صفحه 1907 از 1908 نخستنخست ... 180718571867187718871897190319041905190619071908 آخرينآخرين
نمايش نتايج 19,061 تا 19,070 از 19073

تاپیک: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

پيش فرض

سلام. تو winrar قسمت advenced، بخش compression، دو تا گزینه prediction و memory to use غیر فعال شدن. هستنا ولی نمیشه تغیرشون داد. من اصلا این مشکل و نداشتم تا زمانی که نسخه آخر winrar رو دانلود کردم. میخوام بدونم چجوری میشه اون آپشن رو برگردوند؟

دست از طلب ندارم، تا کام من برآید، یا جان رسد به جانان، یا جان زتن درآید

عضو فعال آواتار seyed*hamid
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    دلیجان

پيش فرض

سلام یه مشکل جالب دارم یه اس دی کارت هس با هرچی فرمتش میکنم وقتی دوباره وصلش میکنم به سیستم همه اطلاعات قبلی سر جاش هس! گیکار کنم؟

هیچ وقت برای دوباره شروع کردن دیر نیست!

دستیار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر
    متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

سلام. این قسمتها برای زمانی فعال هستن که قصد ساختن فایل فشرده دارید.معمولا در زمان باز کردن فایل فشرده تنظیمات تابع زمان ساخت هستن و قابل ویرایش نیستن
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله Arezoya نمايش پست
    سلام. تو winrar قسمت advenced، بخش compression، دو تا گزینه prediction و memory to use غیر فعال شدن. هستنا ولی نمیشه تغیرشون داد. من اصلا این مشکل و نداشتم تا زمانی که نسخه آخر winrar رو دانلود کردم. میخوام بدونم چجوری میشه اون آپشن رو برگردوند؟
    جلوه باشگاه مهندسان ايراني، مديران و كاربراني هستند كه همچون نگين مي درخشند.
    (دوستان اگر سوال یا مشکلی دارید بهتره به جای ارسال پیام خصوصی، در تاپیک مطرح کنید تا با همفکری دوستان حلش کنیم یادتون باشه سوال شما ممكنه سوال خیلی ها باشه)

4. تشكر از اين پست

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

سلام
    در صورتی که خشاب اون مشکل نداشته باشه و دکمه رایت پروتکت خراب نباشه یعنی متاسفانه خود کارت خراب شده..بهترین راه فرمت کردن اون باید برنامه شرکت سازنده همون کارت است...اگر نشد احتمالا بد نیست با یه سخت افزار مثل رسیور یا تلویزیون هم تستش کنید
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله seyed*hamid نمايش پست
    سلام یه مشکل جالب دارم یه اس دی کارت هس با هرچی فرمتش میکنم وقتی دوباره وصلش میکنم به سیستم همه اطلاعات قبلی سر جاش هس! گیکار کنم؟
    (دوستان اگر سوال یا مشکلی دارید بهتره به جای ارسال پیام خصوصی، در تاپیک مطرح کنید تا با همفکری دوستان حلش کنیم یادتون باشه سوال شما ممكنه سوال خیلی ها باشه)

6. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    دلیجان

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله SHRP نمايش پست
    سلام
    در صورتی که خشاب اون مشکل نداشته باشه و دکمه رایت پروتکت خراب نباشه یعنی متاسفانه خود کارت خراب شده..بهترین راه فرمت کردن اون باید برنامه شرکت سازنده همون کارت است...اگر نشد احتمالا بد نیست با یه سخت افزار مثل رسیور یا تلویزیون هم تستش کنید
    فکر میکنم مشکل از خود کارت باشه چون با رم ریدر از طریق ویندوز از چند روش مختلف استفاده کردم هربار پیغام فرمت با موفقیت انجام شد اومد ولی با هربار اتصال اطلاعات قبل داخلش بود. داخل گوشیم انداختم فرمتش نکرد

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله SHRP نمايش پست
    سلام. این قسمتها برای زمانی فعال هستن که قصد ساختن فایل فشرده دارید.معمولا در زمان باز کردن فایل فشرده تنظیمات تابع زمان ساخت هستن و قابل ویرایش نیستن
    سلام مرسی از لطفتون. درسته، منم میخوام یه فایل رو فشرده کنم. قبلا خیلی راحت انجام میشد. اما الان کاملا غیر قابل ویرایش هستن با وجود اینکه اون قسمتهایی که گفتم هست و موجوده

رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    دلیجان

پيش فرض

سلام مرسی از لطفتون. درسته، منم میخوام یه فایل رو فشرده کنم. قبلا خیلی راحت انجام میشد. اما الان کاملا غیر قابل ویرایش هستن با وجود اینکه اون قسمتهایی که گفتم هست و موجوده
    نرم افزارتون اکتیوه؟

10. تشكر از اين پست

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله seyed*hamid نمايش پست
    نرم افزارتون اکتیوه؟
    نمی دونم

پيش فرض

سلام. نرم افزاری که "نصب آسان" بود و محل نصب رو هم خودش اتوماتیک انتخاب میکرد (درایو C) برای اولین باری که نصب شد، شماره سریال نصب خواست و نصبش کامل بود، اجرا شد و باهاش کار کردم، الان که دوباره میخوام نصبش کنم اصلا شماره سریال نمیخواد و بازم اتوماتیک با زدن گزیننه نصب (اتوران)، نصب میشه اما آخر سر اجرا نمیشه. چجوری میشه طوری نصبش کرد که شماره سریال بخواد اولش ت انصبش کامل باشه؟
    1. یه دی وی دی جدید ازش خریدم دوباره، اما باز نصب نیمشه. ینی دی وی دی جدیدش هم مثه قبلیه
    2. دیتاش رو کپی کردم رو هارد ولی باز نصب نمیشه (ینی نصب میشه اما اجرا نمیشه)

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

سلام. نرم افزاری که "نصب آسان" بود و محل نصب رو هم خودش اتوماتیک انتخاب میکرد (درایو C) برای اولین باری که نصب شد، شماره سریال نصب خواست و نصبش کامل بود، اجرا شد و باهاش کار کردم، الان که دوباره میخوام نصبش کنم اصلا شماره سریال نمیخواد و بازم اتوماتیک با زدن گزیننه نصب (اتوران)، نصب میشه اما آخر سر اجرا نمیشه. چجوری میشه طوری نصبش کرد که شماره سریال بخواد اولش ت انصبش کامل باشه؟
    1. یه دی وی دی جدید ازش خریدم دوباره، اما باز نصب نیمشه. ینی دی وی دی جدیدش هم مثه قبلیه
    2. دیتاش رو کپی کردم رو هارد ولی باز نصب نمیشه (ینی نصب میشه اما اجرا نمیشه)
    با توجه به اینکه هر نرم افزاری می تونه توی رجیستری یا قسمتهای مختلف هارد اطلاعات خودش رو بذاره نمی شه گفت دقیقا چیکار باید کرد. اگر نرم افزار شما خریداری شده است و ایرانی با شرکت اون تماس بگیرید تا راهنمایی کنن.

14. تشكر از اين پست

صفحه 1907 از 1908 نخستنخست ... 180718571867187718871897190319041905190619071908 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 7855
    آخرین ارسال: 2018/7/25, 09:02 PM
  2. پاسخ ها: 170
    آخرین ارسال: 2018/2/08, 10:41 AM
  3. سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید
    توسط psychic در تالار مهندسی فناوری اطلاعات
    پاسخ ها: 2854
    آخرین ارسال: 2017/12/18, 10:45 AM
  4. پاسخ ها: 43
    آخرین ارسال: 2017/3/27, 05:10 PM

عبارت‌های مرتبط

مشکلات کامپیوتری

مشکلات کامپیوتر

jwgkvsq.vmxسوالات و مشکلات کامپیوتریمشكلات كامپيوترمشکلات کامپیوترمشکل idm با webfreerچگونه autocad2010 را کامل از سیستم پاک کنم؟

برچسب های اين تاپیک

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •