مشکل در رابطه من و ... !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s.fathi

عضو جدید
سلام . خسته نباشید .
میخواستم مشکلم رو باهاتون در میون بذارم . امیدوارم منو مثل بقیه سرزنش نکنید .
یه مقدار طولانیه .
این فروم رو یکی از دوستان بهم معرفی کرد .
پسر 20 ساله ای هستم که یکی دو سال پیش با یه دختر خانم آشنا شدم . رابطه ما بیشتر و بیشتر شد تا اینکه تصمیم به ازدواج گرفتیم .
منو این خانم از لحاظ فکری و مالی و خانوادگی و اعتقادی و ... در سطح همدیگه بودیم و هیچ مشکلی هم وجود نداشت .
اما بعد از یه مدت یهو این خانم زیر همه چی زد و گفت که این رابطه باید تموم بشه و ...
من هرکاری کردم که این رابطه ادامه پیدا کنه نشد . من بی نهایت اون خانم رو دوس داشتم و هرکاری که بگین واسش کردم .

یه دختر خانم دیگه بود که منو خیلی دوس داشت . اما من به خاطر اینکه با اون دختر خانم اول بودم بهش جواب رد دادم و کلا از زندگیم حذفش کردم . اما توی اون دوران اینقد فشار روحی روی من زیاد بود که ناچارا به اون دختر خانم ( دومی ) رو آوردم . به حدی وضعیت من اون دوران خراب بود که حتی تا مرز سکته هم رفتم . رابطه منو اون خانم فقط در حد صحبت نبود بلکه با همدیگه تماس بدنی هم داشتیم ( البته نه رابطه جنسی . فقط در حد بوس و بغل و ... ) و تماس بدنی هم از طرف اون خانم شروع شد نه من !
این رابطه ادامه پیدا کرد تا من به این خانم وابسته شدم.

گذشت تا اینکه دوباره اون خانم ( اولی ) برگشت و گفت که پشیمونه و میخواد ادامه بده ! منم قبول کردم . اما دیگه مثل قبل نتونستم دوسش داشته باشم . منی که قبلا خیلی چیزا رو نادیده میگرفتم الان سر کوچیکترین چیز از دستش ناراحت و عصبانی میشم و حتی جواب تماس هاش رو هم نمیدم . نه اینکه دوسش نداشته باشما ! خیلی دوسش دارم . ولی یه مقدار روش حساس شدم و مثل قبل نمیتونم کاراشو نادیده بگیرم .

از طرفی اون خانم دوم رو هم دوس دارم ولی رسیدن من به ایشون غیرممکنه چون هیچ چیزمون در حد هم نیست . نه اعتقادات نه خونواده نه هیچی ...
خودشم میدونه و همیشه میگه منو تو به هم نمیرسیم . فقط میتونیم در حد دوست باشیم .

من میخوام رابطم با خانم اول ادامه پیدا کنه و مثل قبل بشیم ولی هرکاری میکنم نمیشه . تا یه چیزی میشه ناخواسته از دستش ناراحت میشم . مثلا اگه قبلا تماس میگرفتم و جواب نمیداد میگفتم خب شاید کاری چیزی داره ولی اگه الان زنگ بزنم جواب نده دیگه بهش زنگ نمیزنم و ازش ناراحت میشم و دست خودم نیست !

واقعا اعصابم خرد شده . واقعا از کجا به کجا رسیدم . خیلی از دست خودم ناراحتم .

منی که حتی نگاه کردن ( نگاه بد ) به نامحرم رو بد و گناه میدونستم کارم به جایی رسید که یه دختر نامحرم رو توی بغلم گرفتم و بوسیدم

و خیلی چیزای دیگه ...

ممنون میشم کمکم کنین و بگین چطوری از این وضعیت خلاص بشم چون واقعا دارم دیوونه میشم ...

Bahar_91

عضو جدید
نمی دونم چی بگم ..... بهتره اول خودتو مثل قبل کنی ....تا احساس واقعیتو بفهمی....این شبام فرصت خوبیه....

البته اگه قصد تغییر داشته باشی و بخوای راه درست رو انتخاب کنی......

ب نظرم اول با خودت رو راست باش ببین چی میخوای....بعد تاپیک رو ادامه بده....
وقت دیگرون رو هم الکی نگیر ،چون این مدل تاپیکا زود میگیره ولی اکثرا بدون نتیجه رها میشه...
با خودت روراست باش...

chinir

عضو جدید
دوست عزیز تو به ماهیت این رابطه پی نبردی.امیدوارم از دست من ناراحت نشی ولی اینو می تونم بهت بگم که فقط عادت کردی.
خوب اول از همه باید این عادت رو از سرت بیرون کنی چطوری؟یه مدت از جفتشون دوری کن خیلی سخته ولی اگه بخوای میشه..........
در واقع تو داری به خودت فرصت استراحت کردن و فکر کردن میدی.پیش خودت سبک سنگین کن وبحث دوست داشتنو بزار کنار.ببین کدومشون بیشتر خوشحالت می کنن(صرف نظراز دوست داشتن)
چون خودت با خودت مشکل پیدا کردی پس صادقانه تر با خودت رفتار کن.
تو در واقع به اون خانم اول بیشتروابسته شده بودی تا دوستش داشته باشی و وقتی که یه مدت از هم جدا شدید دیگه همه چیز مثل اول نبود
تو زندگیت به خاطر خودتم که شده دنبال چیزایی باش که خوشحالت میکنن............

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی دختر اولیه بی خود و بی جهت زد زیرش؟؟؟؟:eek:بعد دومیه خودش بهت پیشنهاد داد؟؟؟؟:cool:بعد اولیه یکهوووووو دوباره سر و کلش پیدا شد؟؟؟؟بعد که اولیه اومد تو با دومیه هم بودی؟؟؟؟
اووووووووووووووف چ اوضاعی شده.به نظر من بیخیال هر دوتاشون شو;)
تو فقط 20 سالته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
حالا این وسط کلی اشتباهو سوالو ابهام داره هیچ
سوال:چرا انقد تغییر کردین؟وقتی که میگین دوسش دارین هنوز پس این رفتارا چیه؟
از نظر من شما تغییر شخصیت دادین اما تغییر سلیقه نه!!!
شما یه چیزایی رو تجربه کردین (والبته در زمان نامناسبش)که بهشون عادت کردین,که بدتون نمیاد باز هم تجربه کنین و الان بهانه گیر شدید
شما اگه خانوم اولی رو برای ازدواج میخاین پس باید بیخیال این جور روابط بشین
و البته یه چیز دیگه شما با داشتن رابطه با خانوم دوم به این نتیجه رسیدیدن که خانوما نمیتونن آدمای خوبی باشن,چشم وگوشتون باز شده و میبینین که نه دخترا پیچیده و غیرقابل اعتمادن شاید این هم باعث شده رفتارتون تغییر کنه
بزرگترین ضربه ای که این جور روابط به آدم ها میزنن بی اعتماد شدن نسبت به همه اس و همه رو به یک چشم دیدنه
به نظرم الان تنها مشکل خودتونید,روی ودتون کار کنید اگه احساس میکنید لازمه به روانشناس مراجعه کنید

آخرین ویرایش:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم دختر اولیه اصلا مورد مناسبی برای ازدواج نیست.
پس بهتره بی خیالش بشی.

در مورد دختر دوم هم یذره بیشتر به خودت وقت بده شاید تونستی وجه مشترک بیشتری بین خودت و اون انتخاب کنی.

بعدشم کلا یذره بی خیال ازدواج بشو ببین دنیا دست کیه.
پسر تو هنوز 20 سالته.سنی نداری.

maede_s

عضو جدید
به نظر من کسی که یه بار شما رو ترک کرده بار دیگه هم میتونه این کارو بکنه! پس تکلیف اولی مشخص میشه
در مورد دومی هم، اگه واقعاً با هم سنخیت ندارین بهتره کم کم حد رابطتتون رو کم کنید و در نهایت کاتش کنین. چون شاید اول زندگی این تفاوتا مهم نباشه ولی بعد یه سال اهمیت پیدا میکنه و ممکنه که دچار مشکل توی زندگی بشین. من قصد نصیحت ندارم ولی بهتر بود قبل از اینکه با خانوم دوم صمیمی بشی (تا این حد) یه کم بهتر میشناختینش بعد در مورد حد رابطتتون تصمیم میگرفتین.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی دختر اولیه بی خود و بی جهت زد زیرش؟؟؟؟:eek:بعد دومیه خودش بهت پیشنهاد داد؟؟؟؟:cool:بعد اولیه یکهوووووو دوباره سر و کلش پیدا شد؟؟؟؟بعد که اولیه اومد تو با دومیه هم بودی؟؟؟؟
اووووووووووووووف چ اوضاعی شده.به نظر من بیخیال هر دوتاشون شو;)

منم با شما وافقم..
وقتی کسی که انقدر به قول خودتون دوستش داشتی بعد از این که رهات کرد خیلی راحت رفتی سمت نفر دوم این عادت بوده نه دوست داشتن والان در حال حاضر بهش بد بینین و این شک و بد بینی به مرور بیشتر میشه..وبا اینده خودتون و اون خانم بازی میشه..
نفر دوم هم که خودتون دو تایی قبول دارین واسه ازدواج و ادامه رابطه به درد هم نمی خورین پس ای رابطه هم نباید ادامه پیدا کنه.
قطع رابطه با هر دو نفرشون به نفع خودتون و اونهاست و حداقل چیزی که داره این که به مرور بهتون ثابت میشه چه تصمیمی بهتره..در ضمن شما خیلی سن کمی دارین و 70 درصد احساساتتون که داره تصمیم میگیره..این که میگین تغییر کردین کاملا طبیعی هستش و شما روز به روز دارین به سمت طرز تفکر منطقی پیش میرین و از احساس کمی فاصله میگیرین.نباید انتظار داشته باشین تا 30سالگی مثل قبل فکر کنید دید شما نسبت به رویداد ها داره ذره ذره شکل میگیره

sana.68

عضو جدید
چقد ادم از دنیا میترسه .تو تو این سن به خودت چه اجازه هایی دادی؟ و عجب دلی داری هر دو رو دوست داری!!!!!!! اولیه بهت میخوره اما خطا کرده .دومیه دوسش داری و بهم نمیخورین پس حق نداشتی به دنیاااای این خانوم وارد شی! بهتره یه دوره خوب به کارات و چقد از خدا فاصله گرفتی فکر کنی .

s.fathi

عضو جدید
چه عجب بالاخره دوستان جواب دادن . کم کم داشتم از اینجام نا امید میشدم .
نمی دونم چی بگم ..... بهتره اول خودتو مثل قبل کنی ....تا احساس واقعیتو بفهمی....این شبام فرصت خوبیه....
البته اگه قصد تغییر داشته باشی و بخوای راه درست رو انتخاب کنی......
ب نظرم اول با خودت رو راست باش ببین چی میخوای....بعد تاپیک رو ادامه بده....
وقت دیگرون رو هم الکی نگیر ،چون این مدل تاپیکا زود میگیره ولی اکثرا بدون نتیجه رها میشه...
با خودت روراست باش...
اتفاقا دیشب واقعا دلم گرفته بود و حسابی با خدا درد دل کردم . من واقعا خانم اول رو میخوام . شاید باورتون نشه ولی خیلی دوسش دارم ! خیلی بیشتر از اون چیزی که شما فکر میکنین . میخوام باهاش ادامه بدم اما اینکه تند تند از دستش عصبی میشم اعصابمو خراب میکنه !
من اصلا دنبال این نیستم که وقت دیگران رو هدر بدم . واقعا مشکل دارم و میخوام که دوستان بهم کمک کنن
کسایی که کمک میکنن دستشون درد نکنه و این شبا حسابی دعاشون میکنم . کسایی هم که فکر میکنن وقتشون تلف میشه خب شرکت نکنن .
دوست عزیز تو به ماهیت این رابطه پی نبردی.امیدوارم از دست من ناراحت نشی ولی اینو می تونم بهت بگم که فقط عادت کردی.
خوب اول از همه باید این عادت رو از سرت بیرون کنی چطوری؟یه مدت از جفتشون دوری کن خیلی سخته ولی اگه بخوای میشه..........
در واقع تو داری به خودت فرصت استراحت کردن و فکر کردن میدی.پیش خودت سبک سنگین کن وبحث دوست داشتنو بزار کنار.ببین کدومشون بیشتر خوشحالت می کنن(صرف نظراز دوست داشتن)
چون خودت با خودت مشکل پیدا کردی پس صادقانه تر با خودت رفتار کن.
تو در واقع به اون خانم اول بیشتروابسته شده بودی تا دوستش داشته باشی و وقتی که یه مدت از هم جدا شدید دیگه همه چیز مثل اول نبود
تو زندگیت به خاطر خودتم که شده دنبال چیزایی باش که خوشحالت میکنن............
من این کار رو هم کردم . ولی دلم میگه اولی ! هرچی فکر میکنم میبینم دختر مناسب تر از این خانم واسه من پیدا نمیشه ! هرچی سبک سنگین میکنم میبینم حسابی به هم میایم ! جالبه وقتی از نزدیک میبینمش همه چی یادم میره و 100 برابر عاشقش میشم اما وقتی یه مدت از هم دوریم باز همون آش و همون کاسه !
یعنی دختر اولیه بی خود و بی جهت زد زیرش؟؟؟؟ بعد دومیه خودش بهت پیشنهاد داد؟؟؟؟ بعد اولیه یکهوووووو دوباره سر و کلش پیدا شد؟؟؟؟بعد که اولیه اومد تو با دومیه هم بودی؟؟؟؟
اووووووووووووووف چ اوضاعی شده.به نظر من بیخیال هر دوتاشون شو
از نظر من بیخود و بی جهت بود . میگفت منو تو به هم نمیرسیم پس بهتره وابسته نشیم . من هرچی دلیل میاوردم ایشون قانع نمیشد ! البته بگم پای کسیم در میون نبود .
بله من فقط 20 سالمه !
سلام
حالا این وسط کلی اشتباهو سوالو ابهام داره هیچ
سوال:چرا انقد تغییر کردین؟وقتی که میگین دوسش دارین هنوز پس این رفتارا چیه؟
از نظر من شما تغییر شخصیت دادین اما تغییر سلیقه نه!!!
شما یه چیزایی رو تجربه کردین (والبته در زمان نامناسبش)که بهشون عادت کردین,که بدتون نمیاد باز هم تجربه کنین و الان بهانه گیر شدید
شما اگه خانوم اولی رو برای ازدواج میخاین پس باید بیخیال این جور روابط بشین
و البته یه چیز دیگه شما با داشتن رابطه با خانوم دوم به این نتیجه رسیدیدن که خانوما نمیتونن آدمای خوبی باشن,چشم وگوشتون باز شده و میبینین که نه دخترا پیچیده و غیرقابل اعتمادن شاید این هم باعث شده رفتارتون تغییر کنه
بزرگترین ضربه ای که این جور روابط به آدم ها میزنن بی اعتماد شدن نسبت به همه اس و همه رو به یک چشم دیدنه
به نظرم الان تنها مشکل خودتونید,روی ودتون کار کنید اگه احساس میکنید لازمه به روانشناس مراجعه کنید
این سوالیه که واسه خود منم پیش اومده ! منی که این همه دوسش دارم چرا اینقد تغییر کردم !
شاید باورتون نشه ولی من اصلا این فکر رو راجع به خانوما نکردم و نمیکنم . حتی من اون خانم دوم رو هم بد نمیدونم ! دلیل نمیشه چون یکی خطا کرده باشه بقیه رو هم به همون چشم ببینم !
ممنونم بابت کمکتون ;)
من که میگم قید جفتشون رو بزن
;)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنی 20 سالته؟؟
بیخیال هر دوتاشون شو اول برو تکلیفتو با خودت روشن کن

• Like
واکنش ها: etnn

s.fathi

عضو جدید
من فکر میکنم دختر اولیه اصلا مورد مناسبی برای ازدواج نیست.
پس بهتره بی خیالش بشی.

در مورد دختر دوم هم یذره بیشتر به خودت وقت بده شاید تونستی وجه مشترک بیشتری بین خودت و اون انتخاب کنی.

بعدشم کلا یذره بی خیال ازدواج بشو ببین دنیا دست کیه.
پسر تو هنوز 20 سالته.سنی نداری.
منو خانم دوم هیچ ویژگی مشترکی نداریم . ایشون پدرش میلیاردره اما پدر بنده کارمنده . این خانم ماشین زیرپاش فقط 200-300 میلیون پولشه درصورتی که من تا الان 5 میلیون رو هم از نزدیک ندیدم . ایشون و خانوادشون فوق العاده راحتن در صورتی که خانواده ما شدیدا به مسائل مذهبی پایبندن و خیلی چیزای دیگه ! درسته 20 سالمه ولی الان که درگیر این رابطه شدم چاره ای جز ادامه دادنش ندارم
به نظر من کسی که یه بار شما رو ترک کرده بار دیگه هم میتونه این کارو بکنه! پس تکلیف اولی مشخص میشه
در مورد دومی هم، اگه واقعاً با هم سنخیت ندارین بهتره کم کم حد رابطتتون رو کم کنید و در نهایت کاتش کنین. چون شاید اول زندگی این تفاوتا مهم نباشه ولی بعد یه سال اهمیت پیدا میکنه و ممکنه که دچار مشکل توی زندگی بشین. من قصد نصیحت ندارم ولی بهتر بود قبل از اینکه با خانوم دوم صمیمی بشی (تا این حد) یه کم بهتر میشناختینش بعد در مورد حد رابطتتون تصمیم میگرفتین.
من همون اول هم میشناختمش . من با این خانم توی محیط کار آشنا شدم . اون اوایل که این خانم میخواست به من دست بده من دستشونو رد کردم ( اینقد واسم این چیزا مهم بود ) اما اون دوران اینقد فشار روحی روی من زیاد بود که وقتی اون خانم دست منو گرفت و منو بغل کرد من هیچی نگفتم . ( اینقد کمبود محبت داشتم )
منم با شما وافقم..
وقتی کسی که انقدر به قول خودتون دوستش داشتی بعد از این که رهات کرد خیلی راحت رفتی سمت نفر دوم این عادت بوده نه دوست داشتن والان در حال حاضر بهش بد بینین و این شک و بد بینی به مرور بیشتر میشه..وبا اینده خودتون و اون خانم بازی میشه..
نفر دوم هم که خودتون دو تایی قبول دارین واسه ازدواج و ادامه رابطه به درد هم نمی خورین پس ای رابطه هم نباید ادامه پیدا کنه.
قطع رابطه با هر دو نفرشون به نفع خودتون و اونهاست و حداقل چیزی که داره این که به مرور بهتون ثابت میشه چه تصمیمی بهتره..در ضمن شما خیلی سن کمی دارین و 70 درصد احساساتتون که داره تصمیم میگیره..این که میگین تغییر کردین کاملا طبیعی هستش و شما روز به روز دارین به سمت طرز تفکر منطقی پیش میرین و از احساس کمی فاصله میگیرین.نباید انتظار داشته باشین تا 30سالگی مثل قبل فکر کنید دید شما نسبت به رویداد ها داره ذره ذره شکل میگیره
چی بگم والا ... ممنون از کمکتون .
شما بری به درس و مشقت برسی بهترین کاره...بی منظور..
:D
من اینقد اون دوران فشار روم بود که کلا اون ترم مشروط شدم !
چقد ادم از دنیا میترسه .تو تو این سن به خودت چه اجازه هایی دادی؟ و عجب دلی داری هر دو رو دوست داری!!!!!!! اولیه بهت میخوره اما خطا کرده .دومیه دوسش داری و بهم نمیخورین پس حق نداشتی به دنیاااای این خانوم وارد شی! بهتره یه دوره خوب به کارات و چقد از خدا فاصله گرفتی فکر کنی .
من به دنیای خانم دوم وارد نشدم . یعنی شدما ولی خانم دوم خودش بیشتر از من مایل بود .

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
20 سالته خیلی زود این حرفا!
تا 5 سال دیگه از این رو به اون رو میشی.

s.fathi

عضو جدید
مطمئنی 20 سالته؟؟
بیخیال هر دوتاشون شو اول برو تکلیفتو با خودت روشن کن
بله مطمئنم 20 سالمه ! من از همون اول عین کف دست صاف و صادق اومدم جلو چون میخواستم دوستان هم صادقانه بهم جواب بدن . دروغی ندارم که بگم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
زوده ازدواج الان خیلی زوده
کارت چی هست؟
سرمایه داری؟
میتونی زندگی دو نفره رو بگردونی؟

eng_majid

عضو جدید
بیخیال
این یه حسی مسخرس که تو داری
بزار یه سال بگذره بعد به حرف من پی میبری:)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله مطمئنم 20 سالمه ! من از همون اول عین کف دست صاف و صادق اومدم جلو چون میخواستم دوستان هم صادقانه بهم جواب بدن . دروغی ندارم که بگم
شما الان تو سنی نیستی که بخای یه تصمیم درست بگیری فک میکنم فعلا احساست به منطقت غلبه داره...بزار یه مدت بگذره از هردوتاشونم جدا شو نگو نمیشه ونمیتونم...باید بشه باید فاصله بگیری وببینی واس زندگیت چی میخای بعد تصمیم بگیری

• Like

s.fathi

عضو جدید
زوده ازدواج الان خیلی زوده
کارت چی هست؟
سرمایه داری؟
میتونی زندگی دو نفره رو بگردونی؟
بله میدونم خیلی زوده ! من تا وقتی که سربازیم و درسم تموم نشه ازدواج نمیکنم . تا موقعی که درس و سربازیم تموم بشه عقد میکنم بعد از اون هم ازدواج . درسته سخته ولی منو اون خانم عادت کردیم .کارمو که تازه شروع کردم و توی ساخت و واردات لوازم پزشکی هستم . سرمایه ندارم ولی پدرم گفته همه جوره پشتم هست .
بیخیال
این یه حسی مسخرس که تو داری
بزار یه سال بگذره بعد به حرف من پی میبری:)
میشه بیشتر توضیح بدی ؟!

s.fathi

عضو جدید
شما الان تو سنی نیستی که بخای یه تصمیم درست بگیری فک میکنم فعلا احساست به منطقت غلبه داره...بزار یه مدت بگذره از هردوتاشونم جدا شو نگو نمیشه ونمیتونم...باید بشه باید فاصله بگیری وببینی واس زندگیت چی میخای بعد تصمیم بگیری

شاید از نظر شما سنم کم باشه ولی همونطور که نمره یه درس به هوش ربطی نداره سن هم مطلقا به سطح درک و شعور ربطی نداره ! ;)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله میدونم خیلی زوده ! من تا وقتی که سربازیم و درسم تموم نشه ازدواج نمیکنم . تا موقعی که درس و سربازیم تموم بشه عقد میکنم بعد از اون هم ازدواج . درسته سخته ولی منو اون خانم عادت کردیم .کارمو که تازه شروع کردم و توی ساخت و واردات لوازم پزشکی هستم . سرمایه ندارم ولی پدرم گفته همه جوره پشتم هست .

میشه بیشتر توضیح بدی ؟!

5 سال دیگه پشیمون میشی.
حالا ببین
حرفی دیگه واسه گفتن ندارم
خواهش تو انتخابتون دقت کنین که آمار طلاق سر به فلک زده.

• Like

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نظرم باید خیلی فکر کنین
شما تغییر کردین و این تغییر کم چیزی نیس
باید از اساس این مشکل حل بشه
و به نظرم احساس یه اقای 20 ساله نمیتونه خیلی محکم باشه
در واقع رو راست بگم احساستون زیاد قابل اعتماد نیس برای شروع یه زندگی
اینو توی حرفاتون هم میشه فهمید

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز
شما میگی احساس یه پسر 20 ساله نمیتونه محکم باشه
پس اون اقایی که اومد گف من 19 سالگی ازدواج
کردم و خداروشکر راضیم چی ؟؟؟؟

s.fathi

عضو جدید
5 سال دیگه پشیمون میشی.
حالا ببین
حرفی دیگه واسه گفتن ندارم
خواهش تو انتخابتون دقت کنین که آمار طلاق سر به فلک زده.
میشه بپرسم چرا پشیمون میشم ؟!
چطوری این مشکل از اساس باید حل بشه ؟!

s.fathi

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
شما میگی احساس یه پسر 20 ساله نمیتونه محکم باشه
پس اون اقایی که اومد گف من 19 سالگی ازدواج
کردم و خداروشکر راضیم چی ؟؟؟؟

متاسفانه دوستان فقط و فقط از روی سن نتیجه گیری میکنن
من ادعایی ندارم در اینکه زیاد میفهمم یا چیز دیگه !
اما وقتی توی اون شرکت رفتم واسه کار همه فکر کردن من 25 سالمه تا اینکه شناسناممو دیدن ! نحوه رفتار و صحبت کردن و حتی قیافم به یه جوون 20 ساله نمیخوره

sana.68

عضو جدید
خودشم اومد تو قبولش کردی یا نه؟! به خاطر داغونی حال خودت که بهتر شی حق نداره ادم که به کسی دیگه صدمه بزنه .این خودخواهیه!

s.fathi

عضو جدید
خودشم اومد تو قبولش کردی یا نه؟! به خاطر داغونی حال خودت که بهتر شی حق نداره ادم که به کسی دیگه صدمه بزنه .این خودخواهیه!

درسته با شما موافقم . اما اون خانم هم وقتی با من آشنا شد حال خوبی نداشت . یعنی همونقدر که اون روی حال روحی من تأثیر مثبت داشت منم روی حالش تأثیر مثبت داشتم شایدم بیشتر ! چون اون خانم هم شکست عشقی رو تجربه کرده بود .

sana.68

عضو جدید
متاسفانه دوستان فقط و فقط از روی سن نتیجه گیری میکنن
من ادعایی ندارم در اینکه زیاد میفهمم یا چیز دیگه !
اما وقتی توی اون شرکت رفتم واسه کار همه فکر کردن من 25 سالمه تا اینکه شناسناممو دیدن ! نحوه رفتار و صحبت کردن و حتی قیافم به یه جوون 20 ساله نمیخوره
بحث سن نیس تعادل داشتن توی احساسات و با عقل جلو رفتن ملاکه ! که نشون میده اشتباهاتت تو روابطت کم نبوده .واسه تشکیل زندگی و داشتن یه رابطه قوی وسالم نیاز به عقلی واحساسی سالمه!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید از نظر شما سنم کم باشه ولی همونطور که نمره یه درس به هوش ربطی نداره سن هم مطلقا به سطح درک و شعور ربطی نداره ! ;)
من به درک وشعور شما توهین نکردم وهمچین کاری هم نمیکنم ولی سنتون که بالاتر بره دیدتون نسبت به اینده وزندگی فرق میکنه
هر چند شما فک کنم تصمیم خودتونو گرفتید ونمیخای کسی خلاف نظر شمارو بده ولی چرا تاپیک زدید نمیدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.