[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohandes851

عضو جدید
سلام دوست عزیز
یه وعده ای دادن که ایشاله مردادماه میریم آموزشی.دوهفته پیش تازه گزینش دادم.فک نکنم دستشون رسیده باشه.
راستی بهت گفتن که رو سکو هستی یا خشکی؟ سمتت چی زدن؟

سلام به من هم الان زنگ زدن كه شنبه بيا برا گزينش؟تو مصاحبه چي پرسيدن؟شما چه چيزي مطالعه كردي؟نگفتن خشكي يا سكو

ramin1400y

عضو جدید
دوستان من 2 تیر(جمعه) می خوام بیام ماهشهر ولی من با آموزش ماهشهر تماس گرفتم گفتن 1ام پنجشبه بیا اینجا کلاس داریم فکر کنم دروغ گفتش حالا من از دوستان میخوام راهنمایی بگیرم مخصوصا از اونایی که تو ماهشهر هستند لطفا یه پرسه جو بکنید ببینید واقعا پنجشنبه کلاس هستش یا نه ؟ضمنا دوستانی که می خوان 2ام تیر بیان یه ندایی بدن تا یه آمار داشته باشیم

:smile: سلام مهندس

من هم میخوام 2 تیر اونجا باشم به چند دلیل منطقی:

1- همه کسانی که دعوت شدن اگه قرار باشه 1 تیر ماهشهر باشن
مسلماً سر صبح همزمان نمیرسن و در ساعات مختلفی میرسن
پس کلاسی نمیشه تشکیل داد که کل 250 نفر در اون شرکت داشته باشن

2- اگه 5شنبه اونجا باشیم مطمئناً خودمونو لعنت میکنیم که چرا آخرین شب جمعه رو کنار خونوادمون نبودیم

3- دلیل سوم از همه مهمتره شرکت نفت نزدیک 1 سال ما رو منتظر گذاشته حالا ما 1 روز دیر برسیم فکر نمیکنم به جایی بر بخوره
;)

دوستانیکه موافق هستن 2 تیر ماهشهر باشیم این پیشنهاد رو تایید کنند لطفاً

با تشکر
:gol:

tanha_1900

عضو جدید

بايدبري اهوازازونجابااتوبوس به صرفه تره بري ماهشهر.باسواري 40000تومانه كرايش.چندصفحه قبل آرش نوشته بود.تهران ماهشهر نداره .

منظورم پرواز مستقیم بود وگرنه الان واسه اهواز بلیط گرفتم میخواستم اگه مستقیم به ماهشهر داره عوض کنم که راحت تر باشه.
:smile:

karim1362

عضو جدید
سلام دوستان. کسایی که به صورت اقماری هستند میتونند شهر نزدیک محل کارشون زندگی کنند و به صورت اقماری باشند؟ منظورم اینه میتونند ش ساعت 7 کارمون تموم شد بریم؟ آخه یکی می گفت اون 14 روز کامل در اختیار شرکتید

بعید میدونم مشکلی باشه
بر حسب تجربه و قوانین عسلویه نفرات یا اقماری هستند یا بومی روزکار ، حالا اون هایی که مجرند تشریف میبرن خوابگاه و اون متاهل هایی هم که با خانواده هاشون تو منطقه هستند میرن منازل سازمانی که شرکت مربوطه ر اختیار آنها قرار داده زندگی میکنند
امیدوارم جوابم کافی باشه، حالا اگر دوستان اطلاعات دیگری دارند بفرمایند

safir.elc

عضو جدید
دوستان من پرواز ماهان شماره w54586 پنج شنبه 10:15 تهران اهواز رو گرفتم
مثل اینکه ساعتش هم به 12 ظهر تغییر کرده
هر کس میخواد با هواپیما از تهران بیاد اهواز بهتره که با این پرواز بیاد تا با هم باشیم
برای بلیط ماهشهر هم باید برید از قسمت هواپیماهای مخصوص شرکت نفت که اونم سهمیه کارمندیه بعید میدونم گیرتون بیاد

خلاصه هر کس برای 1 تیر صبح تهران-اهواز ماهان بلیط داره بهم پیا خصوصی بده تا هماهنگ کنیم با هم

farjamii

عضو جدید
ممنون. منازل سازمانی رو به اقماری ها نمیدن. برای خونه سازمانی باید از اقماری کنار بری و ماهانه کار کنی.

active2010

عضو جدید
حاجی اون که واسه سر کلاس هاس:biggrin:
واسه خوابگاه يه کار ديگه بگو بکنيم;)

خوشم میاد عادتهای خوب دوران تحصیل رو هنوز ترک نکردی:biggrin:
غیر این دوتای پایینی چیزی به ذهنم نمیرسه;)

والا ماها هم خودمون هنوز بی خبريم! چون نه نماينده بانک اومده نه نماينده مالی شرکت! خيلی از متاهل ها درگير این مساله هستن اما من که اینجا واسم حالت بخور و بخواب رو داره زياد واسم مهم نيست هروقت دادن دادن چون دير و زود داره اما سوخت و سوز نداره
تا منظورت از مزايا چی باشه؟؟؟ اگه بيمه و اینا ميخوای آره اما اگه ويلا محمود آباد(؟) يا وام ميخوای نه (چون هنوز هيچی به هيچی نيست و اولويت با سابقه داراس)

active2010

عضو جدید
همسرم برای مصاحبه عقیدتی سیاسی 2 بار رفت(بار اول رد شد).هنوز جوابشو ندادن . چند بار زنگ زد گفتن که باهاش تماس میگیرن اما هنوز خبری نشده.کی جوابا میاد؟راستی زندگی تو عسلویه چطوره؟خطرناک نیست؟منظورم با توجه به جو سیاسی منطقه که ممکنه جنگ بشه.خیلی نگرانم . یه سوال دیگه داشتم.این شرکت نفت چرا مهندس خانم نمیگیره؟:mad:

بهش بگید از طریق خود هسته گزینش پیگیری کنه نه از طریق شرکت... والا تا جایی که من میدونم گزینش خیلی تابع زمانبندی خاصی نیست، تا براش محرز نشه که استفاده از ایشون بلااشکاله اوکی نمیده..بگید پیگیری کنه که زودتر تکلیفش معلوم شه...
آره اگه جنگ هم بشه خوش بحال خونواده هامون میشه سهمیه شاهد میگیرن:)
اینکه خانوم نمیگیره هم واسه اینه که شرایط زندگی اونجا سخته، حالا کار که بماند..البته نه اینکه خانوم نباشه اونجا..ولی خب آقایون بیشتر جواب میدن

mehdijm

عضو جدید
یه خبر خوش برای فلاتیای دوره نرفته!
امروز شرکت بودم. لیست دوره جدید داره تهیه میشه!!! توی لیست بودنتون رو می تونید برید از خانم منشی محترم جلوی اتاق خانم استواری بپرسید. زمان شروع دوره هنوز مشخص نیست.

فلات

عضو جدید
یه خبر خوش برای فلاتیای دوره نرفته!
امروز شرکت بودم. لیست دوره جدید داره تهیه میشه!!! توی لیست بودنتون رو می تونید برید از خانم منشی محترم جلوی اتاق خانم استواری بپرسید. زمان شروع دوره هنوز مشخص نیست.

کلا 400 تا گرفته که 300تاشون الان محمودآباد دارن آموزش میبینن

100تای بقیه هم یه جا با هم اعزام میشن

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه كسي از بچه هاي پالايش واسه كار دعوت شده پالايشگاه بندرعباس بهم pm بده هماهنگ كنبم با همديگه بريم

شنبه صبح من ميرم پالايشگاه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.
یه سوال دیگه؟الان که شما ماهشهر هستین ضریب حقوقی چند میخورین؟یا همون ضریب عسلویه اعمال میشه؟منظورم اینه که بعدا که ما به تفاوت الان رو میدن چه حقوقی واسه اموزشی در نظر میگیرن؟همون حدود 1400 اینا هست یا کمتره؟میدونم که فعلا علی الحساب میدن ولی بعد که میخوام مابه تفاوتش رو بدم میگم.

منظورم از مزایا مزایایی هست که شامل همه میشه مثل بن و تشویقی و بلیط هواپیما که دو تا بلیط در سال هست و ......

با تششکرفراوان

والا در این مورد حرف و حديث زياده ! نماينده های شرکت هم که ميان (غير از اون امور مالی و بانک که هنوز نيومده) هرکی يه چيزی گفته که با توجه به زمان خودش بوده و سالهای قبل نه ماها که کلا برنامه امون با همه فرق ميکنه!!!
منم چون نميدونم چيزی نميگم که شايعات بزرگتر از این نشن!
خواهش ميکنم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد عادتهای خوب دوران تحصیل رو هنوز ترک نکردی:biggrin:
غیر این دوتای پایینی چیزی به ذهنم نمیرسه;)

والا ميخواستيم ترک کنيم و روز های اول کلی سفت گرفتيم قضيه رو اما بعد ديديم نه بابا جايی خبری نيست ;)

اما در کل جو اینجا خيلی خوبه چون همه اکثرا هم سنيم و خطوط فکريمون يه جوره و تقريبا يک دستيم
واسه همين همه يه جور رفتار ميکنن تقريبا

safir.elc

عضو جدید
ولی در کل از یک طرف خوش به حال بچه های سری اول ماهشهر شد که 1 ماه (گرم سال) یعنی یک قدم حد اقل از گروه دوم جلوتر هستند
ولی در عوضش خدا رو شکر انقدر معرفت دارند که بقیه بچه ها رو در جریان کار ها و تجاربی که کسب کردند و میکنند قرار میدن
اقا دمتون گرم گرم.....

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه،
امروز با یکی از مسئولین رده بالای شرکت ملی نفت کلاس داشتیم، در بین صحبت هاش به چند نکته مهم اشاره کرد:
- توافق اصولی برای واگذاری پالایشگاه تهران و کرمانشاه به بخش خصوصی انجام شده
- در مرحله تکمیل ظرفیت ، شرکت نفت و گاز پارس 182 نفر جذب میکنه که با 1018 نفر قبلی میشیم 1200 نفر
- موافقت اصولی برای افزایش ضرایب حقوقی مناطق عملیاتی انجام شده
- رویکرد وزارت نفت، بر واگذاری شرکت های پایین دستی به بخش خصوصیه (مثل توربین جنوب یا ترابری و پشتیبانی نفت)، اما شرکت های اصلی و استراتژیک به هیچ عنوان واگذار نمیشن (مثل پارس، فلات و ... ) و شرکت هایی که بر اساس اصل 44 قانون اساس در معرض واگذاری هستن ولی موقعیت استراتژیک دارند مثل شرکت مهندسی و توسعه نفت، برای جلوگیری از واگذاری و حفظ در بدنه وزارت، از شرکت به مدیریت تغییر ساختار میدن.

آخرین ویرایش:

mohandes851

عضو جدید
شما جزء نفرات تکمیل ظرف هستید یا جزء نفرات گروه بهمن؟
من جزنفرات اصلي هستم به من گفتن 3خردادمحمود اباد باش اما 1خردادتماس گرفتن گفتن به دليل نيومدن تاييده گزينش فعلا نيا امروزم زنگ زدن گفتن شنبه بيا عسلويه برا مصاحبه گزينشي

mohandes851

عضو جدید
یعنی هنوز یه سری از بچه ها مدارکشون تکمیل نشده؟
اره مهندس من 24خردادرفتم شركت فلات گفت همه مدارك شما تكميله حتي ازم تعهد هم گرفتن كه برا طب اگه مشكلي پيش اومد ازدوره اموزشي مياريمت بيرون اماصلا نبردنم:biggrin:

rezatm

عضو جدید
اره مهندس من 24خردادرفتم شركت فلات گفت همه مدارك شما تكميله حتي ازم تعهد هم گرفتن كه برا طب اگه مشكلي پيش اومد ازدوره اموزشي مياريمت بيرون اماصلا نبردنم:biggrin:
قربون روحیت برم مهندس
;)

ایشالا طب رو هم مثل بچه های این تاپیک با موفقیت رد میکنی

rezatm

عضو جدید
من جزنفرات اصلي هستم به من گفتن 3خردادمحمود اباد باش اما 1خردادتماس گرفتن گفتن به دليل نيومدن تاييده گزينش فعلا نيا امروزم زنگ زدن گفتن شنبه بيا عسلويه برا مصاحبه گزينشي

با این اوصاف امکان نداره کسی رو به آموزشی بدون تاییدیه گزینش دعوت کنن

shamabady

کاربر فعال
سلام به همه دوستان تاپیک
پس فردا اولین مرخصیم تموم میشه :D
سه هفته رفتیم برای آشنایی با منطقه بعد 1 هفته مرخصی دادند که داره تموم میشه (انقد کار عقب افتاده داشتم که تا الان نرسیدم به تاپیک سر بزنم :D)
تو این سه هفته در مورد همه چی سوال کردیم کلی هم با کارمندای شرکت صحبت کردیم و راجع به چیزای مختلف اطلاعات کسب کردیم
بعد این یک هفته هم میریم برای آموزش عسلویه شرکت راهبران پتروشیمی که ظاهرا آموزش ها هم 4 ماه هست (شانس مارو هم ببین آموزشی افتادیم عسلویه اونم تو بدترین ماههای سالش)

شرکت نفت مناطق مرکزی /زاگرس جنوبی

eh.ie

عضو جدید
بلیط ماهشهر

بلیط ماهشهر

دوستان در مورد بلیط تهران-ماهشهر اطلاعاتی دارن.
کسی میدونه کدوم هواپیمایی داره.
لطفا اطلاع رسانی کنید.
تشکر.
POGC

SAFIPOUR23

عضو جدید
سلام به همه دوستان تاپیک
پس فردا اولین مرخصیم تموم میشه :D
سه هفته رفتیم برای آشنایی با منطقه بعد 1 هفته مرخصی دادند که داره تموم میشه (انقد کار عقب افتاده داشتم که تا الان نرسیدم به تاپیک سر بزنم :D)
تو این سه هفته در مورد همه چی سوال کردیم کلی هم با کارمندای شرکت صحبت کردیم و راجع به چیزای مختلف اطلاعات کسب کردیم
بعد این یک هفته هم میریم برای آموزش عسلویه شرکت راهبران پتروشیمی که ظاهرا آموزش ها هم 4 ماه هست (شانس مارو هم ببین آموزشی افتادیم عسلویه اونم تو بدترین ماههای سالش)

شرکت نفت مناطق مرکزی /زاگرس جنوبی
سلام.از نفت و گاز غرب خبري نداري كه آموزشي افتادن كجا؟
به من گفتن 3 تير كرمانشاه باشم.
با تشكر

dashhadi

عضو جدید
والا در این مورد حرف و حديث زياده ! نماينده های شرکت هم که ميان (غير از اون امور مالی و بانک که هنوز نيومده) هرکی يه چيزی گفته که با توجه به زمان خودش بوده و سالهای قبل نه ماها که کلا برنامه امون با همه فرق ميکنه!!!
منم چون نميدونم چيزی نميگم که شايعات بزرگتر از این نشن!
خواهش ميکنم

چه فرقی میکنه؟!!! ما هم رسمی هستیم دیگه! یه کم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه فرقی میکنه؟!!! ما هم رسمی هستیم دیگه! یه کم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

بعله ماها هم رسمی هستيم و همه چی داريم اما
ماها اولين گروهی هستيم که اینقدر تعدادمون زياده
ماها اولين گروهی هستيم که حکم نگرفته اعزام شديم واسه آموزش (قبلا اینجوری بوده که هرکی جذب ميشده اول ميرفته تهران حکم و بليط هواپيما ميگرفته و بعدا ميرفته واسه آموزش)
ماها اولين سری هستيم که آموزشمون در شرکت های پتروشيمی انجام ميشه
و چندين دليل ديگه که همگی تفاوت در نوع آموزش و جذب دارن و فرقی از لحاظ رسمی و غير و رسمی و حقوق و اینا با بقيه نداريم

javan51

عضو جدید
دوست خوب بابت اطلاعاتی که دادی ممنون
دو تا سوال :
1- حالا یعنی اون مدارکی که روز مصاحبه ارائه دادیم و شامل کلیه مدارک فوق الذکر است را باید دوباره ارائه بدیم ؟اتفاقا در همان روز عنوان کردند که دونسخه باشه (بعد از کپی برابر اصل شدن) که یکی برای هسته گزینش بود
2- بابت موضوع تیغ زدن : مگه تیغ زدن حرام نیست (تو سوالات مصاحبه عقیدتی خوندم که به همین موضوع استفاده از تیغ _البته برای صورت_ اشاره شده بود)

دوست عزیز نمیدونم چقدر تو ادارات دولتی کارت گیر افتاده یه وقت میبینی فی البداهه یه چیزی رو ازت میخوان دیگه . مثلا برای طب صنعتی یهو گفتن کپی پایان خدمت یا معافی را ارائه کنید وگرنه پرونده ناقص میمونه و اتفاقا خیلی ها که کپی نداشتن یه جورایی به درد سر افتادن . برای اینکه به درد سر نیفتی اولا یه 12-10 تایی عکس 4*3 پشت نویسی شده بذار تو کیفت . از تمام مدارکت هم 5-4 سری کپی تهیه کن ضرر نداره
دو مورد موهای سینه دقیقا نوشته که " موهای سینه تراشیده شود" حالا شما به سلیقه خودت میتونی از روشهای مختلفی استفاده کنی . فکر میکنم توی دعوتنامه ذکر شده بود "روز مراجعه حتما استحمام شود" :biggrin:;)

javan51

عضو جدید
ممنون از جوابتون . ممکنه بگین که تو آزمایشات پزشکی چه آزمایشاتی می گیرن و چه معایناتی انجام میشه ؟ اگه بدونیم بهتره که همین حالا بریم خودمون یه دور آزمایشات رو بدیم که اگه مشکلی هست زودی رفعش کنیم :D

آزمایش خون و ادرار شامل : قند و چربی و ... که اگر احساس میکنید ممکنه یه کم بالا باشن از یکهفته قبل یه کم رعایت کنید که توی آزمایش خیلی بالا نباشن چون ممکنه بعد از یکی دو هفته که جوابها مشخص شد تازه بهتون زنگ میزنن میگن بیا دوباره خون بده و دوباره رفت تا دو سه هفته دیگه که جوابها مشخص بشه و بفرستن اداره استخدام
نوار قلب
دندانپزشکی که فقط دندانهای خراب و پرکرده و سالم رو توی فرم مینویسن و هیچ موردی نداره یعنی نمیخواد بری دندوناتو اصلاح کنی.
آزمون روانشناسی که حدود 70 تا سواله و بعدش تایید روانپزشک
بینایی سنجی - قد و وزن - نبض و فشار که اینها پیش نیاز مراجعه به متخصص تغذیه هستن
شنوایی سنجی-
تست ریه
معاینه عمومی بدن توسط پزشک (نگران نباشین اونجاتونو نگاه نمیکنه فقط میپرسه مشکلی نداری) ولی موهای زائد رو اصلاح کنین بهتره (چون یه وقت خواستن معاینه کنن):D

بالا