تاپيك سوال و درخواست (محل پاسخ گويي به نياز هاي اعضا)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]"""[/FONT][FONT=&quot] انتخاب رشته دانشگاه های شرایط خاص[/FONT][FONT=&quot]"""[/FONT]
[FONT=&quot]سلام دوستان،خواستم بدونم دانشگاه هایی مثل دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تدیل انرژی) و دانشگاه امام حسین(طراحی کاربردی) که به صورت نیمه متمرکز(مصاحبه،انجام آزمایشات،و...) دانشجو پذیرش میکنن رو باید در انتخاب چندم قرار دهیم؟یا فرقی ندارد؟ممنون[/FONT]

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مقاله درباره فرایند ساخت ترمز ABS میخوام

کسی هست کمکم کنه

yoksal

عضو جدید
""" انتخاب رشته دانشگاه های شرایط خاص"""
سلام دوستان،خواستم بدونم دانشگاه هایی مثل دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تدیل انرژی) و دانشگاه امام حسین(طراحی کاربردی) که به صورت نیمه متمرکز(مصاحبه،انجام آزمایشات،و...) دانشجو پذیرش میکنن رو باید در انتخاب چندم قرار دهیم؟یا فرقی ندارد؟ممنون

سلام
دانشگاه های مالک اشتر و امام حسین چون تحت نظر ارتش و سپاه هستن و بورسیه هم دارن اگه به گروه خونیتون میخوره بهتر جزء اولین انتخاباتون باشه
حالا کی هم درس میخونه هم از درس خوندن نون در میاره...فک کنم از دستشون ندی بهتر باشه

yoksal

عضو جدید
سلام دوستان خواستم بدونم که آیا هر دانشگاهی که معتبرتر باشه، پاس کردن دروس نیز در آن دانشگاه سخت تر هست؟موندم از بین طراحی گاربردی فردوسی مشهد و گیلان و صنعتی بابل کدومو انتخاب کنم.از یکی شنیدم دانشگاه فردوسی خیلی سخت میگیره مخصوصا مکانیک،درسته؟آخه میخوام در حین تحصیل کار کنم و سابقه کاری برام بشه،دوست دارم راحت تر درسا رو پاس کنم و دانشگاه سخت نگیره و وارد کار شم.یه سوال دیگه: از نظر تدریس بهتر دروس،آن دانشگاهی که معتبرتره و رزومه اساتید بهتره،خوبه؟یا زیاد فرقی نداره؟ ممنون میشم که راهنماییم کنین.

سلام مجدد...
دانشگاه فردوسی هم خوبه ولی شما اگه به فکر پاسی برو دانشگاه آزاد سراسری خصوصا فردوسی که فرمودین اکثر اساتیدش پروازین و بعضیاشم که میشناسم تو امیر کبیرم درس میدن پرتر و باسواد شدن خیلی مهمتر از پاس کردن درسه 10 از یه استاد که واقعا استادِ بگیری خیلی بهتر از20 یه استاد نماست که هیچی هم حالیش نیس

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اگه به گروه خونیتون میخوره بهتر جزء اولین انتخاباتون باشه
منظورم اینه که حداکثر تا انتخاب چندم باید قرار بدیم!یا اصلا فرقی نداره؟برای کارشناسی یادم هست که باید حداکثر تا انتخاب 5 قرار میدادیم،ممنون

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که حداکثر تا انتخاب چندم باید قرار بدیم!یا اصلا فرقی نداره؟برای کارشناسی یادم هست که باید حداکثر تا انتخاب 5 قرار میدادیم،ممنون
نه مهم نیست-اگه بخوای تو ارشد بمونی میتونی کار هم کنی اما هدفت دکترا باشه اصلا وقت نمیکنی-اگه هدفت بازار کاره دانشگاه های بزرگ رو نزن گیلان و فردوسی فوق العاده سختگیرند-مالک اشتر میتونی کارهم کنی اما امام حسین فکر کنم فقط مال پاسدارها شده

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
نه مهم نیست-اگه بخوای تو ارشد بمونی میتونی کار هم کنی اما هدفت دکترا باشه اصلا وقت نمیکنی-اگه هدفت بازار کاره دانشگاه های بزرگ رو نزن گیلان و فردوسی فوق العاده سختگیرند-مالک اشتر میتونی کارهم کنی اما امام حسین فکر کنم فقط مال پاسدارها شده

آره واقعا!چرا آيا گروه مكانيك دانشگاه گيلان اينقدر سختگيره؟؟!؟!!؟
مارا بيچاره كردن اين استادها!

areeyan

عضو جدید
سلام از اوســـــــتانی که اطلاعات دارن یا می تونن کمک کنن خواهش میکنم یه ادرس یا لینک معرفی کنن که بتونیم از اونجا بعضی از قطعات صنعتی یا مدل رو دانلود کنیم در قالب نقشه های اماده ممنون مچکر

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من گمون نكنم اينجوري كسي باسواد بشه!!!!سختگيري سر نمره دادن هست آخه!

یعنی اگه در طول ترم هم خوب بخونی باز امکان داره طوری امتحانو سخت بگیرن که درسو پاس نکنی؟به نظر من نباید زیاد سخت گیری باشه،استادا وقتی میبینه و میفهمه که دانشجو موضوع مورد نظر رو فهمیده فقط دقت نداره(که این دقت به زمان بیشتری و تمرین بیشتری لازم هست تا رفع بشه که این زمان با زمان در طول ترم ایجاد نمیشه،مثلا یه کتاب 500 صفحه ای رو که نمیشه در طول یه ترم همه قسمتشاشو کامل فول شد)،دیگه نباید سخت بگیرن،در ضمن باید امتحانی که میگیرن استاندارد باشه یعنی توش سوال آسون،متوسط و سخت باشه،نه کاملا سخت!!!اگه هر امتحاناتتون فقط سوالای سخت باشه این نامردیه!!!!

saman_me

عضو جدید
سلام دوستان اگه مطلبي در مورد طراحي فن هاي سانتريفوژ دارين خيليييي ممنون ميشم كمكم كنيد خيليييي لازم دارم

A Engineer

عضو جدید
سلام

کسی از دوستان یه پروژه (پایان نامه) آماده در زمینه مکانیک داره که برای من بفرسته؟

خواهش میکنم اگه کسی داره لطف کنه و برام بفرسته

به خدا خیلی لازم دارم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا یه زحمتی به خودت بده،پروژه خیلی مهمه،خودت روش کار کن حالشو بببببر:smile:،فعلا اینترنت پر سرعت در دسترس ندارم،هر وقت در دسترس شد برات میفرسسسسسسسسسسسسسسسسستم که حالشووووووووووووووووو بببببببببببببببببری:smile:،یاعلی
سلام

کسی از دوستان یه پروژه (پایان نامه) آماده در زمینه مکانیک داره که برای من بفرسته؟

به خدا خیلی لازم دارم

Doctor.mech

عضو جدید
سلام.
نمودار تنش-عمر استیل هارو از کجا میشه گیر آورد؟

steel 304 s-n curve رو میخوام.
اگه کسی داره خواهشا بذاره خیلی بهش نیاز دارم. :-(

A Engineer

عضو جدید
آقا یه زحمتی به خودت بده،پروژه خیلی مهمه،خودت روش کار کن حالشو بببببر:smile:،فعلا اینترنت پر سرعت در دسترس ندارم،هر وقت در دسترس شد برات میفرسسسسسسسسسسسسسسسسستم که حالشووووووووووووووووو بببببببببببببببببری:smile:،یاعلی

دوست عزیزم این ترم 24 واحد دارم و به دلیل کوتاهی ترم هر روز کلاسهای جبرانی دارم
چون قبل عید اصلا تشکیل نشدن
خواهش میکنم اگه چیزی آماده داری برام بفرست
واقعا گیرم
باور کن

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام

به خدا خیلی لازم دارم

توي چ زمينه اي ميخواهي؟
خوب حداقل موضوع و دامنه را مشخص كن!!

A Engineer

عضو جدید
توي چ زمينه اي ميخواهي؟
خوب حداقل موضوع و دامنه را مشخص كن!!

سلام

آماده باشه , موضوعشم مربوط به رشته ی مکانیک باشه

خواهش میکنم اگه پروژه یا پایان نامه دوره کارشناسی آماده دارید برام بفرستید

به خدا خیلی لازم دارم

amin_ft

عضو جدید
[h=2]با رتبه ی 828 طراحی کاربردی شبانه و روزانه ی تهران کدوم دانشگاه های تهران شانس قبولی دارم؟[/h]

mechanicsoft

عضو جدید
سلام دوست من
من با نرم افزار انسیس و آباکوس کار کردم
نرم افزار انسیس خیلی دقیقه اما کار کردن با اون خیلی سخت و تخصصی هست
کار کردن با نرم افزار آباکوس خیلی راحت تر است
از طرفی بسته ورک بنچ که چند سالی است به نرم افزار انسیس اضافه شده کار کردن با اون رو خیلی راحت تر کرده است.
در صورتی که میخوای اطلاعات بیشتری از این سه نرم افزار بگیری به وبسایت ما سر بزن
من مثالهای متنوعی از این سه نرم افزار رو انجام دادم و تو سایتم قرار دادم
http://www.mechanicsoft.ir

http://mechanicsoft.ir/tag/نرم-افزار-المان-محدود

bestman2000

عضو جدید
بچه ها یه سوال ترمو دینامیک 2 دارم از مبحث ژول تامسون کی خدای ترمو دینامیکه می تونه برام حلش کنه؟

انیشتن

عضو جدید
سلام کسی هس الاستیسیته بلد باشه؟بهم پیام خصوصی بده سوالامومطرح کنم مرسی شنبه امتحان دارم کمکم کنیدددددددددددددددددد.مسی

Doctor.mech

عضو جدید
سلام کسی هس الاستیسیته بلد باشه؟بهم پیام خصوصی بده سوالامومطرح کنم مرسی شنبه امتحان دارم کمکم کنیدددددددددددددددددد.مسی

برای رفع اشکال الاستیسیته به لینک زیر مراجعه کنید :

(اولین لینک باز شده در گوگل)

https://www.google.com/search?q=تئو...ome.0.57j0j60.2529j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

دوستای عزیز کسی جزوه تایپ شده نصب و تعمیر ماشین های ابزار یا ماشین ابزار تولیدی رو داره؟

فایلی در رابطه با ماشینهای ابزار میخوام

ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید

ممنونم

بالا