... این ها معماری نیست ... همه ی کلاس های اسکیس همین جوری هستند ... شاید خوبشون شقاقی بود ...;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ملتفتم
لابی رو عشق است
کاش به جای این کنکور مسخره میامود سواد بصری و رنگی و فرمی و نویفرتی و یه هزار کوفت دیگه رو به صورت تستی می کردند که حداقل یه جواب واحد داره و این جوری دل بخواهی و لابی بازی و فراماسونری بازی نباشه
یکی از ویزگی های فراماسونرها کسانی هستن که نمی ذارن غیر به اون حیطه وارد بشه
واقعا کاملا دقیقا موافقم. حالا کسایی که معماری نخوندند 100 سال بهشون بگو به خدا من تلاشم رو کردم اما فقط تلاش تو کنکور معماری شرط نیست وعومال فرا زمینی هم شرطه اما عمرا توجهی کنند میگند بهونه میاره کار نکرده:mad:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حرفش خيلي خاص نبود ولي معلوم بود از يه جايي سربسته خبر داشته كه كار رو بلنديه ...اما فايده نداشت حرفش ،منم منظورم اين نيس كه ١٠٠٪ كلاسش خوب بوده ولي واسه آدمايي مثل من كه حوصله كار توو خونه رو نداريم خوب بود
دقیقا حرفای خودمون رو میزنید اما نمیدون چرا یه لحظه سیبل شدید واسه نشانه:D

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز قبل از اسکیس چه اتفاقاتی افتاد؟
شنیده های ما از آخرین جلسه کلاسهای مختلف اینه و 100% هم درسته.
=======================================================================
صدیق: موضوع امسال حوالی عرض جغرافیایی 34 درجه و 30 دقییقه و طول جغرافیایی 50 درجه و 50 دقیقه هستش (دانشجوها به فراست باید تشخیص می دادند که منظور ایشون همانا اطراف قم هست.)
در ادامه: من داور اسکیسم و هر کی هم گنبد کشیده باشه شیت هاشو می سوزونیم و خاکسترش رو تحویل سنجش میدیم.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: doctorM.Sediq@yahoo.com
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
شقاقی : موضوع امسال در کدهای بالایی از توپوگرافی رخ میده (ملت باید می فهمیدن که منظور ایشون تپـه ای نزدیک -لابد- قم بوده)
در ادامه: من داور اسکیسم و هر کی مقیاس رو رعایت نکرده باشه سنگسارش میکنیم.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: Am.Sh_ivan@hotmail.co.uk
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
صلواتی: موضوع امسال جنبه هایی از معنا توش هست (ملت باید تشخیص میدادن امسال جنبه هایی از معنا تو کار هست!!!)
در ادامه: من ضمن اینکه رییس هیئت داوران هستم عضو ارشد گروه مذاکزه کننده با 1+5 هم هستم و هر کی کارش معناگرا نباشه جلوی سازمان سنجش به مدت سه روز از دو گوشش آویزون می کنیم.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: davood_khatar@yahoo.com
عسگری پور: موضوع امسال جنبه نیمه عملکردی داره. (ملت باید با شنیدن این رهنمودها هر آیینه از حال می رفتن)
در ادامه: من باز هم امسال داورم و هر کی مدارکش ناقص باشه خط کش ریلی رو از عرض می کنیم تو دو تا چشمون قشنگش.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: straight_line@gmail.com
علیمحمدزاده: موضوع امسال یه نمور بار مذهبی هم داره (ملت بلافاصله باید دو رکعت نماز آیات به جا می آوردن... البته اولش باید میرفتن وضو میگرفتن)
در ادامه: والا اینی که من داورم که دیگه توش ان قلتی نیس و هر کی پرسپکتیو ناظر گنده منده نداشته باشه بهتره بره خودشو به اوین معرفی کنه.
کارهاتون رو روی دیوار پیج ایشون بذارین: www.facebook.com/sepid.ali.mohammad
طایفه: موضوع امسال تو ایرانه!! (ملت با شنیدن این جمله باید دست و پای استاد رو بوسه بارون میکردن.)
در ادامه: من هم داور اسکیسم هم طراح بودم و هم از آقا مرتضی سرترم و هر کی به این حرفم بخنده شیت هاش رو میدم فراهانی ببره خونه ازش به عنوان سفره استفاده کنه.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: GRAND.MASTER.in.WORLD@taktaz.ir
امیدآذری: موضوع امسال یه ساختمونه (آمبولانس های 115 دونه به دونه ملت غش و ضعف کرده رو به نزدیکترین بیمارستان می رسونن.)
در ادامه: (وا اینا چرا از حال رفتن؟) با این که وقت سر خاروندن هم ندارم ولی به اصرار همکاران باز هم مثل سالهای قبل داوری می کنم و هر کی تعداد سرویس ها رو اشتباه محاسبه کرده باشه اوت میشه و لاغیر.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: arthur_sketchman@microsoft.us
دونفیدلیو: موضوع امسال طراحی بنایی با نام (گنبد نما) در مسیر آزاد راه تهران_قم و بر بلندای تپه ای است که از آنجا گنبد حرم حضرت معصومه(س) قابل مشاهده است. مدارک لازم هم نقشه(ها) و مقطع و نمای رو به جاده همگی با مقیاس 1به 50 هست به همراه پرسپکتیوی از داخل فضا به سمت چشم انداز گنبد حرم مطهر. در ضمن جدول برنامه فیزیکی که در آن تعداد و زیر بنای هریک از کارکردها به تفکیک فضای باز، نیمه باز و بسته محاسبه و ارئه شده باشد هم لازمه
و اما ویژگی های بنای گنبد نما:
>>> این بنا باید دارای ارزش نمادین بوده و از دوردست به صورت نشانه ای قابل مشاهده باشد.
>>> این بنا باید نیازهای زیارت کنندگان را برآورده کند: سلام گاه، نمازخانه، وضوخانه، سرویس بهداشتی ها، فروشگاه و چایخانه
>>> این خدمات برای حدود 50 نفر مسافر پیش بینی شود.
(ملت با شنیدن این اظهارات سری به تاسف تکان داده برای وی آرزوی شفای عاجل می کنن)

در ادامه: با توجه به اینکه آموزشگاه من تازه اسم در کرده بعیده داور هم بتونم بشم. باز اگه سوالی هست در خدمتم.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-(-طراحی-گنبد-نما-با-دید-به-حرم-حضرت-معصومه-)
شکوهی: من نه موضوع رو میدونم نه دوس دارم بدونم. (ملت نا امید به سمت افق حرکت می کنن)
در ادامه: من نه داورها رو میشناسم نه طراح ها و اصلا دلم هم نمیخواد که بشناسمشون و هر کی هر چی کشیده باشه بالاخره یه نمره ای میگیره دیگه.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: pej_2012@iacenter.ir

saherem

عضو جدید
صدیق: موضوع امسال حوالی عرض جغرافیایی 34 درجه و 30 دقییقه و طول جغرافیایی 50 درجه و 50 دقیقه هستش (دانشجوها به فراست باید تشخیص می دادند که منظور ایشون همانا اطراف قم هست.)
در ادامه: من داور اسکیسم و هر کی هم گنبد کشیده باشه شیت هاشو می سوزونیم و خاکسترش رو تحویل سنجش میدیم.
شقاقی : موضوع امسال در کدهای بالایی از توپوگرافی رخ میده (ملت باید می فهمیدن که منظور ایشون تپـه ای نزدیک -لابد- قم بوده)
صلواتی: موضوع امسال جنبه هایی از معنا توش هست (ملت باید تشخیص میدادن امسال جنبه هایی از معنا تو کار هست!!!)
در ادامه: من ضمن اینکه رییس هیئت داوران هستم عضو ارشد گروه مذاکزه کننده با 1+5 هم هستم و هر کی کارش معناگرا نباشه جلوی سازمان سنجش به مدت سه روز از دو گوشش آویزون می کنیم.
عسگری پور: موضوع امسال جنبه نیمه عملکردی داره. (ملت باید با شنیدن این رهنمودها هر آیینه از حال می رفتن)
در ادامه: من باز هم امسال داورم و هر کی مدارکش ناقص باشه خط کش ریلی رو از عرض می کنیم تو دو تا چشمون قشنگش.
علیمحمدزاده: موضوع امسال یه نمور بار مذهبی هم داره (ملت بلافاصله باید دو رکعت نماز آیات به جا می آوردن... البته اولش باید میرفتن وضو میگرفتن)
در ادامه: والا اینی که من داورم که دیگه توش ان قلتی نیس و هر کی پرسپکتیو ناظر گنده منده نداشته باشه بهتره بره خودشو به اوین معرفی کنه.
طایفه: موضوع امسال تو ایرانه!! (ملت با شنیدن این جمله باید دست و پای استاد رو بوسه بارون میکردن.)
در ادامه: من هم داور اسکیسم هم طراح بودم و هم از آقا مرتضی سرترم و هر کی به این حرفم بخنده شیت هاش رو میدم فراهانی ببره خونه ازش به عنوان سفره استفاده کنه.
امیدآذری: موضوع امسال یه ساختمونه (آمبولانس های 115 دونه به دونه ملت غش و ضعف کرده رو به نزدیکترین بیمارستان می رسونن.)
در ادامه: (وا اینا چرا از حال رفتن؟) با این که وقت سر خاروندن هم ندارم ولی به اصرار همکاران باز هم مثل سالهای قبل داوری می کنم و هر کی تعداد سرویس ها رو اشتباه محاسبه کرده باشه اوت میشه و لاغیر.
دونفیدلیو: موضوع امسال طراحی بنایی با نام (گنبد نما) در مسیر آزاد راه تهران_قم و بر بلندای تپه ای است که از آنجا گنبد حرم حضرت معصومه(س) قابل مشاهده است. مدارک لازم هم نقشه(ها) و مقطع و نمای رو به جاده همگی با مقیاس 1به 50 هست به همراه پرسپکتیوی از داخل فضا به سمت چشم انداز گنبد حرم مطهر. در ضمن جدول برنامه فیزیکی که در آن تعداد و زیر بنای هریک از کارکردها به تفکیک فضای باز، نیمه باز و بسته محاسبه و ارئه شده باشد هم لازمه
>>> این بنا باید دارای ارزش نمادین بوده و از دوردست به صورت نشانه ای قابل مشاهده باشد.
>>> این بنا باید نیازهای زیارت کنندگان را برآورده کند: سلام گاه، نمازخانه، وضوخانه، سرویس بهداشتی ها، فروشگاه و چایخانه

در ادامه: با توجه به اینکه آموزشگاه من تازه اسم در کرده بعیده داور هم بتونم بشم. باز اگه سوالی هست در خدمتم.
کارهاتون رو به این آدرس بفرستید: http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-(-طراحی-گنبد-نما-با-دید-به-حرم-حضرت-معصومه-)
شکوهی: من نه موضوع رو میدونم نه دوس دارم بدونم. (ملت نا امید به سمت افق حرکت می کنن)
در ادامه: من نه داورها رو میشناسم نه طراح ها و اصلا دلم هم نمیخواد که بشناسمشون و هر کی هر چی کشیده باشه بالاخره یه نمره ای میگیره دیگه.

خیلی خوبه همه رو با آدرس id می شناسید;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

فوق العاده بود اما علیمحمدزاده گفت احتمال زیاد طراحی مجموعه ورزشی باشه:D در کل عالی بود کیف کردم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

سهراااااب پاشو این ساعت و از عرض؟؟ طول؟؟ بکن تو حلقوم HOOt
آقا من دارم کلافه میشم این احسان علی خانی احمق شعور نداره؟؟؟ یه برنامه ساخته به اسم ماه عسل شبکه3 داره نشون میده
آخه یه آدم چقد میتونه بیشعور باشه؟؟
پترنهای مسجد شیخ لطف الله رو دقیقاً گذاشتن زیر پاشون نشستن روشون:w00::exclaim:

آخه تا کی تحلیل؟؟ تا کی حرف رو هوا بالاخره کی میخواد اینا به نتیجه برسه؟؟؟
الان گفتگوی معماری شماره 11http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-(-بررسی-نمونه-موردی-طرح-بازسازی-مسجدالحرام-) داره درباره کعبه صحبت میشه اما ما هنوز تو خودمون موندیم

پیوست ها

• ehsan-alikhani-red-pants.jpg
    ehsan-alikhani-red-pants.jpg
    38.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • images.jpg
    images.jpg
    8.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من دارم کلافه میشم این احسان علی خانی احمق شعور نداره؟؟؟ یه برنامه ساخته به اسم ماه عسل شبکه3 داره نشون میده

الان گفتگوی معماری شماره 11http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/464255-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-11-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%9F%21%21-%28-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%85-%29 داره درباره کعبه صحبت میشه اما ما هنوز تو خودمون موندیم
یادش بخیر تو عید بود که 13 روزش هم رفت تبریز تا تحقیقات کنم در مورد بناهای تاریخی این شهر یه چیزایی بگم بیشتر حرص بخوریم
مسجد کبود رفتم راننده ای که رفیقم هم بود نمیدونست کجاست خلاصه به زور پیداش کردیم جالبه راننده تبریزی بود بعدش که رفتیم دیدم جلو مسجد کبود دارند قلیون میکشند به طرف با آذری گفتم داداش میدونی اینجا کجاست که سیگار و قلیون به پا کردی؟؟؟ گفت معلومه دیگه قهوه خونه است گنبد زدن روش دمشون گرم خداییش عجب جای توپیه من حیرون موندم این طرف اثر تاریخی شهرش رو گم کرده. بعد رفتیم تو جلو سردر یه نفر یادگاری نوشته بود ونگهبان مسجد با حسرت گفت این ر یه معلم تاریخ به بچه اش گفت بنویسه تا ثبت تاریخی شه. رفتیم داخل 10 نفر دانشجو معماری تبریز با استاد جوان خانمشان داشتند اسکیس میزدند از استاد پرسیدم که کاشی به کار رفته در این مکان چیست؟ و چگونه چنین گنبدی به این عظمت سوار بر دیواره های آن است؟ ( البته میدونستم خودم تا حدودی) گفت آقای محترم من معماری خوندم نه باستان شناسی:eek:
خلاصه ساده تر وخلاصه بگم مسئول اونجا جناب مصلحی چزهایی زیادی از بنا به من آموختن ودر آخر بحثمون ایشون گفت مردم تبریز اکثرا نمیدونند اینجا کجاست:wallbash::wallbash::exclaim: بچه های تبریز ناراحت نشید من خودم تبریزیم اصالتا اما در تمامی شهره های ما همین وضعه وباید ریشه یابی شه ایراد از کجاست

soh-rab

عضو جدید

الان گفتگوی معماری شماره 11http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-(-بررسی-نمونه-موردی-طرح-بازسازی-مسجدالحرام-) داره درباره کعبه صحبت میشه اما ما هنوز تو خودمون موندیم

یعنی خیلی ..... من هم دیدم
یعنی می گی برم مچاله اش کنم بعد برم بذارمش روی طرح گنبد غلش بدم به سمت آسمون تا عرش خدا بره بالا بعدش بعدش این طرح بچسبه زیر سقف آسمون خدا بعدش این ابله از اون بالا چنان بیفته کف زمین که نقش زمین بشه عرض وجودیش کمتر از اپسیلون بشه مردکه یه زره شعور نداره از معماری هیچی حالیش نیست فقط همه می دونن گذشتگان زندگی خوبی توی خونه ها قدیمی داشتن از معماری همه همین رو بلدن هستن ....می گی برم از عرض چه کارش کنم ؟؟؟....همون عرضش اپسیلون بشه کافیه

kh_memar67

کاربر فعال

ااااااااااااااااااااااااااااااا،جوون به احسان علیخانی توهین نکن،برنامه اش حرف نداره،اگه هم نقدی هست بهتره مودبانه باشه ...درضمن ماها که ادعای فهم معماری داریم چندتامون واقعا برای معماریمون و حفظ ارزشهاش کاری کردیم؟؟؟؟؟؟(الکی بهونه نیاریم که ما فقط... هرچی باشیم حداقل نسبت به علیخانی که معماری نخونده یه پله جلوتریم)
ناراحتی شما و توجه شما قابل تحسینه ولی کاش به اینم توجه کنید که احسان علیخانی یه مجریه نه طراح دکور یا هر کاره ی دیگه ای...به نظرمن احسان علیخانی در جایگاه خودش جزء بهترین جوونای کشوره:D

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااااااا،جوون به احسان علیخانی توهین نکن،برنامه اش حرف نداره،اگه هم نقدی هست بهتره مودبانه باشه ...درضمن ماها که ادعای فهم معماری داریم چندتامون واقعا برای معماریمون و حفظ ارزشهاش کاری کردیم؟؟؟؟؟؟(الکی بهونه نیاریم که ما فقط... هرچی باشیم حداقل نسبت به علیخانی که معماری نخونده یه پله جلوتریم)
ناراحتی شما و توجه شما قابل تحسینه ولی کاش به اینم توجه کنید که احسان علیخانی یه مجریه نه طراح دکور یا هر کاره ی دیگه ای...به نظرمن احسان علیخانی در جایگاه خودش جزء بهترین جوونای کشوره:D

نقد؟؟ مثل اینکه جلو چشات قران رو بسوزونن بگن صبر کن تا برات توضیح بدیم که چرا اینکارو کردیم ، ما کارمندای زباله سوزی هستیم و سواد نداریم پس این کار ما اشکالی نداره.
حتماً من باید حقوق بخونم تا تو خیابون که رد میشم چاقو تو جیبم نباشه؟؟
یا باید الهیات بخونم تا بگم دروغ بگم؟؟
برنامه فیتیله هم حرف نداره خیلی از این احسان علیخانی بهترن حالا بیان از رو پترنهای شیخ لطف الله زر ماکارون درست کنن تبلیغ کنن بگن ما تغذیه نخوندیم.
آخه خانم این چه حرفیه شما میزنی صراحتاً دارن به اعتقادات ما توحین میکنن شما حرف از معماری و طراحی دکور میزنی؟؟
اسم این فرزاد جمشیدی هزارر بارم بیاد باز کمه. اونم یکی از جوونای این کشور بود و یجور جانماز آب میکشید که ..
بهترین جوونای این کشور الان 2متر زیر خاکن نه کسایی که سینشونو ستبر میکننو از احساسات مردم تو راستای محبوب کردن خودشون سوء استفاده میکنن.

adrian1991

عضو جدید
نقد؟؟ مثل اینکه جلو چشات قران رو بسوزونن بگن صبر کن تا برات توضیح بدیم که چرا اینکارو کردیم ، ما کارمندای زباله سوزی هستیم و سواد نداریم پس این کار ما اشکالی نداره.
حتماً من باید حقوق بخونم تا تو خیابون که رد میشم چاقو تو جیبم نباشه؟؟
یا باید الهیات بخونم تا بگم دروغ بگم؟؟
برنامه فیتیله هم حرف نداره خیلی از این احسان علیخانی بهترن حالا بیان از رو پترنهای شیخ لطف الله زر ماکارون درست کنن تبلیغ کنن بگن ما تغذیه نخوندیم.
آخه خانم این چه حرفیه شما میزنی صراحتاً دارن به اعتقادات ما توحین میکنن شما حرف از معماری و طراحی دکور میزنی؟؟
اسم این فرزاد جمشیدی هزارر بارم بیاد باز کمه. اونم یکی از جوونای این کشور بود و یجور جانماز آب میکشید که ..
بهترین جوونای این کشور الان 2متر زیر خاکن نه کسایی که سینشونو ستبر میکننو از احساسات مردم تو راستای محبوب کردن خودشون سوء استفاده میکنن.
آورین به این عرق معماری و ملی نتونستم بدون نظر رد بشم آخرشی از تحلیلت خوشم اومد;):D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا