استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خیلی دلسوز هستید برای بیکاری و گرانی دعوا کنید

برای سیاه زدایی، پاک کردن و علاج درد مردم به صحنه آمده ام، آمده ام برای سفید کردن سیاه نمایی ها.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اختلافات نامزدهای انتخاباتی گفت: می گویند محسن رضایی با اخلاق است ولی اگر پایش بیفتد برای زندگی مردم و فقر و بیکاری آنها دعوایی راه می اندازم آن طرفش ناپیدا، اگر خیلی دلسوز هستید برای بیکاری، گرانی، اعتیاد جوانان دعوا کنید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از مهر ،از کرج محسن رضایی شامگاه دوشنبه در مسجد امام حسن عسگری(ع) و در جمع هوادارانش، جبهه اش را در قیاس با سایر کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میانه رو اعلام کرد و گفت: در این دوره بعضی به دنبال این هستند که بگویند جمهوری اسلامی کاری نکرده که این نوعی سیاه نمایی است.
وی افزود: گروه دیگری هم هستند که می خواهند با تزریق آمپول خواب آور به مردم، آنها بیدار نباشند تا واقعیت های کشور را نبینند و درک نکنند.
رضایی گفت: هر نوع سیاه نمایی محکوم بوده و به خواب زدن مردم هم اشتباه است، خواب کردن مردم، عمر و وقت و فرصت ها را از ما می گیرد.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: عده دیگری هم هستند که برایشان بیکاری و گرانی مهم نیست، مهم نیست که ارزش پول ملی کشور نزول پیدا کرده است فقط می خواهند در کشور ناامیدی ایجاد کنند.
برای سیاه زدایی به صحنه آمده ام
محسن رضایی با بیان اینکه جزو هیچ یک از این گروه ها نیستم، جبهه خود را مشخص کرد و ادامه داد: حوزه ام بین این دو گروه است، برای سیاه زدایی، پاک کردن و علاج درد مردم به صحنه آمده ام، آمده ام برای سفید کردن سیاه نمایی ها.
وی افزود: باید واقع بین باشیم، انصاف بدهیم که نواقصی هست، کسی نباید سر مردم کلاه بگذارد، سیاه نمایی و کلاهبرداری هر دو به مردم آسیب می زند.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: تفاوت من با بقیه در این است که من می گویم بیکاری، گرانی، عقب ماندگی ها باید کنار رود.
فرصت ریسک نداریم
رضایی ادامه داد: مردم باید در صحنه حاضر باشند و کسی را برای 4 سال آینده انتخاب کنند که مطمئن باشد خطا نمی کند، ما برای 4 سال آینده که سخت ترین دوران برای ما خواهد بود فرصت ریسک و آزمون و خطا نداریم.
تاوان کشمکش های نامزدها را مردم باید بدهند
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه کشمکش ها و دعواها باید کنار گذاشته شود، تصریح کرد: مردم و رهبر مظلوم نظام هزینه دعواهای سیاسی را متحمل خواهند بود و این ضربه به نظام است.
وی با اشاره به پخش آخرین مناظره کاندیداها عنوان کرد: چند روز پیش در مناظره تلویزیونی شاهد بودید که هر کسی می خواست از خودش یا جناح اش دفاع کند، پس چه کسی می خواهد از حق مردم دفاع کند؟ به جای اینکه از خودمان دفاع کنیم باید مردم و نظام دفاع کنیم، زحمت خودتان را با دعواهای سیاسی خراب نکنید، بیایید برای بیکاری، گرانی، اعتیاد جوانان دعوا کنید.
پایش بیفتد برای رفع مشکلات مردم دعوایی راه می‌اندازم آنطرفش ناپیدا
محسن رضایی گفت: می گویند « محسن رضایی» با اخلاق است ولی اگر پایش بیفتد برای زندگی مردم، فقر و بیکاری آنها دعوایی راه می اندازم که آن طرفش ناپیدا است.
وی در هیاهوی بی وقفه هوادارانش ادامه داد: بله ما اهل دعوا بر سر حق خود نیستیم، من در تمام دوره 34 سال گذشته در جنگ حضور داشتم اما هنوز یک صفحه خاطره از آن دوران ننوشتم چون از نظام طلبکار نبوده ام. خودم را بدهکار ملت ایران می دانم.
رضایی ادامه داد: چرا عده ای طلبکاری می کنند؟ در این کشور عده ای که زحمت زیادی نکشیده اند از نظام، رهبری، خانواده شهدا و مردم طلبکار هستند.
به من رأی دهید، پیروزی های کشور را ببینید
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آبرو و حیثیت ام را در معرض رأی شما قرار داده ام و این فرق من با بقیه است، شما رأی دهید بعد ببینید پیروزی های بزرگ کشور چگونه رقم خواهد خورد.
رضایی خطاب به رقیبان خود عنوان کرد: مسئله ما مردم است، اگر میخواهید دعوا کنید بر سر بیکاری و گرانی و...دعوا کنید اگر نه ما دست بوس شما هستیم وقت ملت و نظام را نگیرد.
وی افزود: کشور تحریم شده، گرانی و بیکاری، ازدواج جوانان و...همه مشکلاتی است که باید برطرف است.
به جوانان هدیه ازدواج می دهم
رضایی گفت: یکی از برنامه هایم این است که به تمام صنایع پول می دهم تا هدیه ازدواج برای زوج های جوان تهیه کنند، جهیزیه جوانان را مهیا می کنم.
امنیت در البرز باید برقرار شود
محسن رضایی در ادامه تشریح برنامه هایش مسائل و مشکلات استان البرز را محور قرار داد و گفت: امنیت برای ما مهم است، شما شاهد بودید که دو نفر چاقوکش قهرمان این شهر مرحوم دادشی را به قتل رساندند، باید در این سرزمین امنیت برقرار شود، چرا باید کیف زنان و دختران در البرز دزدیده شود و روز روشن یکی کشته شود و کسی جرأت نداشته باشد حرفی بزند.
وی افزود: دولت من امنیت را در کوچه ها و خیابانها مستقر می کند و آرامش را به مردم باز می گرداند.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درحالی که میان فریادهای «درود بر رضایی، درود بر رضایی» هوادارانش با مکثی کوتاه دوباره ادامه داد: ما باید کاری کنیم که تعداد زندانیان و مراجعات به دادگستری ها کم شود، این همه پرونده در دادگستری ها وجود دارد، دولت ما تلاش می کند که تعداد مراجعات به دادگستری را کم کند و مردم آرامش داشته باشند.
برای بانوان مشاغل خانگی ایجاد می کنم
محسن رضایی گفت: یکی از برنامه های دولت ما ایجاد 5 میلیون کسب و کار خانگی در کشور ویژه بانوان خواهد بود، به این ترتیب که وام می دهیم، آموزش هم می دهیم، محصولات را به درب خانه ها تحویل داده و درآمد را داخل خانه ها می بریم.
کشاورزی را با یارانه سبز متحول می کنم
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محور دیگری از صحبت هایش بر روی تقویت کشاورزی مانور داد و با طرح این سوال که مسئله کشاورزی چقدر برای ما مهم است؟ افزود: 15 سال در مجمع تشخیص مصلحت شاهد سیاست گذاری های اقتصادی بودم، از دولت خواستم تا جلوی واردات را بگیرد و به جایش کشاورزی را تقویت کند، اما این کار صورت نگرفت.
وی افزود: با یارانه سبز تحول بزرگی در حوزه های دامداری، باغداری، شیلات و... ایجاد می کنم.
رضایی در ادامه گفت: سهام عدالت را به خود مردم می دهم.
اسرار داروهای خارجی را از آن طرف می آوریم
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه بهداشت و درمان هم وارد شد و بیان کرد: بهداشت و درمان برای ما بسیار مهم است، بیماران صعب العلاجی را در کشور داریم که به جهت تحریم ها و کمبود دارو با مشکلاتی مواجه هستند، به فضل پروردگار این مسئله را هم حل می کنیم.
وی افزود: سالها در جبهه نبرد تیر اندازی می کردیم و از پشت همان خاکریزها مسائل اجتماعی، فرهنگی و...کشور را اداره می کردیم. وقتی آن دوران با این مشکلات به اسرار امریکا نفوذ می کردیم و اطلاعات کسب می کردیم الان نمی توانیم اسرار داروها را از آن طرف بیاوریم؟
محسن رضایی گفت: هم اکنون مشکلات بهداشت و درمان عمده دغدغه مردم کشور است، چرا کسی باید فوت کند و جنازه اش یک هفته باید بیمارستان بماند؟ به این مسئله پایان می دهیم.
پول کشور به پای دلالی ها از بین رفت
رضایی با بیان اینکه اکثر صنایع خوابیده است، افزود: کلیه صاحبان صنایع ما به جهت اینکه پولی ندارند کارگران را بیرون کرده اند، پول کشور در راه دلالی از بین رفته است. ما در مرحله دوم یارانه ها به مردم پول می دهیم، دوباره کارگران را به کارخانه ها و صنایع باز می گردانیم تا چرخه کار در کشور به حرکت درآید.
کاری نکنید به زنان حکم جهاد بدهیم
وی در ادامه با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) در دوران جنگ هشت ساله یادآور شد: در اواسط جنگ امام(ره) خطاب به امریکا عنوان کردند، کاری نکنید که به بانوان هم حکم جهاد بدهیم تا در کنار همسرانشان آنچنان درسی بدهند که هیچ گاه از یادتان نرود، چرا الان که دیگر خبری از جنگ نیست از توان عظیم بانوان استفاده نمی کنید؟
رضایی تأکید کرد: خیلی از بانوان در حال حاضر سرپرست خانوار هستند و بچه هایشان را خودشان بدون شغل و درامد بزرگ می کنند، ناموس و شرف ما کجا رفته؟ چرا بی تفاوت هستیم؟
مشکلات ایثار گران را حل می کنیم
محسن رضایی گفت: ایثارگران و جانبازان ما این همه زحمت کشیده اند اما وقتی مراجعه ای دارند از سر باز می شوند این ها سیاه نمایی نیست، ما برای حل مشکلات ایثار گران برنامه داریم.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: من طلبی از ملت ندارم، افتخاری سربازی دارم، یک بار دیگر سرباز خودتان را امتحان کنید، من کویرها را برایتان به طلا تبدیل می کنم، نهضت خیزش مردم خواهی در دولت من سر برخواهد آورد و زنان و بانوان از فرصت های برابر بهره مند خواهند شد.
رضایی عنوان کرد: برخی فکر می کنند که بازنشستگان از کار افتاده اند، در حالی که آنها دریایی از علم هستند، از ظرفیت آنها در دولت ام استفاده می کنم، برای تمامی قشرها حتی نابینایان برنامه دارم، انقلابی عظیم را در عرصه های صنعت، کشاورزی و...برای آبادانی کشور به منصه ظهور می رسانم.
وی افزود: شعار ما یا ابوالفضل(ع) است، با توسل به ائمه اطهار(ع) و با ذکر یا ابوالفضل آب را در خیمه ها احیا می کنیم.
محسن رضایی در پایان خطاب به جوانان نیز گفت: جوانان خودتان را برای فتوحات بزرگ آماده کنید.
شامگاه دوشنبه تمامی مسیرهای منتهی به مسجد امام حسن عسگری(ع) در گلشهر به جهت سفر تبلیغاتی محسن رضایی به کرج مسدود شده بود و جمعیت زیادی در این محل مستقر شده بودند، وی بعد از سخنرانی خود با حرکت خیل جمعیت به میان مردم در خیابان آمد. جمع بیشماری از مردم گرد او حلقه زدند و با شعارهای هوادارانه محسن رضایی را تا مسیر خودرو همراهی کردند.

علی آقا اینجا رو اشتباه گرفتی !! تاپیک سیاسی نیست رعایت کن و اینجور پست هارو نزار چون قفل میشه !!
ضمنا این آقای رضایی یه آب زیره کاهیه که خودش و اطرافیانش فقط میدونن منم چیزهایی در موردش میدونم اما نمیگم چون تاپیک بیراهه میره !
راستی من خالم شرکت گازه گفت بم نتایح آخره این ماه میزنن. دلشوره دارم :confused:

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان چرا کاندیدای منتخب رو زیر سوال می بری اگه به محسن رضایی رای ندیم پس به کی رای بدیم جلیلی خوبه ...... نژاد کم بود نوبت جلیلی نژاد خووو:D
شما نظرت محترمه و حق داری به هر کس صلاح بدونی رای بدی عزیز منم چیزی نمیگم :smile:
من خودم به شخصه شاید به بابابزرگ مهربون (غرضی) رای بدم چون خیلی باحاله و به استعداد داخلی خیلی توجه ویژه داره http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کنکوری جدی دارم میگم تاپیک رو به بیراهه داری میبری! بازم اومدم دیدم مطلب سیاسی گذاشتی ! عنوان تاپیک چیه؟ اگه اطلاعات از گاز و نتایج داری بزار اما میترسم بیان قفلش کنن بعد دیگه آواره بشیما :D
بچه خوبی باش تاپیک رو منحرف نکن

وحیدوحید

عضو جدید
علی باز شلوغ کردی اینجارو که :دی
بچه ها کسی ازمون معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری قبول شده ؟ حقوقش به نظرتون بیشتر از 700-800 میخاد باشه ؟
اصن نزدن مصاحبش کی هس! اینا کین دیگه!:biggrin:

آقا تبریک میگم
من که قبول نشدم :)
نمره ات چند شده؟

Yadavaran

عضو جدید
والا به قرآن . رای ندیم چیکار کنیم . :biggrin: خیر سرمون میخوایم تو شرکت دولتی استخدام بشیم . پس همه باهم رای میدهیم . ولی من اگه استخدام نشم بعید میدونم که دیگه رای بدم . تازه ... :cool:
والا من توی آزمونهای قبل هم که قبول شدم کتبی هم مسجد رفتم هم نماز خمعه هم انتخابات ولی خیری ندیدم خووو این دفعه دیگه ---------------:mad::(:wallbash::evil:

sajjad_fx

عضو جدید
شما نظرت محترمه و حق داری به هر کس صلاح بدونی رای بدی عزیز منم چیزی نمیگم :smile:
من خودم به شخصه شاید به بابابزرگ مهربون (غرضی) رای بدم چون خیلی باحاله و به استعداد داخلی خیلی توجه ویژه داره :d

البته به موبایلهای نسل سوم و چهارم هم خیلی علاقه دارن ایشون ....:)

ha_mi

عضو جدید
یه ما

یه ما

آقا تبریک میگم
من که قبول نشدم :)
نمره ات چند شده؟

اا بالاخره پس یکی پیدا شد :دی چرا ندیدمت پس :biggrin: ااه یادته عمومیاش چه مضخرفاتی بود اصن انتظارشو نداشتم قبول شم با اون سوالا، احتمالا واسه ریاضیو زبانش قبول شدم ...
623 شدم، تو چی ؟ دوستم با 582 قبول نشده بود :(
ولی این شغلای کارمندی تهرانی حقوقاشون پایینه بعید بدونم بالا 800 بخاد باشه :(
خدا کنه مصاحبش خیلی بعد باشه بعده طب صنعتی چون از طب صنعتیه خیلی میترسم که اگه نشد اینو داشته باشم ...

بابا سینا تو جمی من spgc رقیب هم نیسیم عزیزم انقد گیر نده :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید
اا بالاخره پس یکی پیدا شد :دی چرا ندیدمت پس :biggrin: ااه یادته عمومیاش چه مضخرفاتی بود اصن انتظارشو نداشتم قبول شم با اون سوالا، احتمالا واسه ریاضیو زبانش قبول شدم ...
623 شدم، تو چی ؟ دوستم با 582 قبول نشده بود :(
ولی این شغلای کارمندی تهرانی حقوقاشون پایینه بعید بدونم بالا 800 بخاد باشه :(
خدا کنه مصاحبش خیلی بعد باشه بعده طب صنعتی چون از طب صنعتیه خیلی میترسم که اگه نشد اینو داشته باشم ...

بابا سینا تو جمی من spgc رقیب هم نیسیم عزیزم انقد گیر نده :biggrin:

من 526 شدم البته ریاضی رو نتونستم بزنم سر زبان هم خسته شدم همه رو الکی زدم و پاشدم. ولی با این حساب نمره ی قابل قبولی بهم دادن :)
طب صنعتی مگه ترس داره؟ ترسش واسه چیه دقیقا؟

delpier0

کاربر بیش فعال
من 526 شدم البته ریاضی رو نتونستم بزنم سر زبان هم خسته شدم همه رو الکی زدم و پاشدم. ولی با این حساب نمره ی قابل قبولی بهم دادن :)
طب صنعتی مگه ترس داره؟ ترسش واسه چیه دقیقا؟

بچه ها من نمیفهمم چی میگید ؟ جوابای شرکت نفت اومده یا گاز !!!! ؟؟؟؟؟ این عددا چیه میگید ؟ اینجا کجاست ؟

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها من نمیفهمم چی میگید ؟ جوابای شرکت نفت اومده یا گاز !!!! ؟؟؟؟؟ این عددا چیه میگید ؟ اینجا کجاست ؟

عزیزم 4 تا کامنت قبل تر رو اگه میخوندی میفهمیدی قضیه چیه
بحث در مورد نتایج استخدامی نهاد ریاست جمهوریه

delpier0

کاربر بیش فعال
عزیزم 4 تا کامنت قبل تر رو اگه میخوندی میفهمیدی قضیه چیه
بحث در مورد نتایج استخدامی نهاد ریاست جمهوریه

اقا من الان رفتم تو سایت شرکت گاز - جوابای مصاحبه عسلویه اومده انگار . البته واسه من باز نشد . شایدم خواب دیدم :d:

Yadavaran

عضو جدید
فردا همه با هم در شور انتخاباتی شرکت می کنیم رای ما کاندیدای منتخب محسن رضایی خواهد بودخوووو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان این غرضی شما سنش زیاده میره سازمان ملل نطق کنه فشارش می افته سکته میکنه کار دستمون میده خوو :biggrin:

باشه حداقل وزیره نفت بوده حال ما نفتی ها و شیمی هارو بهتر میدونه ضمنا حداقل این حسن رو نسبت به بقیه کاندیدا داره که 4 سال میخندیم و شادیم مگه بده؟!!! :mad:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی آقا ول کن این اوس محمود رو بابا ! این علاقه داره به بوسه ی اشیاء و جانداران مختلف ! کاریشم نمیشه کرد ! اگه بری پیشش شاید تورو هم بوسید :d
تاپیک رو کلا سیاسی تبلیغاتی کردی عاموووو !
بچه ها یه سوال؟
نتایج چیرو قراره آخره این ماه بزنن؟ مصاحبه؟ یا مجموع مصاحبه و کتبی؟ یعنی اسامی که بزنن بیانگره قبولی طرف است دیگه؟ یا هنوز قطعی نیست؟

hadishs

عضو جدید
علی آقا ول کن این اوس محمود رو بابا ! این علاقه داره به بوسه ی اشیاء و جانداران مختلف ! کاریشم نمیشه کرد ! اگه بری پیشش شاید تورو هم بوسید :d
تاپیک رو کلا سیاسی تبلیغاتی کردی عاموووو !
بچه ها یه سوال؟
نتایج چیرو قراره آخره این ماه بزنن؟ مصاحبه؟ یا مجموع مصاحبه و کتبی؟ یعنی اسامی که بزنن بیانگره قبولی طرف است دیگه؟ یا هنوز قطعی نیست؟

اسامی کسایی رو اعلام میکنن که از مرحله مصاحبه رفتن مرحله بعد.یعنی مجموع نمرات کتبی و مصاحبشون بالاتر بوده.
مرحله بعد هم احتمالا مصاحبه عقیدتی و سیاسی و همچنین تحقیقات محلی هستش. از این هم قبول بشی میری واسه طب صنعتی.
اما کلا اگه این مرحله مصاحبه رو قبول شیم به احتمال 99% استخدام میشیم. مگر اینکه خیلی شرایط حادی داشته باشیم :)
یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت روز مصاحبه عقیدتی، ازش خواسته بودن تشهد رو بخونه، گفته بود یادم نمیاد! بازم قبول شد : )))))))

Yadavaran

عضو جدید
در جواب دوستایی که در مورد محل آموزش صحبت میکردن من با نماینده پارس جنوبی بعد از مصاحبه صحبت کردم میگفت که مکان آموزشی اهواز داره آماده میشه و احتمال زیاد آموزش اهواز هست .یه نکته دیگه میکفت 26 ام 27 ام همین ماه به گوش باشین زنگ میزنیم به موبایلاتون برا طب صنعتی و اواخر شهریور هم آموزش شروع میشه .

اقا جون یعنی در این روز زنگ میزنند منظورم هفته دیگراست خووو

MANO TO

عضو جدید
گروه اقتصادی / حوزه اقتصاد کلان و بودجه
92/03/24 - 00:01
شماره: 13920305000147

بر اساس قانون بودجه ۹۲ کل کشور

استخدام جدید در سال جاری ممنوع/ هرگونه دریافتی قانون تجارت فقط از یک صندوق
بر اساس قانون بودجه ۹۲ کل کشور، استخدام جدید در سال جاری ممنوع است و هرگونه دریافتی از جمله به استناد قانون تجارت فقط از یک محل و یک صندوق مجاز است.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسامی کسایی رو اعلام میکنن که از مرحله مصاحبه رفتن مرحله بعد.یعنی مجموع نمرات کتبی و مصاحبشون بالاتر بوده.
مرحله بعد هم احتمالا مصاحبه عقیدتی و سیاسی و همچنین تحقیقات محلی هستش. از این هم قبول بشی میری واسه طب صنعتی.
اما کلا اگه این مرحله مصاحبه رو قبول شیم به احتمال 99% استخدام میشیم. مگر اینکه خیلی شرایط حادی داشته باشیم :)
یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت روز مصاحبه عقیدتی، ازش خواسته بودن تشهد رو بخونه، گفته بود یادم نمیاد! بازم قبول شد : )))))))
هادی استرس گرفتم دوباره. یعنی واقعا تا 6 روز دیگه میزنن نتایج رو تو سایت؟ اگه نزنن و بره برای یک ماهه دیگه چی؟ :crying:

Yadavaran

عضو جدید
هادی استرس گرفتم دوباره. یعنی واقعا تا 6 روز دیگه میزنن نتایج رو تو سایت؟ اگه نزنن و بره برای یک ماهه دیگه چی؟ :crying:

خیالت راحت شرکت گاز همون تاریخیکه اعلام میکنه درست است برعکس شرکت نفت که تاخیری داره تازه الان هم که الان بشه میره برای شهریور اعزام نباید عجله کرد خوووو:(

Yadavaran

عضو جدید
گروه اقتصادی / حوزه اقتصاد کلان و بودجه
92/03/24 - 00:01
شماره: 13920305000147

بر اساس قانون بودجه ۹۲ کل کشور

استخدام جدید در سال جاری ممنوع/ هرگونه دریافتی قانون تجارت فقط از یک صندوق
بر اساس قانون بودجه ۹۲ کل کشور، استخدام جدید در سال جاری ممنوع است و هرگونه دریافتی از جمله به استناد قانون تجارت فقط از یک محل و یک صندوق مجاز است.

آقاجان ما قبولی های 91 ان شااله این خان مهم مصاحبه رو هم رد میکنیم خووووووو

hadishs

عضو جدید

انتخابات احتمالا 2 مرحله ای میشه! نمیدونم این هفته بزنن یا نه! شاید بخوان تو مرحله بعد هم رای بدیم :D

delpier0

کاربر بیش فعال
انتخابات احتمالا 2 مرحله ای میشه! نمیدونم این هفته بزنن یا نه! شاید بخوان تو مرحله بعد هم رای بدیم :D

داداش من نمیخواستم بگم ولی قالیباف میشه . دوستان خودتون رو برای اینده ای نزدیک اماده کنید . تو دوره خاصی از تاریخ قرار دارید . . . خدا به هممون رحم کنه

hadishs

عضو جدید
داداش من نمیخواستم بگم ولی قالیباف میشه . دوستان خودتون رو برای اینده ای نزدیک اماده کنید . تو دوره خاصی از تاریخ قرار دارید . . . خدا به هممون رحم کنه

منم همینطور فکر میکنم. اما تو انتخابات 2 مرحله ای این اتفاق میفته! حالا باید دید چطور میشه. فقط امیدوارم همه ی بچه های فعال این فروم تو همین استخدامی هایی که شرکت کردن قبول بشن. چون بعدا معلوم نیست تا چند سال دیگه استخدامی بزنن :(

delpier0

کاربر بیش فعال
منم همینطور فکر میکنم. اما تو انتخابات 2 مرحله ای این اتفاق میفته! حالا باید دید چطور میشه. فقط امیدوارم همه ی بچه های فعال این فروم تو همین استخدامی هایی که شرکت کردن قبول بشن. چون بعدا معلوم نیست تا چند سال دیگه استخدامی بزنن :(

استخدام هم بشن تا چند سال دیگه معلو نیست بتونن سر کار بمونن یا نه . اصلا معلوم نیست پالایشگاهی بمونه که بخوایم توش کار کنیم .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیالت راحت شرکت گاز همون تاریخیکه اعلام میکنه درست است برعکس شرکت نفت که تاخیری داره تازه الان هم که الان بشه میره برای شهریور اعزام نباید عجله کرد خوووو:(
علی کنکوری این قسمت رو ترجمه میکنی لطفا؟!!!!!

بالا