فرق بین زنان با مردان+ فقر

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید
اینجاست که فرق بین زنان با مردان نمایان میشه

فــقــر تنها بــی پــولــی نــيـسـت

فــقــر فـقــط گــرسـنـگـی نـيـسـت

فقر نوشتن يادگاری روی كتيبه های 3000ساله ست .

فقر ايستادن روی گنجینه های تخت جمشيد و عكس گرفتن است.

فقر این فرهنگ بی فرهنگی ست که امروز داریم

توی مارپله ی زندگی ، مهره نباش که هر چی گفتن بگی باشه ...!

تاس باش که هر چی گفتی , بگن باشه

اولین تلفن همراهی که وارد ایران شده

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من واقعا خیلی دوست دارم بدونم اون دو تا موجود احمق که رفتن بالای او اثر باستانی از کدوم تیمارستانی در رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدی معلوم نیست کدوم بی فرهنگی هستن.. من موندم شعور ندارن ک باید کنارش بمون عکس بگیرن . آخه رفتید بالاش عکس بگیرید مردم ک میرن کنارش میمونن عکس بگیرن ک معلوم باشه اون اثر

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید
من واقعا خیلی دوست دارم بدونم اون دو تا موجود احمق که رفتن بالای او اثر باستانی از کدوم تیمارستانی در رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا خجالت آوره فکر میکنین فقط همین چند نفرن؟پره ازینا توی ایران باید بیاین ببینین چی کار میکنن با کتیبه های بیستون ما بی فرهنگی بیداد میکنه نمیدونم کی هم
میخواد درست بشه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخي چقدر براي خودشون نوشابه باز كردن.............

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید

بابا مرررررررررررررررررررررررررررررررررررد!!!!!

جدیدا چقد به مرغ و خروسا گیر میدن این قد:eek::eek:
میخواد اول از همه پلو امتحان کنه بعد که از استحکام پل مطمئن شد اونوقت بگه خانومام بیان:D

bahareh85

عضو جدید
از هیچ جا از همین دنیای ما
خونه های ما که هر کس کارای خودش و نمیکنه و همه فکر میکنیم وظیفه مادر و زن خونس که کار همه رو انجام بده..
از همین آپارتمان ما که کسی کفشاش رو تو جا کفشی نمی زاره و اگه براش گذاشتی بدش میاد...
از همین خیابون ما که اگه واسه ماشینی که آشغال ازش پرت شده بیرون بوق زدی با تعجب نگات میکنه و نمیدونه که اصلا کار بدی کرده...
ما این آدمها رو توی همین جامعه و فرهنگ تربیت کردیم
با این منطق ما توی یه دیوونه خونه بزرگ زندگی میکنیم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
از هیچ جا از همین دنیای ما
خونه های ما که هر کس کارای خودش و نمیکنه و همه فکر میکنیم وظیفه مادر و زن خونس که کار همه رو انجام بده..
از همین آپارتمان ما که کسی کفشاش رو تو جا کفشی نمی زاره و اگه براش گذاشتی بدش میاد...
از همین خیابون ما که اگه واسه ماشینی که آشغال ازش پرت شده بیرون بوق زدی با تعجب نگات میکنه و نمیدونه که اصلا کار بدی کرده...
ما این آدمها رو توی همین جامعه و فرهنگ تربیت کردیم
با این منطق ما توی یه دیوونه خونه بزرگ زندگی میکنیم
اون وقت همه مون مدعی هستیم آدمایی بافرهنگیم.........
من اینو می گم که ما فقط تمدن داریم و اینو مدیون افرادی مثل کوروش ها و داریوش ها هستیم و کلا ادم هایی بی فرهنگ رو تو این چند صد سال پرورش دادیم
کاملا بانظرتون موافقم ببخشید من تشکر ندارم............