دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

zumurrud

عضو جدید
یک هفته اخراج براتون ثبت شد به دلیل توهین به مدیران ارشد سایت، بعد از پایان دوره محرومیت سعی کنید توهین به کسی نداشته باشید.
نمی دونم شاید بنده معنی توهین را نمی فهمم آری حق با شماست حذف تایپیک بدن دلیل توهین نیست بی پاسخ ماندن سوال هم توهین نیست (http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ازاد/page160?p=5009458&highlight=#post5009458) زمانی که گوشی برای شنیدن در یک فروم مجازی نباشد ممکن است هزاران کاربر از سایتتان برود اما سایت پا برجا می ماند مشکل این است که مدیران و کاربران مجازیه همینجا مدیران و شهروندان جامعه ای هستند که مجازی نیست بلکه ایران است همانطور که اینجا اکثریت به لطف قدرت اقلیت بایکد می شوند آنجا هم ... گیلک را یک جور بایکد می کنن ترک را یک جور بلوچ را جور دیگر. اینجا نباید پیشنهاد ویا به قولی توهین به مدیریت باشد آنجا هم آقای فلان جز نبایدهاست اینجا من اجازه ندارم از حقم دفاع کنم آنجا .... یقینا راهمان را خوب یافته ایم آفرین بر حس کاربر و شهروند و هم وطن مدارمان. چیزی که توهینش برداشت کرده اید تند بود اما لپ مطلب این بود که اینجا مدیر می خواهد. به هر حال سعی می کنم توهین به کسی نداشته باشم و به جای ایجاد محتوا و بحث سازنده کپی پستر باشم

malmal_r

عضو جدید
دلیل حذف تایپک(اشتون-جلیلی-مسکو)
نکنه بازم میخاین بگین عنوانش مشکل داشته!!!!!

*Essi*

اخراجی موقت
میشه این زیر تالار مطالب خبری و آموزنده رو زودتر به گفتگوی آزاد اضافه کنین.

توی تاپیک راهکارها هم، همه باهاش موافق بودن.

بعضی دوستان اصلا رعایت نمیکنن، هرچی ایمیل و فیسبوک به دستشون میرسه از شعر و گاهنوشته و.... رو سریع توی گفتگوی آزاد کوپی میکنن.
هرچی هم میگی کسی توجهی نمیکنه.

اقلا این زیر تالار رو درست کنین، دوستان اونجا با خیال راحت کوپی پیست کنند.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر محترمه میتونین بگین تاپیک ذریاچه ارومیه خون گریه میکند چرا و به چه دلیل حذف شده؟

طبق دستور شما نه سیاسی بوده نه مشکل داشته نه توهین داشته اخه چرا حذفش کردین ؟؟؟

منتظر دلیل هستم

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
تاپیک من به عنوان ترکیه پایگاهی برای تجزیه طلبی چرا حذف شده؟!
یعنی تو این باشگاه هرچی تاپیک درباره ی ترکیه زده میشه باید حذف شه؟ ای بابا
خب این چه وضعیتیه که تا یه تاپیک درباره ی ترکیه زده میشه به یه عده بر میخوره؟؟ میگیم ترکیه داره موش میدواونه میان میگن ما حق نداریم تو مدرسه ترکی حرف بزنیم...!!!
خب از این به بعد درباره ی اسراییل که تاپیک نزنیم درباره ی سوریه که نزنیم درباره ی ترکیه که نزنیم
درباره ی کشور بورکینو فاسو خوبه مطلب بزاریم؟
یا مثلا زامبیا؟!
یا کلا تاپیک بزنیم که مملکت گل و بلبله؟!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تایپیک افغانستان مناسبتره.
در ضمن وقتی یه تایپیک میزنید سنجیده عمل کنید و تایپیکتون رو به بیهوده راه نکشانید تا حذف نشود .

من پاسخ شما رو تو پروفایلتون میدم دوست گرامی...که یکی از دلایل حذف تاپیک خود شما بودی

حذف تاپیک من اصلا مهم نیست
من نتیجه ای که باید میگرفتم رو گرفتم...
یا حق

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیداااا
یکی میاد تو تاپیکم حرف نامربوط مینویسه گزارش تخلف میدم تاپیکم حذف میکنید....
تاپیک : شما کدامیک از اینها هستید (

آخرین ویرایش:

zumurrud

عضو جدید
جناب مدیر واقعا لطف کردید که این تایپیک را حذف کردید علت فواصل ایجاد شده ما بین ترک وفارس اما هموطن(http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بین-ترک-وفارس-اما-هموطن?p=5167132#post5167132) از دید بعضی ها اصلا چه معنی دارد که ترک و فارس و لر و کرد و فلان وبهمان هموطن باشند پاک کن آری راه پیشرفت و برادری و برابریمان همین است اجازه دارم بپرسم چرا

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
جناب مدیر واقعا لطف کردید که این تایپیک را حذف کردید علت فواصل ایجاد شده ما بین ترک وفارس اما هموطن(http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بین-ترک-وفارس-اما-هموطن?p=5167132#post5167132) از دید بعضی ها اصلا چه معنی دارد که ترک و فارس و لر و کرد و فلان وبهمان هموطن باشند پاک کن آری راه پیشرفت و برادری و برابریمان همین است اجازه دارم بپرسم چرا

سلام
دوست عزیز تو مدت گذشته اندازه کافی بحث بین دوستان ترک و فارس و ... بوده اندازه کافی توهین از همه طرف به همدیگه شده
اینجا برای همه هست این جور تاپیکها فقط و فقط باعث ناراحتی بین دوستان میشه

zumurrud

عضو جدید
سلام دوست عزیز تو مدت گذشته اندازه کافی بحث بین دوستان ترک و فارس و ... بوده اندازه کافی توهین از همه طرف به همدیگه شده اینجا برای همه هست این جور تاپیکها فقط و فقط باعث ناراحتی بین دوستان میشه
سلام وقتی بحثی انجام نمی گیرد و همیشه گفته میشود باید سکوت کنی نتیجش این میشه که تراکتور برای من تریبون می شود و من درد دلهایم را اینگونه و در فوتبال تخیلیه می کنم می فرمایید اینجا برای همه است آری اینجا برای همه است مراقب باشیم ایران هم برای همه باشد امروز دوستان از حمایت ترکیه از پان ترکهای ایران حرف می زنند بسیار خوب است از آن نگران باشیم که فردا آن اتفاقها نیافتد برخی رفتارها فقط باعث تند شدن حرکت به آن سمت می شوند. وقتی من می بینم همه امکانات ما بین تهران و غیر تهرانی تقسیم می شود وقتی من قبل از آنی که زبان مادریم را یاد بگیرم در 6 سالگی فارسی یاد می گیرم در دوازده سالگی عربی و در 13 سالگی انگلیسی اما مرا محکوم به نفهمی می کنند جا دارد از کوره در روم یا نه؟ هر چقدر که تحصیل کرده باشی و دم از فرهنگ و روشن فکری بزنی وقتی 4 تا آدم بی سرو پا بیاد دم در خونت و بهت جک بگه چی کار می کنی حالا فرض کن به جای 4 تا بی سر و پا هزارن تحصیل کرده این کارو می کنندو ما بقی فقط سکوت کنند و می گویند اسباب دلخوشی دلخوری ندارد. بلانکارد چهارپارو ورداشته آورده استادیم و برخی ها راحت سکوت می کنند و اینگونه هر روز فاصله بیشتر و بیشتر می شود وقتی تحصیل کرده امروز معترض است یعنی نیاز به تجدید نظر داریم.اگر دنبال ایرانی آباد و یکپارچه باشیم باید به همه اجازه حرف زدن داد و گرنه با دست خودمان داریم خودمون به چاه می ندازیم مطمعنا هیچ کس دوست ندارد این اتفاقات بیافتد چرا کمک نمی کنیم شاید بنده قانع شدم قانع هم نشوم حد اقل حرفم را گفته ام و تنفر در من باقی نمی ماند این تنفر و خفه کردن خطرناکه زیاد شد با سپاس

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر اخرین کتاب و بهترین کتاب می تونه گفتگوی ازاد باشه

بهترین و اخرین فیلم هم می تونه گفتگوی ازاد باشه

صمن اینکه فیلم خیلی خیلی هزاران هزار برابر مفید تر و پر قدرت تر و جامع تر و... است

همین صنعت هالیود که الان ببین داره چیکار می کنه

حالا کتاب به بچه ها بگین اسم 5 تا کتاب نمی تونن بگن تازه دوستانی که ادعا دارن و فیلم خیلی بهتر از کتاب است و ...

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به مدیریت نداشته این تالار !

چرا تاپیک« هستند کسانی که عکس شهدا را می زنند و عکس شهدا عمل می کنند» بنده حذف شد !/؟

دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند در غیر این صورت زمانی فرا می رسد که جنگ تمام می شود و رزمندگان امروز سه دسته می شوند :
اول دسته ای که به مخالفت با گذشته خود بر می خیزند .
دوم دسته ای راه بی تفاوتی بر می گزینند و در زندگی مادی غرق می شوند و همه چیر را فراموش می کنند.
دسته سوم به گذشته خود وفادار می مانند و احساس مسئولیت می کنند که از شدت مصائب و غصه ها دق خواهند کرد .
پس از خداوند بخواهید که با وصال شهادت از عواقب زندگی بعد از جنگ در امان بمانید چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزء دسته سوم ماندن بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

یاد بگیریم عکس شهدا را تیزر نکنیم !!! و یدک نکشیم !!

میشه لااقل اینبار بگید دلیل حذفش چی بود؟!

ادمین این سایت توفیق اجباری برای کاربران سایت مهیا کرده و بخشی از نیایش شهید بزرگواری (دکتر چمران) رو گذاشته به عنوان
نیایش شهید دکتر مصطفی چمران قبل از شهادت (31 خرداد)، بنده هم بخشی از سخنان جانشین فرمانده لشکر 31 عاشورا شهید حمید باکری در سال 61 قبل از عملیات والفجررو گذاشتم!

الان حرکت من اشتباست!؟
خلاف قوانین صحبت کردم؟!

اگر سخن من اشتباه و خلاف قوانین هست پس اون متن نیاشو کجای دلم جا بدم !؟

در پایان از اینکه فقط زحمت حذف تاپیک و کشیدید و امتیاز منفی تا این لحظه ندادید سپاسگزارم !
چه کنم که شما مدیریدو نمی رسه که زور ما !

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

چرا تاپیک« هستند کسانی که عکس شهدا را می زنند و عکس شهدا عمل می کنند» بنده حذف شد !/؟

ادمین این سایت توفیق اجباری برای کاربران سایت مهیا کرده و بخشی از نیایش شهید بزرگواری (دکتر چمران) رو گذاشته به عنوان
نیایش شهید دکتر مصطفی چمران قبل از شهادت (31 خرداد)، بنده هم بخشی از سخنان جانشین فرمانده لشکر 31 عاشورا شهید حمید باکری در سال 61 قبل از عملیات والفجررو گذاشتم!

الان حرکت من اشتباست!؟
خلاف قوانین صحبت کردم؟!

در پایان از اینکه فقط زحمت حذف تاپیک و کشیدید و امتیاز منفی تا این لحظه ندادید سپاسگزارم !

برا اینه که ممکنه حتی 0.001 درصد به بعضیا اهانت بشه!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید ببخشید ببخشید

من برام یه سوال پیش اومده! لطفا جوابش رو هم بهم بدید

بنظر شما رمانتیکترین جملات عاشقانه به گفتگوی ازاد ربط پیدا می کند؟

چقدر زیبا واقعا!:gol:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
ببخشید ببخشید ببخشید

من برام یه سوال پیش اومده! لطفا جوابش رو هم بهم بدید

بنظر شما رمانتیکترین جملات عاشقانه به گفتگوی ازاد ربط پیدا می کند؟

چقدر زیبا واقعا!:gol:

این تاپیک رمانتیکترین جمله رو باید توی تاپیک شکار لحظه ها در باشگاه بزنن!

sare.n

عضو جدید
سلام من دیروز یه تاپیک زدم با عنوان مطالب طنز... الان هرچی میگردم نیستش... شما نمی دونید چه اتفاقی براش افتاده؟؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا لطفا جواب بدید حتما بهم

بنظر شما جملات رمانتیک نمی دونم یه جمله بگو و بهترین کتاب و اخرین کتاب گفتگوی ازاد هست؟؟؟؟

بعد تاپیک بنظر شما فیلم مفید تر هست یا کتاب و تاپیک بهترین فیلم و تاپیک اخرین فیلمی که دیدید گفتگوی ازاد نیست لطفا جواب بدید

بدجور برام سوال شده این مطلب.

ممنون

afsoon6282

مدیر تالار
این تاپیک رو من منتقل کردم تالار ادبیات چون مربوط به اونجا بود
مدیر تالار گفتن نمیشه اینجا باشه و برش گردوندن

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در هر بار ورود به سایت میبینم که 15-20 تا از من تشکر شده و از این تعداد تشکر نود درصد پست و تاپیکهاش پاک شده

من در این مواقع دچار بحران گم شدگی تشکر میشم

لطفا برای این معضل کاری بکنید :confused:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تاپیک رو من منتقل کردم تالار ادبیات چون مربوط به اونجا بود
مدیر تالار گفتن نمیشه اینجا باشه و برش گردوندن
[/QUOTE

لطفا به من هم جواب بدید

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
ای بابا لطفا جواب بدید حتما بهم

بنظر شما جملات رمانتیک نمی دونم یه جمله بگو و بهترین کتاب و اخرین کتاب گفتگوی ازاد هست؟؟؟؟

بعد تاپیک بنظر شما فیلم مفید تر هست یا کتاب و تاپیک بهترین فیلم و تاپیک اخرین فیلمی که دیدید گفتگوی ازاد نیست لطفا جواب بدید

بدجور برام سوال شده این مطلب.

ممنون​

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جواب شما بود دوست عزیز:gol:
ببخشین حواسم نبود باید نقل قول میگرفتم

ممنون از لطفتان که جواب دادید

اما جملات رمانتیک و جالب و بهترین کتاب و اخرین کتاب گفتگوی آزاد هستند؟

ولی بهترین فیلم و اینکه ایا فیلم بهتر است یا کتاب! مربوط به تالار ادبیات؟:eek:

میشه دلیل این تقسیم بندیتون رو بدونم؟

afsoon6282

مدیر تالار
ممنون از لطفتان که جواب دادید

اما جملات رمانتیک و جالب و بهترین کتاب و اخرین کتاب گفتگوی آزاد هستند؟

ولی بهترین فیلم و اینکه ایا فیلم بهتر است یا کتاب! مربوط به تالار ادبیات؟:eek:

میشه دلیل این تقسیم بندیتون رو بدونم؟

من از این فیلم که میگین منتقل شده خبر ندارم ولی کلا موضوع فیلم جز موضوع های ممنوعه هست

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جواب شما بود دوست عزیز:gol:
ببخشین حواسم نبود باید نقل قول میگرفتم

مدیر عزیز اگه امکانش هست جواب منو هم بدید بخدا زشته که کاربر فعالتون بیاد اینجا خواهش کنه که مدیران جوابشو بدن !

واسه پرستیژ(امیدوارم درست ادا کرده باشم!) مدیریت سایت جالب نیست ! آخه یه بخشی از وظیفه شما و فلسفه وجودی این تاپیک همین مسئله است!

جرا در جواب دادن به پست ها گزینشی عمل می کنید !؟

نذارید فعل گِل لگد کردن با این عدم پاسخگوییتون برام تداعی بشه !

دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند در غیر این صورت زمانی فرا می رسد که جنگ تمام می شود و رزمندگان امروز سه دسته می شوند :
اول دسته ای که به مخالفت با گذشته خود بر می خیزند .
دوم دسته ای راه بی تفاوتی بر می گزینند و در زندگی مادی غرق می شوند و همه چیر را فراموش می کنند.
دسته سوم به گذشته خود وفادار می مانند و احساس مسئولیت می کنند که از شدت مصائب و غصه ها دق خواهند کرد .
پس از خداوند بخواهید که با وصال شهادت از عواقب زندگی بعد از جنگ در امان بمانید چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزء دسته سوم ماندن بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

یاد بگیریم عکس شهدا را تیزر نکنیم !!! و یدک نکشیم !!

الان حرکت من اشتباست!؟
خلاف قوانین صحبت کردم؟!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیر عزیز اگه امکانش هست جواب منو هم بدید بخدا زشته که کاربر فعالتون بیاد اینجا خواهش کنه که مدیران جوابشو بدن !

واسه پرستیژ(امیدوارم درست ادا کرده باشم!) مدیریت سایت جالب نیست ! آخه یه بخشی از وظیفه شما و فلسفه وجودی این تاپیک همین مسئله است!

اخر این بحث می رسید به اینجا که حاج گرینوف چقدر ادم بدی هست و....

این قسمتش منفی هست

در صمن تالار دفاع مقدس هم موجوده می تونید اونجا تاپیکتون رو ایجاد کنید.

موفق و موید باشید و خداوند پشت و پناهتان باشد دوست عزیز

afsoon6282

مدیر تالار

سلام
دوست عزیز من تبعیض نذاشتم بین دوستان
سوال دوستمون هم یه مورد کلی بود هم اینکه خودم قبلا واسه همون تاپیک ها اقدام کرده بودم برای همین جوابشونو دادم
در مورد شما من تاپیک شما رو حذف نکردم و دلیل مدیر رو هم نمیدونم چرا حذف کرده پس نمیتونم جوابگو باشم به همین دلیل جوابی به شخص شما ندادم
این به معنی بی احترامی به شما نبوده و نیس:gol:

afsoon6282

مدیر تالار
تاپیک های شعری و ادبیاتی همگی به تالار ادبیات منتقل شدن.اونجا یا ترکیب میشن با تاپیک های مشابه یه حذف میشن
دوستان لطفا رعایت کنین این تالار برای این جور تاپیک ها نیس
اگه برای شخص خاصی هم میخواین شعر بذارین لطفا لطفا لطفا تو پروفایل و پیام خصوصی همون شخص باشه فقط
تاپیک هایی در مورد کتاب و کتاب خوانی و اینها هم به تالار کتابخانه الکترونیکی منتقل شد تا اگه بشه یه بخش مربوط به کتاب ایجاد بشه