صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 111718192021
نمايش نتايج 201 تا 206 از 206

تاپیک: سوالات و مشكلات اندرويد

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله GAME_OVER نمايش پست
    سلام
    گوشی من تو شارژ حوالی 50 درصد خاموش میشه و حتما باید به شارژ بزنم تا روشن شه
    بعضی وقتا که با دوربین کار میکنم تو 70 درصد هم خاموش شده
    یه بار روتش کردم و یه کاستوم رام روش نصب کردم البته قبلش از رام خودش که آندروید 6 بود بکاپ گرفتم.. با اون کاستوم رام خیلییی داغ میکرد و کلا دوسش نداشتم بکاپ رو ریستور کردم و دوباره رام خودشو گذاشتم نمیدونم این ربط داره به مشکل شارژش یا نه
    مدلش HTC one m 8
    درود
    بله کاستوم رام ها میتونن باعث ناپایداری در گوشی بشن ، به همین دلیل پیشنهاد میشه قبل از نصب کاستوم رام در xda از تاییدیه گرفتن اون رام توسط کاربران با سابقه مطمئن بشید.
    به هر صورت میتونید با دانلود رام اصلی و فلش زدن مشکلاتتون رو برطرف کنید.

2. تشكر از اين پست

کاربر فعال باشگاه ورزشی
    آواتار GAME_OVER
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله pandarm نمايش پست
    درود
    بله کاستوم رام ها میتونن باعث ناپایداری در گوشی بشن ، به همین دلیل پیشنهاد میشه قبل از نصب کاستوم رام در xda از تاییدیه گرفتن اون رام توسط کاربران با سابقه مطمئن بشید.
    به هر صورت میتونید با دانلود رام اصلی و فلش زدن مشکلاتتون رو برطرف کنید.
    ممنون از پاسختون
    اما من رام اصلی خودشو ریستور کردم و دوباره همه چی برگشت سر جاش
    البته سرچ که زدم متوجه شدم چندنفر دیگه این مشکل رو با این گوشی و اندروید 6 دارن ممکنه اشکال کلا از این باشه و اندروید 6 رو این مدل گوشی این مشکل رو داشته باشه؟

\
    ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
    \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
    .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

پيش فرض

سلام. دوستان من یه فولدر شامل تقریبا 500 تا عکس ریختم تو گوشیم. عکسا از 0 تا 500 نام گذاری شدن. ولی موقع باز کردن فولدر وقتی می خوام عکسارو بخونم - عکسای درسیه و روشون نوشته هست و باید به ترتیب باشه - عکسا نه از اول ردیف شدن نه از آخر، یه چیز قر و قاطی شده. مثلا صفحه 2 رو برده کنار صفحات 200 به بعد و بقیه صفحاتم همینجورین.
    به نظرتون چجوری میتونم اینا و به ترتیب باز کنم تو گوشیم؟ در ضمن چون تعداد عکسا بسیار زیاده نمیشه بگم باشه الان صفحه یک و خوندم برم دو رو پیدا کنم!

دست از طلب ندارم، تا کام من برآید، یا جان رسد به جانان، یا جان زتن درآید

کاربر فعال باشگاه ورزشی
    آواتار GAME_OVER
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Arezoya نمايش پست
    سلام. دوستان من یه فولدر شامل تقریبا 500 تا عکس ریختم تو گوشیم. عکسا از 0 تا 500 نام گذاری شدن. ولی موقع باز کردن فولدر وقتی می خوام عکسارو بخونم - عکسای درسیه و روشون نوشته هست و باید به ترتیب باشه - عکسا نه از اول ردیف شدن نه از آخر، یه چیز قر و قاطی شده. مثلا صفحه 2 رو برده کنار صفحات 200 به بعد و بقیه صفحاتم همینجورین.
    به نظرتون چجوری میتونم اینا و به ترتیب باز کنم تو گوشیم؟ در ضمن چون تعداد عکسا بسیار زیاده نمیشه بگم باشه الان صفحه یک و خوندم برم دو رو پیدا کنم!
    تو اون فولدری که عکسا هستن منو رو باز کنید و گزینه sort یا sort by رو انتخاب کنید اونجا میتونید تعیین کنید عکسا بر اساس چی مرتب بشن .. اینی که شما میخواین Name (a to z میشه. یا بعضی گوشیا شاید فقط Name باشه..
    اگه تو گالری همچین گزینه ای نداشت با فایل منیجر برید

\
    ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
    \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
    .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

6. تشكرها از اين پست

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله GAME_OVER نمايش پست
    تو اون فولدری که عکسا هستن منو رو باز کنید و گزینه sort یا sort by رو انتخاب کنید اونجا میتونید تعیین کنید عکسا بر اساس چی مرتب بشن .. اینی که شما میخواین Name (a to z میشه. یا بعضی گوشیا شاید فقط Name باشه..
    اگه تو گالری همچین گزینه ای نداشت با فایل منیجر برید
    سلام ممنون از راهنماییتون. ببخشید چون تو عکسا گزینه sort نداره گوشی من، طبق حرفی که فرمودین رفتم از دانلود منیجر sort کنم که این گزینه رو داشت و name هم داره البته فقط name نوشته، ولی جالبه هر گزینه ای که انتخاب کردم ترتیب عکسا اصلا تکون نخورد! چه بر اساس نیم چه بر اساس تایپ چه بر اساس دیت، روند عکسا همون قبلیه. ینی اول 400 بعد 402 بعد یهویی 10 و همینجوری الا آخر! ینی گوشیم خراب شده؟ من الان عکسای فولدر رو تو سیستم rename کردم می خوام بریزم تو گوشی ببینم این دفه چجوری میشه. ممنون میشم بازم پیشنهادی به ذهنتون رسید بگین لطفا
    روشی که گفتم رو امتحان کردم ینی از اول رینیم کردم بازم همونجوریه.
    ويرايش شده توسط Arezoya در 2019/2/23 در ساعت 11:52 PM

دست از طلب ندارم، تا کام من برآید، یا جان رسد به جانان، یا جان زتن درآید

عضو فعال
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/3

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی برام پیش اومده خیلی به کمکتون نیاز دارم
    یه رم 8 گیگی روی گوشیم دارم که چهار ماهی هست بدون مشکل بود اما امروز که نگاه کردم دیدم اصلا بالا نمیاد انگاری اصلا روگوشیم رم ندارم
    چکار کنم بالا بیاد اطلاعات خیلی مهمی توش دارم تو را خدا راهنماییم کنید

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 111718192021

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 7879
    آخرین ارسال: 3 هفته پيش, 06:36 PM
  2. سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!
    توسط elo0ne_lady در تالار مهندسی کامپیوتر
    پاسخ ها: 19147
    آخرین ارسال: 2019/3/13, 07:12 AM
  3. سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید
    توسط psychic در تالار مهندسی فناوری اطلاعات
    پاسخ ها: 2854
    آخرین ارسال: 2017/12/18, 09:45 AM

عبارت‌های مرتبط

دانلود مقاله کتاب آموزش

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال