روابط دخترا و پسرا در رشته های مختلف !!!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاه ما عمران و مکانیک مثه معماریه :|

arc_neda

عضو جدید
من خراب برق قدرتم شدم.....اقا ما لیسانس قدرت خوندم الان دارم مخابرات میخونم این لطافت روح مخابرات و الکترونیکیا به روحم برخورده این برق قدرت چیه نر کده است...حال کردم :biggrin:

آآآرره از همش باحالتر برق قدرت :دی
فکر کن دیگه با لطافت روح معماریا ما چی کشیدیم :)))

arc_neda

عضو جدید
. . . آخه ما مث این عکس نیستیم.... با هم فقط رفیق هستیم....

یعنی واقعا انتظار داشتی مثه این بشیم ؟؟!! نه خواهر نه ، ما از اون خانواده هاش نیستیم :دی اینا خارجکین :-" البته بیخود میکنن بازم به معماریا دانشکده ی ما نمیرسن
اوضاع ما بدتره

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بوخودا ما اصلا از این کارا نمی کنیم!
اصلا بلد نیستیم که بکنیم!
یعنی اگه بلد هم باشیم رومون نمیشه بکنیم
ما فقط دوستیم با هم بوخودا راست میگم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته من نبود ولی ما هم دقیقا مثل برقی ها هستیم :دی

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا کسی که این رو ساخته بزرگترین ظلم رو در حد بشریت کرده خو لامصب کجا رشته مکانیک دختر داره اخه من خودم مکانیکم یه دخترم نداریم تازه دانشگاه ما تهرانه خدا به داد جاهای دیگه بعدم کی گفته رشته برق دختر نداره خو لامذهب خودم ترم قبل مجبور شدم کنترل بهینه با برقیا ببینم واسه اولین بار این همه دختر دیدم تو کلاس هنک کردم دی

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا کسی که این رو ساخته بزرگترین ظلم رو در حد بشریت کرده خو لامصب کجا رشته مکانیک دختر داره اخه من خودم مکانیکم یه دخترم نداریم تازه دانشگاه ما تهرانه خدا به داد جاهای دیگه بعدم کی گفته رشته برق دختر نداره خو لامذهب خودم ترم قبل مجبور شدم کنترل بهینه با برقیا ببینم واسه اولین بار این همه دختر دیدم تو کلاس هنک کردم دی

خب داداش چرا گریه می کنی!
ما داریم تا دلت بخواد، آدرس دانشگاه رو بده تا برات بفرستیم
البته گاهی اوقات نبودنشون بهتره چون خیلی پر حرفن ( با عرض معذرت از خانومای معمار)

arc_neda

عضو جدید
رشته های پزشکی چی میشه؟:biggrin:
هه ه هههههههههه واویلااااااااااااا :)))

رشته من نبود ولی ما هم دقیقا مثل برقی ها هستیم :دی

اصلا آدمای خوبین این برقیا :-"

رشته پزشکی به دلایل اخلاقی سانسور شده :biggrin:

دقیقا

برادر از نظر بنده شوما شانس نداری ربطی به رشتت نداره :)) معماریم میخوندی وضعت همین بوووود :)) بیچاره

بوخودا ما اصلا از این کارا نمی کنیم!
اصلا بلد نیستیم که بکنیم!
یعنی اگه بلد هم باشیم رومون نمیشه بکنیم
ما فقط دوستیم با هم بوخودا راست میگم

اهم !!
ارزش انسان برای حرفاییست که برای نگفتم دارد :-"

مگه پزشکیا چه طورین

ههههههه من یه مامایی میشناسم خیلی بد بخت بیچارست :))

خب داداش چرا گریه می کنی!
ما داریم تا دلت بخواد، آدرس دانشگاه رو بده تا برات بفرستیم
البته گاهی اوقات نبودنشون بهتره چون خیلی پر حرفن ( با عرض معذرت از خانومای معمار)

کدوم دانشگاهی؟؟؟!! من که دیدم اینقد حرف میزنن این پسررررررررررا که حد نداره!!
بعدشم اجازه نمیدم اینجوری راجع به خانوما بحرفی که " آدرسه دانشگاتونو بده تا برات بفرستم " :-w

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اخه من همیشه فکر می کردم معماری ها اینطورین
بچه های معماری بیشتر با هم دوست هستن تا چیزهای دیگه اونم بخاطر درس های عملی و آتلیه و کارگاه هستش که باعث کارهای گروهی و رابطه بیشتری بین بچه ها میشه به همین دلیل بچه های معماری رابطه ی گرم و صمیمی تری از بقیه رشته ها دارن وگرنه دانشگاهی که هستم همه رشته ها دانشجوی دختر داره حالا کمتر یا بیشتر

arc_neda

عضو جدید
یعنی چی بیچاره هستن ؟؟؟

یعنی پسر ندارن :دی

بچه های معماری بیشتر با هم دوست هستن تا چیزهای دیگه اونم بخاطر درس های عملی و آتلیه و کارگاه هستش که باعث کارهای گروهی و رابطه بیشتری بین بچه ها میشه به همین دلیل بچه های معماری رابطه ی گرم و صمیمی تری از بقیه رشته ها دارن وگرنه دانشگاهی که هستم همه رشته ها دانشجوی دختر داره حالا کمتر یا بیشتر

بعله ! دقیقا

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
بله دیگه ، برووبچ قدرت که وقت این کارا رو ندارن!
قدرت این یه ذره بازار کار بیشتری که داره مدیون همین یه مزیته :D

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که کلی دختر دارین بابا برقی ها تو رشته های مهندسی خیلی دختر دارن فقط مکانیکه که دختر نداره یعنی دخترا از ترس جرات نمی کنن بیان

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهم !! ارزش انسان برای حرفاییست که برای نگفتم دارد :-"

تمام حرفام به شوخی بود دیگه این جمله یعنی چی!؟

کدوم دانشگاهی؟؟؟!! من که دیدم اینقد حرف میزنن این پسررررررررررا که حد نداره!! بعدشم اجازه نمیدم اینجوری راجع به خانوما بحرفی که " آدرسه دانشگاتونو بده تا برات بفرستم " :-w[/QUOTE]

گفتم که شوخی بود دیدم داره گریه زاری می کنه خواستم آرومش کنم

arc_neda

عضو جدید

مگه میتونن از این کارام بکنن؟؟!!!!!!!!! خوشممم نمیادددددددددداااااااااااااااااااااااا

حرموتون باشه دییییییی

دیگه دیگه :دی

شما که کلی دختر دارین بابا برقی ها تو رشته های مهندسی خیلی دختر دارن فقط مکانیکه که دختر نداره یعنی دخترا از ترس جرات نمی کنن بیان

ندارن دیگه برادر ندارن

man age Vazire Oloum besham
dare daneshkade Memari ro takhte mikardam
.
.
.
.
.
.
.
:mad:

ای ول ایول ما که فارغ التحصیل شدیم رفت هر کار میکنید بکنید راحت راحت :دی شما مختارید اصلا

اهم !! ارزش انسان برای حرفاییست که برای نگفتم دارد :-"

تمام حرفام به شوخی بود دیگه این جمله یعنی چی!؟

کدوم دانشگاهی؟؟؟!! من که دیدم اینقد حرف میزنن این پسررررررررررا که حد نداره!! بعدشم اجازه نمیدم اینجوری راجع به خانوما بحرفی که " آدرسه دانشگاتونو بده تا برات بفرستم " :-w

گفتم که شوخی بود دیدم داره گریه زاری می کنه خواستم آرومش کنم[/QUOTE]

منم شوخی کردم خو :-"