گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

فایده نداره وقتی نمیشه رفت؟
مگه با شیفت میشه سراسری هم خوند؟
سراسری بیشتر از دو روز تو هفته درس مذارن تازه شهر نزدکمونم که نیست.نمیذارن به خدا.با کارمون خیلی تداخل میخوره

تو چیکار میکنی؟ ثبت نام کردی؟ می تونی بخونی؟

این حرفا چیه بابا...مگه رفیقم سیامک نبود پتروشیمی اراک کار میکرد ارشد برق چمران اهواز خوند!!!
آزاد هم جدیدا کلاساش رو میذاره تو هفته...بوشهر و یاسوج راحت میتونی قبول شی سختیشم فقط 2 ترم اوله بقیش میشه سمینار و پایان نامه...
من ثبت نام نکردم فاصله خیلی زیاده

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونه خجسته برم .ثبت نام کرد تربیت مدرس سراسری؟

شهرام ساینام نه. ساینا.
هنوز پول نداده اصفهانی موزی تا 29 وقت داره بار آخر که زنگ زده بود عزا گرفته بود که هم باید 950 مجازیو بده هم واسه آزاد ثبت نام کنه واسه تکمیل ظرفیت.اگه آزاد قبول شد باید 2میلیون آزادم بده!:biggrin:
وحید خجسته خانوم که میشناسی؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چکار کنم مهندس بگم بیان؟
خاک به سرم
فرییییییییید

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفا چیه بابا...مگه رفیقم سیامک نبود پتروشیمی اراک کار میکرد ارشد برق چمران اهواز خوند!!!
آزاد هم جدیدا کلاساش رو میذاره تو هفته...بوشهر و یاسوج راحت میتونی قبول شی سختیشم فقط 2 ترم اوله بقیش میشه سمینار و پایان نامه...

میگم حامدی بچه های پالایشگاه اراکم میشناسی!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

چی بگم والا
پس تو میخوای یه سال دیگه بشینی بخونی؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنوز پول نداده اصفهانی موزی تا 29 وقت داره بار آخر که زنگ زده بود عزا گرفته بود که هم باید 950 مجازیو بده هم واسه آزاد ثبت نام کنه واسه تکمیل ظرفیت.اگه آزاد قبول شد باید 2میلیون آزادم بده!:biggrin:

آق خوب میخام برام شهر بسازه:biggrin:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه نمیشناسم!!!؟؟؟کی هست؟؟؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان با اجازه من برم.........
روزتون خوش...........
موفق وو سربلند باشید:gol:

نیوشا**

عضو جدید
چی میگین شما اینجا
دو ساعته دارین هی حرف میزنین
کارو زندگی ههههههههههههههههچمزاح کردم بابا
باز نیاین الان شمشیرو از رو ببندین :cool:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا
پس تو میخوای یه سال دیگه بشینی بخونی؟

:biggrin: من که اینقد این درسای کوفتی رو خوندم همه رو حفظ شدم دیگه ولی نمیتونم کنکور بدم چون امسال محرومم...شاید یه سر برم سنجش ببینم چیکار میتونم بکنم..ولی بنظرم تو از همین امروز بشین شروع کن 5 ماه وقت داری

بالا