هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام.
من سال اول دبیرستان هستم و در شرف انتخاب رشته
معدلم هم بالاست .
از طرفی حوصله ی رشته ی ریاضی خوندن ندارم دوست دارم برم تربیت بدنی و در آخر هم یه مربی باشگاهی چیزی بشم بسه
از طرفی هم همه تشویقم میکنن و میگن تو میتونی ریاضی بخونی و برای خودت یه مهندس هوافضایی چیزی بشی.خودمم دوست دارم.
از یه طرف میترسم برم ریاضی و کم بیارم:cry:
از یه طرف دیگه هم میترسم که در آخر دلم بسوزه که چرا منکه میتونستم بیشتر پیشرفت نکردم.:cry:
خواهشا کمکم کنید.
شماها هم تجربه دارید و میتونید به بهترین وجه منو راهنمایی کنید.:biggrin:
مرسی.:gol:

ریاضی رو زیاد گندش نکنید که از برق اسون تره!! معلم اول دبیرستان من هم میگفت جان من بیا ریاضی هر جا اشکال داشتی خودم هواتو دارم ...اما من رفتم فنی... نه اینکه پشیمونم ... ولی ریاضی از همه لحاظ بهتره. اصلا یه دید دیگه ای نسبت به درس پیدا میکنی.مخصوصا ریاضی....اگر ریاضی اول رو بیشتر از 17 شدی حتما برو ریاضی پیشرفت میکنی..نظر من

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوی ترم آخر مهندسی مدیریت اجرایی هستم. برای ارشد بین دو رشته مدیریت دولتی و بازرگانی کدوم از نظر بازار کار بهتره؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دانشکده اراک و مشهد

دانشکده اراک و مشهد

سلام به همه ی دوستان عزیز.. من کار دانی میخونم دانشگاه به اصطلاح دولتی...واقعا وضع خیلی از دانشکده های فنی کاردانی افتضاحه..(امکانات... دانشگاه...اساتید... و ...)الانم میخوام واسه کارشناسی بخونم ... در رشته ی برق قدرت کل ایران 120 نفر دانشجو میگیره...60 روزانه 60 نفر شبانه...که فقط اراک و مشهد گرایش قدرت دارن...میخواستم بدونم دانشکده های اراک و مشهد هم اوضاع خرابی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه دوره ی حقارت ما تمام شد.؟؟؟میخوام سخت درس بخونم اما اگر این دانشکده ها هم از دانشکده های کاردانی دست کم ندارن تا خودمو زیاد در گیرش نکنم...؟؟ با تشکر از دوستان

001192

عضو جدید
سلام.
من سال اول دبیرستان هستم و در شرف انتخاب رشته
معدلم هم بالاست .
از طرفی حوصله ی رشته ی ریاضی خوندن ندارم دوست دارم برم تربیت بدنی و در آخر هم یه مربی باشگاهی چیزی بشم بسه
از طرفی هم همه تشویقم میکنن و میگن تو میتونی ریاضی بخونی و برای خودت یه مهندس هوافضایی چیزی بشی.خودمم دوست دارم.
از یه طرف میترسم برم ریاضی و کم بیارم:cry:
از یه طرف دیگه هم میترسم که در آخر دلم بسوزه که چرا منکه میتونستم بیشتر پیشرفت نکردم.:cry:
خواهشا کمکم کنید.
شماها هم تجربه دارید و میتونید به بهترین وجه منو راهنمایی کنید.:biggrin:
مرسی.:gol:

سلام
دوست عزیز من بهت ریاضی رو پیشنهاد میکنم چون زمانیکه بخوای برای دانشگاه انتخاب رشته کنی گزینه های بیشتری برات وجود داره.اگر که به تربیت بدنی علاقه داری در کنارش میتونی کلاس بری. :)

bAHMAN87

عضو جدید
سلام؛من ترم آخر رياضي محض هستم؛دوست دارم ارشد برق و مخابرات بخونم؛به نظرتون امكانش هست؟ يا اينكه بايد از كارشناسي شروع كنم؟

artimus

عضو جدید
سلام دوست عزیز

شدنش میشه.....ولی میدونین چقدر کار براتون سخت میشه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. چقدر باید تلاش کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما خیلی از بچه های ریاضی ارشد صنایع میخونن....
چون برای ارشد صنایع ....شما باید امار و ریاضی و تحقیق در عملیات رو امتحان بدین.....خوب شما این دروس رو قبلا خوندین....
در کنارش خوندن زبان و چند تا درس دیگه.....به نظرم این خیلی بهتر باشه.....به علاوه اینکه شما چون پایه برق ندارین.....در مقطع ارشد شدیدا اذیت میشین....البته خیلی خوبه ....ولی بهتره قبل از تصمیم گیری احساسی....منطقی به این قضیه فکر کنین....مقطع ارشد دقیقا همون واحد های تخصصی در کارشناسی رو باید پاس کنین ولی با نمره و معدل بالاتر از کارشناسی....
دوستانی دارم که ریاضی خوندن و الان صنایع میخونن....صنایع با این که بسیار رشته معتبریه اما چون ماهیت تصمیم گیری و مدیریتی و برنامه ریزی داره اسون تر از برق هم هست.....از طرفی حیطه کاری و اینده بهتری برای صنایع هست از نظر وسعت شغلی...و استخدام....

nazanin raha

عضو جدید
سلام من لیسانس علوم گیاهی دارم می خوام فوق لیسانسمو رشته آموزش زبان انگلیسی بخونم لطفا اگه میشه راهنماییم کنید. می تونم این کارو کنم ؟

Z40674

عضو جدید
سلام. کسی میتونه راجع به کارشناسی ارشد فراگیر کمکم کنه؟ من فارغ التحصیل معماریم. راجع به ارشد فراگیر اطلاعی ندارم. خوبه یا نه؟ ارزش خوندن داره؟

رباب ص

عضو جدید
سلام من مهندسی منابع-محیط زیست تو پیام نور میخونم میخوام ارشدیکی از گرایش های این رشته روروزانه ادامه بدم ولی نمیدونم منابع ارشدروزانه چیه همونا که تو کارشناسی پیام نور میخونیم یا منابع دیگه داره ومن پیام نور این رشته رو میخونم اگه بخوام اارشداین رشته رو تو روزانه قبول شم چی بخونم قبول شم؟

niloofar-b

عضو جدید
سلام ,
من واقعا سردرگم شدم و نمیدونم کدوم کار بهتره ...
مادر و پدرم معتقدن که پزشکی از همه رشته های دیگه بهتره و فرد میتونه انتخابهای بیشتری داشته باشه ولی من واقعا فکر نمیکنم بتونم سالهای طولانی پزشکی رو تحمل کنم مخصوصا بعد از اینکه پسر خالم (که خودش داره تخصص ارتوپت میگیره ) گفت پزشکی شبیه باتلاق و خیلی سخته ...
از اون موقع به بعد ذهنم درگیره بین دندون و دارو ... من واقعا یه کاری رو دوست دارم که وقتم برای خودم باشه و بتونم کارهایی مثل هنر رو در کنارش انجام بدم (من عاشق هنر هستم و اصلا نمیتونم روزی رو تصور کنم که بخوام بذارمش کنار ... )

iman761

عضو جدید
با سلام
مهندس مکانیک (طراحی جامدات ) هستم و چند سال سابقه کار دارم اما میخوام درسو ادامه بدم در مقطع ارشد و گرایش تبدیل انرژی برای استخدام در شرکت نفت
اگر کسی از دوستان توصیه و نصیحت و اطلاعاتی در این باره داره منو راهنمایی کنه
با تشکر

parastoo86

عضو جدید
سلام .رشته کارشناسی من روانشناسی است.من قصد دارم ارشد شرکت کنم ولی نمی دونم از چه کتاب های تستی استفاده کنم که مفید باشه و زمانم هدر نره.قصد دارم در موسسه مدرسان شرکت کنم ولی نمی دونم خوبه یانه.لطفا منو راهنمایی کنید.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .رشته کارشناسی من روانشناسی است.من قصد دارم ارشد شرکت کنم ولی نمی دونم از چه کتاب های تستی استفاده کنم که مفید باشه و زمانم هدر نره.قصد دارم در موسسه مدرسان شرکت کنم ولی نمی دونم خوبه یانه.لطفا منو راهنمایی کنید.
سلام
من بست های آموزشی مدرسان شریف رو واسه ارشد 91 گرفتم رشتم ریاضی محضه خیلی خوبو کامل بود البته اکثرکتاباش نه همه!
بالاخره شما هرموسسه ای که بری از تو پکیجش ممکنه یکی دودرسو نتونسته باشه خوب توضیح بده !
اما درکل من از بسته اش راضی بودم و اون دو تاکتابی هم که خوب نبود رو رفتم از موسسه پارسه گرفتم
رتبمم خوب شد
فقط یه پیشنهاد اینکه من بسته رو از اول مهر گرفتم همراه با آزمونها خوندم خیلی روم فشاراومد
شما حتما از همین سه ماه تابستون گبیر وبخون واز مهر آزمونهارو شرکت کن

parastoo86

عضو جدید
سپاسگزاری

سپاسگزاری

سلام.بی نهایت از راهنمایی شما دوست عزیز ممنونم . به نظر شما اگر همین کتاب های تست رو بخونم کافیه یا اینکه منابع اصلی هم باید بخونم؟:gol::gol::gol:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.بی نهایت از راهنمایی شما دوست عزیز ممنونم . به نظر شما اگر همین کتاب های تست رو بخونم کافیه یا اینکه منابع اصلی هم باید بخونم؟:gol::gol::gol:
قربانت...
من طبق برنامه ریزی آزمونها فصل به فصل کتابای مدرسان رو پیش میرفتم اما واسه اینکه قبلش یه ذهنیتی کلی را جع به مبحث داشته باشم ویا اینکه بعضی جزوات خود استادهامون واقعا خوبوکامل بود قبلش جزوه هردرسی رو که داشتمم مرورمیکردم بعد میرفتم شراغ کتاب مدرسان!
ببین هرکدوم ازکتابهاکه توی بسته هست اولش هرمبحثو کامل هم درس داده هم نکات مهم رو روش تاکید کرده که شمااول باید این قسمت رو بخونی بعد تستهای سالهای قبل رو راجع به همون مبحث آورده.
جزوه های خودتو که تواین 4سال جمع کردی بخون بعدبرو سراغ کتابهای مدرسان ولی لزومی نداره بری منبع اصلی رو از بیرون بخری
همینها واسه من کافی بود!

parastoo86

عضو جدید
قربانت...
من طبق برنامه ریزی آزمونها فصل به فصل کتابای مدرسان رو پیش میرفتم اما واسه اینکه قبلش یه ذهنیتی کلی را جع به مبحث داشته باشم ویا اینکه بعضی جزوات خود استادهامون واقعا خوبوکامل بود قبلش جزوه هردرسی رو که داشتمم مرورمیکردم بعد میرفتم شراغ کتاب مدرسان!
ببین هرکدوم ازکتابهاکه توی بسته هست اولش هرمبحثو کامل هم درس داده هم نکات مهم رو روش تاکید کرده که شمااول باید این قسمت رو بخونی بعد تستهای سالهای قبل رو راجع به همون مبحث آورده.
جزوه های خودتو که تواین 4سال جمع کردی بخون بعدبرو سراغ کتابهای مدرسان ولی لزومی نداره بری منبع اصلی رو از بیرون بخری
همینها واسه من کافی بود!
سلام.بازهم به خاطر راهنمای شما دوست عزیز ممنونم و براتون آرزوی موفقیت می کنم.:w27:

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
فرض کنید زیر 12000 کشوری باشم به نظر شما مهندسی برق رو بخونم یا مکانیک (به جفتشون علاقه دارم) ؟ چه دانشگاهی میارم ؟ ممنون میشم که نظرات گرانقدرتان را ارایه بفرمایید.

mjr3d

عضو جدید
سلام
میخواستم از رشته های فناوری اطلاعات و صنایع دانشگاه خواجه نصیر که مجازی هستند بپرسم
مجازی ها چجوری هستن؟
ایا خوبه بریم تو این رشته ها؟

نقی1981

عضو جدید
هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

سلام اگر کسی ارشد قبول شده:) بیاد بگه چجوری درس خونده؟ از کی شروع کرده؟ کلاس رفته یانه؟ کلا استراتژیش رو بگه :cool:که چجور برنامه ریزکرده ؟چیکار کرده رتبه اش رو هم بگه. ممنون. در ضمن چرا عنوان تاپیک نیست تا تاپیک جدید بزنیم؟:eek::surprised::D:confused:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
با سلام
مهندس مکانیک (طراحی جامدات ) هستم و چند سال سابقه کار دارم اما میخوام درسو ادامه بدم در مقطع ارشد و گرایش تبدیل انرژی برای استخدام در شرکت نفت
اگر کسی از دوستان توصیه و نصیحت و اطلاعاتی در این باره داره منو راهنمایی کنه
با تشکر

1کلمه
پارسه

چون تو الان از درس جدا شدی باید با برنامه بخونی که یکی از این آموزشگاها میتونه خیلی کمکت کنه:)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
فرض کنید زیر 12000 کشوری باشم به نظر شما مهندسی برق رو بخونم یا مکانیک (به جفتشون علاقه دارم) ؟ چه دانشگاهی میارم ؟ ممنون میشم که نظرات گرانقدرتان را ارایه بفرمایید.

فقط به علاقه انتخاب کن چون بعدا توش نمونی و بتونی ادامه بدی
که مهمترین چیز علاقست
واسه انتخاب بین برق و مکانیک برو آینده شغلی و درسایی که تو دانشگاه باید پاس کنن 1نگاه بنداز
و اینجام 1سر به تالار جفتشون بزن و با بچه های همون رشته ها هم راجع به رشته مشورت کن
فقط علاقه یادت نره
:)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام اگر کسی ارشد قبول شده:) بیاد بگه چجوری درس خونده؟ از کی شروع کرده؟ کلاس رفته یانه؟ کلا استراتژیش رو بگه :cool:که چجور برنامه ریزکرده ؟چیکار کرده رتبه اش رو هم بگه. ممنون. در ضمن چرا عنوان تاپیک نیست تا تاپیک جدید بزنیم؟:eek::surprised::D:confused:

من امسال قبول شدم
تو باید تو تالار رشته خودت بری
همونجا درباره ارشد بحث میشه
تازه تو تالار کشاورزی کلاس کنکورم راه انداختیم

نقی1981

عضو جدید
من امسال قبول شدم
تو باید تو تالار رشته خودت بری
همونجا درباره ارشد بحث میشه
تازه تو تالار کشاورزی کلاس کنکورم راه انداختیم
نه بابا .حالا شهریه اش چقدره؟:D:eek::surprised: خب بگو چجوری خوندی؟ از کی خوندن رو شروع کردی؟:)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
نه بابا .حالا شهریه اش چقدره؟:D:eek::surprised: خب بگو چجوری خوندی؟ از کی خوندن رو شروع کردی؟:)

برای شما مجانی حساب میکنیم!!!!
میگم آشناست
:D
متوسط خوندم نه خیلی زیاد
از اوایل تابستون

سوال دیگه؟؟؟

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمک..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من شیطنت وجودم رو فرا گرفته چیکار کنم؟

ببخشید دوستان!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا