مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
اره کافیه ... یعنی برای رتبه 60-80 کافیه ! ولی برای رتبه های بالاتر شک نکن که نیاز داری به خوندن منابع اصلی بخصوص کتب جدید دکتر !!!!

کتابای جدید دکتررررررر چیه؟[/QUOTE]
جزییات ارتقا دهنده دکتر گلابچی
طراحی ساختمان‌های بلند " " "
ارکی تایپی " " "
و ...

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابای جدید دکتررررررر چیه؟
ارکی تایپی " " "
و ...

البته طباطبایی پارسال خلاصه تمام کتابایی که تو جزوش نبود را داده بود فکر کنم. اگر نرسیدی بخونی حواست باشه اونا را بگیری.

[/QUOTE]

ba.sa

عضو جدید
ارکی تایپی " " "
و ...

البته طباطبایی پارسال خلاصه تمام کتابایی که تو جزوش نبود را داده بود فکر کنم. اگر نرسیدی بخونی حواست باشه اونا را بگیری.

[/QUOTE]
من از سیستم فقط یکم کتاب درک رفتارو خوندم!گفتم چون شاید نرسم بخونم همه رو برم جزوه های طباطبایی رو بگیرم!ب نظرت کار درستیه؟

معمارباشی

عضو جدید
من از سیستم فقط یکم کتاب درک رفتارو خوندم!گفتم چون شاید نرسم بخونم همه رو برم جزوه های طباطبایی رو بگیرم!ب نظرت کار درستیه؟[/QUOTE]
هدفت چیه ؟
به چه رتبه ای راضی می شی ؟
اگه بتونی بقیه درسات رو بالای 30-40 نگه داری با 60 درصد ایستایی هم یه رتبه ی خوب و معقولی میاری ....

من خودم سر کلاس ط. بودم ! جزوه اش رو هم خونده بودم و خیلی هم خوب فهمیده بودمش درصدم اومد 64 ! البته بخاطر کمی احتیاط الکی وگرنه درصدم حول و حوشه 80 می شد ... ولی 100 نمی شد !! دلیلشم اینه که فقط به جزوه اکتفا کرده بودم .
دیگه حساب کن ... اگه فقط قراره از جزوه بخونی و سر کلاسش نباشی بازدهیت میاد پایین چون خیلی از حرفا رو ما تو جزوه نمی نویسیم چون بنظرمون تابلو میاد و ... و شاید پایه و اساس فهم یه مطلب باشه اون موضوع !

ba.sa

عضو جدید
من از سیستم فقط یکم کتاب درک رفتارو خوندم!گفتم چون شاید نرسم بخونم همه رو برم جزوه های طباطبایی رو بگیرم!ب نظرت کار درستیه؟
هدفت چیه ؟
به چه رتبه ای راضی می شی ؟
اگه بتونی بقیه درسات رو بالای 30-40 نگه داری با 60 درصد ایستایی هم یه رتبه ی خوب و معقولی میاری ....

من خودم سر کلاس ط. بودم ! جزوه اش رو هم خونده بودم و خیلی هم خوب فهمیده بودمش درصدم اومد 64 ! البته بخاطر کمی احتیاط الکی وگرنه درصدم حول و حوشه 80 می شد ... ولی 100 نمی شد !! دلیلشم اینه که فقط به جزوه اکتفا کرده بودم .
دیگه حساب کن ... اگه فقط قراره از جزوه بخونی و سر کلاسش نباشی بازدهیت میاد پایین چون خیلی از حرفا رو ما تو جزوه نمی نویسیم چون بنظرمون تابلو میاد و ... و شاید پایه و اساس فهم یه مطلب باشه اون موضوع ![/QUOTE]

خوب قطعا رتبه خوب میخوام!واسه تهران و بهشتی!به نظرت میرسم کتابای گلابچی رو بخونم!من کتاب درک رو هم که یکم خوندم خیلی خوب متوجه نشدم!اصلا خیلی استرس دارم!احساس میکنم بی برنامم:(:crying:نمیدونم چه جوری باید بخونم!تازه پایان نامه هم دارم!

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوستم قبل از هر چیز سعی کتابیو که میخونی دوست داشته باشی و ازش لذت ببری. اصلا با ترس شروع به خوندن نکن. اگه درک رفتار اولین کتابیه که داری در این زمینه میخونی نگران نباش نفهمیدنش کاملا طبیعیه. خیلی آروم و بدون استرس بخونش بهش گیر نده از رو مسایلی که نمیفهمی رد شو بعدا با خوندن کتابای دیگه و دوره مجدد همه را میفهمی. به شکلها و مطالب مربوط به اونها خیلی توجه کن جچون اکثر سوالات با شکله.

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم میخوام شروع کنم بخونم ولی خیلی سر در گمم نمیدونم از کجا شروع کنم !!!!!:confused:
چون هدفم تهرانه نمیدونم این زمان کفایت می کنه یا نه!!!!!!!!
:(

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکور چون خیلی راحته سخت میشه
یعنی خودمون سختش میکنیم
مثلا فن آوری های نوین کلی مطلب داره.ما میایم مو به مو میخونیم...وسواس داریم.کلی ار وقتمونو میگیره اخرشم یه عکس خیلی راحت میاد که چون خیلی راحت بوده بهش توجه نکردیم و نمیزنیم
کلا به نطر من فقط عکس کتابای گلاب رو نگاه کنین بالای 50 میزنین(البته اینکارو نکنین چون میخوایم بیشتر بزنیم)
مبانی سازه همچنین ،ساختمانها چگونه عمل میکنندو.....
نمودار برش و خمش سالای گذشته رو ببینین
کلا روون و بدون استرس بخونین .....فقط واسه زبان خیلی تلاش کنین و البته درک که اونم اگه ضعیف بودین نگرانی نداره
ربان 10 بزن ولی بیا تو درسهایی که میتونی خودتو بکشی بالا مردونه بکش بالا....تو فن رو 70 بزن و زبان رو 10 موفق تری نسبت به کسی که زبانو و فنو 40 زده
به امید خدا رتبه های برتر امسال مال بچه های باشگاهست.........همینجوری پیش برن بچه های باشگاه تا چند سال دیگه باید مرکز و ایوان خانه و غیره در دکونشونو ببندن;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویژگیتوضیحات
اهداف باید تاریخ اتمام داشته باشنددانشجو: حالا فن رو میخونیم ، ببینیم مهر تموم شد یا نه!
مشاور: باید تصمیم بگیری که مثلا فن رو تا اخر ماه تموم کنی

روشن و شفاف باشدمیخوام مثلا از هنر یا تبریز یا... قبول شم!
قابل انعطاف باشد
مکتوب باشددانشجو: جمع کن این سوسول بازی ها رو!
مشاور: هههه!
دست یافتنی باشد
نتیجه و محصول داشته باشد
کمیت را مشخص کندکمیت را مشخص کندساعت مطالعه هفته اولم 28 بود هفته ی بعد می خوام بیشتر بخونم.
مشاور: نه نه بیشتر قبول نیست عدد بده درصد بده مثلا:
می خوام 35 ساعت بخونم
می خوام 20 درصد افزایش بدم
اهداف باید در راستای هم تعریف شده باشند و همدیگر را نقض نکنند
اهداف در راستای هدف اصلی باشندهدف اصلی ام: رتبه 1 کنکور ارشد
خوبه که شتر مرغ هم پرورش بدم، فلان کارخونه کار کنم، سه تا نرم افزار مهندسی هم یاد بگیرم و...
اهداف چالشی باشند(نه خیلی آسان و نه خیلی سخت)غلط : حالا با میانگین درصد 25 هم میشه قبول شد...
غلط : میخوام درصد فن و درکم 100 باشه و چیز دیگه ای قابل قبول نیست!
درست : نلاشم رو می کنم میانگینم ما بین 45 تا 60 باشه ، همینم برای قبولی از تهران کافیه
قابل سنجش و ارزیابی باشد
قابل تقسیم باشدیعنی به بخش های کوچیک تقسیمش کنیم
الگو برداری: novin21.blogsky.com
منبع : www.www.iran-eng.ir

آخرین ویرایش:

lotfiabolfazl

عضو جدید
سلام دوستان خوبین ؟ دوستان لطفا منابع ارشد برای 93 رو اگه میدونن بزارن چون بعضی منابع اضافه میشه ... لطفا از جاهای معتبر باشه اگه کسی میدون .. تا همه استفا:cool:ده کنن:)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین ؟ دوستان لطفا منابع ارشد برای 93 رو اگه میدونن بزارن چون بعضی منابع اضافه میشه ... لطفا از جاهای معتبر باشه اگه کسی میدون .. تا همه استفا:cool:ده کنن:)
این پستای شما قبلا بارها و بارها پاسخ داده شده.این پست رو یه سری بزن #7

سلام صبح بخیرررررررر

بچه ها فناوری های نوین جدولا مهمن؟:w27:
نخیر مهم نیست

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا همه این سایتو امضا کردن؟؟ حدود 400 نفر دیگه امضا کنن قدم های بعدی برداشته میشه.زیاد وقتتونو نمیگیره بیشتر از همه هم به نفع شماها که امسال ازمون دارینه.هرجاییم میتونین لطفا اطلاع رسانی کنین (فیس بوک یا هر سایت دیگه ای که عضوین)از دوستاتونم بخواین امضا کنین لطفا!
http://eskismemari.ir/

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا همه این سایتو امضا کردن؟؟ حدود 400 نفر دیگه امضا کنن قدم های بعدی برداشته میشه.زیاد وقتتونو نمیگیره بیشتر از همه هم به نفع شماها که امسال ازمون دارینه.هرجاییم میتونین لطفا اطلاع رسانی کنین (فیس بوک یا هر سایت دیگه ای که عضوین)از دوستاتونم بخواین امضا کنین لطفا!
http://eskismemari.ir/
بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتن ومشکلاتی که با نامه داشتم ودارم ولی امضا کردم تو وبلاگم هم گذاشتم چون تقریبا روزی 700 تا بازدید داره وبلاگم امیدوارم امضاها رو بالا ببره

sorooshalish

عضو جدید
سلام دوستان یه سوالی داشتم گرچه زیاد مربوط نیست به این تایپک این شقاقی که همه تعریفشو می کنن و کلاس اسکیس داره محمدرضا امیر شقاقی یا پژمان شقاقی؟؟؟؟؟؟

سلام .من هم کلاس امیر شقاقی رو رفتم و هم شکوهی.امیر شقاقی رو دو سال پیش که تو مرکز معماری درس می داد رفتم و شکوهی رو امسال.به نظرم شکوهی بهتره(البته جفتشون خوبن) ولی در کل به شخصه از شکوهی بیشتر چیز یاد گرفتم.
پژمان شقاقی هم نمیشناسم.

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها کسی فایل اسکن شده یا عکس گرفته شده از عکسای تاریخ رو نداره اینجا بذاره ؟؟؟اگه کسی بذاره تا منم استفاده کنیم ممنون میشم:redface::)

shima jo0on

عضو جدید
قبول دارم اینقدر کتاب مزخرفیه ک دست و دلم بهش نمیره تا الان 10 بار گذاشتم بخونمش ولی دوباره فرستادم تو کتابخونم...ترجیح میدم کتابهای گلابچی رو بخونم اما تنظیم قیابکلو رو نخونم...اما میخوای بخونی جزوشم میتونی بگیری بخونی...شاید بهتر باشه.

جزوه چیو بگیرم به نظرت خوبه؟؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر شما کی بریم دانشگاه تهران جزوه های جدید رو بگیریم کپی کنیم ؟ آیا راه میدن تو دانشگاه یا نه ؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه چیو بگیرم به نظرت خوبه؟؟

قبول دارم اینقدر کتاب مزخرفیه ک دست و دلم بهش نمیره تا الان 10 بار گذاشتم بخونمش ولی دوباره فرستادم تو کتابخونم...ترجیح میدم کتابهای گلابچی رو بخونم اما تنظیم قیابکلو رو نخونم...اما میخوای بخونی جزوشم میتونی بگیری بخونی...شاید بهتر باشه.
بچه ها من می خوام با کتاب تنظیم شریط و تاسیسات عصر کنکاش بخونم بعد برای تکمیل کردنش مال سلطاندوست و قیابکلو رو هم کار کنم.خوبه اینجوری به نظرتون؟

shima jo0on

عضو جدید
به نطرم جزوه قیابکلو از کتاب فکر کنم بهنر باشه چون دیگه چیزهای اضافه ای توش نباید گفته باشه
جزوه اصلیش چند صفحست؟؟؟از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟من یکی از اینجا دان کردم زیاد نیست فک میکنم باید خلاصه جزوه اصلیه باشه!

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
جزوه اصلیش چند صفحست؟؟؟از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟من یکی از اینجا دان کردم زیاد نیست فک میکنم باید خلاصه جزوه اصلیه باشه!

من یه دونه دارم ولی نوشته نیمسال 82:surprised:42 صفحه هست نمیدونم اونه یا نه

mitra2470

عضو جدید
بچه ها کتاب ایستایی و فن ساختمان فاطمی مرکز معماری واسه ایستایی بخونیم خوبه؟؟
میگن خلاصه چند تا کتاب گلابچیه
چاپ جدیدش خیلی عوض شده؟؟؟شده 58 تومن:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.