گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سخن آخر...

سخن آخر...

:D خیلیییییی جالبه ظاهرا همه میخوان تالار دچار خود جوشی و تحرک بشه ( بصورت کاملا ذاتی و بدون همکاری دوستان) بعد بیان تو جوشش و تحرکش کمک کنن، واقعا حرف های جالبی میشنوه آدم:)

به حرف من میرسی یه روز....!!!!!
نگران نباش....
شاید از یه چیزایی خبر نداشته باشی....
من ۴سال تو این تالار بودم، بد ترین روزای تالار رو دارم میبینم من....:gol:

m_mahdi_tbt

عضو جدید
من منکر زحمات شما نشدم مهندس ، سابقه فعالیت شما کاملا مشهوده
قطعا من از هیچی خبر ندارم
اما میدونم تو این سایت های اینجوری گاهی چه اتفاقاتی میوفته.
اما اینکه آدم بخاطر حضور دیگران یا عدم حضورشون دلسرد بشه زیاد کار درستی بنظر نمیاد(البته از نظر من اصلا قصد جسارت ندارم) بالاخره هر کس اختیار کار خودش رو داره من فقط میگم نباید بدلیل نیومدن بعضی ها کار رو تعطیل کنیم، آقای M4material یه طرحی دادن برای دوره مطالب سرامیک شما هم اعلام آمادگی کردین، بنده هم خداشاهده خیلیییییییی خیلیییی مشغلم زیاده ولی الان چند شبه دارم وقت میزارم که بتونم یه مطلب بدرد بخور تو اون قسمت ارائه کنم ، درسته بعضی وقتا شاید اینجوری بنطر بیاد که همه خوابن ، اما شاید در عمل اینطور نباشه، من که دارم کار میکنم ، دوست خوبم مهندس حمید هم که همیشه یه چیزی تو چنته دارن برای ارائه ، پس یکم صبر داشتن شاید بد نباشه:gol:

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:

اگه اعضای با تجربه ای مثل شماها برن پس ما این جا چیکار کنیم ؟!
درسته مدیران تالار سر نمیزنن ولی اینجا افراد با تجربه زیاد داریم که اگه اونا هم برن ...
خواهشن نکنین این کارو.
نذارین اینجا بیشتر از این سوت و کور بشه :crying2:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
از همتون معذرت مي خوام كه غيبتم طولاني شد...
از شوك امتحانا در نيومده شوك نمره ها اعصابمون رو به هم ريخته بود و هست...
چرا همش حرف رفتنه آخه... آدم غصش مي گيره...

m_mahdi_tbt

عضو جدید
سلام دوستان
از همتون معذرت مي خوام كه غيبتم طولاني شد...
از شوك امتحانا در نيومده شوك نمره ها اعصابمون رو به هم ريخته بود و هست...
چرا همش حرف رفتنه آخه... آدم غصش مي گيره...
نمره ها همیشه شوکه برا دانشجو ، انشالله که موفق باشی مهندس ، موج خدا حافظی معمولا تو جامعه مجازی زیاد میاد و میره زیاد نگران نباش ، انشالله دوستان یا نمیرن یا اگه برن بر میگردن زود.

sonya.b

عضو جدید
دوستای خوبم اگر خوبی بدی دیدید حلال کنید.
فعلا خداحافظ دوستون دارم دلم براتون تنگ میشه زیاد.
:دییییییییییییی

با عرض سلام خدمت همه ی دوستای گل و مهربون خودم که تازه وارد باشگاه شدن و یا اینکه مدت های طولانی رو با هم بودیم و از تمام اطلاعات خوب و مفیدشون استفاده کردیم و شاید میتونم بگم یکی از بهترین جاهایی بود که من برای افزایش اطلاعاتم از اینجا چیز یاد گرفتم....

ولی الآن میبینم که خیلی از دوستان قدیمی دیگه سر نمیزنن و نمیان...
تالار دیگه اون فعالیت علمی قبل رو نداره به هیچ وجه...
نه کسی میاد سوال کنه، نه پست درست و حسابی گذاشته میشه، اگرم گذاشته میشه کسی نیست بیاد همکاری کنه....

منم
خداحافظی میکنم از خدمت همه ی دوستان عزیز تر از جانم و برای همتون آرزوی موفقیت دارم...
امیدوارم اگر یه روزی باز برگشتم اینجا، ببینم جنب و جوش حاکمه در تالار...
اگر وضع تالار به سامانی رسید منو هم خبر بدین بیام باز پیشتون....
;)

برای همتون آرزوی خوشبختی، نیک بختی و موفقیت روز افزون هم در درس، و هم در زندگی دارم....

تا مدتی خدانگهدار.....

ارادتمند شما Melted_Boy
----------------------------------------------------------------------------------------------

این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ
:gol:
جان شما و خاطره هامان خداحافظ
من میروم بدون تو اما دعایم کن
در اولین تراوش باران خداحافظ

بنظر من اومدن و رفتن هرکس کاملا دست خودش هست و نمیشه کسی رو مجبور به کاری کرد . قصد جسارت ندارم اما منم مثل بقیه دوستان نظرم اینه که دلیل نمیشه چون خیلی ها دیگه نمیان تالار و سر نمیزنن بقیه هم باید برن!!بچه ها واقعا به وجود آدم های با تجربه ای مثل شما نیاز دارن. خوب الان امتحانا تموم شده و برای کمتر کسی سئوال درسی پیش میاد که بخاد بیاد سئوال بپرسه. شاید خیلی سوت و کور شده و هممون بخاطر مشغله ها و گرفتاری های زیادی که داریم وقت نمیکنیم بیایم سر بزنیم. اما همون چند روز یه بارهم خالی از لطف نیست!!در هر صورت تصمیم با شماست. هرجا که باشید براتون آرزوی سلامتی و شادی دارم. در پناه خدا.

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام ... خوبین همگی؟
داشتم پست ها رو میخوندم میخوام نظرم رو بگم با اجازه تون...
من هیچ وقت این سیستم اومدن و رفتن توی باشگاه مهندسان رو نپسندیدم، اگه مشکلی هست، اختلافی هست، خوب دیگه محل به اون طرف یا گروه داده نشه ولی لزومی نداره که به خاطر یه تعداد افراد یا یه مسئله خودمون رو کنار بکشیم یا از جایی بخوایم خداحافظی کنیم، من نظر شخصیم اینه که هیچ وقت راضی نمیشم که بخاطر کم کاری یه تعداد افراد بخوام همچین کاری بکنم، اینجور وقتها ترجیح میدم که دیگه اون اشخاص و کارهاشون رو به حساب نیارم و کلا نبینمشون...
بازم نظر خودتون ملاکه دوستان، موفق باشین...

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیزم حرف همتون رو درباره ی خداحافظی قبول دارم
اما اگر بودنت جایی واسه ادمای اونجا مفید نباشه و باعث آزار باشه دیگه بودنت بی فایده هست و سنگین تر اینه که قبل از اینکه از اونجا بندازنت بیرون خودت محترمانه بری
اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمره ها همیشه شوکه برا دانشجو ، انشالله که موفق باشی مهندس ، موج خدا حافظی معمولا تو جامعه مجازی زیاد میاد و میره زیاد نگران نباش ، انشالله دوستان یا نمیرن یا اگه برن بر میگردن زود.

ممنون مهندس . ان شاالله شما هم هميشه موفق باشين. اميدوارم اين تالار هم هميشه بر پا باشه...

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
هي

هي

دوستان اگر نيايد اينجا پست بذاريد من دوباره ميرم تو خط شعر و فلسفه ...
اونوقت نگيد تالار رو اشتباه گرفتم:biggrin:

:gol:اي عشق، شكسته ايم، مشكن ما را
اينگونه به خاك ره ميفكن ما را
ما در تو به چشم دوستي مي بينيم
اي دوست مبين به چشم دشمن ما را:gol:

فريدون مشيري

m_mahdi_tbt

عضو جدید
اما اگر بودنت جایی واسه ادمای اونجا مفید نباشه و باعث آزار باشه دیگه بودنت بی فایده هست و سنگین تر اینه که قبل از اینکه از اونجا بندازنت بیرون خودت محترمانه بری
اشتباه میکنم؟؟؟؟؟
جسارت نمیکنم بگم شما اشتباه میکنین، اما مطمئنم کسی که فکر میکنه حضور دوستان و هم رشته ای هاش براش مفید نیست واقعا داره اشتباه میکنه ، ضمننا اینجا ملک خصوصی کسی نیست که بخواد کسیو بیرون کنه
پیروز باشید

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

گلم ببخش دارم دخالت میکنماااااا اما چرا رفتن خوب بشین اون چیزی که موجب آزار تو یا بقیه میشه رو حل کن مطمئن باش با رفتنت هم باز آزار میبینی چون نتونستی دلخوری یا مشکل یا هر چیزی که موجب ازار شده رو حل کنی اول حلش کن در ضمن اگه مفید نبودی که دوستاتت انقدر اصرار بر موندنت نمیکردن

sonya.b

عضو جدید
سلام ... خوبین همگی؟
داشتم پست ها رو میخوندم میخوام نظرم رو بگم با اجازه تون...
من هیچ وقت این سیستم اومدن و رفتن توی باشگاه مهندسان رو نپسندیدم، اگه مشکلی هست، اختلافی هست، خوب دیگه محل به اون طرف یا گروه داده نشه ولی لزومی نداره که به خاطر یه تعداد افراد یا یه مسئله خودمون رو کنار بکشیم یا از جایی بخوایم خداحافظی کنیم، من نظر شخصیم اینه که هیچ وقت راضی نمیشم که بخاطر کم کاری یه تعداد افراد بخوام همچین کاری بکنم، اینجور وقتها ترجیح میدم که دیگه اون اشخاص و کارهاشون رو به حساب نیارم و کلا نبینمشون...
بازم نظر خودتون ملاکه دوستان، موفق باشین...

100000000000000٪ موافقم

سلام خوبین ؟ دوستان خوش میگذره ؟:D

من خودم نخواستم بیام اینجا من و هول دادن

خوش اومدی دوست عزیز .

اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

منم با نظر بقیه موافقم. کسی که فکر میکنه وجود دوستش غیر مفیده و باعث آزارش میشه مشکل از خودشه نه تو عزیزم. اینجا که همه دوستت دارن و با :دیییییییییییییییییییی نوشتنات انرژی میگیرن . خوشالمون میکنه وقتی میبینیم پست میذاری. کاش بچه ها هم بجای اینکه سریع خداحافظی کنن و برن میگفتن مشکلشون چی هست که با هم حلش میکردیم.

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

تا اونجای که من میدونم اونایی که خداحافطی کردتن اتفاقا خیلی هم اینجا مفید بودن !
فکر نکنم قضیه این جوری که شما میگین جدی باشه.
فک کنم اگه خداحافطی بچه هارو بذاریم به پای مشغله درسی و کاری و ... بهتره.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
به بيان استاد

به بيان استاد

مرو ای دوست
مرو ای دوست مرو ای دوست
مرو از دست من ای یار که منم زنده به بوی تو
به گل روی تو
مروای دوست مرو ای دوست
بنشین با من و دل بنشین تا برسم مگر
به شب موی تو
تو نباشی چه امیدی به دل خسته من
تو که خامو شی بی تو به شام وسحر چه کنم
با غم تو

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز
خیلی وقت هست که تو تالار فعالیت نداشتم که به دلیل مشغله ظایان نامه ارشدم بود که به لطف خدا امروز صبح دفاع کردم و امیداورم بتونم فعالیتم رو آغاز کنم
در ضمن از زحمت آقا رضا مدیر سایت که واسه پایان نامه بنده کشیدن خیلییی ممنونم که تو این مدت کمک حالم بودن

sonya.b

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
خیلی وقت هست که تو تالار فعالیت نداشتم که به دلیل مشغله ظایان نامه ارشدم بود که به لطف خدا امروز صبح دفاع کردم و امیداورم بتونم فعالیتم رو آغاز کنم
در ضمن از زحمت آقا رضا مدیر سایت که واسه پایان نامه بنده کشیدن خیلییی ممنونم که تو این مدت کمک حالم بودن

تبریک مهندس. انشالا که همییشه موفق باشین:)

hesam02

عضو جدید
به نظر من تاپیک "فولادها" (که مربوط به نام گذاری فولادها بر اساس استانداردهای مختلف است) باید به عنوان یک واحد درسی آنلاین همراه با پرسش و پاسخ ، در صفحه اول تاپیک مهندسی مواد و متالورژی قرار بگیره تا تمامی دوستان و دانشجویان عزیز در این موضوع مهم مشارکت داشته باشن... به نظر من این اولین بار در تاپیک مهندسی مواد هستش که یک سرفصل خاص توسط یکی از مهندسان مجرب کشورمون داره تدریس میشه و ما باید این رو به فال نیک بگیریم...

zahra mohammadi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام
تبریک ساده منو بپذیرید! انشاله همیشه موفق و موئد باشید.

zahra mohammadi

عضو جدید
سلام خدمت همه مهندسین عزیز
چرا اینقدر حرف از رفتنه؟ یکسری خداحافظی می کنند و یکسری سلام مجدد میدند! این قانون زندگیه! تو تمام جوامع هم حکمفرما است! حتی دنیا! حالا شما میخواین این جامعه مجازی ما از این امر مستثنی باشه؟ اگه اینجوری باشه نباید هیچ کس به این دنیا بیاد و به زندگی امید داشته باشه! زندگی جریان داره، مثل یک رود! نباید متوقف شد چون تحول و کمال در جاری شدنه! خواهشا حرف از ناامیدی نزنید!

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز

منم تبریک میگم مهندس.:w23:
همیشه موفق باشین.

بالا