ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

znu67

عضو جدید

amin dd

عضو جدید
اقا بالاخره برای درسای ریاضی چه کتابی خوبه؟
معتقدی
اقاسی
....

k1keyvan27

عضو جدید
لینکها چک شد و مشکلی ندارن
یکی از بچه ها یه جا دیگه share کنه
چون من با این سرعت دوباره باید یه شب تا صبح بذارم رو آپلود

http://www.4shared.com/zip/y6LtgikR/mechanic1.html
ttp://www.4shared.com/zip/xuNmjx4B/mechanic2.html
http://www.4shared.com/zip/MKTlkhiC/mechanic3.html
http://www.4shared.com/zip/Bs0WOGGZ/mechanic4.html
با اجازه دوست عزیز danedhju.m اینا لینک 4share هستن به راحتی دانلود میشن.دوباره گذاشتم چون تست شد و سالم هستند خدا اجرت بده daneshju.m

آخرین ویرایش:

dma

عضو جدید
به نظر من آقاسی فقط یه رفرنس خوب و کامله! ولی برای کنکور خوندن هم وقت گیره هم زیادی کامل و گاهی وقت ها گنگ! من پارسال معادلات گاج رو خوندم و راضی بودم و به سفارش یکی از دوستان کتاب ریاضی 1 گاج رو گرفتم و این 40-50 صفحه ای که خوندم واقعا یاد گرفتم ! مفاهیم رو پایه ای گفته ولی آقاسی نه! البته این نظر منه! میتونید تو یه کتاب فروشی برید 3-4 دقیقه یه فصل رو مقایسه کنید هرکدوم بهتر بود بگیرید...من برنامم اینه که درس کتاب گاج رو تموم کنم بهمراه خلاصه برداری و بعد در هفته چند ساعت از رو جلد 2 کتاب های آقاسی فقط تست بزنم...

k1keyvan27

عضو جدید
به نظر من آقاسی فقط یه رفرنس خوب و کامله! ولی برای کنکور خوندن هم وقت گیره هم زیادی کامل و گاهی وقت ها گنگ! من پارسال معادلات گاج رو خوندم و راضی بودم و به سفارش یکی از دوستان کتاب ریاضی 1 گاج رو گرفتم و این 40-50 صفحه ای که خوندم واقعا یاد گرفتم ! مفاهیم رو پایه ای گفته ولی آقاسی نه! البته این نظر منه! میتونید تو یه کتاب فروشی برید 3-4 دقیقه یه فصل رو مقایسه کنید هرکدوم بهتر بود بگیرید...من برنامم اینه که درس کتاب گاج رو تموم کنم بهمراه خلاصه برداری و بعد در هفته چند ساعت از رو جلد 2 کتاب های آقاسی فقط تست بزنم...

گاج رو ندیدم اما آقاسی خیلی خوشم اومده زیاد گفته خیالم راحته که وقتی که میزارم ارزششو داره

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطوری کار میکنه؟
به من user و pass فرستاده شد و پروفایل رو هم تکمیل کردم
حالا چطوری مشاوره بگیرم؟
تو لیست مکانیک مشاور مکانیک و مشاور شما مشخصه..درخواسته دوستی میدی بهش
ایشون ادد میکنه
از این به بعد هرکاری داشتی واسش پیغام میفرستی...حتی اگر بخوای بهش میگی واست زنگ بزنه
هرفایلی هم میخوای بهش بگو واست بفرسته

gigili206

عضو جدید
گاج رو ندیدم اما آقاسی خیلی خوشم اومده زیاد گفته خیالم راحته که وقتی که میزارم ارزششو داره

من هر دو کتاب رو خریده بودم. آقاسی ها رو کامل خوندم. گاج هم بررسی کردم. به نظر من هیچ کتابی به پای کتابای آقاسی نمیرسه حتی کتابای معتقدی چون من اونا رو هم داشتم. با خیال راحت کتابای آقاسی رو بخونید. در ضمن دسته بندی تست های اقاسی خیلی خوبه و شما میتونید دقیقا همونقدر که وقت دارید تست بزنید. 4 گروه تستی داره که گروه اول واجب عینی هستن گروه دوم واجب کفایی گروه سوم مستحب گروه چهارم مباح!!!:biggrin: جلد دوم کتاب ها هم که تستهای کنکور سال 83 به بعد هست که بر اساس رشته و سال دسته بندی شده که من فقط مکانیکاشو زدم و اگه شما نمیخواید بقیه رشته ها رو بزنید جلد دوم رو نخرید چون سوالای مکانیک رو از تو کتابایی که دفترچه های کنکور سالهای پیش رو با جواب تشریحی جمع کردن (مثل کتاب مدرسان شریف) هم میشه پیدا کرد.

Sa2011

عضو جدید
من هر دو کتاب رو خریده بودم. آقاسی ها رو کامل خوندم. گاج هم بررسی کردم. به نظر من هیچ کتابی به پای کتابای آقاسی نمیرسه حتی کتابای معتقدی چون من اونا رو هم داشتم. با خیال راحت کتابای آقاسی رو بخونید. در ضمن دسته بندی تست های اقاسی خیلی خوبه و شما میتونید دقیقا همونقدر که وقت دارید تست بزنید. 4 گروه تستی داره که گروه اول واجب عینی هستن گروه دوم واجب کفایی گروه سوم مستحب گروه چهارم مباح!!!:biggrin: جلد دوم کتاب ها هم که تستهای کنکور سال 83 به بعد هست که بر اساس رشته و سال دسته بندی شده که من فقط مکانیکاشو زدم و اگه شما نمیخواید بقیه رشته ها رو بزنید جلد دوم رو نخرید چون سوالای مکانیک رو از تو کتابایی که دفترچه های کنکور سالهای پیش رو با جواب تشریحی جمع کردن (مثل کتاب مدرسان شریف) هم میشه پیدا کرد.

بچه ها چرا تايپيك اينقد خلوت شده هيشكي نيست اينجا يعني همه داريد خفن مي خونيد واسه ارشد؟بچه ها بگيد چه كارايي كرديد تو اين مدت؟چيا خونديد؟

k1keyvan27

عضو جدید
بچه ها چرا تايپيك اينقد خلوت شده هيشكي نيست اينجا يعني همه داريد خفن مي خونيد واسه ارشد؟بچه ها بگيد چه كارايي كرديد تو اين مدت؟چيا خونديد؟

کو خلوت شده همه هستیم دیگه میخونیم اما فعلا خفن نشده!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
قابل توجه بچه هاي ساخت

قابل توجه بچه هاي ساخت

سلام برهمه دوستان. بچه هاي ساخت توجه كنن اگه يه سر به تخمين رتبه مهستان بزنيد متوجه مي شيد كه خوندن باكس هاي ديگه علاوه بر سه تا باكس اصلي رياضي جامدات و ساخت خيلي خيلي ميتونه به بهبود رتبه كمك كنه من همين جا يك نمونه حاضر كه رتبه امسالش 280 شده رو درصداشو واستون ميذارم دو حالت سه باكسي و 5 باكسي رو مقايسه ميكنم:
1-رتبه 280 ساخت ارشد 91
رياضي 15 جامدات 30 زبان 25 ديناميك 20 سيالات 7 ساخت 33 رتبه 280 رتبه در مهستان 254 خطا:9%
2-حال اگه فقط درصداي ساخت و رياضي و جامدات ور لحاظ كنيم:
رياضي 15 جامدات 30 ساخت 33 رتبه 675
ميبينيد كه زدن فقط 20 درصد ديناميك 7 درصد سيالات و 25 درصد زبان رتبه رو تقريبا 1/3 كرده
موفق باشيم;)

Arman_awn

عضو
سلام بچه ها
یه خسته نباشید به همتون

من کتابای ریاضی 1 و 2 و ریاضی مهندسی معتقدی رو دارم. البته کتاب اولشون که درس ها و تست های تالیفی هستش. در مورد معادلات با بررسی هایی که کردم مطمئن شدم خوندن آغاسی
بهترین می تونه باشه. برای ریاضی مهندسی هم علاوه بر معتقدی تصمیم دارم ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بخونم.

حالا در مورد ریاضی 1 و 2 کمی شک دارم. کتابهای پوران پژوهش که همه ی تست های سال های اخیر رو داره برای ریاضی 1 و 2 رو دارم. تالیف فرزین حاجی جمشیدی. به نظر شما، برای خوندن
ریاضی 1 و 2 لازمه کتابهای آغاسی رو هم بگیرم و بخونم؟ حجمشون به خصوص این که برای هر عنوان 2 جلد داره، زیاد نیستن؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
جزوه های ماهان باتوجه به قیمتی که دارند خوبه یا نه؟
جزوه هاي ماهان افتضاح ترين و مزخرف ترين جزوات ارشد هستن من سال اول گول خوردم ترتميزي جزواتشو ديدم خريدم جز ضرر چيزي نديدم بهترين كار اينه كه واسه اينكه بهترين منابع رو واسه ارشدتون انتخاب كنيد از طريق همين تاپيك اقدام كنيد و جزوات و كتاب هاي معروف و امتحان شده رو استفاده كنيد
موفق باشيم;)

NASTOH

عضو جدید
سلام به همه دوستان

ی مژده دارم براتون

دوستان تعدادی از دانشجویان تهران جنوب به سختی توانستند که کلاس کنکوردینامیک وارتعاشات دکتر جباری برا ترم تابستان همین سال در دانشگاه تهران جنوب برگزار کنند.(دانشگاه تهران جنوب واقع در بلوار آهنگ هست در نبرد).مزیت این کلاس این است که شما میتونید با هزینه تقریبی بین 100 تا 150 هزار تومان ازکلاس دینامیک و ارتعاشات استفاده کنید.دلیل این هزینه ناچیز به دیگر موسسات این است که ما تقریبا هزینه آموزشگاه نمیدیم.راستی دکتر جباری همون درسی میده که در موسسات دیگه میده و مطلب دیگه اینکه فقط 10 نفر دیگه جا هست.(راستی خوبی دیگر این کلاس ها این است که کلاس تقریبا 25 یا 30 نفره هست)گفتم به بچه های این جا هم بگم.راستی استاد هم دکتر جباری هست و هیچ کس به جای ایشان نمی آد.دوستان ی وقت فکر نکنین من دکان باز کردم یا ....فقط یکی از دوستانم این پیشنهادو داد و من هم گفتم که به شما خبر بدم.و مطلب دیگه این که من تا شنبه نیستم و دارم میرم شمال.اگه سوالی داشتین با این شماره مطرح کنین.آقای احمدی : 09355864315

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
می خواستم نظرتون را در رابطه با مقاومت بپرسم . کتاب نایی را دارم اما زیاد روان نبیست چه راهی را پیشنهاد می کنید ؟ در ضمن مقاومت پارسه را هم دارم.

*Essi*

اخراجی موقت
درود
می خواستم نظرتون را در رابطه با مقاومت بپرسم . کتاب نایی را دارم اما زیاد روان نبیست چه راهی را پیشنهاد می کنید ؟ در ضمن مقاومت پارسه را هم دارم.

از چه نظر روان نیست؟
این کتاب حتی توی کلاس درسی دانشگاه هم تدریس میشه ها.

جز این کتاب توی مقاومت سراغ حتی یک جزوه هم نرو.

البته اگه نکاتش رو اول بخونی شاید زیاد سر در نیارین، بهتره نکات رو چشمی نگاه کنی، بعدا کاربردش رو توی مثال ها ببینی.
بعضی از نکاتش هم زایده که اینو توی مثال های حل شده متوجه میشین.

مثال های حل شده رو با جوابش چندبار تجزیه و تحلیل کنین و بعدا تست های عمران و مکانیک رو خودتون حل کنین.

marzieh.g

عضو جدید
سلام به همگی
یه سوال؟ من میخوام یه دوره ی کامل از آزمونا رو شرکت کنم. به نظرتون فرقی بین پارسه و نصیر هست؟ حالا اگه از جامعه ی آماری بگذریم. چون شنیدم آزمونای نصیر طراحاش خوبن.

*Essi*

اخراجی موقت
سلام به همگی
یه سوال؟ من میخوام یه دوره ی کامل از آزمونا رو شرکت کنم. به نظرتون فرقی بین پارسه و نصیر هست؟ حالا اگه از جامعه ی آماری بگذریم. چون شنیدم آزمونای نصیر طراحاش خوبن.

پارسه چون پول جزوه اجباری میگه جالب نیست.
سئوالات هیچکدوم هم استاندارد خاصی نیستن.

این آزمونا فقط واسه خودسنجی و مدیریت زمان و غلبه بر استرس خوبه.
طراحان نصیر هم کمی بهترن.

اونیکه هزینه اش کمتره و سئوالاتش معقول تره بهتره.

marzieh.g

عضو جدید
پارسه چون پول جزوه اجباری میگه جالب نیست.
سئوالات هیچکدوم هم استاندارد خاصی نیستن.

این آزمونا فقط واسه خودسنجی و مدیریت زمان و غلبه بر استرس خوبه.
طراحان نصیر هم کمی بهترن.

اونیکه هزینه اش کمتره و سئوالاتش معقول تره بهتره.

در مورد سوالات نصیر اطلاعی ندارین در چه سطحی؟ کسی اینجا پارسال شرکت کرده؟

Charlie11

عضو جدید
درود

آخه عزیزم اگه مقاومت نائی روون نیست پس چی روونه ؟ اگه کتاب دینامیک ماشین راستگو رو بخونی چی میگی پس!!
البته این کتاب یه قلق مهم داره اون هم اینه که قبل از اینکه نکات تستیش رو تمام و کمال از بر کنی باید یه نگاه به تستای مکانیک بندازی ببینی اصلا تو این بیست و خورده ای سال ازشون سوال اومده یا نه بعد بری سراغ یادگیری نکات بدردبخورش. بعد هم یه سری مباحثی داره که اصلا بدرد مکانیک نمیخوره مثل هسته مقطع .... خلاصه حواست باشه کل کتابو بر نداری بخونی

Charlie11

عضو جدید
سلام به همگی

اتفاقا اصلا نباید از جامعه اماری بگذریم جامه اماری نصیر خیلی پایینه مخصوصا در ازمونهای طبقه بندیش. شما هیچی نمیخونی میری امتحان میدی رتبت میشه 2 :surprised: بعد از لحاظ روانی به خودت مغرور میشی و بقیه داستان......
اگه اصرار داری که حتما یه دوره کامل ازمون شرکت کنی و برات پولش هم مسئله نیست برو پارسه مطلش هم نکن

*Essi*

اخراجی موقت
در مورد سوالات نصیر اطلاعی ندارین در چه سطحی؟ کسی اینجا پارسال شرکت کرده؟

اکثرا ماهان و پارسه شرکت کردن به خاطر تعداد زیادش، در حالیکه شاید زیاد مهم نباشه.

مثلا من آزمون آخر ماهان، بس که غیر استاندارد بود، سئوالات چرند، رتبه ام شده بود 400 !!!!!!!

ولی خوب توی کنکور سراسری دو رقمی بود.

چون هدف توی این آزمون ها خودسازیه فقط، وگرنه زیاد فکر سطح سئوالات نباشین.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
از چه نظر روان نیست؟
این کتاب حتی توی کلاس درسی دانشگاه هم تدریس میشه ها.

جز این کتاب توی مقاومت سراغ حتی یک جزوه هم نرو.

البته اگه نکاتش رو اول بخونی شاید زیاد سر در نیارین، بهتره نکات رو چشمی نگاه کنی، بعدا کاربردش رو توی مثال ها ببینی.
بعضی از نکاتش هم زایده که اینو توی مثال های حل شده متوجه میشین.

مثال های حل شده رو با جوابش چندبار تجزیه و تحلیل کنین و بعدا تست های عمران و مکانیک رو خودتون حل کنین.
من هم از اول شروع کردم به خوندنش اما هر چی جلوتر می رفتم می دیدم که فرمولها زیاد تر میشه
پس می گید که اول تست ها را ببنیم بعد برم سراغ متن درس؟
یه سئوال دیگه این کتابی که دارم تا سال 85 تست ها را داره احتیاج هست کتاب جدید را بگیرم یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا