گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

jijal

عضو جدید
دوست دارم اما اگه ارشدم چیزی بخونم که فایده نداشته باشه چی! برادرم امسال هم شرکت نفت قبول شد هم ارشد پدیده انتقال .اونوقت من؟؟؟ خیلی داغونم .:cry:
ایشالاااااااااااااااا تو هم قبولی بابا غصه نخور...
صنایع غذایی توی کارخونها بیشتر می خوان
بیوتکنولوژی هم اگه آشنا داشته باشی صنایع دارویی
حال ببین کدومو دوست داری

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سینا میگه درسایی که ما واسه کنترل ارایه میدیم همونایی که واسه فرایند ارایه میدیم
زیاد فرق نداره دختر.
گفت حالا 4شنبه بیا پیشم تاکمکت کنم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالت. مدیر گروه ما هنوز برنگشته! :( چیا گفت؟

پس فردا یعنی؟ بی خبرم نذرای!
مگه من اصفهانیم که بیخبر بذارم ملت رو!
دوستم رفته مجازی تربیت مدرس(خجسته خانوم)از اول مهر حتی زنگ نزد یه خداحافظی کنه.اصفهانیه دیگه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟ دست منم بگیر ببر! :cry: آنایی...
جانم؟
قبولی بابا چرا میترسی باز 2کیلو کم میکنیا!!!
من هرچی اطلاعات بهم داد میدم بهت
گفت فعلا ترازهارو خبر ندارم!
تا ثبت نام تموم بشه!
اگه تراز روبهم گفت میام بهت میگم!خانم دکتر به این میگن!

sana.68

عضو جدید
اون پسره با خودت مقایسه نکن دختر!

ایشالاااااااااااااااا تو هم قبولی بابا غصه نخور...
صنایع غذایی توی کارخونها بیشتر می خوان
بیوتکنولوژی هم اگه آشنا داشته باشی صنایع دارویی
حال ببین کدومو دوست داری
مرسی عزیزم ایشالا همه هر چی دوست دارن قبول شن

s.matavos

عضو جدید
مگه من اصفهانیم که بیخبر بذارم ملت رو!
دوستم رفته مجازی تربیت مدرس(خجسته خانوم)از اول مهر حتی زنگ نزد یه خداحافظی کنه.اصفهانیه دیگه!
عزیزی به خدا! :w36:
منم اینقدر دوست بیمعرفت داشتم که خدا می دونه.مثلا شیرازیم هستن (البته کو شیرازی... :( )
می دونم چی میگی.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینقدر دوست بیمعرفت داشتم که خدا می دونه.مثلا شیرازیم هستن (البته کو شیرازی... :( )
کاش واسه من جا داشته باشه
گفت مثلا ممکنه یه گرایش ماکامل پرنشه بچه های قبولی رو میفرستیم یه گرایش دیگه تا اون گرایش تکمیل شه!میگم که محیط زیست کسی نزده!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیاین تاپیک مخصوص آزاد بابک بازش کرد انگاری
اخطارهم داده

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست دارم اما اگه ارشدم چیزی بخونم که فایده نداشته باشه چی! برادرم امسال هم شرکت نفت قبول شد هم ارشد پدیده انتقال .اونوقت من؟؟؟ خیلی داغونم .:cry:

میشه بپرسم اسم کوچیک برادرت چیه؟

sarang

عضو جدید
من اینقدر دوست بیمعرفت داشتم که خدا می دونه.مثلا شیرازیم هستن (البته کو شیرازی... :( )
من توی یونی یه دوست داشتم شیرازی بود.خیلی زود رنج بود و سریع اینجوری :w43: میشد ولی ته معرفتتتتتتتتتتتتتتت بود . کلا شیرازیا با معرفتن خیلی

s.matavos

عضو جدید
کاش واسه من جا داشته باشه
گفت مثلا ممکنه یه گرایش ماکامل پرنشه بچه های قبولی رو میفرستیم یه گرایش دیگه تا اون گرایش تکمیل شه!میگم که محیط زیست کسی نزده!
تو صددرصد قبولی! فقط نمیدونیم چه گرایشی! وگرنه من از الان فوق مهندسی رو بهت تبریک میگم!
بچه ها بیاین تاپیک مخصوص آزاد بابک بازش کرد انگاری
اخطارهم داده
همون قبلیه؟!

s.matavos

عضو جدید
من توی یونی یه دوست داشتم شیرازی بود.خیلی زود رنج بود و سریع اینجوری :w43: میشد ولی ته معرفتتتتتتتتتتتتتتت بود . کلا شیرازیا با معرفتن خیلی
منم حساسم. ولی یا تو خودم میریزم، یا اینکه ملا با طرف قطع رابطه میکنم! هی... هرچی معرفت نشون دادیم، جوابـــــــــــش هم گرفتیم... :(

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم
بچه ها خسته شدم دیگه!
برم کمک ماهمانم.
فعلا .
سودی اومدی بهم خبر بده چیکار کردی وچه خبر.دلم واست تنگ شده!(ویدا هم که این طرف نیومد)
خوش باشین.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم
بچه ها خسته شدم دیگه!
برم کمک ماهمانم.
فعلا .
سودی اومدی بهم خبر بده چیکار کردی وچه خبر.دلم واست تنگ شده!(ویدا هم که این طرف نیومد)
خوش باشین.
آنایی عزیزم
ببشگید یه ذره وقت ندارم این یکی دوروزه
بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

punehhh

عضو جدید
سلام دوستان اینقدر استرس نداشته باشین همتون قبولین بخدا تازه تو سایت نوشته که هرکس تو مرحله تکمیل ظرفیت اول تو همون شهر و رشته ای که امتحان داده شرکت داده میشه و اگه دوباره حدنصاب رو نیورد اونوقت با توجه به نمره و اولویت انتخابی شهرها تو یکی از این انتخاب های ده گانه پذیرفته میشه .پس افرادی مث آقا سینا و بقیه دوستانی که رتبه و ترازشون پرت نیست به احتمال 99/99درصد همون محل انتخابی که آزمون دادن قبولن.
اینم عین نوشته سایت :
اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

s.matavos

عضو جدید
سلام دوستان اینقدر استرس نداشته باشین همتون قبولین بخدا تازه تو سایت نوشته که هرکس تو مرحله تکمیل ظرفیت اول تو همون شهر و رشته ای که امتحان داده شرکت داده میشه و اگه دوباره حدنصاب رو نیورد اونوقت با توجه به نمره و اولویت انتخابی شهرها تو یکی از این انتخاب های ده گانه پذیرفته میشه .پس افرادی مث آقا سینا و بقیه دوستانی که رتبه و ترازشون پرت نیست به احتمال 99/99درصد همون محل انتخابی که آزمون دادن قبولن.
اینم عین نوشته سایت :
اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
سلام! مرســــــــــــــــــی!
راستی، زنگ زدما! گفتن تا ساعت سه. ولی صبحا خلوت تره! :smile:
راستی ثبت نام کردی؟
یعنی میشه همکلاسیت شم؟! تراز و رتبه ت چقدر بود؟

sarang

عضو جدید
بچه ها یه سوال:ثبت نام امروز تموم میشه و دانشگاه آزاد قاعدتا تا اتمام ثبت نام نباید بدونه که کجاها خالی مونده که برای تکمیل ظرفیت اعلامش کنه.حالا جریان چیه که قبل اینکه ثبت نام تموم بشه تکمیل ظرفیت اومده؟:confused:

s.matavos

عضو جدید
بچه ها یه سوال:ثبت نام امروز تموم میشه و دانشگاه آزاد قاعدتا تا اتمام ثبت نام نباید بدونه که کجاها خالی مونده که برای تکمیل ظرفیت اعلامش کنه.حالا جریان چیه که قبل اینکه ثبت نام تموم بشه تکمیل ظرفیت اومده؟:confused:
آخه ایرانه!
من که گذاشتم تا فردا عصر، اونوقت!

بالا