سوال و جواب حسابداری

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
برای ارشد میخام آماده بشم برای رشته ما کدوم موسسات بهتره هم از نظر جزوه و هم آزمون خوب باشه؟
ممنون میشم جوابمو بدین

سلام

دنبال موسسه نباش ..باید ببینی کدوم استاد چه موسسه ای تدریس میکنه ؟

من خودم مدرسان شریف رفتم

به خاطر حضور استادی مثل : درگاهی و کرمی

مالی :جلد 1-2 استاد کرمی
صنعتی :استاد درگاهی چاپ نهم
ریاضی :من کتاب مدرسان شریف گرفتم
زبان :جلد 1-2 تالانه به همراه راهنما

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای ارشد میخام آماده بشم برای رشته ما کدوم موسسات بهتره هم از نظر جزوه و هم آزمون خوب باشه؟
ممنون میشم جوابمو بدین

سلام
اگه بتونید کتابای CPA رو بخونید کمک خوبی بهتون می کنه
من خودم تجریه موسسه رو داشتم اصلا خوب نبوده

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اگه بتونید کتابای CPA رو بخونید کمک خوبی بهتون می کنه
من خودم تجریه موسسه رو داشتم اصلا خوب نبوده

شرکت در موسسات الزاما به معنی قبول شدن نیست یا برعکس

بستگی به خودت داره !!!

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت در موسسات الزاما به معنی قبول شدن نیست یا برعکس

بستگی به خودت داره !!!

سلام چه خبرا
شما که با ما قهری جواب منو نمی دی چرا؟
نمی شه صددر صد گفت الزاما به معنی قبول شدن نیست
همه چیز تو زندگی به خود آدم بستگی داره
به نظر من کتابای خوب خوندن و تست زدن بهترین کاره
البته برای قبول شدن تو آزمو ن ارشد حتما ریاضی و زبان باید عالی باشه پس تمرکز کردن رو این دو تا درس مهمه
امیدوارم همه کسایی که دوست دارن ارشد قبول شن موفق باشن و به خواستشون برسن

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز

saravani.mehti

عضو جدید
امروز میخوام یک وب سایت جالب و مفید به همه ی بچه های دانشجو و فارغ التحصیلان معرفی کنم. http://www.parsi-doc.ir سامانه ملی تحقیقات و مقالات دانشگاهی

nazvatan

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

من یک برنامه نویس تحت وب هستم بکه میخواستم یک نرم افزار حسابداری تحت وب رو بنویسم
تحت دات نت و تکنولوژی اژاکس
میخواستم ازتون بپرسم که آیا این نرم افزار ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه

حداقل باید یکسال زمان میبره تا این نرم افزار به یک چیزی تبدیل بشه و بشه ازش استفاده کرد

کلا نظرتون در مورد نرم افزار حسابداری تحت وب چی هست ایا الان تو بازار هست چه مزایای داره و چه معایبی
و نهایتا میشه بصورت مادی ازش سودی کرد؟

لطفا نطراتتونو بیان کنین
به نظرم نرم افزارهای حسابداری زیاد پیچیدگی ندارن از طرفی امروزه همه دنیای برنامه نویسی به سمت سادگی پیش میره مثلا با سی شارپ و SQLخیلی راحت میشه جوابگوی نیازهای حسابداری بود با وقت کمتر ...دیگه قضاوت با خودتونه...

iacpabahman

عضو جدید
با سلام به نظر من دیگه زمان اون گذشته که بخواین به تنهایی یک برنامه حسابداری بنویسین چون برنامه های تاپ الان رو شرکتهای نوشتن که همگی بصورت تیمی و با چند سال تجربه بدست امدند و مواردی رو که ایراداتی هم داشته برطرف کردند

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام دوستان، من یک سوال نسبتا تخصصی دارم.

می‌خوام بدونم چجوری میشه سود یک حساب رو با شرایط زیر به دست آورد ؟

فرض کنید یک بیمه عمر داشته باشیم که در هر سال قرار هست 1 میلیون تومان برای اون واریز کنید (مثل یک حساب بانکی). این بیمه عمر یک سود مثلا ثابت برابر با 25 درصد در سال به پول شما میده. می‌خوام فرمول محاسبه موجودی حساب رو بعد از گذشت مثلا 20 یا 30 سال بدونم.

می‌تونید کمکم کنید ؟

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

با این شرایطی که فرمودید

1)شما بعد 20 سال پولی معادل

3.429.400.000 ریال
خواهید داشت

2) بعد 30 سال

32.272.000.000 ریال

ولی برای اینکه شما بهتر بتونید تصمیم بگیرید

من این مبالغ با فرض تورم 25 درصد به امروز تبدیل کردم

اولی 41.152.800 ریال

و دومی 32.272.000 ریال

آخرین ویرایش:

امیر جدی

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان من یه نرم افزار حسابداری میخواستم که کامل باشه و خیلی راحت باشه کا با اون .
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام شما باید بگید نرم افزار رو برای چه کاری میخواید اینطوری راحت تر میشه نظر داد اگر خواستید از طریق ایمیل بگید تا راهنماییتون کنم a.jeddi.s@gmail چون تعداد برنامه ها زیاده و قیمتهاشونم مختلف اینطوری ممکنه نرم افزاری بخرید که به درد کارتون نخوره و مبلغ زیادی هم هزینه کنید

atefeh666

عضو جدید
فوری

فوری

salam.man reshtam sanayas.mikham to ye foroshgahe farsh kar konam.3 vahed hesabdari omomi khondam.chi bayad balad basham vase in kar?

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
salam.man reshtam sanayas.mikham to ye foroshgahe farsh kar konam.3 vahed hesabdari omomi khondam.chi bayad balad basham vase in kar?

سلام

الان شما با سه واحد حسابداری قراره حسابدار بشین

ما هم 3 واحد روانشناسی خوندیم کاری سراغ نداری :|

حداقل ی دوره کلاس غیر آکادمیک حسابداری باید بگذرونی ...

فرزانه گل

عضو جدید
سلام دوستان عزیز حسابداری من دانشجوی کارشناسی حسابداریم و به هیچ نرم افزار حسابداری تسلط ندارم :(
دوست دارم عزیزانی که روی نرم افزارها تسلط دارن من و راهنمایی کنن که از چه نرم افزاری شروع کنم واسه تسلط روی این رشته ممنون.

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز حسابداری من دانشجوی کارشناسی حسابداریم و به هیچ نرم افزار حسابداری تسلط ندارم :(
دوست دارم عزیزانی که روی نرم افزارها تسلط دارن من و راهنمایی کنن که از چه نرم افزاری شروع کنم واسه تسلط روی این رشته ممنون.

یک نسخه خاص برای همه وجود نداره

ولی ساده ترین نرم افزار هلو

ولی باز من خودم با تدبیر شروع کردم

اگه بتونید با توجه به نیاز کاری ی دوره از هر کدوم از این نرم افزار برین قطعا مفیده

ولی تو کارم میتونین یاد بگیرین ..

فرزانه گل

عضو جدید
ممنون دوستم حتما یه آموزشگاه خوب شناسایی میکنم حالا در حین یادگیری اگه سوالی داشتم مزاحمتون میشم...

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،من خواهرم رشتش حسابداری هست میخواد واسه ارشد بخونه،ولی نمیدونه چی بخونه؟چه کتابهایی واسه ارشد برای رشته حسابداری پیشنهاد میکنین؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،من خواهرم رشتش حسابداری هست میخواد واسه ارشد بخونه،ولی نمیدونه چی بخونه؟چه کتابهایی واسه ارشد برای رشته حسابداری پیشنهاد میکنین؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

یاعلی

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز

یاعلی

ریاضی :مدرسان شریف

اگه سوالی دارید
فقط همینجا مطرح کنید
خواهشا از اسپم در تالار جدی خودداری کنید ...!!

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی :مدرسان شریف

اگه سوالی دارید
فقط همینجا مطرح کنید
خواهشا از اسپم در تالار جدی خودداری کنید ...!!

سلام ممنون داداش،الان این اولی و دومی که گفتی واسه چه انتشاراتی هست؟زبان هم انتشاراتشو بگین ممنون میشم،چند ماه بخونه قبول میشه؟؟مثلا روزانه یکی از شهرستانا چه رتبه ای میخواد.....مثلا بابل ....ممنون میشم یکم در مورد رتبه های قبولی بگین

درضمن بابت اسپم هایی که کردم عذر میخوام آخه فک میکردم تالارش سوت و کوره،ولی حالا که میبینم یه فعالانی مثل شما دوست عزیز داره....

به هرحال ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد یه سوال برای کنکورشون دروس تخصصیشون همین حسابداری مالی و صنعتی و ریاضی هست؟دروس عمومی فقط زبان هست؟خواستم بدونم کامل گفتی یا نه!بعد این کتابا که گفتی جز بهتریناست دیگه؟؟؟؟خواستم بدونم کتابای خوبی باشه.....الکی نخره!

بازم ممنون

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ممنون داداش،الان این اولی و دومی که گفتی واسه چه انتشاراتی هست؟زبان هم انتشاراتشو بگین ممنون میشم،چند ماه بخونه قبول میشه؟؟مثلا روزانه یکی از شهرستانا چه رتبه ای میخواد.....مثلا بابل ....ممنون میشم یکم در مورد رتبه های قبولی بگین

درضمن بابت اسپم هایی که کردم عذر میخوام آخه فک میکردم تالارش سوت و کوره،ولی حالا که میبینم یه فعالانی مثل شما دوست عزیز داره....

به هرحال ممنون

این که چند ماه بخونه بستگی به کیفیت مطالعه و پایه ایشان داره
و هر کسی خودش اینو بهتر میدونه

این منابعی رو که بهت معرفی کردم (البته حسابرسی فراموش کردم)
اگه خوب مطالعه کنید توقع اینه که حداقل 70% بزنید
البته به جز زبان
(اگه سطح زبان ایشان خیلی قوی نیست بهتره برای زبان عمومی وقت نزارن )
رتبه شهر بابل نمی دونم
ولی در آزمون سراسری اگر کسی میانگین کل درسها 60% بزنه
تهران -روزانه قبول میشه

فک کنم با میانگین 50%-شایدم 45% بابل روزانه قبول بشن

آخرین ویرایش:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بعد یه سوال برای کنکورشون دروس تخصصیشون همین حسابداری مالی و صنعتی و ریاضی هست؟دروس عمومی فقط زبان هست؟خواستم بدونم کامل گفتی یا نه!بعد این کتابا که گفتی جز بهتریناست دیگه؟؟؟؟خواستم بدونم کتابای خوبی باشه.....الکی نخره!

بازم ممنون

حسابرسی هم هست

زبان هم عمومی داره هم تخصصی
در مورد زبان عمومی پست قبلی توضیح دادم

اگه از الان میخوان برای سراسری بخونن که باید تلاش مضاعفی بکنن

من قول میدم اگه این منابع خوب بخونن بابل -روزانه قبول بشن :gol:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسابرسی هم هست

زبان هم عمومی داره هم تخصصی
در مورد زبان عمومی پست قبلی توضیح دادم

اگه از الان میخوان برای سراسری بخونن که باید تلاش مضاعفی بکنن

من قول میدم اگه این منابع خوب بخونن بابل -روزانه قبول بشن :gol:

سلام ممنون داداش،خوب منبع حسابرسی هم بگو دیگه؟ممنون میشم

این کتابی که برای زبان معرفی کردین بدرد زبان تخصصیش میخوره یا عمومی؟برای هر دو جداگانه یه منبع خوب معرفی کنین سطح زبانش داغونه!!!وقت نذاره؟؟؟خودشم میگه از زبان بدم میاد!!!

داداش انتشارات آن کتابا رو هم بگو من بچه شهرستانم برام سخته،دقیق آدرس کتابو بگو گیر نکنیم ممنون میشم،مثلا فک نکنم فقط بگم جلد 1-2 استاد کرمی رو بدین کسی متوجه بشه!!!!ممنون میشم بیشتر توضیح بدین،من فقط همین یدونه خواهرو دارم،میخوام موفق بشه،ممنون که امید دادین

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز

این کتابی که برای زبان معرفی کردین بدرد زبان تخصصیش میخوره یا عمومی؟برای هر دو جداگانه یه منبع خوب معرفی کنین سطح زبانش داغونه!!!وقت نذاره؟؟؟خودشم میگه از زبان بدم میاد!!!

داداش انتشارات آن کتابا رو هم بگو من بچه شهرستانم برام سخته،دقیق آدرس کتابو بگو گیر نکنیم ممنون میشم،مثلا فک نکنم فقط بگم جلد 1-2 استاد کرمی رو بدین کسی متوجه بشه!!!!ممنون میشم بیشتر توضیح بدین،من فقط همین یدونه خواهرو دارم،میخوام موفق بشه،ممنون که امید دادین

سلام ،نمی خوام ناامیدتون کنم
ولی زبان]ریاضی و آمار خیلی مهم هستن برای قبول شدن تو کنکور ارشد اونم روزانه

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز

ببخشید فراموش کردم :ی

اگه زبان دوست نداره فقط به همین کتابهایی که معرفی کردم اکتفا کنه

کتابهایی که معرفی کردم زبان تخصصی

زبان : انتشارات کیومرث
صنعتی : نگاه دانش
مالی :نگاه دانش

کتاب حسابرسی انتشاراتش یادم نیست
بعدا برات میزام :smile:

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید فراموش کردم :ی