██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

قوي سفيد

عضو جدید
نمي دونم چرا اين سايت اين جوريه؟من هر وقت خواستم مطلبي رو دانلود كنم از هر كدوم از بخش هاي اين سايت نشد كه نشد من ذره اي نتونستم از اين سايت استفاده كنم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم چرا اين سايت اين جوريه؟من هر وقت خواستم مطلبي رو دانلود كنم از هر كدوم از بخش هاي اين سايت نشد كه نشد من ذره اي نتونستم از اين سايت استفاده كنم
سلام
من رشتم برق هست ولی اینطور که شما میگین نبوده لااقل برای من
مشکل چیه ؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تبریک به کاربران فعال منتخب

تبریک به کاربران فعال منتخب

سلام دوستان

کاربر asgari.farhad به عنوان کارشناس تالار مهندسی صنایع و sed ali به عنوان کاربر فعال مهندسی صنایع انتخاب شدند .

تبریک می گیم :gol:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظرات شما برای بهتر شدن تالار مهندسی صنایع

نظرات شما برای بهتر شدن تالار مهندسی صنایع

سلام دوستان

ازتون می خوام هر کسی نظری برای بهتر شدن این تالار داره اینجا بیان کنه .

منتظریم :gol:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در ضمن من تا جایی که تونستم تاپیک های بی محتوا رو پاک کردم .شما هم اگر تاپیک یا پستی می شناسید که باید پاک بشه و بی محتوا هست اینجا لینک بدید تا انجام شه . همچنین اگر میخواهید تاپیکی با تاپیک دیگه ای ادغام شه .

نظرات خودتون هم بیان کنید تا با هم انجام بدیم
:gol:

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام ...

در اولین فرصت بیان میکنم ...

.
.
.

حق نگهدارتون ...

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چراتاپیک های من روحذف میکنی مدیرمهربون....؟؟؟؟!!!:confused:
دلیل داره . مثلا یه بار که حذف کردن برای نوشته بودید توی تاپیک بیاید دردو دل کنید . یا مثلا دانشجویان پیام نور مشهر بیان و .... . خب اینا هیچ بار علمی نداره در نتیجه پاک می شه . یا مثلا همین الان شما دو تا پست رو یک جا نوشتید :
اینجا و اینجا

من این دو تا پست شما رو که لینک دادم الان پاک نمی کنم تا خودتون ببینید .

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام دوستان

کاربر asgari.farhad به عنوان کارشناس تالار مهندسی صنایع و sed ali به عنوان کاربر فعال مهندسی صنایع انتخاب شدند .

تبریک می گیم :gol:

.
.
.

تبریک ...

انشالله به کمک هم بتونیم تالار صنایع رو ارتقا بدیم ...

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام مهندس ایمان ...

.
.
.

نظرتون در ارتباط با یه قسمتی حالا با هر نامی برای دوستانی که تجربه بالایی دارن بزاریم ... ؟!!

مثلا کانون فارغ التحصیلان تالار ...

یا پیشکسوتان ... !!!!

یا شاغلین در صنعت ... !!

.
.
.

نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ... !!!

البته شاید اینطور قسمتی باشه و من ازش بی خبرم ...

به هر حال ممنون و شرمنده ...

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندس ایمان ...

.
.
.

نظرتون در ارتباط با یه قسمتی حالا با هر نامی برای دوستانی که تجربه بالایی دارن بزاریم ... ؟!!

مثلا کانون فارغ التحصیلان تالار ...

یا پیشکسوتان ... !!!!

یا شاغلین در صنعت ... !!

.
.
.

نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ... !!!

البته شاید اینطور قسمتی باشه و من ازش بی خبرم ...

به هر حال ممنون و شرمنده ...
منظورتون از قسمت رو متوجه نشدم . تاپیک منظورتونه یا زیر تالار ؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منظورم همون زیر تالار با بخشها بود ...
ولی من فکر می کنم زیرتالار برای این موضوع خیلی بزرگ هست . اگر کاربران فعال اضافه بشن و بشه دسته بندی کردشون می شه این کار رو انجام داد اما فکر می کنم علی الحساب تاپیک هایی با این عنوان براشون باز بشه بهتر باشه .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان یه زحمتی بکشید برای اینکه سر من هم خلوت تر بشه برای کاربران دیگه که در این تالار میان بهشون لینک بعضی تاپیک های مهم و تاپیک هایی که داریم روشون بحث می کنیم بدید و ازشون بخواین بیان و شرکت کنن . تاپیک هایی هم که خودتون فکر می کنید قدیمی هست اما مهم و هنوز جای کار داره یک پست توش بزنید تا بیاد بالای لیست . ممنون

V A H ! D

کاربر ممتاز
دوستان یه زحمتی بکشید برای اینکه سر من هم خلوت تر بشه برای کاربران دیگه که در این تالار میان بهشون لینک بعضی تاپیک های مهم و تاپیک هایی که داریم روشون بحث می کنیم بدید و ازشون بخواین بیان و شرکت کنن . تاپیک هایی هم که خودتون فکر می کنید قدیمی هست اما مهم و هنوز جای کار داره یک پست توش بزنید تا بیاد بالای لیست . ممنون

.
.
.

بازم به روی چشم ...

V A H ! D

کاربر ممتاز
درخواست از مدیر محترم ...

درخواست از مدیر محترم ...

آقای مدیر ...

اگر امکان داره در قسمت تالارهای تخصصی صنایع عنوان ایمنی صنعتی یا ایمنی در صنعت رو هم اضافه کنید ...

البته اگر ممکنه ...

elham.anbaraki

کاربر فعال
سلام منم با پیشنهاد این دوستمون که گفتن یه قسمت مجزا با شاغلین در صنعت در نظر بگیرید کاملا موافقم.
چون واقعا بین مباحث دانشجویی و مسائل کاری اختلاف زیادی هست.و این 2 گروه دغدغه های متفاوتی هم دارن
در ضمن خیلی خوبه که یه روز خاص مشخص کنید که بچه های صنایع بیان و خودشون رو معرفی کنن.خوب اون وقت افرادی که در یه زمینه متخصص هستن شناخته میشن

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام منم با پیشنهاد این دوستمون که گفتن یه قسمت مجزا با شاغلین در صنعت در نظر بگیرید کاملا موافقم.
چون واقعا بین مباحث دانشجویی و مسائل کاری اختلاف زیادی هست.و این 2 گروه دغدغه های متفاوتی هم دارن
در ضمن خیلی خوبه که یه روز خاص مشخص کنید که بچه های صنایع بیان و خودشون رو معرفی کنن.خوب اون وقت افرادی که در یه زمینه متخصص هستن شناخته میشن
می خواید یه تاپیک برای معرفی بزنیم ؟ چون در تاپیک معرفی صنایعی ها ، کاربران قدیمی بودن که رفتن و بهتره دوباره یه تاپیک بزنیم و خودمون رو معرفی کنیم . چطوره ؟

V A H ! D

کاربر ممتاز
می خواید یه تاپیک برای معرفی بزنیم ؟ چون در تاپیک معرفی صنایعی ها ، کاربران قدیمی بودن که رفتن و بهتره دوباره یه تاپیک بزنیم و خودمون رو معرفی کنیم . چطوره ؟

.
.
.

تاپیک معرفی داریم ...

فکر نکنم جواب بده ...

V A H ! D

کاربر ممتاز