بیکار ها بیان اینجا.........

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
من همین جام امری دارین خانم مثلا محترممممممممممممممممممممممممممممممم:mad:
.
.
درضمن انقد نخند شب بی خواب میشی;)

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
..................شما خودت میگی خودت میخندی معلومه اصلا داری چیکار میکنی چطور صحبت میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟باید برم اقای (((چلانگر )))مترجم اقای برانکو را بیارم واسه ترجمه حرفای شما:w02::w15::w25:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین کار تفکره :)
بیا کار به این خوبی برات دست و پا کردم :D

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
....................................شما بی خال باش گلم خانم انگاری زیادی از وقت خوابش گذشت الان معلوم نیست داره چی میگه:biggrin::eek:...................................

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
خانم میدونید چرا دوستم داره تفکر میکنه؟ نه نمیدونید نه؟ تمام دنیای تو کارای شما خانمها موندن چطور این بنده خدا تو حرفای شما نمونده باشه!!!:biggrin:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
..................شما خودت میگی خودت میخندی معلومه اصلا داری چیکار میکنی چطور صحبت میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟باید برم اقای (((چلانگر )))مترجم اقای برانکو را بیارم واسه ترجمه حرفای شما:w02::w15::w25:

واکس مو بدم؟؟؟؟؟ :w01:

بابا مایه دار بیکار :biggrin: پولت کجا بود؟؟؟؟ :smoke::smoke:

ice-boat

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم میدونید چرا دوستم داره تفکر میکنه؟ نه نمیدونید نه؟ تمام دنیای تو کارای شما خانمها موندن چطور این بنده خدا تو حرفای شما نمونده باشه!!!:biggrin:

نه من موندم کدوم یکی از دوستاشو میخواد بگه؟
خوب خانم به کی میخوای بگی؟
بروس جکی رامبو ارنولد یا راکی؟کدومش؟:w15:

ice-boat

عضو جدید
کاربر ممتاز
امديم نبوديد رفتيم
حالا راه نداره امروز يه كاريش كنيد
:biggrin:
بیا بشین میخوایم یه کم بخندیم.

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
جونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن با منی!!1 من عالیم انگاری شما حالتون ی موره .............................................:biggrin:

ice-boat

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستان .برید بخوابید نگویید چیست خواب که سرمایه ادمایه بیکاریست خواب;)

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
بالاخره یک بار شما حرف وتخیل جالبی از خودت پیاده کردی:biggrin:..................................شب خوش بچه ها منم دیگه رفتم لالا کنم بابای.................:smile: