دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

malmal_r

عضو جدید
تاپیک های عشق و عاشقی مناسب تالار گفتگوی ازاد نیستند.

اره اگه تایپک.................. خوب انتقال میدادید حالا تایپک ما رو باس حذف میکردید اره!!!!
بنظره شما عشقو عاشقی تفریحه که من برم تو زنگ تفریح بنویسم!!!!!!!!!

....................حیف

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
17 . موضوعاتی مثل فال و طالع بینی و معما و طنز و عشق و عاشقی در این تالار ممنوع میباشد و تایپیکهای مذکور بدون اطلاع پاک خواهند شد .
برای ارسال این موضوعات میتوانید به تالار زنگ تفریح مراجعه کنید .

malmal_r

عضو جدید
بابا دیگه شورشو دراوردید!
دلیل حذف تایپک ادامایا............؟
میخاین بگین موضوع مورد داشت!یا عشقی عاشقی بود یا هزار جور بهونه ی دیگه!!!
ما هی تایپک میزنیم!شوما هی حذف میکننین/!
میخره ها!!!
ادم کم بود!دوتا ادم که هیش وقتم نیستن!شدن مدیر تالار!
همه کشور همینه!
مسخره!
.....................................

اره اگه تایپک.................. خوب انتقال میدادید حالا تایپک ما رو باس حذف میکردید اره!!!!
بنظره شما عشقو عاشقی تفریحه که من برم تو زنگ تفریح بنویسم!!!!!!!!!

....................حیف
به نظرم اگه يه تايپيك توي بخش عمومي به اسم عاشقانه ها درست بشه مشكل حل ميشه بلاخره عشق يه واقعيته نبايد بي ارزش درنظرش بگيريم

علی قوامی

عضو جدید
بابا دیگه شورشو دراوردید! دلیل حذف تایپک ادامایا............؟ میخاین بگین موضوع مورد داشت!یا عشقی عاشقی بود یا هزار جور بهونه ی دیگه!!! ما هی تایپک میزنیم!شوما هی حذف میکننین/! میخره ها!!! ادم کم بود!دوتا ادم که هیش وقتم نیستن!شدن مدیر تالار! همه کشور همینه! مسخره! .....................................
کوپی کردن مطلب هم از ایمیل و فیسبوک و... توی گفتگوی آزاد درست نیست، موضوعش هرچی میخواد باشه. چون قراره گفتگو صورت بگیره، نه اینکه یه مطلبی گذاشته باشه و بقیه فقط جواب بدن خیلی متن زیبایی بود.

malmal_r

عضو جدید
کوپی کردن مطلب هم از ایمیل و فیسبوک و... توی گفتگوی آزاد درست نیست، موضوعش هرچی میخواد باشه. چون قراره گفتگو صورت بگیره، نه اینکه یه مطلبی گذاشته باشه و بقیه فقط جواب بدن خیلی متن زیبایی بود.

هههههه !بازهم حرف های خنده دار!وتشکر های از قبل هماهنگ شده!واسه خودم متاسفم!که تو این مملکت با این ادما زندگی میکنم!!هی خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هرچی میخاین بگین من کاره خو.دمومیکنم!!!!
شمام کاره خودتونو بکنید!

*Essi*

اخراجی موقت
هههههه !بازهم حرف های خنده دار!وتشکر های از قبل هماهنگ شده!واسه خودم متاسفم!که تو این مملکت با این ادما زندگی میکنم!!هی خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شمام کاره خودتونو بکنید!

درود بر حضرت ململ دامت افاضاته.

چرا میگی کار خودم رو میکنم؟
مگه اینجا کسی باهات دشمنی داره آخه.

تو اگه تاپیکای عشقیت حذف شده، از من تاپیکایی حذف شده که واقعا خودم براشون کلی وقت گذاشته بودم.

اما باز سعی میکنم، بیشتر به جای تاپیک زدن، در غالب پست ها حرفم رو بزنم.

اگر عشق زیبا هست و ململ یک عاشق مهربون، در غالب نوشته هات عشق رو تزریق کن نه مطالب دیگران.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمام کاره خودتونو بکنید!

بی انصافی نکنید . حداقل در مورد خودم بهتون اطمینان میدم هیچ هماهنگی باهام نشده . کاربر علی قوامی رو هم گمونم این بار دوم هست که پستشون رو دیدم

اگر می خواهید کار خودتون رو بکنید به خودتون مربوطه . ولی حرف اقای قوامی رو قبول داشتم و برای همین از پستشون تشکر کردم . ممکنه روزی هم بیاد که با نظرشون مخالف باشم

تنها شما نیستید که تاپیک هاتون حذف میشه خیلی از ماها تاپیک ها و پست هامون حذف میشه ولی واسه خودمون متاسف نمی شیم که تو این مملکت با این ادما زندگی می کنیم . همین دیروز یکی از تاپیک هام حذف شد ولی حس سرخوردگی و تاسف از زندگی در این مملکت با این ادما بهم دست نداد .

برعکس هنوزم افتخار میکنم در این مملکت با همین ادما زندگی می کنم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مدیریت محترم .............واقعا شایسته است وضع این دفتر اینگونه باشه .........به جای اینکه یک مدیر پاسخ بده .........کاربران پاسخ بدن و جالبتر شبیه هم !!!!!!!

اوضاع در این حد بد شده که یک کاربر مثلا قدیمی داخل تاپیکی میگه فلانی ( که خودش کاربره) بیا داخل دفتر مدیریت به اغتشاش !!!!! پاسخ بده
........ یک نفر در دفتر تالار اغتشاش به پا کرده
برو ارشاد کن این بنده خدا رو http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
به جای نقطه چین در اظهارات اون کاربر یک اسم هست که بنده نقطه چین کردم چون ملاک ما اسم افراد نیست ..........بلکه کردار است

به نظر من این از شان مهندسان به دورهست ..........اگر این شخص مدیر هستش که حسابش جداست طبیعیه یک کابر ازش بخواد که بیاد دفتر مدیریت و به کاربری جواب بده اگر نه که واقعا جاس سوال داره

در قبال این مسئله پیشنهادی ارائه شده و ای کاش دلیل اینکه ایجاد نمیشود مطرح شود ........بارها خواسته شده زیرتالاری تحت نام مطالب جالب و خواندنی ایجاد بشه ولی دلیل ایجاد نشدنش در اینجا مشخص نیست چون هیچ کس نمیگه چرا !!!!!!!
این چرا هم دوباره نمیدونیم دلیلش چیه !

به نظرم این وضع شایسته نیست که کاربری سریعا بگه من قانون رو رعایت نمیکنم .........به چه حقی بایستی همچین حرفی اینجا مطرح بشه ........مگر این افراد قوانین اولیه رو مطالعه نکردند ........یکی ممکنه سهوی قانونی رو رعایت نکنه یا یک شرایطی پیش بیاد که خودش فکر میکنه قانون رو رعایت کرده ولی مجری به اون اعتقاد نداشته باشه ......به او ایرادی نیست .......ولی اینکه یک نفر بگه من قانون رو رعایت نمیکنم واقعا قابل درک و منطقی نیست

انتقاد به قانون حقه .........ولی رعایت نکردنش به طبع باز هم مطابق قانون جرایمی رو به همراه داره

موضوع بعدی هم که برام سوال شده !!!!!!!

واقعا تاپیکهای با مضمون عشق بایستی منتقل بشه به زنگ تفریح !!!!!!!!!!؟
( من همچین تاپیکی نزدم تا به حال که ببینم منتقل شده یا خیر !)

مگر میشه همچین چیزی ؟!!!!!!!

طبق یکی از وظایف مدیریت که آشنا کردن کاربران با قوانین هست ........در قبال افرادی که تازه وارد هستند در موارد این چنین که تاپیک اشتباه زده میشه ....تاپیکشون بایستی منتقل بشه و در صورت تکرار تخلفهای این چنین حذف .........در ابتدا اگر حذف شده باشه کار صحیحی نیست ....... طبق بند4 قوانین که به طبع مدیریت بیش از هرکسی به آن واقفند

http://www.www.www.iran-eng.ir/announcement.php?f=2

یعنی شما تاپیکی از این کاربر که صرفا در مرود عشق بوده به تالار زنگ تفریح منتقل کردین !!!!!!!؟

چنین تاپیکهایی به نظر من جای صحیحشون تالار ادبیات هست ........هرچند مدیر قبلی اون تالار که از شاخصهای کادر مدیریتی مهندسان بودن بازنشسته شدن ( سرکار خانم گلابتون) ولی فکر میکنم کادر مدیریت فعلی هم افراد شایسته و کاردانی باشند

حرفی با کاربر محترم :

از کاربر محترمی هم که این به نحوی بی احترامی رو در قبال قانون مطرح کرد میخوام قانونمدار باشند و عذر بدتر از گناه هم نیارن .........در محیط عمومی همه بایستی در آسایش باشن و این آسایش بدون قانون امکان پذیر نیست
نمیشه در سر چهارراهی که چراغ قرمز بگی من قانون رو رعایت نمیکنم و با ماشین رد بشی
ممکنه بار اول خوشبینانه پلیس نبینتت بار دوم پلیس جریمت کنه بار سوم چند نفر که میبینند حقشونو زیر پا گذاشتی بهت درشتی کنند و بار آخر چند نفر رو زیر بگیری و عمری از کردار خودت پشیمون بشی

رعایت نکردن قانون بیش از هرکس سرانجام به خود شخص قانونگریز آسیب میرسونه

( حق بود این مسئله و خیلی مسائل دیگه رو خصوصی بگم ولی از اونجا که حتی پیام خصوصی های شما بسته است !!!!! راهی جز اینجا نبود)

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام مدیریت محترم .............واقعا شایسته است وضع این دفتر اینگونه باشه .........به جای اینکه یک مدیر پاسخ بده .........کاربران پاسخ بدن و جالبتر شبیه هم !!!!!!!

سلام
اسپم ها رو همیشه پاک میکنم و پاک خواهم کرد. منتها پستهایی از کاربران رو اگر در جهت قوانین و درست باشه میذارم بمونه و حتی برای تشویق و تایید حرف کاربر ازش تشکر هم میکنم ( قابل توجه کاربری که فکر میکنه این ها از قبل هماهنگ شده هست!)
کلا موارد نامربوط و خارج از روند مسلما پاک خواهد شد.
بارها گفتم در اینجا اسپم نکنید .
در قبال این مسئله پیشنهادی ارائه شده و ای کاش دلیل اینکه ایجاد نمیشود مطرح شود ........بارها خواسته شده زیرتالاری تحت نام مطالب جالب و خواندنی ایجاد بشه ولی دلیل ایجاد نشدنش در اینجا مشخص نیست چون هیچ کس نمیگه چرا !!!!!!!
این چرا هم دوباره نمیدونیم دلیلش چیه !

اتفاقا ما و ادمین در مورد ایجاد این زیرتالار به نتیجه رسیدیم . به زودی ایجاد خواهد شد.
منتها ادمین دیروز اومدن و اعلام کردن که درگیر یکسری مسایل شخصی هستن و فعلا نمیتونن وقت زیادی برای باشگاه بذارن.
انشالله به زودی درست میشه و این مشکل هم حل میشه.

.ولی اینکه یک نفر بگه من قانون رو رعایت نمیکنم واقعا قابل درک و منطقی نیست

مسلما کاربری که مدام قوانین رو نقض کنه جریمه خواهد شد.
یه مثال براتون میزنم:
بارها گفتیم تاپیک های طنز در اینجا ارسال نشه. باز هم میبینم کاربر میاد و جالب اینجاست اول تاپیک هم مینویسه این تاپیک صرفا طنزه و ...
خب این رو یکبار منتقل کنیم ، دو بار منتقل بشه، بار سوم مسلما پاک میشه. به نظر شما مدیر انقدر وقت داره که تک تک تاپیک ها رو انتخاب و به تالارهای مختلف بفرسته؟
اونایی که تجربه دارن میدونن این کار به شدت سخت هست و این توقع نابجاست " من تاپیکم رو ارسال میکنم ، مدیر وظیفشه منتقل کنه!!! "
آیا کمترین وظیفه ی کاربر خوندن قوانین تالار نیست؟

با اینحال وقتی دیدم تشکر کاربر زیاد هست باز هم منتقل کردم. خیلی ها رو اخطار نمیدم مگر اینکه دیگه خیلی تخلفش رو تکرار کنه!
اما متاسفانه ! واقعا متاسفم بگم که کاربرا اصلا این چیزها رو نمیبینن و توجهی نمی کنن و همین طور که میبیند و دیدید با مدیران برخورد میکنن.

یعنی شما تاپیکی از این کاربر که صرفا در مرود عشق بوده به تالار زنگ تفریح منتقل کردین !!!!!!!؟

نه کسی همچین کاری نمیکنه!
جای تالارهای عشق و عاشقی مشخصه:
تالار مشاوره!
اگر متن ادبی عاشقانه بود تالار ادبیات .

آخرین ویرایش:

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک تاپیک قدیمی داشتم مربوط به دو سال پیش که امروز بچه ها ازش تشکر کرده بودن و آپ شده بود.درمورد بچه ها بود. چرا اون پستم جذف شده؟

MaysaSadr

عضو جدید
سلام ، وقت تان به خیر..

من تاپیک ای رو در تالار گفتگوی آزاد ، با عنوان نظرسنجی برای اهالی تهران ؛ ایجاد کرده بودم

که اکنون حذف شده ..

راستش این نظرسنجی ، برای پروژه ی دانشگاهی ام بود و مفهوم خلاف ِ قوانین نداشت ..

می توانم خواهش کنم در این مورد راهنمایی بفرمایید ..

سپاس ..
:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
یک تاپیک قدیمی داشتم مربوط به دو سال پیش که امروز بچه ها ازش تشکر کرده بودن و آپ شده بود.درمورد بچه ها بود. چرا اون پستم جذف شده؟

دوست عزیز بارها گفته شده
تاپیک های کپی که تنها حاوی مطلب خواندنی هست و هیچ زمینه ای برای گفتگو و بحث نداره پاک میشه.
چون در غیر اینصورت پر از اسپم خواهد شد.

سلام ، وقت تان به خیر..

من تاپیک ای رو در تالار گفتگوی آزاد ، با عنوان نظرسنجی برای اهالی تهران ؛ ایجاد کرده بودم

که اکنون حذف شده ..

راستش این نظرسنجی ، برای پروژه ی دانشگاهی ام بود و مفهوم خلاف ِ قوانین نداشت ..

می توانم خواهش کنم در این مورد راهنمایی بفرمایید ..

سپاس ..
:gol:

سلام ممنون
دوست گرامی شما میتونید در تاپیک مخصوص به تهرانی ها نظرسنجیتون رو بذارید.
یا از طریق پیام خصوصی برای کاربران بفرستید.
موفق باشید.

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز بارها گفته شده
تاپیک های کپی که تنها حاوی مطلب خواندنی هست و هیچ زمینه ای برای گفتگو و بحث نداره پاک میشه.

چه قانون جالبی .... واقعا که .....

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه قانون جالبی .... واقعا که .....

دوست من ناراحت نشو

درسته که اینجا نمیشه بیانش کرد

اما می دونی چرا؟

چون چنتا جای دیگه هم برای این تاپیکا گذاشتن!

یکی تاپیک چسبون بالای همین تالار
یکی تالار زنگ تفریح
یکی هم تالار ادبیات و...

موفق باشی:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
برای من جای سئواله، بسیاری از تاپیک هایی مثل تاپیک شریعتی و... که توش مسائل مورد نیاز جامعه عنوان میشه، نه سیاسی به اون معناست نه توهین آمیز سریعا پاک میشوند، اما تاپیک های دوست دختر و عشق و جوک و...... ساعت ها پابرجا میمونند.

خواهشا یکی بیاد مواضع تالار رو شفاف مشخص کنه، فرق محکم حرف زدن رو با توهین و تمسخر رو هم لطفا مشخصا کنین.

برخورد سلیقگی واقعا دیگه به حد اعلای خودش رسیده !!!

متاسفم واسه چنین تاپیک هایی و حذف تاپیک های پر محتوا.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388574-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%82-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%AF

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388754-جملات-فوق-العاده-خنده-دار-و-جالب‏

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من جای سئواله، بسیاری از تاپیک هایی مثل تاپیک شریعتی و... که توش مسائل مورد نیاز جامعه عنوان میشه، نه سیاسی به اون معناست نه توهین آمیز سریعا پاک میشوند، اما تاپیک های دوست دختر و عشق و جوک و...... ساعت ها پابرجا میمونند.

خواهشا یکی بیاد مواضع تالار رو شفاف مشخص کنه، فرق محکم حرف زدن رو با توهین و تمسخر رو هم لطفا مشخصا کنین.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388574-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%82-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%AF

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388754-جملات-فوق-العاده-خنده-دار-و-جالب‏
تنها راه حل ، داشتن یک سقف حداقلی برای تعداد پستها ، برای ورود به تالار آزاد است

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388574-پاتوق-دختر-پسر-های-مجرد

سلام
من امروز تالار رو چک کردم شاید این تاپیک ها صفحه های بعد بودن و از قلم افتادن
شرمنده اینها هم بی مورد بودن حذف شدن
ممنون که لینک گذاشتین

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تاپیک جوکهای قومیتی چرا غیب شد ؟

مدیران فقط از روی اسامی تاپیکها رو حذف میکنند و یا نگاهی هم به محتواشون میندازند؟
شاید هم هدف فقط رفع تکلیف است

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جان تاپیک من فقط کلمه قومیت را در عنوانش داشت
نه اینکه واقعا قومیتی باشه:D

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دو تا تایپک زده بودم حالا الان که اومدم میبینم نیستش میتونم بپرسم ببینم حذف شده یا نه لطفا به این موضوع رسیدگی کنید:gol::mad:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من دو تا تایپک زده بودم حالا الان که اومدم میبینم نیستش میتونم بپرسم ببینم حذف شده یا نه لطفا به این موضوع رسیدگی کنید:gol::mad:

تاپیکتون در مورد چی بود ؟

میشه اسم و موصوعشون رو بگید

ممنون:gol:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دوست عزیز بارها گفته شده

سلام ممنون
دوست گرامی شما میتونید در تاپیک مخصوص به تهرانی ها نظرسنجیتون رو بذارید.
یا از طریق پیام خصوصی برای کاربران بفرستید.
موفق باشید.
سلام مدیر محترم/ خلاصه بگم / یکی از بچه ها اشتباها یعنی خبر اشتباه بهش دادن و برای من تاپیک زده ... نمیددونم کجا / لطفا سریع پاک بشه /ممنونم

varyans

عضو جدید
یه تاپیک داشتم به اسم " اسم خودتون به کره ای بفهمید"

چرا حذف شده ؟؟؟؟

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تاپیک داشتم به اسم " اسم خودتون به کره ای بفهمید"

چرا حذف شده ؟؟؟؟
سلام

فکر میکنم اگر قوانین را دقیق مطالعه کنیم و سپس اقدام به فعالیت بکنیم خیلی مشکلات حل خواهند شد :smile:

4 . قبل از ارسال تاپیک از مناسب بودن این تالار برای ایجاد تاپیکتان مطمئن شوید،در این بخش برای موضوعات ورزشی و سایر موارد که تالار مخصوص خود را دارند،تاپیک ایجاد ننمائید، در غیر این صورت برای بار اول تاپیکتان منتقل و در صورت تکرار ،بدون اطلاع قبلی حذف و در صوررت اصرار به ایجاد چنین تایپیکهایی ، با متخلف برخورد خواهد شد .
5 . تالار گفتگوی آزاد مختص موضوعاتیست که تالار و بخش خاصی برای آنها مد نظر گرفته نشده است، ارسال موضوعاتی نظیر موراد زیر در بخش تالار گفتگوی آزاد ممنوع است.

7 . کلاً ارسال هر موضوع به قصد بازدید بیشتر و آفرینش جنجال ، ممنوع است . از این پس با متخلفان، برخورد خواهد شد.
من قوانین را که نگاه کردم تاپیک شما مغایر با این سه بند بود

البته با عرض معذرت از مدیریت محترم که در کارشان دخالت کردم
به عنوان عضوی از تالار وظیفه خودم میدونم که برای اعتلای تالار تلاش بکنم