دانشگاه سمنان

recolor

عضو جدید
سلام.بچه ها دانشگاهتون چطوریاس؟تکمیل ظرفیت ارشد شرکت کنم یا دوباره بخونم؟

سلام دوست عزیز. به خودتون بستگی داره. اگه تو خودتون میبینین که دوباره شروع کنین استارتشو همین روزا باید بزنین. سطح این دانشگاه که بالا نیست ولی من که اساتیدشو میبینم بعضیاشون بد نیستن. مثل دکتر طالبی، دکتر بیگلری یا رجبی و ... ناگفته نمونه که البته میگن تو نمره دادن ناخن خشکن. من اینو البته فقط شنیدم.
به ادامه تحصیلتونم بستگی داره. برا کسیکه به پذیرش فکر میکنه، بیشتر از سطح دانشگاه، معدل و نمرات تافل و GRE خیلی مهمه. پس میشینه زبانشو قوی میکنه و معدلش. موفق باشی

alireza66_85

عضو جدید
سلام.بچه ها دانشگاهتون چطوریاس؟تکمیل ظرفیت ارشد شرکت کنم یا دوباره بخونم؟
اتفاقا به نظر من شرکت کنی بهتره
فکر نکنین دانشگاه های دیگه خبریه
منم قبلا مثل شما فکر می کردم ولی الان نظرم عوض شده
دانشگاه سمنانم مثل بقیه دانشگاه های درجه 2 می مونه

ARTA675

عضو جدید
اتفاقا به نظر من شرکت کنی بهتره
فکر نکنین دانشگاه های دیگه خبریه
منم قبلا مثل شما فکر می کردم ولی الان نظرم عوض شده
دانشگاه سمنانم مثل بقیه دانشگاه های درجه 2 می مونه
واقعا من متاسف ام به خاطر این دید.
چرا میگید تو دانشگاه ها خبری نیست. بابا این همه تجهیزات عالی. کلی اتاق . میز . نیمکت . کلی استاد گشاد . کلی دانشجو پسر و دختر که به هم میپیچن. کلی فضای سبز ( تو سمنان شن و ماسه!!) . کلی شعار های مدیریتی که آقا اینا جوونند و پر انرژی آینده سازای این مملکت ( هندونه هندونه ....) . بابا این همه خبر ..... چطور میگید خبری نیست . من تو تعجب هستم از شما..... . تازه غذا میدن در حد تیم ملی . برنج صدری. کباب برگ. قهوه کاپاچینو . لازانیا. پیتزا مخصوص . همشم مجانی. تازه این همه بوفه های عالی . انواع سرویس های خدماتی رفاحی . اتاق های تک نفره تو خابگاه . اینترنت با سرعت 12 گیگ بر ثانیه ..... .
آخه شما به عنوان یه دانشجو چرا این مسائل به چشتون نمیاد . خیلی بی انصافید. واه واه واه ........................... .

eli1989

عضو جدید
اوففففففففف چه خبرا؟؟؟؟؟
میبینم که از اومدن منم خیلی خوشحال شدین!!!!!!!:دیییییییییی
من که این ترم کلا 24 ساعت تو سمنان نیستم!!
خیلی خوبه!!!:دییییییییییی

maktub

عضو جدید
نچ! ظاهرا الان فقط منم كه ميخوام تنهايي پرچم اينجا رو بلند كنم;)

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها شما کسی به نام مهسا امیری میشناسید تو سمنان رشته مهندسی شیمی؟

bargozideh

عضو جدید
سلام به دوستان کامپیوتری
آقا دانشگاه صنعتی شاهرود دومین سری از مسابقات acm رو داره برگزار میکنه
تا 7 ام مهلت ثبت نام دارید

جایزه تیم های اول تا سوم به ترتیب شش میلیون ریال،چهارمیلیون و پانصد هزار ریال و سه میلیون ریال خواهد بود. لازم به ذکر است به تیم های چهارم تا دهم نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

توضیحات تکمیلی رو میتونید تو سایت زیر بخونید
http://acm.shahroodut.ac.ir

nimaart

کاربر بیش فعال
خیلی دانشگاه مزخرفیه، بدا به حال کسایی که هنوز دانشجو اونجان! همه چی قاتی پاتیه، استادا داغون، مسئولا با هم درگیر، بودجه صفر، امکانات تعطیل، کارای علمی فرهنگی رو هوا، هیچکی حرف دانشجو رو حالیش نمیشه....! حالا برید حال کنید با این دانشگاه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسی شیمی بود ؟احتمالا اسم شناسنامه ای زهرا هستش پس.ازش خبر ندارین؟؟

ARTA675

عضو جدید
خیلی دانشگاه مزخرفیه، بدا به حال کسایی که هنوز دانشجو اونجان! همه چی قاتی پاتیه، استادا داغون، مسئولا با هم درگیر، بودجه صفر، امکانات تعطیل، کارای علمی فرهنگی رو هوا، هیچکی حرف دانشجو رو حالیش نمیشه....! حالا برید حال کنید با این دانشگاه
از همه بدتر استاداشن، آخه من نمیدونم چطور اینا استخدام دانشگاه دولتی میشن. من نمیگم آدم باسوادیم ولی خداییش استاداش فقط برا امرار معاش تو این دانشگاه اومدن نه چیز دیگه. تو کارشون تعهد کاری نیست. رزومه هاشونم درب و داغون . آخه میشه یه استاد تو این سطح یه مقاله isi خودش نداشته باشه!! بابا زبان بلد نیست!! بعد میخواد دانشجوی دکتری بگیره!! من موندم توش بخدا.
من تو گروه برق هستم کسایی مثل توکل و رضایی و افصحی توش درس میدن . خداییش کمک نمیکنن که هیچ گمراه هم میکنن. خدا رحم کن به کسایی که تو مخابرات این دانشگاه تحصیل می کنند. :(