کلوپ آبیدلان.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
الان اسم چندتا دانشمند زن و بگین که معروف باشن.....خو معلومه نداریم

شما خبر ندارید . من اسم چندتاش رو بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پسرا قدشونم کوتاه باشه نمی تونن نمی تونن بپوشن!

حالا که نیس فرزانه

به تنها چیزی که مینازید همین پارک دوبله ها ........
ایش..
ما با پاشنه دار پارک دوبل میکنیم ..بله ..
کوچولو اخرشم کوچولوه .
عاغا دیروز رفته بودم دکتر یه دختر این مدلی بودش ..کوچولو موچولو ..موهاش 60 سانت روش بود کفشش 20 سانتزیر پاش .. اخرم منشیه گفت این خانم کوچولوه کجا رفت که این جا بود ..

سلام آبیا .
خواب دیدی آهو...شام زیاد نخور..ببینی ماشین میفته تو جوب

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
الان اسم چندتا دانشمند زن و بگین که معروف باشن.....خو معلومه نداریم

نکنه باز میخوای بگی لاله صدیق؟

پردیس ثابتی : پردیس ثابتی اکنون زیست شناس برجسته ایرانی-آمریکایی اهل فلوریدا در ایالات متحده آمریکا و استاد دانشگاه هاروارد
انوشه انصاری : فضا نورد

رکسانا مصلحی : رکسانا مصلحی یک متخصص ژنتیک است که اکثر تحقیقات و پژوهش های وی در رابطه با سرطان و راه های درمان آن معطوف بوده است . او در ایران متولد شد و در کانادا رشد کرد و هم اکنون استادیار بخش ژنتیک دانشگاه نیویورک است .

مریم میرزاخانی : دکتر مریم میرزاخانی، استادیار جوان دانشگاه«پرینستون»، به عنوان یکی از ۱۰ مغز برتر آمریکای شمالی معرفی شد و به او لقب سد شکن دادند.

دکتر آذر نفیسی : نویسنده و استاد دانشگاهی ایرانی در دانشگاه جانز هاپکینز است

کریستین امانپور : کریستین امانپور فرزند محمد امان پور مدیر هواپیمایی ایرانی و همسر بریتانیایی او پاتریشیا است. کریستین تحصیلات خود را تا سن یازده سالگی در ایران و پس از آن تا پایان دوره دبیرستان در بریتانیا انجام داد. سپس به دانشگاه رودآیلند در آمریکا رفت و تحصیل خود را در رشته روزنامه نگاری در در سال ۱۹۸۳ به پایان رساند.کریستیان امانپور مجری برنامه «این هفته» در شبکه ای بی سی است. او پیش تر گزارشگر ارشد بخش اخبار بین المللی شبکه خبری سی ان ان بود. او یکی از خبرنگاران نامدار ایالات متحده آمریکا است.

و هزاران هزارن ایرانی دیگر ..
البته من افتخار می کنم به همین چندتایی هم که نامشون رو بردم...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین من کلا شام سبک میخورم ..
ما که رفتیم واز جوبم خبری نبود سی سانت دقیق بود .
انقد نناز به این پارک کردنتون عاغا ..:D

عمرن:surprised:
در تاریخ دختری رو نخواهید یافت که بتونه 30 سانت بزنه....شاید شانسی رد کرده باشه و قابل قبول باشه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پردیس ثابتی : پردیس ثابتی اکنون زیست شناس برجسته ایرانی-آمریکایی اهل فلوریدا در ایالات متحده آمریکا و استاد دانشگاه هاروارد

رکسانا مصلحی : رکسانا مصلحی یک متخصص ژنتیک است که اکثر تحقیقات و پژوهش های وی در رابطه با سرطان و راه های درمان آن معطوف بوده است . او در ایران متولد شد و در کانادا رشد کرد و هم اکنون استادیار بخش ژنتیک دانشگاه نیویورک است .

مریم میرزاخانی : دکتر مریم میرزاخانی، استادیار جوان دانشگاه«پرینستون»، به عنوان یکی از ۱۰ مغز برتر آمریکای شمالی معرفی شد و به او لقب سد شکن دادند.

کریستین امانپور : کریستین امانپور فرزند محمد امان پور مدیر هواپیمایی ایرانی و همسر بریتانیایی او پاتریشیا است. کریستین تحصیلات خود را تا سن یازده سالگی در ایران و پس از آن تا پایان دوره دبیرستان در بریتانیا انجام داد. سپس به دانشگاه رودآیلند در آمریکا رفت و تحصیل خود را در رشته روزنامه نگاری در در سال ۱۹۸۳ به پایان رساند.کریستیان امانپور مجری برنامه «این هفته» در شبکه ای بی سی است. او پیش تر گزارشگر ارشد بخش اخبار بین المللی شبکه خبری سی ان ان بود. او یکی از خبرنگاران نامدار ایالات متحده آمریکا است.

همين شش تا؟:D

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

خداروشکر معنی جدید دانشمند هم فهمیدیم
جدیدا به گزارشگرها و مجری میگن دانشمند......

لاله صدیق چی شد پس؟

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمرن:surprised:
در تاریخ دختری رو نخواهید یافت که بتونه 30 سانت بزنه....شاید شانسی رد کرده باشه و قابل قبول باشه
پیدا شده عاغا ..برو تاریخو مطالعه کن دوباره با دقت .:w10:
اگه به شانسه شما که همیشه شانسی پارک میکنید ..
هر وقط هم بد میشه میگین الان عجله داشتم ..

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

بنده خدا همین هم یه دونه مردش پیدا نمیشه .. من همین جوری چند تاشو گفتم .. هزار تای دیگه هم هست ..
تازه اینا فقط ایرانی هستن ...

یکیش بود مخ بود اسمش عالیه بود .. تو کره درس میده ..
وقتی 13 سالش بوده امتحان فیزیک دبیرستانی ها رو در 10 دقیقه جواب داده .. امتحانی که همه چهرساعت پاش نشستن و هیچ ..
به نظرت مردا به گرد همچین زنایی می رسن ..
البته جز شما و آقای ساوه که از دار دنیا فقط دوبل بلدید ..

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
خداروشکر معنی جدید دانشمند هم فهمیدیم
جدیدا به گزارشگرها و مجری میگن دانشمند......

لاله صدیق چی شد پس؟

خیلی خب ... حالا اونم از چهره های مشهور ایرانیه . خواستم اونم بگم .... هیچی اونم هستش .. دعاگو .. سلام رسوند الان ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا همین هم یه دونه مردش پیدا نمیشه .. من همین جوری چند تاشو گفتم .. هزار تای دیگه هم هست ..
تازه اینا فقط ایرانی هستن ...

یکیش بود مخ بود اسمش عالیه بود .. تو کره درس میده ..
وقتی 13 سالش بوده امتحان فیزیک دبیرستانی ها رو در 10 دقیقه جواب داده .. امتحانی که همه چهرساعت پاش نشستن و هیچ ..
به نظرت مردا به گرد همچین زنایی می رسن ..
البته جز شما و آقای ساوه که از دار دنیا فقط دوبل بلدید ..

خودت دوبل بلدي؟:D

خدايا توبه...بچه دمتون گرم خوش گذشت...روز خوش:D