ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نسرین 66

عضو جدید
سلام اگه خدا بخواد منم میخوام شروع کنم به خوندن برای ساخت و تولید اگه کتاب یا جزوی کاملی برای قالب پرس و تولید مخصوص معرفی کنید ممنون میشم

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام اگه خدا بخواد منم میخوام شروع کنم به خوندن برای ساخت و تولید اگه کتاب یا جزوی کاملی برای قالب پرس و تولید مخصوص معرفی کنید ممنون میشم
هی وای من:surprised:
من فکر میکردم ساخت و تولیدا پسرا شرکت میکنن و دخترا کمتر سراغ این رشته میان:surprised:
فکر کنم برعکس شده
شوخی کردم:redface:
برای درس قالب پرس جزوه دکتر ملایی از دانشگاه امیرکبیر تا سال پیش به عنوان مرجع بود ولی توی ارشد پارسال سوالارا از کتاب قالب پرس ولی نژاد طراحی کرده بودن،از من میشنوی هر دوی اینا را یه نگاه بنداز;)
در مورد تولید مخصوص هم فرآیندهای پیشرفته ماشینکاریی.کی. جین، نصرالله بنی مصطفی عرب (مترجم)، سالار فتحی (مترجم)، بهزاد فریور (مترجم)
.کتاب خیلی جامع و خوبیه ، جزوه دکتر امیر عبدالله هم جزوه کاملیه;)
اینم لینکش : http://www.adinebook.com/gp/product/964501008X

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
هی وای من:surprised:
من فکر میکردم ساخت و تولیدا پسرا شرکت میکنن و دخترا کمتر سراغ این رشته میان:surprised:
فکر کنم برعکس شده
شوخی کردم:redface:
برای درس قالب پرس جزوه دکتر ملایی از دانشگاه امیرکبیر تا سال پیش به عنوان مرجع بود ولی توی ارشد پارسال سوالارا از کتاب قالب پرس ولی نژاد طراحی کرده بودن،از من میشنوی هر دوی اینا را یه نگاه بنداز;)
در مورد تولید مخصوص هم فرآیندهای پیشرفته ماشینکاریی.کی. جین، نصرالله بنی مصطفی عرب (مترجم)، سالار فتحی (مترجم)، بهزاد فریور (مترجم)
.کتاب خیلی جامع و خوبیه ، جزوه دکتر امیر عبدالله هم جزوه کاملیه;)
اینم لینکش : http://www.adinebook.com/gp/product/964501008X
بله مجتبي جان ظاهرا آمار خانماي ساخت اينجا داره از پسرا ميزنه جولو!!!تو دانشگاه ما تنها گرايشي كه فقط پسر بود ساخت و توليد بود از بين 20 30 هزار دانشجو !!! الان آمار خانماي ساخت اينجا از دانشگاه ما هم زد بالا!!!:biggrin:
دختر و پسر نداره ايشالا همگي نتيجه مطلوبو بگيريم البته فكر كنم نسرين خانم سال اولي نباشه با توجه به اسم كاربريشون مثل ما جز كوچي هان؟؟؟؟:surprised:
راستي منم ان شالله از يكشنبه هفته آينده استارت ميزنم بعغد اينكه پروژه و كارآموزيم كلكشون كنده شد
راستي بچه ها من يه برنامه مطالعاتي واسه خودم تنظيم كردم اين برنامه رو بعد از يكي دو ماه كه فكر كردم واسه نحوه مطالعه و اينكه چه باكس هايي رو مطالعه كنم آماده كردم ضمن اينكه از برنامه پارسه كه يكي از دوستان لطف كرده بودن اينجا آپ كرده بودن استفاده كردم ميذارم شايد مفيد واقع بشه البته نظر هم فراموش نشه
ياحق;)
http://s3.picofile.com/file/7436240535/plan.xlsx.html

آخرین ویرایش:

نسرین 66

عضو جدید
نه من جز کوچی ها نیستم سال اولی که میخوام کنکور ارشد ارشد شرکت کنم ما هم تو دانشگاهمون دوتا دختر ساخت و تولیدی بودیم اما من هدفم ساخت وتولید ولی چون شنیدم کنکور ساخت و تولید پارسال عجیب و سخت بوده احتمالا نیم نگاهی به طراحی کاربردی دارم.ایشالا همه به نتیجه ای که میخوان برسن

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
نه من جز کوچی ها نیستم سال اولی که میخوام کنکور ارشد ارشد شرکت کنم ما هم تو دانشگاهمون دوتا دختر ساخت و تولیدی بودیم اما من هدفم ساخت وتولید ولی چون شنیدم کنکور ساخت و تولید پارسال عجیب و سخت بوده احتمالا نیم نگاهی به طراحی کاربردی دارم.ایشالا همه به نتیجه ای که میخوان برسن
خب خوش اومدين آخه اسم كاربريتون زده نسرين 66!!!!واسه اين گفتم:surprised:
والا كنكور ساخت امسال از عجيب و غريبي به رد بود اصلا نميشد اسم كنكور روش گذاشت سوالات غلط و تكراري با كليد غلط تر!!! نتايجشم كه بهتر نگم چون بارها تكرار شده و ديگه درست نيست حرف تكراري زد
من امسال قصد داشتم باكس هاي ديناميك و سيالات رو هم بخونم چون واقعا كنكور ساخت نامرديه و زحمات يك سالتو به باد ميدن چون تو دانشگاه ديناميك ماشين و كنترل پاس نكردم كلا قيد باكس ديناميكو زدم ولي باكس سيالاتو ميخونم به شمام پيشنهاد ميكنم حتما حداقل يكي از باكس هاي ديگه رو جز برنامتون قرار بديد تا بلايي كه سر ساختياي امسال من جمله خودم اومد سر شما نياد
موفق باشيد;)

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي از همه دوستان، خيلي چيزهاي جالبي دانلود كردم :smile:

arman136724

عضو جدید
سلام نمیدونین با 417 طراحی
خواجه میشه آورد یا نه!با توجه به کم شدن ظرفیت ها

آخرین ویرایش:

dma

عضو جدید
خب خوش اومدين آخه اسم كاربريتون زده نسرين 66!!!!واسه اين گفتم:surprised:
والا كنكور ساخت امسال از عجيب و غريبي به رد بود اصلا نميشد اسم كنكور روش گذاشت سوالات غلط و تكراري با كليد غلط تر!!! نتايجشم كه بهتر نگم چون بارها تكرار شده و ديگه درست نيست حرف تكراري زد
من امسال قصد داشتم باكس هاي ديناميك و سيالات رو هم بخونم چون واقعا كنكور ساخت نامرديه و زحمات يك سالتو به باد ميدن چون تو دانشگاه ديناميك ماشين و كنترل پاس نكردم كلا قيد باكس ديناميكو زدم ولي باكس سيالاتو ميخونم به شمام پيشنهاد ميكنم حتما حداقل يكي از باكس هاي ديگه رو جز برنامتون قرار بديد تا بلايي كه سر ساختياي امسال من جمله خودم اومد سر شما نياد
موفق باشيد;)
به نظر من ارتعاشاتو بخون از باکس دینامیک! کتاب جباری رو یک هفته ای میتونی تموم کنی 2-3 تا تست رو هم راحت میتونی بزنی. من هم پارسال ساخت بودم و مثل شما تصمیم گرفتم باکس های دیگه رو بخونم.درسی رو هم حذف نمیکنم.یعنی کلا تصمیم دارم سویچ کنم به طراحی کاربردی. ساخت هم ثابت کرده بخونی نخونی اطلاعات عمومی باید بزنی من هم اصلا نمیخونمش! والا!!!!!!!!!! تازه برای تست های ساخت تصمیم دارم از ده بیست سه پونزده و اینام استفاده کنم!
موفق باشیم!!!!!!!!!!!!!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
به نظر من ارتعاشاتو بخون از باکس دینامیک! کتاب جباری رو یک هفته ای میتونی تموم کنی 2-3 تا تست رو هم راحت میتونی بزنی. من هم پارسال ساخت بودم و مثل شما تصمیم گرفتم باکس های دیگه رو بخونم.درسی رو هم حذف نمیکنم.یعنی کلا تصمیم دارم سویچ کنم به طراحی کاربردی. ساخت هم ثابت کرده بخونی نخونی اطلاعات عمومی باید بزنی من هم اصلا نمیخونمش! والا!!!!!!!!!! تازه برای تست های ساخت تصمیم دارم از ده بیست سه پونزده و اینام استفاده کنم!
موفق باشیم!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون بابت راهنمايي. والا من طبق برنامه بايد تا اوايل مهر ماه كليه دروس رو يكبار خونده باشم (به اصطلاح مطالعه انفجاري!!البته اصطلاح من درآوردي خودمه!!:w01:)و بعد از اون طبق برنامه پوران پژوهش تست و مرور انجام بدم .4 تا باكس هم بايد همزمان بخونم و باتوجه به اينكه يك ماهش مصادف با ماه رمضون و درس خوندن ميشه مصيبت واسه همين يكم سخت به نظر ميرسه ولي اميدوارم بتونم ارتعاشاتو مطابق نظر شما داخل برنامم بگنجونم
همگيييييييييييي موفق باشيييييييييييييم;)

amin dd

عضو جدید
اقا این همپا چیز جالبی به نظر میرسه
اگه کسی آمونای پارسه رو ثبت نام کرده
حتما بره همپا رو ه تکمیل کنه

salari_erfan

عضو جدید
سلام. کتاب سیالات صادقی (پارسه) رو کجا میشه گیر اورد؟ چون به صورت تکی نمیده پارسه. یه جزوه 100 صفحه ای هم دارم واسه صادقی پارسه هست .همینه؟

آخرین ویرایش:

nima9631

عضو جدید
من این کتاب رو دارم چند فصلی هم از اون خوندم فقط بدون این کتاب کافی نیست تستاش کمه خیلی هم کمه من که خودم به دنبال یه منبع دیگه هستم به شما هم همین توصیه رو می کنم.

nima9631

عضو جدید
سلام. کتاب سیالات صادقی (پارسه) رو کجا میشه گیر اورد؟ چون به صورت تکی نمیده پارسه. یه جزوه 100 صفحه ای هم دارم واسه صادقی پارسه هست .همینه؟

من این کتاب رو دارم چند فصلی هم از اون خوندم فقط بدون این کتاب کافی نیست تستاش کمه خیلی هم کمه من که خودم به دنبال یه منبع دیگه هستم به شما هم همین توصیه رو می کنم.​

salari_erfan

عضو جدید
من این کتاب رو دارم چند فصلی هم از اون خوندم فقط بدون این کتاب کافی نیست تستاش کمه خیلی هم کمه من که خودم به دنبال یه منبع دیگه هستم به شما هم همین توصیه رو می کنم.​
ممنون. برای شما هم همین 100 صفحه ای هستش؟

amin dd

عضو جدید
اقا این همپا چیز جالبی به نظر میرسه
اگه کسی آمونای پارسه رو ثبت نام کرده
حتما بره همپا رو ه تکمیل کنه
هم مشاورش زنگ میزنه مشاوره کامل میده
هم برای هر گروه درسی یه صفحه داره که سوالای درسی میتونی بپرسی

hssnjfry

عضو جدید
سلام دوستان کسی فایل تکمیل ظرفیت سال گذشته را داره هم مرحله اول وهم مرحله دوم ؟در ضمن در مورد درس کنترل به نظر شما الان شروع کنم به خوندن یا بزارم برای اخر در مورد دینامیک ماشین هم لطفا راهنمایی کنید کدام کتاب بهتر مییاشد با تشکر.

سالید ورک

عضو جدید
سلام اقای اسی/
من درصدای شما رو توی یکی از این تایپیک ها دیدم/شما چطور مطالعه کردین که باکس سیالات رو اینقدر بالا زدین؟

*Essi*

اخراجی موقت
سلام اقای اسی/
من درصدای شما رو توی یکی از این تایپیک ها دیدم/شما چطور مطالعه کردین که باکس سیالات رو اینقدر بالا زدین؟

درود، درصدای منو کجا دیدی؟ :surprised:
حالا اگرم دیدی، هی نگو دیدم. :D

سیالات به نظر من که توی مجموعه سئوالات روتین ترین باکس هست.
چندجا سوتی محاسباتی نمیدادم بیشتر میشد.

فقط گفتم توی این مجموعه یکی نکته برداری و یادداشت سئوالات مهمه، یکی حل تست های سایر رشته ها، توی تست ها معمولا خیلی نکاتی هست که میتونی تست رو بدون حل عددی و تنها به صورت فرمولی توضیحی یادداشت کنی.

dma

عضو جدید
الان داشتم سوالای ریاضی پارسال رو حل میکردم... واقعا 2 دستی زدم تو سرم که من چطوری اینارو تو کنکور خراب کردم؟!!!!اگه 40 درصد ریاضی زده بودم الان ساخت تهران رو اورده بودم یکسال از عمرم هم تلف نمیشد! بهرحال قسمته دیگه کاریش نمیشه کرد.
همگی موفق باشیم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا