درخواست کمک از مهندسین عزیز

amir kazemi

عضو جدید
از دوستان کسی هست که بدونه تو مصاحبه علمی واسه استخدام از چه مبحثی سوال میشه ( استخدام شرکت فولاد ):cry:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان کسی هست که بدونه تو مصاحبه علمی واسه استخدام از چه مبحثی سوال میشه ( استخدام شرکت فولاد ):cry:
بستگی داره اگه مشمول مورد پ بشی از مباحث روش جمع اعداد صحیح و تفاضل آنها در بخش علمی، از مبحث تعداد رکعت های نماز صبح در بخش اعتقادی و روش استفاده از پیچ گوشتی در آشنایی فنی احتمالاً سوالاتی خواهد بود.
اما اگر مشمول نشی از مبحث اثبات دقیق بی نهایت بودن ذرات در بخش علمی، از مبحث نماز جعفر طیار به صورت حفظی و روش دقیق طراحی و ساخت یک سفینه فضایی احتمالاً سوالاتی خواهد بود.

:D
گفتم یک کم بخندی تا دلت باز بشه، اگر قبول شدی بیا تو همین تاپیک خبر بده منم خوشحال کن. انشاالله قبول میشی.

BaBak.Turk

اخراجی موقت

اگر تبریز هستی شرکت فولا د نصر هستی یا می خایی بری اونجا نترس قبولی. چون بهت نیاز دارند . فقط در مورد روشهای تولید کمه مطالعه تو زیاد کن . نترس قبولی.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای کدوم شرکت فولاد ؟

اگه شرکت فولاد مبارکه هست که بی خیالش باش
چون از 2 ماه پیش همه ی اونایی که باید قبول میشدن اسمشون رفته بالا

اینم که میبینم هفته ی پیش ثبت نام زدن همش برای رفع مسئولیته و بس !!!

amir kazemi

عضو جدید
c

c

بخش که هنوز مشخص نیست . واسه فاز احیا مستقیم و فولاد سازی شرکت فولاد اذربایجان هست منظورم

همناز

عضو جدید
من فولاد کار می کنم!!!

برات میام می نویسم فردا شب

فولاد کجا؟

همناز

عضو جدید
من فولاد کار می کنم!

چی تولید می کنه کارخانه!!!

بهم بگو بهت بگم!

ولی هیچ وقت نمیشه مصاحبه رو حدس زد معمولا سخته اونم تو دنیای مکانیک...!

سعی کن قاطع باشی تو مصاحبه... برخورد بیشتر مهمه!

بالا