نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه شوخی کردم ، این سوالای تقریبا آخرمم نمیخواد جواب بدی
جیگرم برات کباب شد:surprised: ، دلم برات سوخت:surprised: قلبم برات آتیش گرفت :surprised:

نه اونو جواب میدم......
دستت درد نکنه ...
حالا دیگه انقدم نمیخواد خودشو ناراحت کنی........
:surprised:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
روز اولی که تاپیک آبیدلانو راه اندازی کردم به بچه ها گفتم که اینجا کل کل نکنید چون جوش خراب میشه
خوشحالم که این فرهنگ جا افتاد.(چه نطقی کردم من:))

بله برا ما استقلالیا که با فرهنگیم جا افتاده....
ولی نمونه های جا نیفتادنش برای رقبا رو همین اطراف میتونید مشاهده کنید
:biggrin:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

صرفا برای این ، اینارو گذاشتم ک یکم جو ش فرق کنه ! آخه اجازه ی سوال پرسیدن ندارم :دی
معذرت !

.
.
البته خیلیم از آقا غریبه خجالت میکشم ک حتی اینارو میذارم آ
:redface:

چرا خالی میبندی؟؟؟!!! :surprised:من که خودم بهت گفتم که اگه دوس داری بیا سوال بپرس!!! عجبااااااااااااااااا........
.
.
.
.
خدا اقای غریبه رو برا ما حفظ کنه!!!!

بالاخره یکی پیدا شد که تو ازش خجالت بکشی!!!!!!!!!:biggrin:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آیا انتقاد وارده؟
شادی خانووووم ب همه ی سوالا ک با بله و خیر جواب میدی خیلیم کند کند جواب میدی....!!!چراآخه اینطوره!!
:D

نخیرم وارد نیست!!!!!!!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/confused.gif
خو ی سریا فقط سوال بله / نه است دیگه! من برا خودم چی بگم اضافه تر؟؟!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif
.
.
.
تازه هیشکی که جوابا رو نمیخونه! من دارم برا خودم ج میدم! هر کی میاد سوال میکنه میگه من قبلیا رو نخوندم !!!! http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gifخو من پس برا کی ج میدم؟؟؟!!!!! هااااااااااااااااااااااان؟؟؟!!!!!!!!!!!:mad:

تذکر وارد است...شادی خانم،شما بر اساس اصل 716 قانون،اگر این روند را ادامه بدین،صندلیتون 2 ماه تمدید میشه،محمد هم میتونه سوال بپرسه اونوخ:cool:

نخیر شما نمیتونی سوال بپرسی!!!!!!!!!!!!
:cool:

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
. غم چيه ؟ ناراحتی دیگه:surprised:
. تا به حال دلت گرفته ؟ اره
. سنگ صبورت تو زندگي كيه ؟ خدا
. يه جمله در مورد زادگاهت بگو ؟ خیلی شلوغه! تازه همیشه هم ترافیکه!:confused:
. از فصلا كدوم فصل دوست داري ؟ پاییز
. باران يا برف چرا ؟ هردو! چون هر دوشون نعمت خدان....
. دنیا رو تعریف کن؟ جایی برا زندگی
. محبت رو توی یک جمله شرح بده؟ وقف کردن تمام احساس و توانت برا بقیه بدون هیچ توقعی.....
. ايده الترين شرايط ممكن براي شخص خودت چي مي تونه باشه؟ ی زندگی اروم و راحت با وضع مالی متوسط.........
ممنون........
:w30:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا سعی داری با سریع و ناقص جواب دادن به سوالای من سریع صندلی داغت رو تموم کنی؟:surprised: نه قبول ندارم! همه سوالا رو کامل ج دادم!:cool:
احساس نمی کنی این به خاطر داغ بودن صندلی داغت هست که داری می سوزی و می خوای زودتر از روش پاشی!؟!:D نه! فقط ی کم خسته شدم همین!:w09:
فکر نمی کنی من تا موقع همرنگ شدن موهات با دندونات ، سوالم دارم ؟:D ادامه هم داشته باشه مهم نیست!!! چون مطمئنا تا اون موقع جوابای من ادامه نخواهد داشت!:D
چرا پسرا دختر می بینن اونم خوشگل، خر میشن ؟ حتی بچه ها :cool: چون عقلشون به چششونه! و وقتی دلشون چیزی میخواد مخ رو میفرستن تعطیلات!:surprised:
به نظرت خستگی با خواب آلود بودن چه فرقی داره؟ واقعا نمیدونی؟؟؟! http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gifادم وقتی خسته است ،خسته است و وقتی خوابش میاد ،خوابش میاد!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
فکر می کنی الان چقدر با اول اینکه بیای رو صندلی داغ بشینی ، از نظر فکری عوض شدی؟ چیزای تازه ای برات زنده نشده ؟ عوض نشدم ولی خیلی از خاطراتم تجدید شد و خیلی از چیزایی که تا بحال بهشون فکر نکرده بودم بخاطر این سوالا بهشون فکر کردم! کلا خیلی خوب بود بنظرم ... باعث شد خودمو بهتر بشناسم! نمیدونم چرا همه فرار میکننن ازش!!!!!!!!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif
اگه زندان بیوفتی اولین آرزویی که می کنی چیه؟ اینکه سریعتر ازاد شم
فکر می کنی اگه یه روز بیوفتی زندان ، علت حبست چی بوده ؟ احتمالا برا اینکه حواسم به ی مریض نبوده و بلایی سرش اومده!:(
لیمو شیرین دوس داری بیارم برات یا سیب قرمز ؟ (توزندان) سیب قرمز ، ولی شما نه یکی دیگه!!!!:razz:
اگه حبس ابد بشی ، دوسی دار رگتو بزنی و خودکشی کنی؟ نه! بنظرم تو هر شرایطی زندگی کردن از مردن بهتره! ادمای ضعیفن که تو سختی مرگ رو به زندگی ترجیح میدن!
حبس ابد بهتره یا اعدام؟ حبس ابد
ممنون...............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- سیاست یعنی چی؟ دو یه خط تعریف کن
دانستن اینکه: چه کسی می‌برد، چه می‌برد، چه موقع می برد، چگونه می برد، و چرا می برد. (هارولد لاسکی) منظور از بردن،پیروزی وشکست می باشد.
2- سیاستمدار دروغگو هست یا دروغگو سیاستمدار؟ هر دوتاش میتونه وجود داشته باشه
3- سیاست بیشتر دنبال پول هست یا قدرت؟ قطعا دنبال دوتاش
4- پول قدرت میاره یا قدر پول رو؟هردو !
5- به نظرت بهترین سیاستمدار کیه ؟ اسم نمی خوام . توصیفش کن اونی که موقعیت شناس باشه ینی بدونه کجا باید سکوت کنه، کجا باید حرف بزنه، کجا باید فریاد بزنه، کجا باید حمایت کنه، از کی باید حمایت کنه، چجوری باید حمایت کنه، حتی بدونه کجا باید زیر بار زور بره تا بموقعش بتونه خودشو نجات بده!
6- حالا اگه بخوای بهترین سیاستمدار رو نام ببری کی رو میگی؟ هیشکی!
7- مردا بهتر می تونن سیاستمدار باشن یا زن ها ؟ چرا؟ من کلا جنسیت گرا نیستم! هر کسی که اون ویژگی هاییو که گفتم داشته باشه فارغ از جنسیتش میتونه ی سیاستمدار خوب باشه!
8- می دونستی اولین برنامه نویس کامپیوتر دنیا یک زن بوده ؟ اسمشو بگو نه نمیدونستم! / اوگوستا آدا بایرون (لاولیس)
9- اگه بابات یه سیاستمدار بود آیا بازم نظرت نسبت به سیاست همینی بود که الان داری؟ شاید!
ممنون...............

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

نمیدونم :| ذاتا خجالت میکشم ازتون ! دست خودم نیس ! الانم ک نقل قول گرفتمم اینجوریم:redface:
ببینید:

:redface::redface:
:redface::redface::redface:
:redface::redface::redface::redface::redface::redface:

میبینید:| این خجالتها روز ب روز بیشتر شده ک کمتر نشده:|

اینم از آخرین سوالم

تمام اطلاعاتی که از *tasnim* داری رو تو سایت اعلام کن

ئه ئه داشتیم ! :دی

من ازالان ختم صلوات برداشتم ک سری بعد حتی کاندیدمم نکنن:دی

.
.
.
.
اوشن اگه ی ذره از اطلاعات من نشت کنه کشتمت:D

چرا خالی میبندی؟؟؟!!! :surprised:من که خودم بهت گفتم که اگه دوس داری بیا سوال بپرس!!! عجبااااااااااااااااا........
.
.
.
.
خدا اقای غریبه رو برا ما حفظ کنه!!!!

بالاخره یکی پیدا شد که تو ازش خجالت بکشی!!!!!!!!!:biggrin:

دروغ نگوووو من خالی نمیبندم ! از قدیم گفتن حرف راستو از بچه بشنو :دی

.
بی ادب :دی ......

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- چرا امارات نمیاد ادعا کنه قم مال منه؟ هنوز انقد پررو نشده!! بوقتش میاد .. نگران نباش.:biggrin:
2- چرا میانگین نمرات دخترا بالاتر از پسراست و ولی اکثر بالاترین نمره ی کلاس رو یه پسر میگیره ؟چون همیشه ی پسر فوق خرخون تو کلاس وجود داره!!!!:D
3- چرا تو دلت فحش دادی بهم چندبار؟ :دي چون انقد سوال پرسیدی.. حقته!!!!!!!:D
4- فکر می کنی فرق اساسی تو با دخترای دیگه چیه؟ اینکه اصن اهل لوس بازی و افاده و این حرفا نیستم!!!!!!!!!:D
5- اگه پسر بودی دوست داشتی کدوم توانایی درونت بیشتر باشه ؟ مردونگی:surprised:
6- فمینیسم یعنی چی؟ ینی تلاش برای از بین بردن تبعیض های جنسیتی و ظلم هایی که به زنان میشه!:mad:
7- پسرای فیمینیسم چطورین از نظر تو ؟ ادمای روشنفکر
8- دخترایی که شبیه پسرا رفتار می کنن دنبال چی هستن؟ شاید محیطی که توش زندگی کردن روشون تاثیر گذاشته!! شایدم میخوان با مرد نشون دادن خودشون از اینکه مورد ترحم یا سوء استفاده قرار بگیرن جلوگیری کنن....
9- پسرایی که عین دختر رفتار می کنن دنبال چی هستن؟ شاید محیطی که توش زندگی کردن روشون تاثیر گذاشته!! شایدم فکر میکنن که اینجوری بیشتر مورد علاقه دخترا واقع میشن!
10- بنظرت الان صندلي داغت چقدر جذابه؟؟:دي:D:D:D هیچی!!! چون هرکی که میاد سوال میپرسه میگه من قبلیا رو نخوندم! انگار من برا خودم ج میدم!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون...........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم :| ذاتا خجالت میکشم ازتون ! دست خودم نیس ! الانم ک نقل قول گرفتمم اینجوریم:redface:
ببینید:

:redface::redface:
:redface::redface::redface:
:redface::redface::redface::redface::redface::redface:

میبینید:| این خجالتها روز ب روز بیشتر شده ک کمتر نشده:|

ئه ئه داشتیم ! :دی

من ازالان ختم صلوات برداشتم ک سری بعد حتی کاندیدمم نکنن:دی

.
.
.
.
اوشن اگه ی ذره از اطلاعات من نشت کنه کشتمت:D

دروغ نگوووو من خالی نمیبندم ! از قدیم گفتن حرف راستو از بچه بشنو :دی

.
بی ادب :دی ......

تو و خجالت؟؟؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

دفعه بعد حتما جزء کاندیدا هستی اصن شک نکن!!!!!!!!!!:D

من مجبورم که به همه سوالا به طور کامل ج بدم!!! کاری ازم ساخته نیس!! الکی اصرار نکن!!!!!!!!!!!!!:cool:

خو بچه من از همینجا اعلام میکنم که اگه دوس داری بیا سوال بپرس!!!!
فقط اگه سوال مورد دار بپرسی خودم بیمت میکنم!!!!!!!!!!!!!!:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- چرا خدا انسان رو آفرید ؟ دوس داشت!!!
2- اگه قرار باشه یه قانون ایران رو عوض کنی ، کدوم قانون ؟ این قانون نانوشته که هر کسی که پشتش به جایی گرمه و قدرتی داره میتونه هر کاری خواست انجام بده:mad:
3- معمولا آدمایی رو که ازشون متنفری چه جوری دکشون می کنی؟ با بی محلی
4- فرق پسر همسایه با پسر همکلاسی چیه؟ فرق خاصی ندارن با هم! کلا پسرا همه مثل همن!!!!:D
5- بیرون میری دوست داری غذای سرد بخوری یا گرم؟ گرم
6-به موهات ژل .تافت.اتوی مو.واکس.چسبمو.یا هیچی؟ كچلي؟
هیچی! هویجوری خوشگله نیازی به این چیزا نیس!
7- تا حالا شده یه چیز و یخوای بخری پولت نرسه؟چی؟ اره ی گوشی جدید میخوام پول ندارم!!!!:cry:
8- از وسایل شهر بازی کدوم و بیشتر سوار میشی؟چرا؟ خیلی اهل شهر بازی نیستم
9- صبحونه زیاد میخوری یا نهار؟چرا؟ نهار! چون خوشمزه تره! زیاد صبحونه خور نیستم!
10- چرا e = mc2 هست ؟ قدیما بلد بودما! الان دیگه یادم نمیاد!!!!!!!!!:confused:
ممنون.............

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
تو و خجالت؟؟؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

دفعه بعد حتما جزء کاندیدا هستی اصن شک نکن!!!!!!!!!!:D

من مجبورم که به همه سوالا به طور کامل ج بدم!!! کاری ازم ساخته نیس!! الکی اصرار نکن!!!!!!!!!!!!!:cool:

خو بچه من از همینجا اعلام میکنم که اگه دوس داری بیا سوال بپرس!!!!
فقط اگه سوال مورد دار بپرسی خودم بیمت میکنم!!!!!!!!!!!!!!:D

آره مگه چمه؟؟ب جون خودم خجالت میکشم ... اصن ی رودروایسی خاصی دارم :|

خو اگه میخوای جواب بدی ک دیگه چ نیازی ب کاندید شدن من هس:D کاندید نمیشم:cool:

خو حالا ک اجازه دارم بدون مورد دار هیچ گونه سوالی ندارم ...خخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره مگه چمه؟؟ب جون خودم خجالت میکشم ... اصن ی رودروایسی خاصی دارم :|

خو اگه میخوای جواب بدی ک دیگه چ نیازی ب کاندید شدن من هس:D کاندید نمیشم:cool:

خو حالا ک اجازه دارم بدون مورد دار هیچ گونه سوالی ندارم ...خخخ

خو باوشه قبول کردم که خجالت میکشی! فقط همین ی بارا!:biggrin:

کاندیدت میکنم!!!!!!!!!!!!
:w16:

پس بگو که مشکل از خودته!!!!!!!!!!! :D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
با اجازه آقا غریبه :redface:

.
.

هیچی ترسناکتر ازاین نیس بیای خونه ببینی یکی اتاقتو تمیز کرده حالا 2ساعت باید بشینم فکرکنم ببینم چی قایم کرده بودم و عایا کشف شده یا نه !:|

.

بالاخره حکمت آی سی یو در بیمارستان رو دریافتم !
جمله ای حکیمانه ازجناب عزرائیل خطاب ب بیمار :I see You " :دی

.

فقط کافیه درماشینت باز باشه ،عالم وآدم میان بغل دستت ک بگن درِماشین بازه ...
حالا اگه بی بنزین توخیابون بمونی ، هیشکی آدم حسابت نمیکنه !

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خو باوشه قبول کردم که خجالت میکشی! فقط همین ی بارا!:biggrin:

کاندیدت میکنم!!!!!!!!!!!!
:w16:

پس بگو که مشکل از خودته!!!!!!!!!!! :D

جا داره ک بازم بهت بگم : بی ادب:D

نمیخواد جواب منو بدی بدو برو جواب سوالای بچه هارو بنویس بفرس ....خیلی کند عمل میکنی آ ! حواسم هس:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
- دوست داشتی من نمیومدم به صندلی داغت؟
ارههههههههههههههه..........:w16:
- اگه نمیومدم تو صندلیت چه فرقی با الانت داشتی؟ خوشحالتر بودم:biggrin:
- بزرگترین چرای بی پاسخی که تو زندگی داری چی هست؟ تکراری
- قشنگ ترین جمله ای رو که به کسی زدی چی بوده و به کی بوده؟ کلا من هر چی میگم قشنگه!!!!:cool:
- بهترین جوابی که تا حالا تونستی به کسی بدی چی بوده به کی بوده؟ یادم نیس
- بزرگترین مشکلی که تو زندگیت داری چی هست؟ در حال حاضر حضور محسن در صندلی داغم!:D
- از بین مغزای مختلف آجیل کدومشونو بیشتر دوست داری؟ کدومشونو کمتر؟ بادام / فندق
- از بین میوه ها چی؟ کدوم بیشتر و کدوم بدت میاد؟ تکراری / هیچ کدوم
- از بین جنس مرد و جنس زن کدومو بیشتر دوس داری؟:D هر کدوم که انسان تر باشه!!!!!!:razz:
ممنون.............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
-چرا به فلز حساسي؟؟ من؟؟!!:surprised: حساس نیستم!:cool:

2- به کدوم زیورآلات علاقمندی ؟ (از نظر گردبند و دستبند و مچ پا بند و ...) انگشتر

3- با یه شکلک منو توصیف کن الان

:w28:
4.چرا برادر کایکو هیچ وقت دستمال قدرتشو تو جیب خودش نمیزاشت؟ دوس نداشت!
5- حاج زنبور عسل واجب رفته یا عمره؟ هر دو!

6- نام پدر پسر شجاع چیه؟ محسن!

7- نام مادر حاج زنبورعسل چیه؟ محسنة!
8- چرا خفاشا تو کارتون چوبین تک چشم بودن؟ دوس داشتن!

9- چرا خرسا تو کارتون بچه های کوه تاراک پشتشونو به درخت می مالیدن؟ پشتشون میخارید چون دستشون نمیرسید میمالدن به درخت!

10- چرا کارتونایی که ژاپن می سازه ، انیمیشن هاش همشون چشماشون به طور غیرعادی درشته و بزرگه؟ (فوتبالیست ها، دوقلوهای افسانه ای و ..)
از بس چشای خودشون ریزه عقده ای شدن!:surprised:
ممنون...............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
. چند سالته؟ تکراری
. به نظر شما اگه يك مردي 2 يا چند زن داشته باشه و به تمام همسراش به يك اندازه توجه كنه و وقت بگذاره آيا ايرادي داره كه چند تا همسر داشته باشه؟ بله! خیلی زیاد هم ایراد داره!:mad:
. شهر محل تولد؟ تهران
. شهر محل زندگی؟ تهران
. بهترین خواننده ی ایرانی؟ ابی ( فوق تکراری)
. بهترین خواننده ی خارجی؟ enrique iglesias
. کیو توی زندگی از همه بیشتر دوست داری؟! خدا / خودم
. آخرین باری که دروغ گفتین کی بود؟ و چرا؟ یادم نیس
. اگه بهت بگن تا 24 ساعت ديگه ميميری چی کار ميکنی؟ گریه میکنم!:cry:
چرا خانومها وقتی وارد یک مغازه لباس فروشی میشن میخان همه لباس ها را بخرند ؟ واقعا؟؟!! من که از هر 10 تا لباس فروشی فقط میخوام ی لباس بخرم! از بس که سخت انتخاب میکنم!:surprised:

خخخخخخخخخ چ حس خوبيه :دي:D بعلـــــــــــــــــــــــــــــــــــه:mad:
ممنون.............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسم رب الشهدا والصدیقین...........
سلام خانم مجهول یا دیگه بگم شادونه بهتره...........خخخخخخخخخ سلام پری!!!!!!
خب تا دیشب قصد داشتم حالت رو بگیرم.......ولی فهمیدم بچه بدی نیستی.........از گناهت گذشتم می خوام سوالات معمولی بپرسم..........این هدیه جهان پهلوان به آبیس اوشن.....خخخخخ دستت درد نکنه !!! ما رو شرمنده مرام پهلوونیت کردی!!!!!!:D
سولات فردی...........
1-چرا اسم شادی رو برات انتخاب کردن؟؟.......یعنی مامان بابات از بچگی فهمیدن شیرین می زنی گفتن بزاریم شادی بهش بیاد؟؟؟؟؟دلیل انتخاب این اسم چی بوده؟؟؟ نخیر !چون من با اومدنم شادی رو براشون اوردم! بعــــــــــــــــــــــــله! همچین ادمیم من!
2- به نظرت سخت ترین درسی که تا الان داشتی چه درسی بوده؟؟؟؟؟از دبیرستان تا دانشگاه؟؟؟ اناتومی..........
3-کمترین نمره ای که گرفتی چند بود؟؟؟؟؟ 7 در اناتومی ( الته نه برای اینکه سخت بود، با استادش دعوام شد اونم لج کرد منو انداخت!!
:razz:)
4- گواهی نامه داری؟؟؟؟؟ماشین مورد علاقت چیه؟؟؟؟اگه بهت از همون ماشین یه دونه با رنگ قرمز جیغ بدن و بگن حق فروش یا معاوضش رو نداری سوارش میشی؟؟؟ نه /
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]BMW Z4[/FONT] / احتمالا اره!! عاخه هدیه رو زشته ادم قبول نکنه!!!!:smile:
5-دوست داری همسر بیچارت چه مدلی باشه فشن یا معمولی؟؟؟؟ مدلش خیلی مهم نیس! فقط ادم باشه ، البته نه خبلی ساده نه خیلی فشن! متعادل....
6-چادری هستی یا مانتو روسری؟؟؟ چه مدلی هستی یه نمه توضیح بده..........نظرت راجع به دختر پسرای فشن چیه؟؟؟؟؟؟ چادری / اونام اعتقاد خودشون دارن ، و بهم ربطی نداره که دربارشون نظر بدم!!! اتفاقا ی سری از تیپاشون واقعا قشنگه

ممنون...........
پ . ن : از بس سوالات زیاده بخش ، بخش ج میدم!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سوالات اجتماعی-فرهنگی
7-چرا دخترا فکر می کنن خیلی زرنگ هستند ولی هرجا زرنگ بازی در میارن تهش جز غم و پشیمونی چیزی براشون نداره؟؟؟؟؟اگه نظر دیگه ای داری با توضیح کامل بگو اینجوری که تو گفتی منظورت زرنگ بازی تو مسائل ....... هست که معمولا چون دخترا وسط کار وابسته میشن تهش براشون میشه غم و ناراحتی!! وگرنه تو مسائل دیگه خیلی خوب میتونن زنگ بازی درارن ،حتی از راه هایی که من اصلا موافق نیستم!
8- بیشتر دوستات چادری هستند یا مانتویی؟؟؟؟؟؟نظرت راجع به چادریا چیه؟؟؟؟؟ مانتویی / درباره خودم نظر بدم؟؟!! ( اصلا فکر نمیکردی چادری باشم نه؟؟!!
:razz:) حالا من از این تریبون استفاده میکنم و ی سری حرفا رو که خیلی وقته دوس داشتم جایی بگم ، در ج این سوالت میگم!!:D
ببینید چادریام ادمن! مثل همه ادما.. شاید همه ما ی قسمتی از دین رو پررنگ تر از بقیه قبول داشته باشیم .. بذار ی مثال بزنم.... اکثر ماها تو محرم برا امام حسین عزاداری میکنیم اما واقعا چقد به افکار و عقاید و ارمان هاش عمل میکنیم؟؟!.. مطمئنا خیلی کم... اونی که چادر سرشه هم همینطوره! حجابی که دین گفته رو پررنگتر از بقیه قبول داره..فقط همین!!! ولی نمیدونم چرا مردم فکر میکنن همین که چادر سرته باید اسطوره دین باشی. چه ربطی داره؟؟! فقط کافیه ی اشتباه کنی تاهمه بگن از چادرت خجالت بکش... یا بگن اینو بزور چادر سرش کردن!! چرا انقد راحت به خودمون اجازه میدیم که بقیه رو قضاوت کنیم؟؟!

البته ی سریا رو من خودمم قبول دارم که از ترس گشت ارشاد یا به هزار علت دیگه چادر سر میکنن ولی کلا با این فکر که خیلی زود به هرکسی هر چیزی رو نسبت بدیم واقعا مشکل دارم..............
9-به نظرت چرا تو جامعه ما غالب جوون ها به سمت مواد مخدر دارن میرن؟؟؟؟؟؟ نادونی/ عقده های اجتماعی / دوست ناباب / ......
10- چرا دختر پسرای امروزی به شدت به سمت دوستی با هم میرن و به هوای نفسشون عمل می کنن؟؟؟؟؟(گرفتی سوال رو یا نه؟؟؟؟؟؟) درباره دوستی : چون فکر میکنن که خیلی باکلاسه / میخوان از بقیه عقب نمونن/ دنبال شناخت جنس مخالفشون هستن / براشون ی تجربه جدیده / ی تفریحه /......
درباره اون یکی : باهات موافق نیستم! ینی شاید خیلیا با هم دوستن ولی درصد اینا کمتره! ینی من اینطوری فکر میکنم! شایدم دوس دارم که اینطوری فکر کنم!!! عاخه اونطوری دیگه همه جا سیاه میشه ..........

11- یادمه گفتی مهریه بین 100 تا 300 درسته؟؟؟؟؟خب چرا خودت رو سبک می کنی؟؟؟؟؟؟بگو 100 تا چون دولت فقط همین تعداد رو به عنوان مهر قبول داره و می تونی بگیری.....اینم سوالش آیا حاضری مهریه رو بخشی بعد از ازدواج؟؟؟؟ قانونش هنوز به مرحله اجرا نرسیده! کو تا برسه!!!!!!!
خو این چه سوالیه؟؟!! اگه داریم به خوبی و خوشی زندگی میکنیم که اصن حرفی از مهریه نیس! اگه هم که خدای نکرده کار به جاهای باریک کشیده که مگه مشکل دارم که ببخشم؟؟!!!!!!!:surprised:

ممنون................

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سوالات دینی
16- مرجع تقلید داری؟؟؟ کیه؟؟؟؟ اره / فاضل لنکرانی
17- وقتی بری دانشگاه الزهرا یا امام صادق ازت می پرسن روی جلد رساله چی نوشته؟؟؟؟تو می دونی؟؟؟؟ نوشته رساله دیگه!!! ننوشته؟؟!!!!!!
:surprised: من هیچ وقت به این فضاهای خشک ، متعصبانه نمیرم!!!:cool:
18-نظرت راجع به حجاب خانم ها چیه؟؟؟؟؟ لازمه ولی هر کسی رو باید تو انتخابش ازاد گذاشت....
19- آیا آقایون هم حجاب خاصی دارن؟؟؟؟؟؟ نه مثل خانمها ولی اونا هم باید ی حدودی رو رعایت کنن ...
20- تا حالا راجع به حجاب چشم فکر کردی؟؟می دونی چیه؟؟؟اگه فکر کردی اگر نه که الان فکر کن ببین پس چرا تو کشور ما این همه آدم هیز داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ اره خیلی / همینکه حواسمون باشه که داریم به چی و با چه قصدی نگاه میکنیم!!! / اه باز یادم انداختی!! امروز بیرون بودم تو اتوبوس ی مرده انقد بد تو قسمت خانمها نگاه میکرد!! اصن ی وضی.. اصن بهش نمیومد که همچین ادمی باشه .. البته خیلی هم تابلو بود ولی نمیدونم چرا هیشکی حواسش بهش نبود..... ولش....بالاترم گفتم که خیلی چیزا تو دینمون هس ولی بهش عمل نمیشه اینم یکیش...
21-به نظرت اسلام واسه خانم ها محدودیت داره؟؟؟یا ما مسلمون های افراطی این محدودیت ها رو درست کردیم؟؟؟؟اره محدودیت داره! همین حجاب محدودیته!! من اصلا نمیگم که من چادر سرمه و چقدم راحتم اخجون! نه خیلی هم سخته! ولی از تحمل کردن نگاه هیز ادما راحتتره! محدودیتی که حفاظت بیاره نه تنها بد نیس خیلی هم خوبه! مثلا تو جنگ سربازا پوتین میپوشن ، کلاه میذارن ، جلیقه ضد گلوله میپوشن، تحمل همه اینا سخته ولی چون باعث حفاظتشون میشه همه راضین! پس نیازی نیس که به دروغ بگیم که اسلام خانم ها رو محدود نکرده! چرا اونا رو محدو کرده تا محفوظ باشن.............. اگه کسی به فایدش پی ببره حتما اونو میپذیره! مثل سربازی که وقتی فایده پوتین و کلاه و جلیقه رو میفهمه با همه سختیش اونا رو میپوشه!
22-بین ائمه به کدوم بیشتر ارادت داری؟؟چرا؟؟ می تونی تا 3 تا رو به ترتیب علاقت بگی........
امام زمان / امام علی / امام حسین / پیامبر / حضرت زهرا / امام رضا
به همشون به ی اندازه علاقه دارم... دلیلشم دیگه خیلی شخصیه ..... متاسفم نمیشه بگم......

ممنون............

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب به عنوان حسن ختام صندلیت،شادی خانم.....بهترین هارو بگو...گزارش کامل بده و بگو از کدوم سوال بیشتر خوشت اومد،کدوم سوال رو دوس نداشتی،دوس داشتی چی بپرسن و نپرسیدن و دوس داشتی چی نپرسن و پرسیدن،دوس داشتی کی بیشتر بیاد که نیومد...دوس داشتی کی(به جز من)نیاد که اومد......

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سوالات دفاع مقدسی.........
23- نظرت راجع به شهدا چیه؟؟؟کسی از اطرافیانت هست که شهید شده باشه؟؟؟؟انقد بزرگن که من در حدی نیستم که دربارشون نظر بدم! فقط میتونم بگم که خیلی مرد بودن... خیـــــــــــــــــــلی..... / اره پسرخاله مامانم....
24- به نظرت جنگ تحمیلی ایران و عراق چه پیامی داشت؟؟؟نشونه چی بود؟؟؟؟ یه جو بود یا یه عشق واقعی؟؟؟؟(امیدوارم از پس این سوالات بر بیای) بنظرم مهمترین پیامش این بود که همه ی مردم با هر فکر و عقیده ای ، وقتی پای خاکشون بیاد وسط ، با هم متحد میشن... / نمیشه 100% نظر داد ، میتونه امیخته ای از هر دوتاش باشه...
25- شهید احمد متوسلیان رو می شناسی؟؟؟؟نمی خوام سرچ کنی ....اگه چیزی می دونی همین جوری بپرس بپرسم یا بگم؟؟!!
:D نه نمیشناسم.....
26- یه سوال بی ربط نماز جمعه یا نماز عید فطر رو میری؟؟؟؟؟؟ نماز جمعه که اصلا ولی عید فطر یکی دوبار رفتم.
27-چیزی از عملیات کربلای 5 می دونی؟؟؟؟یا حداقل مرصاد؟؟؟؟؟ نه فقط میدنم که خیلی عملیاتای مهمی بودن
28- می تونی یه خانم شهیده جنگ رو نام ببری؟؟؟ نه نمیتونم ینی بلد نیستم!
البته میدونم که خیلی زشته !:redface:

ممنون...........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سوالات ورزشی هی وای !!!!اینا جا مونده بود!! خوب شد دیدم!!!!
:razz:
12-غیر ایران طرف دار کدوم تیم ملی فوتبال و والیبال هستی ؟؟؟ فوتبال اسپانیا / والیبال فقط ایران
13-خودت اهل ورزش حرفه ای یا نیمه حرفه ای هستی؟چه رشته ای؟ نه
14- سوال صنفی خودم...خخخخخ ورزش جودو رو میشناسی؟؟؟یکی از ورزشکارای این رشته غیر از من و میران و میر اسماعیلی و محجوب و رودکی رو نام ببر............خخخخخخخخخ پس همونه که انقد روحیه تهاجمی داری!!!!
:biggrin: نه خیلی کم / من فقط میر اسماعیلی رو میشناسم که ی سال رفت خورد به اسراییل ، همه گفتن این شانس قهرمانی بود! اما دوره بعد همون اول حذف شد!!!!:surprised:
15-بازیکن مورد علاقت تو فوتبال جهان کیه؟؟تیم محبوب باشگاهی خارجی چی؟؟؟؟؟ سرخیو راموس / رئال مادری و چلسی

ممنون..............

وضعیت
موضوع بسته شده است.