[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

saleh-sinava

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان منتظر
آیا تا الان به کسی برا گروه 4ام اس ام اس دادن؟؟؟؟
به ما هم خبر بدید.....:cry:

نیم ساعت پیش به pogc اسمس دادم پرسیدم لیست مهر کی اماده و نهایی میشه?
جواب دادن اوایل هفته بعد لیست نهایی و از هفته بعد از تعطیلات با افراد تماس گرفته میشه

rezatm

عضو جدید
یه سوال مهندسین

کسانی که شهرهای دیگه میفتن منظورم از پخش و پالایشی ها نحوه اسکان اینها چطور هست
آیا خانه یا جایی میدن؟ یا وامی برای رهن خانه؟ یا اصلا هیچی نمیدن
با تشکر اگه جواب بدهید

یکی از دوستام که افتاده بود پالایشگاه شازند با 3 نفر دیگه بهشون یه آپارتمان تو شهرک مهاجران داده بودند. تو اون شهرک منازل سازمانی پالایشگاه هم هست

rezatm

عضو جدید
سلام
اگر اون شرکت قراردادی باشی شما راحت می تونی بیخیالش بشی و بری تو وزارت نفت و مشکلی پیش نمیاد ولی به نظر من اگه استعفا بدی بهتره چون ممکنه بعدا واسه گرفتن سوابقت به شرکت احتیاج داشته باشی. به هر حال کار از محکم کاری عیب نمی کنه
آخه سابقه ای هم اونجا ندارم، فقط یه ماه کار کردم و از قراردادم هم فقط یه ماه باقی مونده بود

Mohsen406

عضو جدید
سلام بچه ها
این گروه سه و چهار و این بحث ها کا در مورد اعزام بچه ها تو شهریویر و مهر ماه هست فقط مال بچه های pogc است یا بچه های بقیه شرکت ها هم تو همین گروه ها اعزام می شن؟
مثلا ما که شرکت ملی نفت واسه تهران هستیم. دوره مون جداست یا ممکنه با بچه های شرکت های دیگه بریم دوره؟

سائل

عضو جدید
سلام بچه ها
این گروه سه و چهار و این بحث ها کا در مورد اعزام بچه ها تو شهریویر و مهر ماه هست فقط مال بچه های pogc است یا بچه های بقیه شرکت ها هم تو همین گروه ها اعزام می شن؟
مثلا ما که شرکت ملی نفت واسه تهران هستیم. دوره مون جداست یا ممکنه با بچه های شرکت های دیگه بریم دوره؟

دقیقا، فقط مختص شرکت نفت و گاز پارس است. هر شرکت به صورت کاملا مجزا نیروهاشو اعزام می کند.

ehsan6472

عضو جدید
دعوت به کار

دعوت به کار

سلام به همگی دوستان عزیز و محترم
الان ساعت 15:30 دقیقه از پالایشگاه ابادان به من زنگ زدن واسه شروع دوره آموزشی هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بابد شنبه 11/6/91 ساعت 9 صبح خودمو معرفی کنم.:w42:
خدایا شکرت.
:w33::w32::w33::w32:

rezatm

عضو جدید
الان ساعت 15:30 دقیقه از پالایشگاه ابادان به من زنگ زدن واسه شروع دوره آموزشی هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا شکرت.

تبریک میگم احسان جان
به خوشی و سلامتی

farkhaniii

عضو جدید
خدایا شکرت.

تبریک احسان جان و بالاخره از نگرانی در اومدی

خدایش خسته نباشی

ehsan6472

عضو جدید
تبریک میگم احسان جان
به خوشی و سلامتی
ممنون رضا جان دستت درد نکنه سلامت باشی انشالله شما هم به زودی کارتون رو شروع میکنید و امیدورام که همیشه و همه جا نه تنها در کار بلکه در تمام زندگی موفق و سربلند باشید:smile:

آخرین ویرایش:

ehsan6472

عضو جدید
تبریک احسان جان و بالاخره از نگرانی در اومدی

خدایش خسته نباشی
ممنون دستت درد نکنه سلامت باشی دوست عزیز.
آره به خدا خیلی مارو اذیت کردن تو این استخدامی.
بالاخره تمام شد.
امیدوارم که همه بچه ها از بلاتکلیفی در بیان.

controli

عضو جدید
آقایون نفت وگاز پارس.....:::
1 خبر دست اول
احتمال 99% برای شنبه 11ام به بعد باهامون تماس میگیرن ولی ممکنه اس ام اس بدن در هفته جاری لطف کنید هر کسی پیامی دریافت کرد ندا بده..
ولی برا تماس در هفته بعد به دلیل تعطیلی منتظر نباشید.

saleh-sinava

عضو جدید
آقایون نفت وگاز پارس.....:::
1 خبر دست اول
احتمال 99% برای شنبه 11ام به بعد باهامون تماس میگیرن ولی ممکنه اس ام اس بدن در هفته جاری لطف کنید هر کسی پیامی دریافت کرد ندا بده..
ولی برا تماس در هفته بعد به دلیل تعطیلی منتظر نباشید.

بیخیال . . . . .. . . . دیگه مطمینا از یکشنیه 12 اهم شروع میکنن به زنگ زدن پس بهتره هفته در پیش رو به فکر ارامش لذت بردن از تعطیلاتمون باشیم
من که بیخیال یه همه چی میرم یه سفر 5 روزه تاجمعه بعدی

saleh-sinava

عضو جدید
ممنون دستت درد نکنه سلامت باشی دوست عزیز.
آره به خدا خیلی مارو اذیت کردن تو این استخدامی.
بالاخره تمام شد.
امیدوارم که همه بچه ها از بلاتکلیفی در بیان.

تبریک . . . . . تبریک
به امید موفقیت های بیشتر و کسب مدارج بالاتر و پیشرفت روزافزون در کار

shahedsheida

عضو جدید
سلام
از بچه های ممتازین کسی شروع به کار شده؟ یا کسی میدونه برای چه تاریخیه؟
از بچه های پالایش و پخش چطور؟

mostafa tehrani

عضو جدید
آقا احسان ما هم خوشحالیم چون دوستمون خوشحال شده دمت گرم مهندس خسته نباشی این دوران خودش یه پروزه بود برا خودش. خسته نباشی و مبارک باشه:):gol:

mostafa tehrani

عضو جدید
از بچه های ا شهریور هنوز کسی نرسیده به محمود آباد؟

از بچه های ا شهریور هنوز کسی نرسیده به محمود آباد؟

آقا به ما خبر بدید چطوره؟ هوا فضا مکان دریا اینوری ها اون وری ها چطورن؟ گزارش گزارش یکی خبر بده بینیم چی شد راحت رفتین راحت رسیدین هتل چطوره؟ چقد طول کشید پذیرش بشین؟ چی چی ها بهتون دادن؟ لباسی رختخوابی؟؟

ehsan6472

عضو جدید
آقا احسان ما هم خوشحالیم چون دوستمون خوشحال شده دمت گرم مهندس خسته نباشی این دوران خودش یه پروزه بود برا خودش. خسته نباشی و مبارک باشه:):gol:
دمت گرم مهندس مرامتو عشق است دستت درد نکنه...
امیدوارم شما هم موفق باشید و انشالله به زودی دعوت به کار بشین.

miladeng1

عضو جدید
سلام
از بچه های ممتازین کسی شروع به کار شده؟ یا کسی میدونه برای چه تاریخیه؟
از بچه های پالایش و پخش چطور؟

خبری نیست؟ من نمیدونم یعنی همه ممتازین دعوت بکار نشدن؟!
توی طب پژشکی که رفته بودیم بالای 40 نفر ممتازین من دیدم یعنی هیچ کدوم از اینها دعوت نشدننننننننننننننننن

nima_4321

عضو جدید
توی طب پژشکی که رفته بودیم بالای 40 نفر ممتازین من دیدم یعنی هیچ کدوم از اینها دعوت نشدننننننننننننننننن

خدایا به حق این شب عزیز این خرخون های تیم رو هم بفرست سر کار :biggrin:

miladeng1

عضو جدید
خدایا به حق این شب عزیز این خرخون های تیم رو هم بفرست سر کار :biggrin:

قربون خنده هات باشه دل یه جون اینجوری شاد میشه ما خوشحال میشیم
مهندس دعا میکنی نذر هم بکن اینجوری که نمیشه
تیم باید متنوع باشه اینا هم لازمه

emann

عضو جدید

سلام دوستان عزیز.

لطفاً کسی اینجا میتونه در رابطه با حقوق و مزایای ممتازین و نخبگان شرکت نفت بنده رو راهنمایی کنه؟ چه حقوق و مزایایی برای همچین افرادی در نظر میگیرن و چه قوانینی بر همچین افرادی مترتب هست؟

با تشکر فراوان

mohandes851

عضو جدید
خدایا شکرت.
سلام احسان جان خیلی خوشحال شدم که بالاخره دعوت شدی برات ارزوی موفقیت میکنم

mohandes851

عضو جدید
آقا به ما خبر بدید چطوره؟ هوا فضا مکان دریا اینوری ها اون وری ها چطورن؟ گزارش گزارش یکی خبر بده بینیم چی شد راحت رفتین راحت رسیدین هتل چطوره؟ چقد طول کشید پذیرش بشین؟ چی چی ها بهتون دادن؟ لباسی رختخوابی؟؟
سلام به همگی مخصوصا فلاتیای گل من الان از مرکز اموزش محمود اباد پیام میگذارم
من عصررسیدم هوابسیارشرجی وگرم ووووبارانی گزارش شده;)همه چی ارومه اسکان داده شدیم و یه شام نفتی هم خوردیم تابه مطمئن بشیم فلاتی شدیم ایشالا فردا صبح افتتاحیه هست
اگه سوالی هست درخدمتم
:thumbsup2:

mostafa tehrani

عضو جدید
هوراااااااااااااااااااااا اا

هوراااااااااااااااااااااا اا

سلام به همگی مخصوصا فلاتیای گل من الان از مرکز اموزش محمود اباد پیام میگذارم
من عصررسیدم هوابسیارشرجی وگرم ووووبارانی گزارش شده;)همه چی ارومه اسکان داده شدیم و یه شام نفتی هم خوردیم تابه مطمئن بشیم فلاتی شدیم ایشالا فردا صبح افتتاحیه هست
اگه سوالی هست درخدمتم
:thumbsup2:

موفق باشین. راستی اینترنت چطوره؟ کدوم ساختمون هستید؟ آدرس مکانتونو بزار از گوگل مپ ببینیم. کلی ذوق کردم.

mohsen3691

عضو جدید
امروز آقای اعتمادی (نمیدونم تو پارس چیکارس) به من زنگ زد گفت قراره مهر بفرستیمتون آموزش اما تاییدیه تحصیلیت از دانشگاه نیومده حتما بیارش تا شرمنده ات نشیم. خدا لعنتت نکنه دانشگاه یاسوج گرفتاریهات تمومی نداره هفته آینده میرم دستی میگیرم میفرستم ... موفق باشین بچه ها

mohammad_petro85

عضو جدید
سلام.
آقا کسی اطلاع نداره نفت و گاز پارس سیستمش چطوریه؟
2 هفته کار 1 هفته استراحت، یا 2 هفته کار 2 هفته استراحت؟

بالا