سوال power point

najjarzadeh

عضو جدید
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم توی کار با 2007 power point
یه فایل صوتی گذاشتم روی اسلایدام که وقتی power point رو باز می کنم فایل صوتی هم شروع به خوندن می کنه ولی وقتی این فایل رو توی سیستم دیگه ای باز می کنم فایل صوتی وجود نداره
توی 2010 بلدم چجوزی آهنگ و save کنم توی power point ام ولی توی نسخه 2007 بلد نیستم ممکنه کمکم کنید؟

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم توی کار با 2007 power point
یه فایل صوتی گذاشتم روی اسلایدام که وقتی power point رو باز می کنم فایل صوتی هم شروع به خوندن می کنه ولی وقتی این فایل رو توی سیستم دیگه ای باز می کنم فایل صوتی وجود نداره
توی 2010 بلدم چجوزی آهنگ و save کنم توی power point ام ولی توی نسخه 2007 بلد نیستم ممکنه کمکم کنید؟

.
.
.

سلام!

این مشکل رو خیلی ها درگیرش هستن!

میشه گفت این موضوع مثل جریان فونت ها در سیستم استاده ، که دانشجو ها با فونت های متنوع و زیبا تحقیق رو آماده میکنن و به هنگام ارائه بر روی سیستم دانشگاه همه چیز درهم میشه!!:warn:

و مورد شما هم بدلیله اینه که فایل صوتی بصورت مستقل بر روی پاور شما ثبت نشده و در اصل لینک شده بهش!

در هر حال امیدوارم ترفند های زیر بتونه کمک کنه بهتون ( تست شده و جواب داده )!

،

روش اول :

فایل صوتی خودتون رو همراه با فابل power بر روی سی دی یا فلش کپی کنید!
و حتما از همون قسمت انتخابش کنید!

روش دوم :

اول فایل صوتی خودتون را به فرمت WAV تبدیل کنید!

اندازه فایل خود را در نظر می گیرید ، مثلا فایل صوتی شما حجمی به اندازه 29733Kb دارد معادل (تقریباً 30Mb) .

در مرحله بعد فایل خود را ایجاد یا ازفایل های گذشته در پاور پوینت باز کرده و از قسمت منوی Insert تب Media Clips فایل صوتی خود را به اسلاید خود اضافه می کنید و فایل خود را ذخیره می نمائیم!

سپس از قسمت منوی ایجاد شده Options و تب Sound Options ، اندازه فایل صوتی که 29733Kb (بطور مثال) در قسمت Max Sound File Size وارد می کنیم و کلید اینتر را می زنیم!

،

در مرحله بعد فایل صوتی اضافه شده در اسلاید را یکبار حذف و دوباره به روش اول وارد می کنیم و دوباره فایل خود را ذخیره می نمائیم.

حال در منوی ایجاد شده Options و تب Sound Options گزینه فلش مانند در زیر همین تب را می زنیم تا کادر محاوره ایی Sound Options طبق شکل زیر باز شود:

حال باید طبق تصویر فوق قسمت مشخص شده متن [Contained in presentation] درج شده باشد.

اگر این متن حک نشده باشد بدان معنی است که فایل شما در اسلاید ذخیره نشده و بایستی مراحل را دوباره انجام دهید.

در انتها فایل خود را به فرمت های دلخواه ذخیره نمائید (اگر دقت کنید حجم فایل شما به اندازه حجم فایل صوتی بلکه بیشتر شده است) ...

( بر گرفته از سایت های اینترنتی ... !! )

آخرین ویرایش:
بالا