به نظر شما مرد باید چند تا زن بگیره؟

Shadow o_0

عضو جدید
:biggrin:عدالت ؟؟
چه کلمه ی غریبیه تو جامعه ما
اگه یه همسرتون که پولدار هم باشه و بتونه هرکاری که واسه زن دومش انجام میده واسه شما هم انجام بده و بلعکس بخواد دوباره زن بگیره مشکلی داره!؟!!
خدا که گفته مشکلی نداره( نظر زن اول رو هم نخواسته و گفته تا 4 تا زن مجازه).. و همچنین نباید ناراحت بشید چون هیچ مشکل شرعی هم در اون نیست و باید دستور خدارو با جان و دل بپزیرید:دی هههه

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه همسرتون که پولدار هم باشه و بتونه هرکاری که واسه زن دومش انجام میده واسه شما هم انجام بده و بلعکس بخواد دوباره زن بگیره مشکلی داره!؟!!
خدا که گفته مشکلی نداره( نظر زن اول رو هم نخواسته و گفته تا 4 تا زن مجازه).. و همچنین نباید ناراحت بشید چون هیچ مشکل شرعی هم در اون نیست و باید دستور خدارو با جان و دل بپزیرید:دی هههه
ببخشید ها یعنی ما زنا این وسط چغندریم
هرکس خواست بیاد انتخابمون بکنه بعدشم بره دنباله یکی دیگه و ................
نخیر برادر من اسلام اینو نگفته گفته زنای فقیر و بی سرپرستو سر و سامون بدن نه آقا بخاطر هوسش یا هرچیزی دیگه بره زن بگیره

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور اونا دلشون اومده منو بدبخت کنن
اونا چی کار بخت تو داشتن؟!؟!؟!
خب همسرت خواسته روزا که نیست تنها نباشی...چندتا همدم تو خونه داشته باشی.......................

چطور دلت اومد بکشیش؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!

Shadow o_0

عضو جدید
ببخشید ها یعنی ما زنا این وسط چغندریم
هرکس خواست بیاد انتخابمون بکنه بعدشم بره دنباله یکی دیگه و ................
نخیر برادر من اسلام اینو نگفته گفته زنای فقیر و بی سرپرستو سر و سامون بدن نه آقا بخاطر هوسش یا هرچیزی دیگه بره زن بگیره

:eek::eek::eek:
:eek:اینو دیگه همه میدونن تعجب میکنم شما نمیدونستید!!!

کی گفته منظور خدا از زن دوم و سوم و چهارم زن های بی سرپرست و فقره!؟!!! عجببببببببببببب

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek:
:eek:اینو دیگه همه میدونن تعجب میکنم شما نمیدونستید!!!

کی گفته منظور خدا از زن دوم و سوم و چهارم زن های بی سرپرست و فقره!؟!!! عجببببببببببببب
پس فکر کردی منظورش اینه هر وقت آقا خواستن برن یه زن دیگه بگیرن:biggrin: