صفحه 1905 از 1912 نخستنخست ... 180518551865187518851895190119021903190419051906190719081909 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 19,041 تا 19,050 از 19117

تاپیک: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

دستیار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر
    متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله *محیا* نمايش پست
    سلام
    برای یادگیری زبان سی شارپ
    برای شخص مبتدی که رشته تحصیلی اون کامپیوتر نیست
    از کجا باید شروع کنه؟
    سپاسگزارم
    سلام. اگر تسلط نسبی روی کار با برنامه ها دارید و مفهوم های اشیایی مثل دکمه و فرم و لیست کشویی و دکمه رادیویی و... می دونید می تونید براحتی از کتابها یا فیلمهای خود آموز استفاده کنید....اگر کمی الگوریتم هم قبل از اون یاد بگیرید عالیه و خیلی هم ساده است.
    جلوه باشگاه مهندسان ايراني، مديران و كاربراني هستند كه همچون نگين مي درخشند.
    (دوستان اگر سوال یا مشکلی دارید بهتره به جای ارسال پیام خصوصی، در تاپیک مطرح کنید تا با همفکری دوستان حلش کنیم یادتون باشه سوال شما ممكنه سوال خیلی ها باشه)

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار seyed*hamid
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    دلیجان

پيش فرض

سلام
    ویژوال استدیو 2015 داشتم نصب کردم، اما پروژه جدید یونیورسال ایجاد نمیکنه یه ارور بیخود میده نمیفهمم چیه. برای کدنویسی یونیورسال حتما باید ویژوال 2017 نصب کنم؟

هیچ وقت برای دوباره شروع کردن دیر نیست!

عضو فعال آواتار ali_pishtaz
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2013/6

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید.

من دنبال خرید میکروفون خوب و مقرون به صرفه برای تولید ظبط یک فیلم آموزشی هستم. اگه ممکنه ممنون میشم که بگین توی تهران یا کرج کجا میتونم دنبالش بگردم....

باتشکر

تازه وارد
    رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2018/7

پيش فرض

با سلام نیاز خیلی فوری به کمک دارم
    من هرچی میخوام نرم افزار superdecisions رو دانلود کنم نمیتونم شماره سریالشو \یدا کنم

عضو فعال آواتار ali-gold
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2013/7

پيش فرض

سلام دوستان...

من میخواسم از محیط ویندوز با کیفیت قابل قبول یه فیلمی بگیرم و بودجه من هم حداکثر 200 تومن هست..میتونین بهم معرفی کنین که در تهران یا کرج کجا میتونم یه میکروفون با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول بخرم؟
    ...........

عضو فعال آواتار ali-gold
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2013/7

پيش فرض

سلام دوستان...

من یه کیبورد جدید گرفتم ووقتی اتصال میدم به لب تاپم، راست کلیک و چپ کلیک موس کار نمیکنه و یه جورایی لب تاپ قاطی میکنه ولی وقتی کیبورد رو بر میدارم درست میشه!!

در ضمن وقتی کیبورد جدید رو وصل میکنم، کیبورد لب تاپ درست کار نمیکنه و مثلا با زدن کلید حروف، عدد مینویسه!! و در این حالت هم، راست کلیک موس درست کار نمیکنه و فقط تایپ رو میتونم به درستی انجام بدم.....

یا مثلا دکمه کنترل + a کار نمیکنه در هر دوحالت!!! یا مثلا وقتی تاپیک جدید زدم و میخوام دکمه "ارسال موضوع" رو بزنم کار نمیکنه.....و باید حتما کیبورد جدید رو در بیارم و کار کنه!!!

ممنون میشم راهنماییم کنین.....
    ...........

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Terme72 نمايش پست
    ���������������� � فرصت ویژه برای همه دانشجویاااااان:

������������شما میتونید پروژه های انجام شده ی خودتون رو برای #فروش توی این کانال آگهی کنید.

������������ #سفارش_پروژه_دانشجویی بگیرید و با انجامش #کسب_درآمد کنید.

������������غیر از این کلی #فایل و #پروژه_آماده هم اینجا هست که هر رشته ای باشی حتما لازمت میشه

#پروژه
    #مقاله
    #پایان_نامه
    #گزارش_کارآموزی
    #آموزش_نرم_افزار

پشیمون نمیشی حتما ی سر بزن اینجا������������� ���������������� ������

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    فقط یه میکروفن خوب تضمین صددرصد کار نیست...اگر سیستم یا کارت گرافیک مرغوب نباشه و دستگاه کامپیوتر به ارت متصل نباشه ممکنه کمی اعوجاج در صدا بوجود بیاد...وگرنه با یه میکروفن کمی بهتر از معمولی کار راحت انجام می شه...برای خرید میکروفن جاهای زیادی است از میدون توپخونه و جمهوری گرفته تا پاساژ پایتخت و بازار رضا و ....
    (دوستان اگر سوال یا مشکلی دارید بهتره به جای ارسال پیام خصوصی، در تاپیک مطرح کنید تا با همفکری دوستان حلش کنیم یادتون باشه سوال شما ممكنه سوال خیلی ها باشه)

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

بنظر من دوتا کار باید انجام بدید..اول کیبورد رو با یه سیستم دیگه چک کنید ببینید همین مشکل رو داره یا نه..دوم سعی کنید درایوری که با این کیبورد بوده رو نصب کنید یا از سایت سازنده بگیرید...اگر در تمام موارد این مشکل حل نشد و دکمه یا تنظیم خاصی روی کیبورد تازه نبود یعنی این کیبور علیرغم نو بودن مشکل داره و بهتره عوض بشه وگرنه مشکل از سیستم شماست و شاید با تعویض ویندوز درست بشه شاید هم کلا تداخل سخت افزاری باشه که مورد آخر خیلی بعیده
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله ali-gold نمايش پست
    سلام دوستان...

من یه کیبورد جدید گرفتم ووقتی اتصال میدم به لب تاپم، راست کلیک و چپ کلیک موس کار نمیکنه و یه جورایی لب تاپ قاطی میکنه ولی وقتی کیبورد رو بر میدارم درست میشه!!

در ضمن وقتی کیبورد جدید رو وصل میکنم، کیبورد لب تاپ درست کار نمیکنه و مثلا با زدن کلید حروف، عدد مینویسه!! و در این حالت هم، راست کلیک موس درست کار نمیکنه و فقط تایپ رو میتونم به درستی انجام بدم.....

یا مثلا دکمه کنترل + a کار نمیکنه در هر دوحالت!!! یا مثلا وقتی تاپیک جدید زدم و میخوام دکمه "ارسال موضوع" رو بزنم کار نمیکنه.....و باید حتما کیبورد جدید رو در بیارم و کار کنه!!!

ممنون میشم راهنماییم کنین.....

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

سلام مهندس جان ..خوبی..کاش ارورش رو اینجا بنویسی شاید راحت تر کمک کنیم...اگر چه من پیشنهاد می کنم اگر سیستم قوی داری همون 2017 نصب کن
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله seyed*hamid نمايش پست
    سلام
    ویژوال استدیو 2015 داشتم نصب کردم، اما پروژه جدید یونیورسال ایجاد نمیکنه یه ارور بیخود میده نمیفهمم چیه. برای کدنویسی یونیورسال حتما باید ویژوال 2017 نصب کنم؟

متخصص برنامه نویسی
    آواتار SHRP
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12
    محل سكونت
    شهر فرزانگان بروجرد

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله parinazmmm نمايش پست
    با سلام نیاز خیلی فوری به کمک دارم
    من هرچی میخوام نرم افزار superdecisions رو دانلود کنم نمیتونم شماره سریالشو \یدا کنم
    مراحل نصب نرم افزار Super Decision به شرح زیر است:

1. نرم افزار را از لینک اختصاصی AminArticle دانلود نمایید.
    2. به وبسایت superdecisions.com مراجعه نموده و در این سایت ثبت نام register کنید. لینک register در زیر آمده است
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    3. پس از ثبت نام کد فعالسازی که به ایمیل شما خواهد آمد را فعال نمایید
    4. پس از وارد کردن user و pass به وبسایت superdecisions.com مراجعه نموده و از بخش Get Serial Number شماره سریال را بصورت اختصاصی دریافت کنید.
    توجه مهم: ۴- رمز عبور وبسایت super decision آقای ساعتی را فراموش نکنید زیرا شماره سریال دریافتی توسط شما هرچندماه یکبار منقضی شده و شما میبایست به وبسایت superdecisions.com مراجعه نموده و Serial Number جدید دریافت نمایید.

صفحه 1905 از 1912 نخستنخست ... 180518551865187518851895190119021903190419051906190719081909 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 7860
    آخرین ارسال: 2018/10/30, 02:11 AM
  2. پاسخ ها: 170
    آخرین ارسال: 2018/2/08, 10:41 AM
  3. سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید
    توسط psychic در تالار مهندسی فناوری اطلاعات
    پاسخ ها: 2854
    آخرین ارسال: 2017/12/18, 10:45 AM
  4. پاسخ ها: 43
    آخرین ارسال: 2017/3/27, 05:10 PM

عبارت‌های مرتبط

مشکلات کامپیوتری

مشکلات کامپیوتر

jwgkvsq.vmxسوالات و مشکلات کامپیوتریمشكلات كامپيوترمشکلات کامپیوترمشکل idm با webfreerچگونه autocad2010 را کامل از سیستم پاک کنم؟

برچسب های اين تاپیک

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •